Перейти до змісту

Дійшли слухи


Taurus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 191
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

maniac ты сильно узнаешь человека котрый подошол не заметно зади и стукнул тебя ножом в горло))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та всім вам аби язики почесати, так само як в топіку про гопніків. Передіваємо кого-небудь з форумчан в сексуальну бабу, а самі сидимо в засаді. Коли маньяк підійде до "баби" берем всі по арматурі і мочим гада!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є фоторобот

Это вопрос или есть фоторобот?

якщо принесуть -- відсканую і вивішу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та всім вам аби язики почесати, так само як в топіку про гопніків. Передіваємо кого-небудь з форумчан в сексуальну бабу, а самі сидимо в засаді. Коли маньяк підійде до "баби" берем всі по арматурі і мочим гада!

І хто погодиться бути цією "бабою"? Арматурою помахати я не проти, і в засаді померзнути, але наживкою - нізащо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю що це правда!Біля мого району(33)Біля Слона!!Очі вирізає і т.д :)

блін так формуються фобії і легенди, може є якісь конкретні факти, достовірна перевірена інфа, якщо ні нащо такий кіпіш піднімати, те що удоти одноособово або групками рвуть сумки бють по голові це ясно сам чуть не став жертвою але маньяк - це множинність фактів повязана з певним повторенням і схожістю подій (системою). Фактів в постах не зустрічав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, в нашому місті бажано по вечорах вулицями не ходити та по парках не гуляти... Давайте всі дружно в понеділок будемо названювати в МВС на Грибоєдова і цікавитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю що це правда!Біля мого району(33)Біля Слона!!Очі вирізає і т.д :D

Звідки така інформація? Факти є? Я також живу біля Слона, і про таке навіть не чув, крові не бачив, і медпрацівники про таке знали б напевно перші. А вони розводять руками. Такшо не вірю я вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю що це правда!Біля мого району(33)Біля Слона!!Очі вирізає і т.д :D

Це вже прям хтось надивився Російського фільму "Путєвой обходчик" мабуть... Хоча дружину на всяк випадок тра буде забирати з роботи... Хоча б пару днів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав я весь цей бред і задумався...

З одного боку є багато слухів які співпадають: багато жертв, в різних районах, про ТБ, про патрулі і т.п.

Але ж чому нема інформації з лікарень?І якщо патрулі посилено, то вони напевно вкурсі з якої причини, чому нема нічого подібно в ЗМІ зараз?

Проте диму без вогню не буває!!! Якшо народ з різних районів чув про маньяка то напевно це не спроста...

Можливо навмисне приховують інформацію для того, щоб маньяк( якщо він є ) продовжував свою чорну справу, а не заліг десь... в лікарнях ніхто не вкурсі бо постраждалі всі в морзі... а ЗМІ на Волині самі знаєте які...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму, це страшилка для наівних.

А ми уже 63 пости, як товчем воду в ступі.

Де конкретні факти? Де посилання на достовірні джерела інформації? Хоч щось є?

Таке враження, що одного слова "маньяк" достатньо, щоб викликати паніку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А будь бы у жертвы короткоствол - всё бы сложилось иначе...

В черговий раз повторюю : хватай народ по арматурі, ломі, биті і вперед мочити маньяка, заодно сотню-другу гопніків грохнем - мож нобелевську премію миру дадуть. А то чешете язиками і чешете, парні :)

До речі, якшо грохнем сотню гопніків - можна буде назгрібати з трупів мобіли, цепочки та інше барахло і спихнути - заодно бабок заробимо :

Нехай один дібільнік середньостатичного гопніка коштує 700 грн.

700 * 100 - 70 000 грн

Ось таке ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, якшо грохнем сотню гопніків - можна буде назгрібати з трупів мобіли, цепочки та інше барахло і спихнути - заодно бабок заробимо

Це шо хто гопнік після такого ? :o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба ж чимось фінансувати фонд боротьби з уродами ім. Вахтанга Кікабідзэ

да, админы и модераторы на пятничной пивопитушке. но не все.

10 дней РО. объяснять за что - не буду!

цитата, исключительно превентивная мера от хитросделаных:

А будь бы у жертвы короткоствол - всё бы сложилось иначе...

В черговий раз повторюю : хватай народ по арматурі, ломі, биті і вперед мочити маньяка, заодно сотню-другу гопніків грохнем - мож нобелевську премію миру дадуть. А то чешете язиками і чешете, парні

До речі, якшо грохнем сотню гопніків - можна буде назгрібати з трупів мобіли, цепочки та інше барахло і спихнути - заодно бабок заробимо :

Нехай один дібільнік середньостатичного гопніка коштує 700 грн.

700 * 100 - 70 000 грн

Ось таке ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Волинській обласній клінічній лікарні вісить фоторобот маньяка. І всі лікарі даної лікарні між собою на кожній 5-ти хвилинці про це говорять. Народ вце все дуже серйозно. В понеділок всім треба звонити в міліцію і питать: Хлопці де зараз маньяк і де він буде ввечері?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитався.... :)

Завтра дзвоню в право-охоронні органи і питаю в них все що знають (є в мене досить знайомих).... завтра відпишу все що дізнався ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дзвони, може внесеш ясність. Я не хочу писати неперевірену інформацію, скажу тільки що диму без вогню не буває. Те, що я чув- дуже серйозно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу писати неперевірену інформацію

Я теж....

Я спочатку телефоную в міське ДАІ, потім на Грибоєдова...потім на Набережну. Побачим що там на кожному відділенні скажуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...