Перейти до змісту

Дійшли слухи


Taurus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 191
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Сегодня сказали,что нашли убитую девушку возле Там-Тама,кто слышал?

Сегодня там был и ничего ни видел... Но правда около самого входа какаято кровь была...вроде или это вода...

Когда это было? С утра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня там был и ничего ни видел... Но правда около самого входа какаято кровь была...вроде или это вода...

думаю, что "возле Там-Тама" означает в радиусе до километра.

но никак не возле входа.

или маньяк - актер, любит "работать" при зрителях?

поэтому, если возле входа и была какая кровь - скорее кто-то фарш рассыпал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а до мене брат з братихою відмовилися по свій комп в сьомій годині прийти через маньяка... Комендантська година, стопудово... добровільна. :angry: Може, б маньяку порадити переключитися на гопніків і наркоманів, зробив би зразу соціально важливу справу... (це я так, я ж пацифістка, щоб не плювались, в разі чого, але чого б добрим людям не помогти, і боялись би всі дальше, і, коли б його зловила, асоціалів було б на пару штук менше...). Альо, народ, ніхто не хоче благородну ідею поцупити (а то я в якості маньяка зі своїми 155 см непраканаю, мене ніхто боятись не буде).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у гопов глаза прикреплены к затылку. поэтому им если и показать маньяка - они не поймут, что бояться надо. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у гопов глаза прикреплены к затылку. поэтому им если и показать маньяка - они не поймут, что бояться надо. :)

Тим краще: це може значно підвищити ефективність діяльності маньяка. :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, б маньяку порадити переключитися на гопніків і наркоманів...

Скоріш за все, якщо він існує, то він сам один з них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по аверсу говорили про якусь банду, шо вони ніби ходять по квартирах, представляються працівниками жеків і подібних установ і грабують квартири... Зимове загострення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придёт время и снесут башку вашему маньяку... Урода выловить и расстрелять на+уй. Я уверен что внутренние органы уже предприняли всё возможное и дело не за горами... сами ребята из ментовки его угробят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У газеті "Волинь" від 11 грудня з'явилась наступна стаття:

У ЛУЦЬКУ З'ЯВИВСЯ МАНІЯК?

Вчорашній день почався жахливою новиною, яку принесли в редакцію колеги. Їм, у свою чергу, — знайомі зателефонували чи при особистій зустрічі розповіли дуже переконливо про те, що в обласному центрі з'явився маніяк. Одне слово, вже й на вулицю страшно виходити. Ті, хто чув про «серійного вбивцю» переповідали в деталях, як нібито він глумиться над своїми жертвами. А жертв цих вже аж сім! Підтверджувались ці думки ще й тим, що з метою пошуку маніяка був розповсюджений фоторобот

Катерина ЗУБЧУК

-Що ж зробиш, коли люди хочуть сенсації, — сказав начальник Луцького міськвідділу внутрішніх справ Роман Крохмаль, коли я зателефонувала йому з приводу новини. Із цих слів Романа Володимировича зрозуміла, що ніякої сенсації нема.

А що ж є? Детальніше про криміногенну обстановку в Луцьку я розмовляла із заступником начальника міськвідділу внутрішніх справ Сергієм Кондратюком.

— За останніх два тижні, — розповідає Сергій Васильович, — справді в обласному центрі було два вбивства. 24 листопада в районі вулиці Сковороди було виявлено труп 42-річного Сергія Т. Як було встановлено, його побили і вкинули в Сапалаївку брати, які з потерпілим квартирувались в одному будинку. («Волинь» про цей злочин розповідала — прим. авт.).

А 29 листопада під час перевірки так званих притонів працівники міліції навідались в одну з квартир на вулиці Ківерцівській і застали тут жахливу картину: посеред кімнати лежав мертвий 67-річний Анатолій Ф. з розрубаною головою. У ході оперативних заходів було встановлено, що до скоєння злочину можуть бути причетні Геннадій Б. без постійного місця проживання та Галина П. — жителька Рожищенського району. Ці люди протягом останнього року наймали в потерпілого житло.

Коли на місце події прибули працівники міліції, то квартиронаймачів уже не було. В результаті спільної роботи правоохоронців і сусідів загиблого вдалось скласти фотороботи підозрюваних. Завдяки вмілим діям оперативного чергового Луцького міськвідділу внутрішніх справ щодо орієнтування, яке прозвучало по радіостанціях усіх нарядів, задіяних на охорону громадського порядку, підозрюваних вдалось затримати. Працівники патрульної служби взяли Геннадія та Галину на території залізничного вокзалу. Чоловік і жінка, спакувавши свої речі, мали на меті сісти на потяг і покинути місто Луцьк. А вбили вони господаря квартири, як самі пояснюють, нібито за гроші — 980 гривень, які Анатолій їм заборгував...

Одне слово, два вбивства розкриті. До них причетні різні особи, які затримані. Тож про якогось маніяка чи серійного вбивцю говорити немає ніяких підстав. 1 грудня на вулиці Винниченка, поблизу школи № 9 була ще розборка. Причиною її стало з'ясування стосунків між студентами. Один з них, дуже «гарячий», почав стрілянину. Стріляв швидше всього з обріза мисливської рушниці. Як запевнив Сергій Кондратюк, особу цього «гарячого» хлопця встановлено. Відомо хто він і де живе. Залишилось спіймати, оскільки підозрюваний у злочині переховується.

До речі, про останні два злочини — вбивство на вулиці Ківерцівській і розборку на вулиці Винниченка я почула тільки вчора, коли дійшло до роз'яснення з приводу появи в Луцьку маніяка. Причина того, що повідомлень про ці «ЧП» не було у прес-релізі центру громадських зв'язків УМВС України у Волинській області, — таємниця слідства. Хоч коротка інформація — констатація факту, що такий злочин стався, навряд чи завадила б слідству. А ось замовчування, може, якраз і підлило «масла у вогонь» — породило чутки про серійного вбивцю. Шила, як кажуть, в мішку не сховаєш. Люди знають і про вбивство (декому потрапили на очі і фотороботи), і про розборку серед молодих людей. Не побачивши в пресі повідомлень про ці злочини, вони роблять свої висновки. Так і з'являються чутки про маніяка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://news.qs.kiev.ua/lenta/news_full.php?id=149664

В Днепропетровске судят серийного маньяка-насильника

В Днепропетровске судят маньяка Сергея Ткача, который убил 29 человек. В Днепропетровском апелляционном суде сегодня начался судебный процесс в уголовном деле так называемого павлоградського и пологовского маньяка Сергея Ткача, которого задержали еще летом 2005. В судебном процессе, который будет продолжаться, по меньшей мере, полгода, рассмотрят сорок преступлений, 29 из них - убийства. За эти преступления невинно осудили 9 человек. Теперь жертвы маньяка и потерпевшие от псевдоправосудия ждут справедливости.

Более двадцати лет кровавый маньяк убивал девушек и молодых женщин. Поймали его лишь в 2005 году. Сегодня в Апелляционный суд Днепропетровска из Павлограда и Пологов съехались родственники, чьи дети стали жертвами преступника и те, кому повезло остаться в живых.

Среди них Оля Топалова. Она единственная запомнила злоумышленника. С ее слов и составили фоторобот. После нападения на нее, в Пологах нашли трех мертвых девочек. Оля события двухлетней давности забыть не может. Прежде чем удушить и изнасиловать девушку, Ткач помог ей на огороде, пишет ICTV.

// Газета по-киевски | Украина: события и политика | 2007-12-13 09:41:50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто))))) народ не перестает удевлять.... это называется баба, бабе сказала и все верят))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пусть жалкие местные газетенки типа "Волыни" заткнутся и не тявкают - все либо продажные, либо "под колпаком" местной власти (либо и то и другое).

В статье изложены все правдивые факты, но! В том-то и фокус, что изложены они так изящно, чтобы увести читателя от слухов о том, что в Луцке действительно творится что-то неладное... НИ ОДНОГО слова о том, что где-то кто-то убил девушку! Странно, не так ли? В то время, как весь Луцк об этом говорит, и люди боятся вечером на улицу выходить, кто-то до сих пор верит, что на это способен "эффект ББС"???

Это я как скептик говорю (ведь поначалу сам не верил - еще неделю назад буквально).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду настаивать на своем! Я не верю)))) Если вы думаете что менты молчат, то давайте кто-то бальници проверит.... жертвы так называемые без глас и ушей кудато же поступали???)))) и точно не к ЛОРУ и Окулисту)))) ББС))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду настаивать на своем! Я не верю)))) Если вы думаете что менты молчат, то давайте кто-то бальници проверит.... жертвы так называемые без глас и ушей кудато же поступали???)))) и точно не к ЛОРУ и Окулисту)))) ББС))))

Поступали - в морг...

P.S. Чомусь не чутно лікаря Luka...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luka ж говорил, что у него инфы нет ни про госпитализированных, ни про трупы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Chill , если ты склонен доверять "всему городу", а не начальнику горотдела, то нечего себя "скептиком" называть. Ты абсолютно также поддаешься слухам , как и рядовой гражданин, склонность к панике у тебя ничуть не меньше, чем у остальных. Но у тебя есть еще одна черта: ты красивыми (но нелогичными) доводами способен посеять еще большую панику. Мой тебе совет: хочешь показаться умнее - не говори не подумав и не называй себя скептиком , не осознавая смысла этого слова . Только без обид, ок? Это мне обидно, когда вменяемый человек начинает горячку пороть.

ЗЫ у меня в очень близком окружении (родственники и близкие знакомые) с десяток "ментов" выше капитана. Нет маньяка в Луцке. Но я так понимаю, что большинство верит бабушкам ,сидящим во дворе, чем прессе и МВД. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luka ж говорил, что у него инфы нет ни про госпитализированных, ни про трупы.

Я сподівався, що він більше може дізнатись, будучи професійно ближчим до медичних закладів і моргів. Тим паче, що він писав про наявність у нього невтішних, але неперевірених, даних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такие жмуры попадают в морг судмедэкспертов.

если кто не в курсе, то в Луцке далеко не один морг.

При каждой больнице есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, я б не назвав це панікою. Можливо, окремі особистості схильні перебільшувати. Особисто я хочу знати правду, а МВД я не довіряю, про пресу взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 сторінок флейму!!!

жах.

Як на мою думку - то із нічого не береться нічого. Якщо і йшла мова про якісь іще вбивства окрім описаних міліціянтом,

то вона теж не із пальця могла бути висмоктана.

Міліція не хоче паніки. Тому й правди не розповідає (навіть знайомим та родичам - бо той же ББС)

А оголосити вголос - то це значить загнати його (існуючого/неіснуючого маньяка) у підпілля.

Відсидиться - і далі за своє..

Придурків вистачало у всі часи. І бути обережним та пильним - ніхто не відміняв..

Тому - як на мою думку - викинули із голови балачки про пусте, а дружно подбали про власну безпеку, та безпеку близьких!!!

Але не забудьте - відбиваючись арматуркою від гопніка - ти можеш бути схожим на маніяка. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну во первых если он существовал бы, то о нем давным давно говорили в средствах массовой информации!!! Так как это работало всегда и сработало б сейчас..... И очень скоро его заметила б какая нибудь бдительная бабулька)))))) а бдительных бабулек хватало во все времена!!! Уверен звонков о подозрительных особах было б навалом и один звонок для вашего "вертуального" моньяка был бы последним! Люди и только люди помогли б его задержать а не менты в засадах..... так что раслабтесь пока об этом не заговорят в сводках!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме щоб уникнути маси ідіотських дзвінків з наводками на маньяка і не розкривається інформація про вбивства. Бабусі зараз не ті, що раніше. Лякливі стали і сидять вдома, на вулицю не потикаються, а сміливості набираються, коли збираються разом.

В засобах масової інформації працюють такі ж люди, як ми з вами, і володіють інформацією, яка їм поступає офіційно, або з чуток, що доходять і до нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...