Перейти до змісту

А де ТИ міняєш автомобільне мастило(майстри, станції і тд.)?


Петро Автомастила

Рекомендовані повідомлення

Хто де міняє мастило в своєму металевому коні????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Петро Автомастила, продовжуй :) - не тягни тваринку за тіїво... ціна, де, які мастила пропонуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Петро Автомастила, продовжуй :) - не тягни тваринку за тіїво... ціна, де, які мастила пропонуєш?

Наразі я вивчаю ринок послуг по маслозаміні, а ціни на мастила в розділі авто\мото продам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна питання? коли треба міняти мастило якщо купив недавно машину, а бірочки немає коли останній раз міняли, як по маслу дізнатися коли його міняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна питання? коли треба міняти мастило якщо купив недавно машину, а бірочки немає коли останній раз міняли, як по маслу дізнатися коли його міняти?

Зразу міняй, хто зна скільки на тому маслі вже накатали???

Del

Запрпонована вами тема не є актуальна, оскільки останній запис був 2013 року!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо чоловік не давно міняв, то для чого його міняти?

То ви знаєте коли воно мінялось чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколас, поміняйте заодне і всі фільтра, літо як-не-як на дворі, легше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо чоловік не давно міняв, то для чого його міняти?

люблять наші люди ризикувати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні але воно не чорне, а коричневе

В такому випадку я б не спішив міняти, але їздити на ньому довго теж не раджу! З іншої сторони медалі зазвичай продавці авто перед продажою мастило міняють(якщо воно було заїзджене), але в цьому випадку перевагу ставлять на низьку ціну мастила , а не на якість! Коли я купив собі авто, я одразу замінив ремені, мастило, всі фільтри і мастило гідропідсилювача-бо все було в незадовільному стані!

P.S. А можливо Вам і повезло з попереднім власноком, не всі безсовісні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна питання? коли треба міняти мастило якщо купив недавно машину, а бірочки немає коли останній раз міняли, як по маслу дізнатися коли його міняти?

Є таке неписане правило - купив авто міняй рідини та фільтра. Охолоджувальна теж має свій ресурс, треба дивитись в якому стані, тормозна - гігроскопічна, тобто набираєвологу з повітря, при цьому найголовніший параметр - температура кіпіння різко падає, ось цитата "Тормозную жидкость нужно менять через 2-3 года, т.к. она гигроскопичная, т.е. способна поглощать водяные пары из воздуха. Всего за один год тормозная жидкость, в гидравлической системе, набирает 2 — 3% воды и, в результате, ее температура кипения снижается на 30° — 40°С. За второй год эксплуатации автомобиля, процентное соотношение влаги в тормозной жидкости увеличивается до 5 — 6%, и температура кипения падает еще на 40° — 50°С. А это, уже критично для тормозной системы любого автомобиля."

Взагалі бажано передивитить весь автомобіль, всі сальники, трубопроводи, підвіску і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні але воно не чорне, а коричневе

а ну експерти, якщо масло довго(після 3-4тисКМ) не темніє воно добре чи кака? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неписане правило - купив авто міняй рідини та фільтра

ПІДТРИМУЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні але воно не чорне, а коричневе

а ну експерти, якщо масло довго(після 3-4тисКМ) не темніє воно добре чи кака? :blink:

Кака и дуже погана, одна з властивостей масла - мийка двигуна, терміново міняй, масло не миє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кака и дуже погана,

значить все ж таки те, про що я подумав. Мені здається на нових авто ТО прописане або в км, або в часові, що швидше настане. І мастило там рекомендовано міняти раз в рік чи в два... не памятаю, але точно є ще й дата годності того мастила.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кака и дуже погана,

значить все ж таки те, про що я подумав. Мені здається на нових авто ТО прописане або в км, або в часові, що швидше настане. І мастило там рекомендовано міняти раз в рік чи в два... не памятаю, але точно є ще й дата годності того мастила.

Я знаю, що або через 10К км, або через рік. В тарі - масло 5 років термін зберігання, а в двигуні - рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняв на "Шинасервісі" на Стрілецькій. Попутно із усіма фільтрми та промивкою після старого. Накатав після купівлі більше 6000 км:) Тому вже було необхідно.

Ще скажіть де поміняти антиіфріз демісезонний, щоб також із промивкою і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж питання до експертів :)

Чи є різниця як міняти: зливати чи висмоктувати? Що в принципі краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я, коли ціни вгору полізли, купив масло/фільтра, і тепер на ямі буду сам міняти))) Залишилось тищі три наїздити. Хоча при купівлі на місці міняють (робота) безкоштовно. Кулі, треба ж і самому попробувати!)) Он, перший раз стойкі міняв, нічьо, справився, їжджу!)))

Чи є різниця як міняти: зливати чи висмоктувати? Що в принципі краще?

Якщо є можливість, то на ніч відкрутити пробку і хай собі скапує. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...