Перейти до змісту

Дійшли слухи


Taurus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 191
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

отже. відсканована фотокопія, знята з фоторобота, що лежала на посту в обл. лікарні.

інфо з ВТ: спочатку органи не відкидали факт існування маньяка, але офіційних даних не давали.

сьогодні дали виклик знімальній групі на зняття офіційного спростування вищевказаних фактів.

дивно все це. спочатку одне. потім друге.

а люди -- твердять, що вбивства та згвалтування на ГПЗ все ж таки відбулися. fotorobotev1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже. відсканована фотокопія, знята з фоторобота, що лежала на посту в обл. лікарні.

Ого, а подписей никаких не было рядом с фотороботом типа "Разыскивается опасный ... и т.д"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от не було. і мене це насторожило також. але.. на пості в обл. лікарні такий був. що принесли, те й виклала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А офіційні фотороботи вже не мають атрибутики офіційного документа? Де наш Ярчик юрист? Хто скаже, чи це документ, чи прикол, зроблений в програмі Faces?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно это все как то...Мы тут говорим...говорим...Кто то что то слышал, но по сути никто ничего не знает...Фоторобот этот странный какой то...Что это за надпись за ним??Не должно быть на настоящем фотороботе ничего подобного...Хотя....слухи ползут и вне границ форума, значит что то происходило или происходит.Но хоть кто нибудь, знает что нибудь по сути???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в короткий промежуток времени было произведено три разных бытовых убийства. Все жмуры , соответственно ушли в судмедгоспитальский морг(да, факт "убийства" налицо)

все, что вы тут понаписывали, включая фоторобот какого-то "пропавшего без вести" - женские(для феминисток: читать "мужские") сплетни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу лякати і так наляканих людей, але мені здається, що цю людину я бачив у суботу (біля 14:00) в районі Слона. Чому звернув увагу? Тому, що він був високого зросту і дуже дивні очі, навіть лякливі. Зіштовхнулись з ним в магазині, випадково. Нічого не стверджую, але скожість є.

Може хтось володіє інформацією про те, коли він розпочинає охоту. Дружині навіть коли світло страшно в під'їзд заходити, я її прекрасно розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось володіє інформацією про те, коли він розпочинає охоту.

после просмотра сериала "Моя прекрасная няня"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если б было понятно что это за фоторобот и чего он там лежит в больнице и кто его туда положил и с какой целью. Вообще не понятно телефон куда звонить и ваще. Тоже знаю похожего товарсча ;) только он прищавый в добавок часто ходит возле МатМата. Надо ждать официального обьяснения от ментов, а так это все не более слухов бурно развивающихся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

#$%@?%%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o

Я в шоке... Нет слов...

Я видел этого типа, который на фотороботе... При очень интересных обстоятельствах... Совсем недавно... Кроме шуток... По крайней мере очень на него похож... :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здравствуйте! Сегодня слышал не утешную новость, что нашли убитого человека на железной дороге в раене автозавода, сегодня должны по "аверсу" рассказывать пол десятого вечера. Это я услышал от знакомого человека. Так что смотрим, слушаем, учитываем... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу лякати і так наляканих людей, але мені здається, що цю людину я бачив у суботу (біля 14:00) в районі Слона. Чому звернув увагу? Тому, що він був високого зросту і дуже дивні очі, навіть лякливі. Зіштовхнулись з ним в магазині, випадково. Нічого не стверджую, але скожість є.

Може хтось володіє інформацією про те, коли він розпочинає охоту. Дружині навіть коли світло страшно в під'їзд заходити, я її прекрасно розумію.

Ги-ги. Уже дружина пише за мене, коли мене немає. ;)

І я її прекрасно розумію. Тема то особлива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... все видели этого.. с фоторобота... и все обратили внимание..и обстоятельства странные и интересные...

Я сегодня по этому поводу проконсультировалась с мамой... так она мне рассказала вот что: маньяка как такого нет... НО уровень преступности...в частности число убийств за последнее время очень возросло... но менты говорят, что это не почерк одного какого-то конкретного человека... скорее всего...

Так что, будем же осторожны!! Ка бы там ни было... Даже если это не один маньяк... тем хуже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... с одной стороны это может быть и так ) Ведь моральных уродов полно, и сейчас "удобно" бандюганам совершать свои дела, думая что всеравно списывать будут на маньяка... но это все же только предположение ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто дивився Аверс? сказали: "Маньяка досі не зловили, бо його нема. Було два вбивства, які вже розкриті, і ніякого маніакального характеру вони не мають. А начальство по вулицях ходить, щоб просто заспокоїти громадян." (коротко зміст репортажу).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і відразу видно як місцеві журналісти і правоохоронці переймаються схвильованістю людей - ніяк :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда...всеодно я не вірю шо то все просто так...страшно тепер на вулицю виходити....як подумаю, що кілька тижнів тому сама тинялась по Ківерцівській...жах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю, так зловили маняка, по телеку в новинах сказали, в Чернігові (начитався наш форум і втік) 44 роки, гвалтував дівчат підлітків, заманюючи іх на шкільне подвірря або на горище, і погрожував що приріже якщо комусь розкажуть. Це чесно в новинах таке було, правда не по ВТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Visenka, це не про того маньяка мова. Наш вбиває... :-(

Згідний з moon, не все так просто. Диму без вогню не буває.

Будьте обережними. Навіть якщо маньяка і немає в Луцьку, пізніми вечорами ліпше глухими вулицями не ходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо маньяка і немає в Луцьку, пізніми вечорами ліпше глухими вулицями не ходити.

Поздно вечером уже лет десять опасно ходить. Да и не только поздно вечером. И без маньяков хватает уродов всяких разных.

А это запугивание народа и распространение слухов я считаю истерией. Соскучились, наверное, по сенсациям...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все це брехняб так по аверсі казалиб так шо нема за шо переживати але і 12 ночі самому краще не ходити по місту а то тоді точно зявиться маняк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если б было понятно что это за фоторобот и чего он там лежит в больнице и кто его туда положил и с какой целью.

у обл. лікарні у четвер-п*ятницю поступив міліціонер. він там і залишив на пості цей фоторобот. те, що сказали -- те й виклала тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...