Перейти до змісту

Дійшли слухи


Taurus

Рекомендовані повідомлення

Хм.. Якби міліція чи ЗМІ - розказали б правду - почалася би ПАНІКА - і всі кому не лінь почали б бити/ловити/і т.д. всіх підозрілих (схожих на фоторобот).

Я теж високий та коротко стрижений - з дуже схожою зачіскою - то що? - я тепер маніяк.

А справжній убивця пересидів би цей кіпіш і знову за своє..

тому офіційну позицію міської влади - розумію..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 191
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

і я про те ж. тим більше (навіть якщо це все і правда) компроментувати себе владі також неварто -- псувати імідж і т.п -- що вони докотилися до такого, що в місті якесь чмо людей ріже, а вони його зловити не можуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись хтось казав що Луцьк це не місто а просто велике село. Я йому заперечив. Тепер все більше переконуюся що зря я йому перечив.

Як за ці дні мене вже так дістали розмови (точніше сплетні) за того маньяка. Куди не піди кругом одна актуальна тема для розмов, від кого я тільки не чув про того маньяка, а саме головне що він не один, від кого я не чую про маньяка всі описують його по різному (один очі виколює, другий вуха, третій насилує, четвертий тільки вбиває)

Та даже цю тему прочитав, виявляється їх дійсно багато: один з ГПЗ, другий з балки, третій з 33-го

Люди нафіга писати цей БРЕД, мені сказали, я краєм вуха почув і т.д.

Якщо щось пишете то пишіть перевірені факти, а не сплетні.

Я не заперечую про існуваня маньяка, але повірити в те що він є, я також неможу.

Тема дійсно серйозна, тому як щось писати ттреба знати хоть напевно про що ти пишеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2chip Не порть людям кайф, тут їм десяту порцію попкорну і жду чим цей хорор серіал закінчиться, а ти влізаєш з коментами :)

2allПоступила не провірена нова інформація що під новий рік маньяк буде маскуватись під діда з довгою бородою і червоним носом, з ним одна з малалєтніх жертв яку він завербував в пособніци, (клікуха внуча)

Остерігайтесь цю дивну парочку :)

ЗІ Скоро тільки тут і тільки у нас продовження культової хорор епопеї "Фосфорна хмара"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага. давайте вместе соберемся и всех дедов морозов будем избивать пока не признаються ... хотябы в чем небудь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого сразу всіх ? )

Так не годиться, нада скласти фоторобот конкретного діда мороза (маніакального, який має манію дарить подаркі) щоб був доказ, і вже тоді валить всіх хто на фоторобот буде схожий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись хтось казав що Луцьк це не місто а просто велике село. Я йому заперечив. Тепер все більше переконуюся що зря я йому перечив.

Як за ці дні мене вже так дістали розмови (точніше сплетні) за того маньяка. Куди не піди кругом одна актуальна тема для розмов, від кого я тільки не чув про того маньяка, а саме головне що він не один, від кого я не чую про маньяка всі описують його по різному (один очі виколює, другий вуха, третій насилує, четвертий тільки вбиває)

Та даже цю тему прочитав, виявляється їх дійсно багато: один з ГПЗ, другий з балки, третій з 33-го

Люди нафіга писати цей БРЕД, мені сказали, я краєм вуха почув і т.д.

Якщо щось пишете то пишіть перевірені факти, а не сплетні.

Я не заперечую про існуваня маньяка, але повірити в те що він є, я також неможу.

Тема дійсно серйозна, тому як щось писати ттреба знати хоть напевно про що ти пишеш.

Тоже за пару останiх днiв такого начувся про цього манiaка що просто жах. Такого даже в фiльмах не придуматы=)

п.с. как всегда сработало радiо ББС (Баба бабi сказала) i пiшло поiхало так як описував Silia нащот фосворноi катастрофи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожному районі, адзин із 10 маняк (гопота, алкаш, наркоша, здвінутий). Носіть з собою її величність "Арматурко".

З.І. Веломанякам паритись не нуна, велік під собою :) + подседельнік рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На планете много психов.

Каждый пятый - это псих.

Говори со мною тихо,

может я один из них!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что разговаривала со знакомым из ОБОЗа, за последние две недели в городе произошло 5 убийств, из них токо одно не раскрыто (то, что на Винниченка). Маньяка - нет :) , но по-ночам ходить не желательно, так как гопников и наркоманов никто не отменял.... А у наших мужчин есть еще один вариант проявить о нас свою заботу, встречая нас после работы ;):) ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, блін, даєте.... як нема....... не псуйте настрій....... уже в цій темі його кілька людей впізнало...... :) ну мож просто заникався...... і ще є люди яким хотіли ножицями на вулиці горло перерізати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маньяк не один, це мабуть двійнята :) , а то й трійнята :) . А якщо серйозно, то чутки не стихають. У магазині "Смачно", що на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів, 7, вранці була майже паралізована робота. Усі, від охоронців і касирів, до прибиральниць і іншого персоналу про маніака дискутують. Виявляється він тепер у жертв вуха відрізає ;) . Мабуть колекцію очей вже набрав, тепер вуха на намисто чіпляє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовсім недавно дивився цікаву передачу по ТВ, і на фоні цих подій поділюся. За часів СССР орудував один маньяк на рахунку у якого було більше 50 жертв, а ле тодішня влада немогла допустити такого. Тому було посаджено за решітку більше 20 люде на довічне за жорстокі вбивства, а 13 чоловіків розтріляли. І лише через два роки один із майорів взявся доводити що це справа рук однієї людини. Його ледь самого не посадили за те що іде в перекір владі, але його врятувало закінчення справи. Цікаво тільки хто поверне цих 13 молодих чоловіків?

ЗІ: Ось вам і масла в вогонь, розвивайте тему далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це правда. Маньяк є. Менти обходять дитячі, навчальні заклади де розяснюють ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) ржу не могу с вас ... ребята ))

..

Какой приз тому кто поймает етото гомика ?

..

я сам его найду если печинюшка нормальная будет

..

кароче переоденусь в сучку и пойду по районам :):lol::lol:

Прикол ..замітив ))) ппц

12 Користувачів переглядають дану тему (10 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)

2 Користувачів: Хабібулін, MANJAK11 - вот он )

Він собі дивиця як його піарять ))) на сайтах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маніяк, маніяк... !!! :(

Тікі одне й чути. Скоро діло дойде й до київських ЗМІ, отоді йому буде просто офігенно классно. Більшіст маньяків за своєю природою є люди обділені увагою. Вони хочу стати відомими у спосіб тотального залякування, щоб про них говорили всі і всюди. Що ж, даному тіпажу це вдалося... Не знаю чи він ше в Луцьку і взагалі чи на свободі, але розводячі подібні сплетні про нього ми самі провокуємо якшо не того самого, то уже інших маніакально збочених людей.

Тому пошвидше забувайте цю історію і живіть своїм життям :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...