Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, romaxa11 сказано:

 

С. Кубів. Не те крісло,людина,яка обвалила курс з 8 до 25,вивела на рефінансування банкам 62 млрд грн,з яких половина пішла на відкоти-мала б сидіти в іншому місці. 
В. Черниш. Креатура Третьякова,буде освоювати гроші для Донбасу і переселенців. 
О. Данилюк. Мінфін,може потягнути. 

Л. Гриневич. Освіта. Професіонал. 
О. Семерак,екологія. Чи встоїть перед потоками і спокусами?
Т. Кутовий. Сільське господарство,буде грати в користь аграрних латифундистів. 
А. Рева,соціальна політика,

В. Кістіон,зам по ЖКХ(кажуть гаманець)-люди персонально самого Гройсмана. 

І. Климпуш-Цинцадзе. Євроінтеграція. Онука коменданта Карпатської Січі Дмитра Климпуша. Більше нічого. 

І. Насалик. Бізнесмен. Чи є стратегічне бачення енергетики і чи дозволять рулити в газовій,нафтовій,атомній і вугільній сферах-велике питання. 
В. Омелян. Типовий чиновник,де поставлять. В транспортній галузі буде на фін.потоках в інтересах Яценюка. 

О. Саєнко,міністр КМ,
І хтось думає,що ЦЕ-ПОЛЕТИТЬ?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, zplanetaz12 said:

Яка там до біса Євроінтеграція...

Показати прихований контент

1301526097813761558734385390594717413282

Hide

З 2011 — директор благодійної Організації «Ялтинська європейська стратегія».

...

Пройшла до парламенту від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» під номером 61

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович дибіл сказав відкрито що ми йдемо в тайожний союз, а Петро Олексійович вирішив про це не говорити в голос. осінь і зима знову будуть веселими, так що насолоджуємось Україною, хлопаки.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, d.u.a.l сказал:

Черговий раз твій улюблений президент своїми діями макнув тебе лицем у гівно, але ж тобі не звикати, еге ж?

та йому весь час *дощ іде*

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@d.u.a.l  я придумав термін: ромахобот. Ти - перший.

Ну і так, для проформи: Одеса тиждень майданить проти Стоянова (реальний МАЙДАН!) , Порох пише листа ВО генпрокурора з побажанням зняти нах*й того Стоянова, бо місто бунтує! ВО звільняє того чорта. 

В мене без матів описати ступінь твого дебілізму немає можливості. Та й бажання.

PS для довідки - всі три цитати (вище) від LA20 - вірні і незаперечені.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 minutes ago, difoto said:

@d.u.a.l , Порох пише листа ВО генпрокурора з побажанням зняти нах*й того Стоянова, бо місто бунтує!

Не чекав від Олексійовича такого :( 

Памятаю, фьодорович полюбляв х@ми обкладати своїх підлеглих ще в часи його прем'єрства. А тут президент, який сповідує європейські цінності, так себе веде. 

 

Хоч тема й не про те, та все ж. Давно хотів спитати, та соромився, що там з блокуванням фірми-виробника куль для російських кулеметів? Побороли тих негідників? Чи відклали рішучий удар ближче до чергового всенародного голосо сування за кандидатів до ВРУ.

 

З повагою, дуалобот.

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, difoto сказал:

@d.u.a.l  я придумав термін: ромахобот. Ти - перший.

Ну і так, для проформи: Одеса тиждень майданить проти Стоянова (реальний МАЙДАН!) , Порох пише листа ВО генпрокурора з побажанням зняти нах*й того Стоянова, бо місто бунтує! ВО звільняє того чорта. 

В мене без матів описати ступінь твого дебілізму немає можливості. Та й бажання.

PS для довідки - всі три цитати (вище) від LA20 - вірні і незаперечені.

Діма, нащо людину ображаєш ? Тобі не здаєтся трохи не правильним слідуючий асоціативний ряд ? Назначення корупціонера - недовольство громадян - вихід на місцевий майдан -  лист від порошенка - зняття взяточника ? 

Відповідно по цьому асоціативному ряду декілька питань :

 

1 тепер кожен раз будуть назначати чергового пі*араса, щоб побачити реакцію громадян ?

2 тепер кожен раз, коли назначать чергового пі*араса, треба виходити на черговий майдан, щоб його зняли ?

3 треба обовьязково черговий майдан, щоб порошенко написав листа генпрокурору ? 

4 генпрокурор таки прислухаєтся більше до листа порошенка, ніж до місцевих майданвців ?

5 ну й на останок . Чим то все в ітозі закінчится, коли люди задовбаются кожен раз виходити на місцеві майдани із за чергового призначення, чергового пі*араса?

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.04.2016 at 09:03, la20 сказал:

Маньяк, я ж не кажу ствердно що на Марсі є життя, а він стверджує що я бот, платний от хай доведе.

а боти виглядають приблизно так

CfyzekTUEAEb7Gd.jpg

 

 

Ой, не завжди. На великих ресурсах, кприміром та ж УП  коли жарко, то "діють зграєю", коментуючи і підтримуючи один-одного (видно канал зв'язку налагоджено). Часом попадаються доволі ерудовані екземпляри, але всеодно "по-методичкам строчать". "На діжурстві" завжди хтось, навіть вночі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Harddriver сказал:

 

 

Ой, не завжди. На великих ресурсах, кприміром та ж УП  коли жарко, то "діють зграєю", коментуючи і підтримуючи один-одного (видно канал зв'язку налагоджено). Часом попадаються доволі ерудовані екземпляри, але всеодно "по-методичкам строчать". "На діжурстві" завжди хтось, навіть вночі.

Твідіумом таке робиться легко і без напряга, хоть 10 000 твіттер аккаунтів тримай.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене питання:

Чому стоянова не звільнили раніше згідно закону про люстрацію? Чому чекали листа поРошенки?

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а самому почитати коли працював, коли звільнився, коли його призначили і потім звільнили. Як його суд відновив на посаді і почитати закон не про люстрацію а "про очищення влади" і подумати чого і що слабо?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, d.u.a.l сказано:

Весь сенс мого поста - показати, як улюблений роботодавець la20 одним розчерком пера зводить нанівець всі його старання відбілити шефа. З піною у рота доводив, що наш найсолодший президент ніякого впливу на ГПУ не має, але ж варто тому лише листа написати, як тут же в момент рішення прийнято.

Ти коли до куми йдеш і просиш солі чи муки - ти маєш на неї вплив? Вона то відсипле без питань, але основне питання: ти можеш впевнено сказати, що "Та я в куми в любий час можу муки взяти, хоч серед ночі прийду і заберу мішок!" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, MANJAK11 сказано:

1 тепер кожен раз будуть назначати чергового пі*араса, щоб побачити реакцію громадян ?

2 тепер кожен раз, коли назначать чергового пі*араса, треба виходити на черговий майдан, щоб його зняли ?

3 треба обовьязково черговий майдан, щоб порошенко написав листа генпрокурору ? 

4 генпрокурор таки прислухаєтся більше до листа порошенка, ніж до місцевих майданвців ?

5 ну й на останок . Чим то все в ітозі закінчится, коли люди задовбаются кожен раз виходити на місцеві майдани із за чергового призначення, чергового пі*араса?

1. Хто назначатиме? Я не жид, але відповім запитанням.

2. Обовязково. За 25 років "вони" звикли. Тепер треба відучати. І тільки так.

3. Якщо твого малого буде бити гопнік - йому потрібно кричати: "ААаааа! Тато, мене бьють!!!" Чи ти його навчив догмі, що "гопнікі маленьких не чіпають!"

4. Так. Більше того - він порушить закон, якщо буде прислухатись до тих, хто порушує закон (а "Прокурорський майдан" - це пряме порушення закону, втручання в роботу прокуратури.) Для прикладу - представ, що там були не "правильні активісти", а бандити, яким той прокурор насолив?

5. Оце головне запитання! І "обиватєлі" мають дякувати тим, хто не задовбався, тому що в них деформоване поняття про іхні права. Я, наприклад, не задовбався і маю таких саме друзів. А рожеві окуляри з написом "У всьому винна влада!" я вже давно викинув.

Головна біда ромахоботів в тому, що вони кричать про зраду, беззаконня і тому подібне, але з-за монітору вийти ну ніяк не можуть: робота, сім'я, відпочити треба... Але влада у всьому винна!!!111111адінадін

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти впевнений що не можуть? Як до речі з дзигарками, перемогли рашу? А то якось закликав всіх до блокувань і так все згасло? Ввели наших в долю?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне, якщо ми такі недолугі і мало значащі, то нафіга тут цілий відділ порохоботів круглодобово пукани рве? Твоя тактика насправді практично неефективна і контрольована. Наприклад, ставиться спеціально цап відбувайло, народ бунтує, і з дуже важкими зусиллями його знімають - перемога, влада чує народ. А вже на його місце ставлять тиху мутну персону вже в якості волі народу. Це гра на вимотування і розпорощення з максимальними ресурсами для активістів і мінімальними для влади - пару підписів і пару заяв, проти довготривалого протесту купи людей. 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

І ще одне, якщо ми такі недолугі і мало значащі, то нафіга тут цілий відділ порохоботів круглодобово пукани рве? Твоя тактика насправді практично неефективна і контрольована. Наприклад, ставиться спеціально цап відбувайло, народ бунтує, і з дуже важкими зусиллями його знімають - перемога, влада чує народ. А вже на його місце ставлять тиху мутну персону вже в якості волі народу. Це гра на вимотування і розпорощення з максимальними ресурсами для активістів і мінімальними для влади - пару підписів і пару заяв, проти довготривалого протесту купи людей. 

Ромаха, я тобі ще підкину

 

Формулировка знатная. И зная немного внутреннюю кухню - могу себе представить как долго Святослав Цеголко подбирал слова.

Случай действительно слегка уникальный. Ведь командующих уже увольняли, и не раз. Но вот так...

Волонтеры не были главной причиной, в конце концов это не совсем по-феншую увольнять генералов и адмиралов только по требованию общественности. Но волонтеры стали тем самым взмахом крыла бабочки, приведшей к урагану. На проблему обратили внимание, изучили, сопоставили, приняли решение. Наблюдал со стороны за всей цепочкой этих событий, от первого доклада пресс-офицера Полтораку, и до момента подписания Указа Порошенко.

В руках у общества ДЕЙСТВИТЕЛЬНО есть механизм влияния на решения. Петр Алексеевич, Степан Тимофеевич, Виктор Николаевич и мнооогие другие ДЕЙСТВИТЕЛЬНО знают общий "тренд" социальных сетей. Кто-то читает лично (Петр Алексеевич, здравствуйте), кому-то скриншоты приносит пресс-служба.

Мы можем влиять на их решения. Вот только готовы ли мы трезво и вдумчиво оценивать события. Готовы ли мы задумываться - а был ли тот или иной поступок тем, чем он нам кажется? Или тем, как нам его преподносят.

Это сложно.

12985580_1724575877811222_46047436138389
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

І ще одне, якщо ми такі недолугі і мало значащі, то нафіга тут цілий відділ порохоботів круглодобово пукани рве? Твоя тактика насправді практично неефективна і контрольована. Наприклад, ставиться спеціально цап відбувайло, народ бунтує, і з дуже важкими зусиллями його знімають - перемога, влада чує народ. А вже на його місце ставлять тиху мутну персону вже в якості волі народу. Це гра на вимотування і розпорощення з максимальними ресурсами для активістів і мінімальними для влади - пару підписів і пару заяв, проти довготривалого протесту купи людей. 

Ти впевнений що тут цілий відділ порохоботів. бо я тут бачу тебе який пише що порохоботи копіпастять, а ти мало того що копіпастиш, а так що викидаєш текст і додаєш все що стосується Пороха навіть якщо воно його не стосувалось. І в своїй більшості те текст йуліних тіпочків, або такого собі чела з колишніх прокурорських лугандона, якого гнали в три шиї при янеку (хоча його батя тягнув мазу за нього, але і його маза була хєрня, бо синок повний аут ) але його гнали за пянку і потім гнали за наглу сцуко палівну корупцію. але ж ти його перепощуєш бо він так гарно пише проти Пороха. І да тут багато людей які тебе лайкають і пох правда це чи ні головне що ти пишеш проти. Я сьогодні гарно переконався коли тут сьогодні спитали за прокурора (екс) з Одеси. і цій людині впадло хоч 5хв (а там більше і не треба було) щоб розібратись з ним, він питав тут бо йому головне щоб написали шонібудь і він це схаває без будь-яких елементарних перевірок.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З викладеного Ді в мене до нього ще одне питання: чим взагалі займається Порошенко і за що взагалі несе відповідальність? Можливо після того як поясниш ми й самі вкуримо що тут якісь інші розклади? Наперед скажу що звинувачення мене в хабарництві генпрокуратури я відкидаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та Порох нічим не займається. Армія за два роки була піднята на той рівень що за попередні 24 роки ніхто навіть не уявляв, це не він. На дипломатичному рівні це теж досягнення сєрьожи лєщя і наєма а ну ще це заслуга зіміна і грішіна. це так на вскидку.

CgQMV0QWIAANlT0.jpg

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромка, в нас парламентсько-президентська республіка. більша частина відповідальності лежить на парламенті, на який ніхто повпливати не може бо Конституція. ніякої відповідальност за кнопкодавство, за прогули, за відсутність роботи з електоратом... Порох зовсім не поц, і розуміє що в акціонерах ТзОВ "Україна" він перший, і втрачати йому є що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

З викладеного Ді в мене до нього ще одне питання: чим взагалі займається Порошенко і за що взагалі несе відповідальність? Можливо після того як поясниш ми й самі вкуримо що тут якісь інші розклади? Наперед скажу що звинувачення мене в хабарництві генпрокуратури я відкидаю!

 

а хіба головні функції не визначені Конституцією?

чи ти хочеш від Ді почути чим конкретно Порошенко кожен день займається? погодинно і похвилинно? і навіть скільки раз в туалет ходив? то сумніваюсь, що ти таку інформацію почуєш чи то тут на борді чи десь інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, yu2007 сказал:

Порох армію підняв... Капець, це ж треба було таке придумати. Для повного сюру можеш ще написати, що він і війну виграв.

У МінСтеця і його адептів своя реальність. 

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 квітня, радіо ера, 9.30 рекламний блок: люстрація вигнала з влади найкращих професіоналів, Європа проти люстрації, люстрація найбільше зло, зупини люстрацію... В Україні реалізована унікальна політика: коли грають чапаєва шахматами. Це не гра без правил бо навіть в грі без правил говорять без яких правил. От приходить людина і на повному серйозі спираючись на конституцію, говорить що у нас парламентсько президентський устрій. Він правий? 100%! Тільки президент призначає премєр міністра, голову сбу, прокуратури, затверджує всіх суддів і має можливість їх зняти, його прямим обовязком є вплив на міжнародну політику, його адміністрація використовує багатомільярдний бюджет, ще він головнокомандувач армією, всім силовим блоком, чуть не забув про призначення голови нацбанку. Але вся відповідальність на парламенті. І навіть в ньому у президента найбільша фракція. Вся влада одноосібно в президента, а винуватий у всьому парламент: сотні мутних безликих субєктів. Так і живемо бо ті хто несуть відповідальність немають повноважень, а той хто має всі повноваження не несе жодної відповідальності. 

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...