Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, nickel сказано:

Безвіз дістався нам як результат підписання євроасоціації.

 

2 годин тому, nickel сказано:

Безвіз був наданий нам як дзеркальна відповідь на скасування віз для жителів ЄС і США.

Так за що, все ж таки, нам дали безвіз і для чого тоді ціла купа так званих "безвізових законів", які Порошенко вносив, а Верховна рада голосувала?

І чого ж не дали безвіз відразу після скасування віз для жителів ЄС і США?

2 годин тому, nickel сказано:

Нагадую:

Ющенко перший хто заговорив уголос про єдину церкву. Він перший заговорив, він перший почав робити підготовчі кроки і продовжив їх при президентстві Петі, без лишнього галасу. Знімаю шапку перед такою послідовністю. Всі б українські політики так послідовно йшли до мети, не міняючи політичних поглядів.

Порошенко, як колись Ющенко, намагається добитися створення помісної церкви, незалежної від Москви 2016 рік

Місія Ющенка-Кравчука: все заради помісної церкви 2016 рік

Нагадую послідовність подій у 16-му році:

Спочатку, навесні, на Фанар поїхав Порошенко.

Літом Верховна рада ухвалила звернення до Варфоломія.

І тоді, восени, Ющенко і Кравчук повезли йому підписи інтелігенції, не факт, що без домовленостей із Порошенком.

Так, Ющенко вперше на високому рівні заговорив про автокефалію, але через те, що "переговори велися хаотично та несистемно" не добився результату.

2 годин тому, nickel сказано:

І це чувак зумів зробити при фактичній відсутності реальної влади, зате з реальним протистоянням Росії, Юлі, а потім і Яника.

Але насправді він не зробив нічого, бо, як часто пишуть в темі про позитив України, цінність має результат, а не декларація намірів.

Змінено користувачем Віталій СК
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, sergkots сказано:

Почитав стару тему:

https://board.lutsk.ua/topic/154343-vibori-prezidenta-25052014/?page=6&tab=comments#comment-1053032161

 

Вгадайте хто писав:

 

 

Це просто пісєц: той допис ще й @d.u.a.lплюсанув. Молодець, послідовний. Не зраджує переконанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Віталій СК сказал:

Але насправді він не зробив нічого, бо, як часто пишуть в темі про позитив України, цінність має результат, а не декларація намірів.

От тому я його і означив як найгіршого президента. Думаю немає змісту відповідати на твої попередні запитання, бо Ющенко мало що довів до кінця, тому всі лаври дістаються Петі, це навіть не обговорюється. Ющенко більше декларував і вів себе як весільний генерал чи як єропейський політик, якоїсь країни де все налагоджено і працює як годинник, тому й писав, що він прийшов до влади зарано. Якщо я/ми Петю так оцінюю/ємо по одному признаку "при Петі", то треба бути чесним і при оцінці Ющенка. Завершених справ за ним дуже мало та ще й ціна на газ "при Віті" скочила за хмари. Тому й найгірша оцінка. Але й треба віддати належне за посіяне зерно в людських головах. В ті часи багато хто й не уявляв що церква може бути не московська, а Україна не проросійська. Це щось з розряду боротьби Чорновола чи Стуса з радянською владою. Результату - 0, але історики вважать інакше.

п.с. Зерно проросло і дало гарний врожай.

 

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, nickel сказал:

Згідно мого оцінювання, Петя - найгірший президент. Не тому що він зробив найменше серед усіх президентів, а тому що він зробив найменше з того, що від нього очікували.

Прикінь, а я навпаки багато від нього не очікував.))))
     Навпаки в мене був високий рівень недовіри до нього,але меньший,ніж до будь-якої іншої кандидатури( і оцей пост  це підтверджує). Не буду росписувати скільки я мав про нього різної інфи( з перших рук) і хорошої і не дуже.  Тому для мене те,що він зробив і продовжує робити- приємна несподіванка . І я готовий йому дати другий термін,якщо він навіть залишить такий же темп, а тим більше,якщо прискориться. 
    Один знайомий психолог мені казав,що  якщо ти людям зробиш 9 разів добро і 1 раз недобро, то 90% будуть пам'ятати тільки недобро,а 10% тільки добро.(це я про обіцянки).
 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Nokian сказано:

Це я привів Пороха до влади.

І поки що він робить те, що я і хотів.

 

Бо саме в ньому  я бачу НА СЬОГОДНІ здатного захищати та розбудовувати державу Україна.

 

І хто облажався  -буде видно вже за півроку.

 

https://www.volynnews.com/news/society/tytan-dlia-rosiyi-yak-ukrayina-postachaye-syrovynu-dlia-armiyi-ahresora/

Збоченець ти Nokian :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.10.2018 at 18:01, nickel сказано:

 

Можна подумати, наче ти не підтримуєш державу агресора.

 

Щоденно

Цитата Нікеля,а репліка до Айрона.

Змінено користувачем Nokian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Nokian сказано:

Можна подумати, наче ти не підтримуєш державу агресора.

 

Щоденно

Цитата Нікеля,а репліка до Айрона.

Я не ум, чєсть і совість нації, а воно(ще раз повторюсь) задає тон життя країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина не самодостатня, то їй постійно треба щоб хтось їй та за неї робив.

Ну і відповідно за неї у всьому винен.

Тільки не вона сама.

Як діти прямо.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі стосовно скелетів у шафі:

отак

Змінено користувачем zaHARE
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, zaHARE сказано:

До речі стосовно скелетів у шафі:

отак

Та ну, не може бути, щоб @romaxa11 таке написав.:0016:

Може він тепер на форум і не заходить, бо його совість мучить, що він колись за нього агітував на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, zaHARE сказано:

До речі стосовно скелетів у шафі:

отак

Тепер ви змінили власну думку. Тобі Порошенко подобається по справам, а @romaxa11 те, що він робить не подобається. У вас були різні очікування чи дивитесь на різні справи президента. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergkots сказал:

Тепер ви змінили власну думку. Тобі Порошенко подобається по справам, а @romaxa11 те, що він робить не подобається. У вас були різні очікування чи дивитесь на різні справи президента. 

 

  Я трохи вище написав що до чого. Це як у випадку з бебі-боксами. Коли їх не давали все було добре.Як тільки їх дали,так частина людей сказала-"О,супер,дякуємо.Раніше це все було б на ринках."
А частина-" Жлоби,могли б покласти туди кращі речі і більше.Злочинна влада."
    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, zaHARE сказано:

  Я трохи вище написав що до чого. Це як у випадку з бебі-боксами. Коли їх не давали все було добре.Як тільки їх дали,так частина людей сказала-"О,супер,дякуємо.Раніше це все було б на ринках."
А частина-" Жлоби,могли б покласти туди кращі речі і більше.Злочинна влада."
    

Трохи не так. Президент (як і будь хто) робить різні речі - публічні та не дуже, дещо не робить або навіть взагалі все робить щоб не робити саме це. Дехто дивиться на добрі справи і каже, що все ок. Є люди, що бачать лише погані справи, невиконані обіцянки і кажуть, що все погано.

А по факту є сукупність позитиву та негативу. І на мою думку потрібно оцінювати в комплексі, а не вибірково як нам дехто подає. Бо в такому випадку вибірковість стає вже брехнею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, halcogen сказал:

На тих бебі-бокса хтось підніме велике бабло! Мене останнім часом дивує підхід пересічних - як маршрутчикам, то не можна заробляти чуть більше чим в бюджетника, а цим ""ізбраним рєбятам"" можна підіймати кеш на пустому місці. 

В Європі бебі-бокси лише в парочці країн, в Європі немає виплат за народження дитини,в Європі декретна відпустка 3 тижні - 2 місяці і то за власний рахунок.
Наш бейбібокс це міжнародна програма, яка фінансується і комплектується ООН! Вони самі оголосили тендер і самі обрави переможця! Якщо ви маєте зауваження, звертайтесь в ООН! Це подарунок і яким його бачить ООН таким він і є!
Наш бебі-бокс чомусь порівнюють з фінським. Фінський бейбібокс коштує 500 євро! Від пляшки фіни відмовились, щоб стимулювати грудне вигодовування! Одноразові підгузники відсутні (2 багаторазових)! Соска відсутня, бо впливає на привкус!

Змінено користувачем zaHARE
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, halcogen сказал:

Ну добре, а хто виграв тендер? В цьому вся ізюмінка! 

Тебе забанили в Прозорро? Сам знайди і покажи нам цю ізюминку.

 

АПД: Пардон,виявляється ООН робить тендери через свій майданчик  United Nations Global Marketplace

Змінено користувачем zaHARE
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, zaHARE сказал:

 вроді ООН

6. Надання допомоги “пакунок малюка”, її доставка до пологових будинків здійснюється згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства та проектних угод, укладених між обласними структурними підрозділами з питань соціального захисту населення та Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів, на умовах співфінансування в межах реалізації проекту міжнародної технічної допомоги “Забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні”.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, nickel сказал:

6. Надання допомоги “пакунок малюка”, її доставка до пологових будинків здійснюється згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства та проектних угод, укладених між обласними структурними підрозділами з питань соціального захисту населення та Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів, на умовах співфінансування в межах реалізації проекту міжнародної технічної допомоги “Забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні”.

Гроші отримує казначейство від ООН! Далі воно компенсовує адміністрація вартість кожного виданого боксу, який адміністрації купують в підлеглій ООН організації. Держава не витрачає свої кошти. У вартісь включена логістика.
  І є роз'яснення по ціні:

DpvKUluWwAc1dTK.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, zaHARE сказал:

Гроші отримує казначейство від ООН! Далі воно компенсовує адміністрація вартість кожного виданого боксу, який адміністрації купують в підлеглій ООН організації. Держава не витрачає свої кошти. У вартісь включена логістика.
  І є роз'яснення по ціні:

Частину грошей отримують від ООН і частину виділяє Уряд. Я тобі цитату з діючої постанови навів. Навіть на твоїх картинках ніде не пише, що ООН повністю покриває витрати. Не придумуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В постанові не пише конкретного відсотку чи сум які виділяються з бюджету України. Всі коментатори пишуть що 100% фінанси ООН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, zaHARE сказал:

В постанові не пише конкретного відсотку чи сум які виділяються з бюджету України. Всі коментатори пишуть що 100% фінанси ООН.

На заборі також пише одне, а за забором зовсім інше. Завжди намагаюся шукати першоджерело, офіційні документи і т.д. Так от Гройсман підписав паперу про співфінансування, в папері дійсно не вказано % чи сум співфінансування, але  згідно цієї папери 100% ООН не дасть.

Я не шукаю зраду в бебі-боксах, взагалі кинув в тему цитату, бо питали хто фінансує, але поки гуглив тобі лінк на постанову, то знайшов декілька цікавих статтей. Сижу поки читаю. Одну, цікаву на мою думку, вже сюди кину, там ще якісь фото є:

Цитата
Спойлер

"Якщо ми все будемо робити правильно, то ми нічого не зможемо зробити"
або лонгрід про те, як хорошу ідею завше можна успішно перетворити на купку лайна.

На початку літа цього року з'явилась непогана ідея забезпечити сім'ї, у яких народжується дитина, так званим "пакунком малюка", до якого входить коробка, яка трансформується в колиску, та набір товарів, необхідних для перших тижнів життя дитини. Така практика успішно апробована у багатьох країнах, зокрема у Фінляндії, де й, власне, народилась ідея бебі-боксів (обговорення засобів продіяти перепродажу цих пакунків не є темою цього посту!).
Відповідно почалась готуватись нормативка, й вийшла Постанова КМУ від 20.06.2018 №512, відповідно до якої облдержадміністраціям доручалось "забезпечити ... ЗАКУПІВЛЮ товарів, робіт і послуг", пов'язаних з комплектацією цих пакунків. Цією постановою передбачалось підписання так званих проектних угод між обласними департаментами соцзахисту та Управлінням Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проектів (UNOPS/ЮНОПС).А також, у постанові та відповідному порядку фінансування відповідних видатків було зазначено, що на думку авторів цього нормативного акту процедура закупівлі якраз і полягає виключно у підписанні "проектної угоди" та у тому, що головні розпорядники "протягом двох операційних днів перераховують кошти для забезпечення надання допомоги "пакунок малюка". Здається, це дещо (м'яко кажучи) не відповідає законодавству України щодо публічних закупівель.
Десь місяць тому усі області отримали проекти цих угод. І зі здивуванням виявили, що:
- стороною підписання угоди стала ще й ОДА, що не передбачено жодним нормативним актом (для тих, хто не в курсі, ОДА та її структурні підрозділи, наприклад той самий Департамент соцзахисту - то різні юридичні особи);
- UNOPS буде отримувати 4,5% від вартості пакунків, що також не передбачено нормативними актами;
- рахунки у нас складаються у доларах США (всередини України і при використанні бюджетних коштів), ну а як курс зміниться на користь долара, то шукайте, панове, додаткові кошти де хочете.
Весь цей місяць ми намагались достукатись до Мінсоцполітики, що запропонована схема роботи суперечить чинному законодавству і треба вирішити питання щодо унормування цих процедур. Але марно. Як наслідок, половина областей, вирішила, що краще відмовитись від підписання таких документів, ніж поставити підпис, а потім отримати судовий вирок і термін "відсидки". Але останні дні, мабуть через наближення запланованої дати початку реалізації проекту (злі язики взагалі пліткують, що всі пакунки вже закуплені, тому треба терміново їх оплатити - як це???), на обласні державні адміністрації та департаменти соцзахисту почався серйозний тиск з боку Мінсоца, особливо з боку експертів створеного за гроші #EU #ЄС Директорату (David Stulík, ви витратили 100 мільйонів євро на створення структур, які просувають непрозорі та корупційно небезпечні схеми?).

Вчора навіть був організований селектор, на якому були присутні представники різних урядових структур та UNOPS.
Аргументи, якими оперували урядовці були:
- "Ви що, не хочете виконувати рішення уряду?"
- "Хто не підпише сьогодні-завтра, той втратить цю субвенцію!"
- "17 областей вже підписало (насправді ні, а й з тих, хто підписав - частина із застереженнями), а ви що самі розумні?"
ЮНОПС оперував тим, що:
- "Ми працюємо на запрошення Президента і прем'єра"
- "Це взагалі проект міжнародної технічної допомоги (МТД), тому забудьте про Цивільний кодекс і законодавство про закупівлі"
- "Ми маємо досвід і окрім нас ніхто нічого не зробить".
На зауваження, щодо неможливості ігнорування вимог Закону України "Про публічні закупівлі", а також про необхідність зміни нормативної бази для того, щоб підписанти не стали героями антикорупційних розслідувань та кримінальної хроніки, ми й почули від представника Мінсоца вікопомну фразу, винесену у заголовок.

Велика подяка Лілія Лахтіонова з МЕРТ, яка чітко зазначила, що з наданої інформації не вбачає підстав для ігнорування Закону України "Про публічні закупівлі". Max Nefyodov, велике прохання захистити свою колегу, бо на неї почався тиск вже під час засідання.

Тепер стосовно МТД. Відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. № 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги":
"міжнародна технічна допомога - фінансові та інші ресурси та послуги, що відповідно до міжнародних договорів України надаються донорами на безоплатній та безповоротній основі з метою підтримки України".
Ще раз, на БЕЗОПЛАТНІЙ і БЕЗПОВОРОТНІЙ. А не за "відшкодування послуг з управління проектом ЮНОПС в розмірі чотирьох з половиною відсотків нарахованих на вартість "Пакунків малюка"
Ну й вишенька на торті (як же без неї!) - з'ясувалось, що й проект МТД, про який так вперто говорили представники UNOPS, досі НЕ зареєстрований.

Вчора після цієї наради я одразу підготував заяву на НАБУ, щодо цієї історії. Але, на жаль, знаю про судову практику, коли багато суддів кажуть "ну ще ж збитків державі не нанесено?!". Тому вирішив почекати, поки перша партія таки піде в люди. Gizo Uglava, щось ми давно не бачились, треба кави попити 1f609.png;)

А тепер просте питання: "Чому ми не можемо зробити по-людськи?". Чому не можна спочатку підготувати нормальну нормативку, щоб не треба було потім порушувати закон, підставляти людей під кримінал?
Ми хочемо все робити ПРАВИЛЬНО, і при цьому досягати результату.
І мова зараз не лише про цей конкретний кейс.

UPD. Прям зараз іде викручування рук з боку осіб, які представляються працівниками Секретаріату Кабміну і погрожують проведенням якихось прес-конференцій, тощо.
Офіційно попереджаю: при спробі подального тиску офіційно звертатимусь до правоохоронних органів.
Попереджаю усіх своїх колег з інших #ОДА: тиск потім припиниться, а кримінальні провадження і вироки залишаться.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, nickel сказал:

На заборі також пише одне, а за забором зовсім інше. Завжди намагаюся шукати першоджерело, офіційні документи і т.д. Так от Гройсман підписав паперу про співфінансування, в папері дійсно не вказано % чи сум співфінансування, але  згідно цієї папери 100% ООН не дасть.

Я не шукаю зраду в бебі-боксах, взагалі кинув в тему цитату, бо питали хто фінансує, але поки гуглив тобі лінк на постанову, то знайшов декілька цікавих статтей. Сижу поки читаю. Одну, цікаву на мою думку, вже сюди кину, там ще якісь фото є:

 

Прочитав, якщо дійсно так,то думаю варто почекати офіційних роз'яснень. Вони мають бути по любому,бо задіяні міжнародні організації. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, zaHARE сказал:

Прочитав, якщо дійсно так,то думаю варто почекати офіційних роз'яснень. Вони мають бути по любому,бо задіяні міжнародні організації. 

Дочитав. Мутно якось там все.

На Прозоро тендер на 51,5 ляма за 10300 боксів (5000 грн/шт) скасовано. Є лише тендери на доставку боксів.

ООН також скасував тендер (шукати Baby box, перед цим жмакнувши кнопу Claer All) на купівлю 100 000 штук.

Зараз є відкритий тендер на закупівлю боксів, але прихована кількість і решта деталей. Взнати можна якщо зареєстрований як постачальник UNOPS.

UNOPS буде отримувати 4,5% від вартості пакунків - як це, якщо вони співфінансують проект?

Звідки бокси, якщо жоден тендер досі не проведений?

Питань більше ніж відповідей.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк не можу второпати, яким боком бебі-бокс, а особливо обговорення його ціни, поставок, тендерів і т.д. до Порошенка?

Флуд потру. За продовження - санкції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...