Перейти до змісту

Тихие закоулки для учащихся


lumax

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые автолюбители! Подскажите пожалуйста парочку мест с очень умеренным движением где-нить на окраинах города, куда можно выехать с машиной и поучиться водить. А может, где-то есть специальный автодром или какая другая подобная фигня? :smile3: Заранее спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прекрасне місце за дитячою лікарнею на Відродження. Там тенісний корт, розміром з плац, і куча доріжок без руху. Дітей випускають на вулицю тільки влітку, так що можна вчитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крупа - на Дубно... Километров с 8-10 наверное (Хотя не скажу точно) С левой стороны - там знак будет в принципе.. Правда не факт, что туда пустят сейчас... Ну, сьездить попробовать можно )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

береж з собою пару літрів піффа-або бутилочку водкі і хоть на самольотах вчишся їздити........шютка.......бепер бутилку і проблем з проїздом на взльотку не буде....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что вернулся с "покатушек". Ездили в районе Липин. Обычные, спокойные проселочные (но асфальтированные) улочки. Панравелозь... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня батя посадил за руль, я въехал на подъем эстакады, остановился, встал на ручник, заглушился, завелся по новой и заехал наверх эстакады. Это ИМХО, самое сложное. Вот почему к примеру, в Лос-Анжелесе - городе на холмах , совершенно не пользуются спросом ручные КПП. Неопытному выехать со светофора на холм очень сложно.

А жена , когда сдала теорию, просто села за баранку Москвича 198х года выпуска и поехала. Причем не за город, а как раз через Варшавку в цетр! Но инструктор рядом бдел за безопасность остальных участников движения.

Дам дельный совет: наклеиваешь побольше знаков "У" и рулишь по городу спокойненько. На "фа-фа" и другие знаки внимания отвечать вытянутым средним пальцем, ни о чем не волноваться, ехать медленно, в правой полосе, соблюдая дистанцию с запасом в два раза по отношению к впереди едущим.

Три-четыре дня поездок по городу дадут основные навыки вождения и ты без инструктора легко доберешься из пункта А в пункт Б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще есть автодром неподалеку от Озерца, там и эстакада, и знаки и вся остальная лабуда для начинающих водителей. Моя матушка именно там и училась ездить (после того как приобрели авто)

borius

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще есть автодром неподалеку от Озерца, там и эстакада, и знаки и вся остальная лабуда для начинающих водителей. Моя матушка именно там и училась ездить (после того как приобрели авто)

borius

Я теж там перші рази вчився їздити. Це треба проїхати трошки дальше самого озера і там буде поворот на ліво. Звідти вже видно автодром. Там є ворота, вісімки, площадки для розворотів, горкі і т. д. Ідеальний варіант для того, щоб вчитись добре відчувати габарити своєї машини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если хош научится ездить по городу, выедь в часиков 2 ночи в город и покатайся, машин почти нет но надо остерегаться мудаков-гонщиков, а так и к городу привыкнешь и знаки проштудируешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эмммм....Простите, а Озерцо - это в какую сторону?... :rolleyes:

Как на Киверцы, до обьездной... под мостом и налево... и пошел, пошел... Потом будет заведение типа белочки с левой стороны "Козацкий двор" или что то в этом роде... Так вот за ним метров 200 направо... и за озером с левой стороны будет этот автодром )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Траса на Боратин, машин мало ,деколи вібігають коровкі (літом) , но то нестрашно учитись там класно , я свою жінку учив на тій трасі, там проїхати Боратин потім буде наступне село і в цьому селі буде перехрестя повертаючи неправо їхати пару кілометрів можна виїхати на сахарному районі. Для мене це був найкращий участок щоб учити жінку .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Їздила в неділю на автодром в Озерце. Там дійсно можна навчитись їздити. Різні повороти, вісімки, горки, навіть світлофори є. Правда запущено все дуже, але для початківців там супер. Мені там сподобалось вчитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

мля.. мені точно в якусь пустелю Гобі тре, щоб їздити навчитись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля.. мені точно в якусь пустелю Гобі тре, щоб їздити навчитись....

да нєєє ...

в нас тут тож єсть мєста ...

і взагалі, чого ховатись десь .... повно новоспечених водіїв їздить по місту ...

навчитись рушати можна в дворі .. перші дні нада поїздить без задньої ...

на бібікання зі сторони інших, витягуєш руку з вікна, і показуєш середній палець =)

вот і усьо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля.. мені точно в якусь пустелю Гобі тре, щоб їздити навчитись....

да нєєє ...

в нас тут тож єсть мєста ...

і взагалі, чого ховатись десь .... повно новоспечених водіїв їздить по місту ...

навчитись рушати можна в дворі .. перші дні нада поїздить без задньої ...

на бібікання зі сторони інших, витягуєш руку з вікна, і показуєш середній палець =)

вот і усьо

C пальцем нужно быть поосторожнее, оторвать нечайно могут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, з пальцем пообережніше - він ще пригодитись може в майбутньому.

я думаю, варто наклейками, типу "У" обклеїти машину при навчанні, щоб менше притензій було на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогане місце утворилось біля Нової Лінії, між мостом і бронксом. Закрита асфальтована площадка. Підійде для здобуття початкових навиків їзди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свій початковий рівень я здобув у дворі ....

просто навчився рушати ... ну і тормозити .. потім пару кругів ... виїзд на дорогу ... розвернувся .... і так далі..

через 2 тижні я вже заганяв на стоянку машину, ну і ясєн пєнь поки доїхав до стоянки матнув ще кругів з 10 біля тої стоянки

це мені було років так 13...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підкажіть плз, на автодром в Озерці в'їзд вільний? І чи можна на аеродром в Крупі заїхати, домовившись зі сторожем на місці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...