Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

по дизелям, не знаю правда куди саме, але всі їздять в Хрінники - кажуть рівних їм майстрів немає...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по дизелям, не знаю правда куди саме, але всі їздять в Хрінники - кажуть рівних їм майстрів немає...

Володя в основному робить новіші , не знаю , чи візьметься за таку .

В Коршовці є Костя , телефона не знаю , може туди звернутися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть де якісно можна промити форсункі машина СЕНС 1.3і головне щоб якісно і бажанно ціну приблизну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть майстра по топливній системі диз. двигунів. (Двигун 1991р. з турбіною) Підтікає соляра не можу зрозуміти де(

Дякую.

Гаражі ДТСАФ ,Павло 0506775868

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть де толком продіагностують рульове управління, а то щось стукає на ямках в районі рейки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хто знає приватників подешевше десь на гаражах що могли б підшаманити зчеплення (в крайньому випадку змінити диск)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хто знає приватників подешевше десь на гаражах що могли б підшаманити зчеплення (в крайньому випадку змінити диск)?

На Зои Космодемьянской, около Вианора в гаражах делают сцепление. В прошлом году мне меняли комплект за 300 грн.

Кстати в гаражах не всегда дешевле. Мне тут недавно за замену передних стоек запросили по 150 грн за штуку, а на Вулкане заменил по 80 грн. Видел, что и сцепление они делали, так что можно узнать и там.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати в гаражах не всегда дешевле. Мне тут недавно за замену передних стоек запросили по 150 грн за штуку, а на Вулкане заменил по 80 грн. Видел, что и сцепление они делали, так что можно узнать и там.

Просто , часто в гаражі нема необхідного обладнання -- преса , спецключа якого і т.п. І роботу , яка займає 10 хв можуть робити годину підручними засобами .

Чи взяти зняття КПП в передньоприводних авто на ямі і на підйомнику --- на підйомнику набагато швидше , але підйомник штука недешева та не в кожен гараж влізе . От дядьки і дорожче цінять роботу , бо дійсно треба напрацюватися .

З іншой сторони --- вони беруть всі гроші собі , а на фірмі треба дати заробити і майстрам , і фірмі , що теж значно здорожчує роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по дизелям, не знаю правда куди саме, але всі їздять в Хрінники - кажуть рівних їм майстрів немає...

Володя в основному робить новіші , не знаю , чи візьметься за таку .

А можна номер того Володі з Хрінників в ПП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить СТО біля спортивного майданчику 14 гімназії(поворот з Потебні на Гречану). контакти? ціни? відгуки?

Змінено користувачем Alegzander
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходову класно роблять на Воз’єднання за Будівельником.

А хто? Де саме? Як звати? Контакти людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

втікає антифриз (швидше всього біля помпи десь). підкажіть хто гляне підшаманить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто? Де саме? Як звати? Контакти людей.
Туди краще самому їхати.

З 9ї до 10ї там діагностика. Провулок між 5 і 9 будинками вул. Ковельська.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте діагностику в районі 40 або 33 кварталу (хоча не принципово). Горить ABS на 124 мерседесі.

Також потрібна заміна лобового скла. Де ціна/якість найкращі?

Змінено користувачем firsyura
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте толкового майстра чи СТО по Opel Omega b (ремонт та обслуговування), бажано в районі ГПЗ, але якщо десь дальше - також пишіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте діагностику в районі 40 або 33 кварталу (хоча не принципово). Горить ABS на 124 мерседесі.

Також потрібна заміна лобового скла. Де ціна/якість найкращі?

ABS можу глянути, скло міняють в районі газороздатки, та біля авторинку.

Порадьте толкового майстра чи СТО по Opel Omega b (ремонт та обслуговування), бажано в районі ГПЗ, але якщо десь дальше - також пишіть

Ремонт та обслуговування яких вузлів мається на увазі?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте толкового майстра чи СТО по Opel Omega b (ремонт та обслуговування), бажано в районі ГПЗ, але якщо десь дальше - також пишіть

Ремонт та обслуговування яких вузлів мається на увазі?

наприклад: глянути ходову, поміняти ролік поліклинового ремня, зіміна масла і розхідних матеріалів, круїз-контроль не завжди вмикається і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

глянути ходову, поміняти ролік поліклинового ремня, зіміна масла і розхідних матеріалів
До Жені на Мамсурова( Автоцентр+)
круїз-контроль не завжди вмикається
Який мотор, і рік авто?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

глянути ходову, поміняти ролік поліклинового ремня, зіміна масла і розхідних матеріалів
До Жені на Мамсурова( Автоцентр+)
круїз-контроль не завжди вмикається
Який мотор, і рік авто?

1) контакти є?

2) Opel Omega B 2.0 16V(X20XEV) МКПП 1999

Змінено користувачем Alegzander
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...