Перейти до змісту

Майстер по ремонту/сервісу авто


difoto

Рекомендовані повідомлення

Зверніться доhttp://board.lutsk.ua/user/24744-kiolan/. Він таке робить.

В темі "моя автомайстерня "є фото його робіт

Змінено користувачем lanima
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю майстра для установки ремня ГРМ на Добло 1.6 бенз. Для установки потрібні кондуктора розпредвалів.

0954204830 саша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі поставили завдання, переробити Т5 в офіс на колесах. З того що найшов в інтернеті то таким займаються тут, але відгуків не бачив. Може хтось мав справу з подібним? Буду радий будь-якій допомозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

хто порадить майстра, який може заклеїти/запаяти дірку в бензобаці або підтвердити необхідність покупки нового?

Змінено користувачем vinco
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба пораду.

Необхідно поміняти поршні в VW B3 1,8 1993 р.

В Луцьких магазинах автозапчастин пропонують марки MOPISAN (580 грн. шт.) та MAHLE (850 грн. шт.). Хто що порадить, прокоментує ??? В двигуні компресія вже пропадає, збільшився розхід бензину та тяга зменшилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пораджу поїхати до моториста. можливо тоді поршні міняти не доведеться, обійдетесь прокладкою ГБЦ, прокладкою піддона і кільцями. лібше мале або нураль, але ходити буде практично будьякий поршень, важливіше які кільця і гільза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!

Порадьте точку по підбору автомобільної фарби та майстра з ремонту бамперів. Буду дуже вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто розблокує замок запалювання? не прокручується і руль заклинений. іммобілайзера нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!

Порадьте точку по підбору автомобільної фарби та майстра з ремонту бамперів. Буду дуже вдячний!

На формулі тих точок повно. Підбирають приблизно однаково-раз через раз. Бовтають по формулі(пропорціях для досягнення певного відтінку), а потім з викрасками на сонечко бігають. Собі постійно підбираю в магазинчику "мікс". В колір майже попадають. Але я дуже добре відтінки бачу, тому мені важко догодити.

Якщо хтось підкаже, де в луцьку є справжній комп'ютерний підбір з спектрографом, хроматографом й так далі, теж буду дуже вдячна.

Змінено користувачем lanima
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня!

Порадьте точку по підбору автомобільної фарби та майстра з ремонту бамперів. Буду дуже вдячний!

На формулі тих точок повно. Підбирають приблизно однаково-раз через раз. Бовтають по формулі(пропорціях для досягнення певного відтінку), а потім з викрасками на сонечко бігають. Собі постійно підбираю в магазинчику "мікс". В колір майже попадають. Але я дуже добре відтінки бачу, тому мені важко догодити.

Якщо хтось підкаже, де в луцьку є справжній комп'ютерний підбір з спектрографом, хроматографом й так далі, теж буду дуже вдячна.

на рівненській під мостом ніби щось таке є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброї ночі. Підкажіть де роблять комп'ютерну діагностику авто. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, підкажіть Nissan Sunny N14 1992, карбюратор 1,4.

Хто може промити/почистити карбюратор та налаштувати його?

Шукаю перевірених майстрів. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.

Потрібно зробити. бампер до skoda fabia 2002 р. Підскажіть хороших майстрів.

На фотографіях видно все.

post-21891-0-52701400-1410339871_thumb.j

post-21891-0-41913200-1410339874_thumb.j

post-21891-0-03564700-1410339877_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто інколи бє струмом коли виходжу. Це звичайна статика від тертя одягу і сидіння ? Якусь антистатику застосовувати, чи непаритись за такої дрібниці. Думки вголос прошу озвучити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто інколи бє струмом коли виходжу. Це звичайна статика від тертя одягу і сидіння ? Якусь антистатику застосовувати, чи непаритись за такої дрібниці. Думки вголос прошу озвучити

Одяг треба поміняти, авто не вирішить проблнму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте друзі, де краще купити/встановити/підключити фаркоп на авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...