Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Basil сказано:

Ключова фраза :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, bublik007 сказал:

Я не ботінок пороха, ой, не порохобот, але хочу спитати в знаючих людей: нікому не дивно, що отак ряно почала випливати грязюка на Петрика, який він поганий хлопчик, і скільки( от  же фулюган), натирив в Україні,  вигнавши в  офшори, інформація про які тримається в проплоченій таємниці ? Отак раптом взнали що Петя така какашка?))) 

не дивно, бо скажем так, це одна з багатьох голосних подій, які сталися. Якщо коротко, то міжнародна організація незалежних журналістів отримала якимось чином доступ до 11.5 млн документів панамської компанії Mossack Fonseca, де повспливали офшорні бяки більш ніж 150 бувших й нині діючих політиків, в тому числі 2млрд путлєра (з тих, що поки висвітлили), ну й нашого Пороха не минула *сія чаша* . Це ж тільки початок, що ще повилазить й про кого, достеменно поки не відомо, але шухєр получився знатний

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

міжнародна організація незалежних журналістів отримала якимось чином доступ до 11.5 млн документів панамської компанії Mossack Fonseca, де повспливали офшорні бяки більш ніж 150 бувших й нині діючих політиків, в тому числі 2млрд путлєра (з тих, що поки висвітлили), ну й нашого Пороха не минула *сія чаша* . Це ж тільки початок, що ще повилазить й про кого, достеменно поки не відомо, але шухєр получився знатний

Ключове слово, друже, якимось чином)))) Я не знавець по видобуванню документів такого рівня, але, на мою скромну думку, так просто такі документи

в руки не попадають)))) Нагадує WikiLeaks... Хтось вирішив замутити грандіозний шухер)))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки відповідає дійсності, не знаю

У Wikileaks назвали замовника розслідування панамських офшорів

Цитувати

Розслідування про панамські офшори, яке вивело на чисту воду представників світової еліти, начебто фінансувалося урядом США і відомим американським фінансистом й інвестором Джорджем Соросом.

Про це повідомляє у Тwitter організація Wikileaks, яка займається витоками таємної інформації.

"Атака на Путіна за допомогою "панамських документів", зроблена організацією OCCRP, мала на меті атаку на Росію і колишній СРСР і була профінансована Агентством США з міжнародного розвитку таСоросом", — повідомили у WikiLeaks.

В організації також зазначили, що пряме фінансування атак на Путіна серйозно підриває репутацію американського уряду.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg Marco

Немного о Иловайске. И антикоррупционерах.

В каменты приглашаются участники Иловайских событий. Хотелось бы увидеть их точку зрения.

Итак. Сегодня на Громадськом вышла статья о "двойной жизни президента". Хотел почитать аргументированную аналитику о черных делишках, я власть поддерживаю, но на то и щука в реке чтоб карась не дремал, а значит Президенту надо вилами в бок периодически тыкать, чтоб не сбивался с заданного курса.
Прочитал расследование...и охренел. Это антикоррупционеры? Им платят гранты? Им какие то фонды скидывают баснословные суммы а они клепают заказухи и манипуляции без элементарной логической привязки?

Черт возьми! Меня тут периодически обвиняют в заказухах, но могу сказать что если бы мне платили за подобные расследования - у меня они были бы более качественными. Потому не такой уж глупой кажется идея на тему оплачиваемых расследований на ПиМ.
Но речь не об этом. А о позорной, жирной манипуляции на тему Иловайска. На танце на костях.
Я не "антикоррупционер", но вопросом Иловайска я занимался. Немного в этом разбираюсь. Потому просто буду выкладывать манипуляции по Иловайску. А участники Иловайских событий я думаю в каментах свое мнение скажут.

Итак, поехали.

У серпні 2014-го найгарячішою точкою на Донбасі був Іловайськ. Це – місто на схід від Донецька, крупний залізничний вузол. Саме через нього сепаратисти отримували підкріплення і зброю з Росії. Втрата Іловайська розсікла б контрольовану ними територію навпіл і відрізала б від ліній постачання Донецьк та значну частину Донецької області. Командування вирішило розпочати так звану Іловайську операцію.

Ну во первых - в августе еще через Иловайск оружие не шло. Это было позже. Антикоррупционеры этого видимо не знали. А сама группировка возле Иловайска под командованием генерала Хомчака имела основной замысел - выдвижение и объединение с украинскими войсками возле Харцызка. Иловайск был вторичной целью замысла и логистикой августовских событий никак не был связан.

Во вторых сектор Б возле Иловайска не был самой горячей точкой в августе. В августе шли страшные бои у Луганского аэропорта, брались под контроль территории возле ДАП, Саур-Могила, высота Браво и Гранит, рейд десантников и 30 ОМБр, взятие Степановки, бои в Шахтерске, сектор Д пожинал страшные плоды войны, там потери были огромными. 6 августа из сектора Д вышло 3000 человек, по причине потери боеспособности. 3000!!!мать его человек. Это в два раза больше, чем вся Иловайская группировка Хомчака попавшая в окружение. 1500 человек в августе вышли из Изваринского котла. 
Так что ребята - не был Иловайск самой горячей точкой. Он был самой медиараскрученной точкой. Но по настоящему горячим он стал в конце августа.

АНАТОЛІЙ «ГАЛ» ВИНОГРОДСЬКИЙ, командир батальйону «Донбас»:
Боєць з позивним Гал пам’ятає штурм Іловайська практично погодинно. 18 серпня його добровольчий батальйон «Донбас» зачистив свою частину міста і розташувався у приміщенні школи. «Донбасівці» допомогли розташуватися й іншим українським з’єднанням.

- Иловайск нужно было брать. По большому счету, Иловайск можно было брать.

Я сколько пообщался по Иловайску - все бойцы говорили что изначально сил на зачистку Иловайска у сектора Б не было. Что сил едва хватало чтоб занять половину Иловайска и туда нечего было такими силами соваться. Именно поэтому Белецкий увел оттуда свой Азов, а Филоненко - Шахтерск.
Но оказывается - можно было брать Иловайск. Вот оно как. Кстати что-то не вспомнил Гал бойцов батальона Днепр-1 под командованием Печененко. Он вместе зашли в Иловайск.

АНАТОЛІЙ «ГАЛ» ВИНОГРОДСЬКИЙ, командир батальйону «Донбас»:

- Значит, в школе располагался батальон "Донбасс". Не помню – то ли 20-го числа, то ли 21-го... Мы собрали силы, расчистили территорию до железной дороги и разместили все эти прибывшие батальоны в детском садике. Они там пробыли один день и были выбиты сепаратистами оттуда, и вернулись в школу. После этого бой длился около 6 часов, силами, к сожалению, только батальона "Донбасс".

Не помнит Гал и тот факт что из садика бойцы вернулись потому что зона междушколой и садиком оставалась неконтролируемой, как в прочем и между школой и ДЕПО, где сидел "Миротворец".
Именно по причине невозможности взять под контроль серую зону, бойцы Днепр-1 вернулись в школу. Но не всем так повезло. Командир роты Херсон например погиб от ДРГ когда ехал от ДЕПО к школе...

- Оці звернення, вони мали якийсь результат? Чи президент звернув увагу на те, що відбувається?

АНАТОЛІЙ «ГАЛ» ВИНОГРОДСЬКИЙ, командир батальйону «Донбас»:

- Да, конечно. Был проведен парад. Войска которые проходили парад, они могли бы быть в Илловайске. На прорыв кольца знаете кого отправили? 350 молодых бойцов, которые там и легли. Ну это что? Это просто убийство. Понимаете?

Ну во первых - таки Иловайск. Нет в названии второй буквы Л. Во вторых - БТГр 92 ОМБр не справилась с задачей. Но Гал почему то не вспоминает что в Иловайск тоже отправили необстреляных добровольцев. А из тех войск что были на параде - я хотел бы от него узнать, какие конкретно подразделения должны были с парада прийти на помощь. Конкретно!!! Там боевых подразделений на параде было хорошо если рота (если не ошибаюсь - 95 ОАЭМБр), остальные были курсанты какие-то, духовой оркестр и т.д. И кстати потери 92 ОМБр и 42 батальона были относительно небольшие, хотя Гал уверен что они там полегли...

Но в принципе Галу простительно, он тогда появился вместо погибшего Монгола, а группировкой донбасовцев (да и в принципе бои в Иловайске в тот момент) курировал и.о. комбата Власенко с позывным Филин. Но Громадське решило что больше зрады будет у друга Семенченко, чем у Филина.

Но это еще ладно. Гал во всяком случае боевой командир и в части его слов есть истина.
Но вот то, что писалось на сайте OCCRP.ORG Анной Бабинец - это вообще полный абзац. И да, они за это деньги получают, профи-антикоррупционеры, расследователи и всё такое.

Цитирую:

Также в августе украинский Генштаб поставил задачу вернуть потерянные в Донбассе территории и приказал четырем добровольческим батальонам занять Иловайск — важный железнодорожный узел в 40 километрах от Донецка.

Расчет был на то, чтобы перерезать пути снабжения из России для вооруженных противников Киева в Донецке. Украинское командование, однако, не учло, что, по разным данным, в этот район выдвинулись 3500 кадровых российских военных.

21 августа в результате интенсивного обстрела из российского оружия погибли 27 украинских солдат, а события тех дней скоро назовут «Иловайским котлом».

Генштаб!!! Поставил задачу 4 добровольческим батальонам!!! (Донбасс, Азов, Днепр-1, Шахтерск, Миротворец, Херсон, Ивано-Франковск, Свитязь - хм, действительно четыре батальона...Или не четыре?)
На тему "важного железнодорожного узла" я уже указал выше.

Далее. Какие нахер 3500 тысячи российских военных? 4 БТГр РФ - это конечно более чем дохера - но не мать вашу 3500!!! Вы хоть узнайте у кого-то какой количественный состав БТГр! У кого-то кто поумнее вас, антикоррупционеры!

21 августа не было еще под Иловайском русликов!!! И Иловайским котлом назвали события не в Иловайске, а расстрел украинской группировки выходящей из Многополья двумя колонами в сторону Старобешево!!!Через неделю, мать вашу.

Я понимаю что "антикоррупционеры" получили деньжат и привязали трагедию при которой погибло более трех сотен украинских военных к своей желтой статейке. Я не знаю насколько корректны остальные данные, нет у меня возможности (да и желания) их проверить. Но по тому как сыро, лживо, предвзято и притянуто был сделан материал по Иловайску с целью создать более негативный оттенок статьи - могу сказать что господа Гнап и Анна Бабинец - лживые манипуляторы танцующие на костях погибших украинцев, с целью освоения грантов и денег за свои лживые статейки. Если уж нет уваженияя к погибшим бойцам - то что в вас святого может быть, антикоррупционеры хреновы?

Фу, противно.
И да, Громадське, если хотите пообщаться на тему Иловайска в прямом эфире - я приду. Вы позовите только. Расскажу. Пообщаюсь с оппонентами.
Только думаю вы это не сделаете. А то вдруг заказчик поймет что вы халатно отнеслись к отрабатыванию денег, сделав работу кое как...

P.S. А почему Громадське не написало что вторичной целью Иловайска была Зугрес? О том что тема с Зугресом поднималась еще 5 августа? Не знали, или заказчик такую информацию бы не одобрил? Эх, антикоррупционеры...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, rl72 сказал:

різниця в тому, що в мене немає і ніколи не було методичок. і ніхто мені не платить.

Тобто лижеш жопу Пороху просто так, за ідею?

 

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Savage сказано:

Тобто лижеш жопу Пороху просто так, за ідею?

 

Тобто якщо когось підтримуєш то це називається лижеш жопу? То так можна назвати будь-кого хто працює на когось. Бо ж робітники підтримуючи директора чи власника підприємства то вони всі жополизи?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, la20 сказал:

Тобто якщо когось підтримуєш то це називається лижеш жопу?

У твоєму і інших порохоботів випадках - так. 

 

6 минут назад, rl72 сказал:

не суди по собі.

Я суджу по твоїх постах.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Savage, є велика імовірність що цих юзерів вже немає в живих і якісь придурки отримали доступ до цих акаунтів. Створювати в Луцьку паралельну реальність не підкріпленою взагалі ніякими зрушеннями, вже не кажу про барель за 100 баксів, могли тільки інопланетяни, або мешканці психоЛіпін. Якщо кацапська паралельна реальність напрямлена на зовні, на розширення і якусь віртуальну глобальну перемогу; то ці обмеженці змогли зліпити тільки "сиди ціхо бо війна". "сиди ціхо бо не візьмуть в Європу", "сиди ціхо бо в Криму ще гірше" і т.д. Тобто пропонується якась калічна дистрофічна паралельна реальність, яка абсолютно нічим не притягує до себе. Виглядає так, ніби хлопцям платять за навчання японської мови, вони і навчають хто як може. Печалька.

  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Savage сказано:

У твоєму і інших порохоботів випадках - так. 

 

Я суджу по твоїх постах.

Дружина є? Якщо так, значить скоріше всього підтримуєш, , а значить ШО? Правильно жополиз. Л - Логіка, твоя до речі.

 

Рома ти в яку сосну трахнувся. Ти вже до психіатра звернувся б. Гляньте цьому інопланетянину по айпі чи воно змінилось за останні роки. Чи мене вбили і пересилились в мою квартиру?

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, la20 сказал:

Дружина є?

Я тобі вже писав, що вас там ботів навчили гарно спригувати з теми. От тільки ти забуваєш, що ти спілкуєшся не на Кореспонденті з такими ж самими ботами, а на місцевому форумі, де основна маса користувачів здравомислячі люди.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Savage, є велика імовірність що цих юзерів вже немає в живих і якісь придурки отримали доступ до цих акаунтів. Створювати в Луцьку паралельну реальність не підкріпленою взагалі ніякими зрушеннями, вже не кажу про барель за 100 баксів, могли тільки інопланетяни, або мешканці психоЛіпін. Якщо кацапська паралельна реальність напрямлена на зовні, на розширення і якусь віртуальну глобальну перемогу; то ці обмеженці змогли зліпити тільки "сиди ціхо бо війна". "сиди ціхо бо не візьмуть в Європу", "сиди ціхо бо в Криму ще гірше" і т.д. Тобто пропонується якась калічна дистрофічна паралельна реальність, яка абсолютно нічим не притягує до себе. Виглядає так, ніби хлопцям платять за навчання японської мови, вони і навчають хто як може. Печалька.

 

таришся в інтернет-магазі Roshen?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

на місцевому форумі, де основна маса користувачів здравомислячі люди

giphy.gif

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Savage сказано:

Я суджу по твоїх постах.

 

ну так покажи хоч один пост, де я написав "Порошенко, я лижу тобі жопу"?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, rl72 сказано:

 

ну так покажи хоч один пост, де я написав "Порошенко, я лижу тобі жопу"?

 

 

Ляшко вроді теж на публіці дупу нікому не підставляв, а як ви всі про нього.

 

«Журналісти помилилися: Рошен в сліпому трасті» - така авторська колонка почала поширюватися після виходу нашого розслідування. Її автор Анатолій Родзинський виправдовує Порошенка та його юристів за створення офшорного ланцюжка для продажу Рошену. Гм... ну не впевнений, що пан Анатолій є об'єктивним та неупередженим експертом в цій темі. Адже, як свідчить сайт Центральної виборчої комісії, в 2014-му він балотувався до Верховної Ради від Блоку Петра Порошенка. 
Більше того, я починаю відверто хвилюватись за пана Анатолія. В нього якесь роздвоєння особистості. Адже, ще донедавна, він був зовсім іншої думки про офшори. На сайті ЦВК його передвиборна програма. Там йдеться: «Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити, всі офшори – перекрити.» Фух! Президенту круто пощастило, що пана Родзинського не обрали до Ради.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ляшко вроді теж на публіці дупу нікому не підставляв, а як ви всі про нього.

 

 

тебе в гуглі забанили? якщо ні то погугли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ром ти там постиш гнапа, може десь гнап написав як він був помічноиком брата клменка був в одному списку з арбузовим.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, rl72 сказал:

 

це точно, і нікль тут, і ромаха11, і саваж

Це якраз і не боти. Давай голосувалку створимо кого тут ботами вважають і перевіримо? 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі. Щойно почитав виборчу програму Порошенка П.О. від 2014 року (офіційна, з сайту ЦВК)

 

Quote

Зняти «корупційний податок» на економіку. Соціально відповідальний бізнес має платити податки до бюджету, а не хабарі окремим чиновникам. Кількість податків слід скоротити, ставки – зменшити, всі офшори - перекрити.

 

Ех, Петя, Петя...

 

яц.jpg

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...