Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

Однажды политика сбила машина, он погиб и попал на небеса. Там его встретил Апостол Петр и сказал:

— Добро пожаловать! Вы находитесь у ворот Рая, но место, в котором вы проведете вечность еще не определено. Выбор будет за вами. Согласно правилам, вы должны провести день в Аду и день в Раю, чтобы потом сделать свой выбор.

— Зачем все это? Здесь и думать нечего – Рай, конечно!

«Мне жаль, но правила есть правила», — с этими словами Петр повел политика в Ад.
Он вошел в ворота преисподней и оказался на зеленой поляне для гольфа. Рядом стоял шикарный ночной клуб, из которого повыходили его бывшие коллеги и друзья. На них были надеты шикарные костюмы, они смеялись, жали политику руку и вспоминали прекрасные дни на Земле, когда все они вели беззаботную жизнь и хорошо зарабатывали на других. Шампанское, икра, лобстеры, танцы, красивые девушки… Да еще и дьявол оказался дружелюбным парнем! Но день подошел к концу, и политику пришлось снова вернуться к воротам Рая.

В Раю тоже было неплохо: чудесные сады, вокруг пушистые облака, ангелы играют на арфах и льются красивые песни. Через 24 часа к политику подошел Апостол Петр, чтобы узнать его окончательный выбор.

Тот задумался на несколько мгновений и сказал:

— Даже не знаю… Никогда не думал, что скажу это… Но я выбираю Ад!

Петр вздохнул и повел политика к воротам Ада. Когда они пришли, политик был поражен: гольфа нет, клуба тоже, друзья варятся в котлах, вокруг ходят страшные чудовища. Тут прибежал дьявол и положил на плечо политика свою лапу с огромными когтями.

— Я не понимаю, — сказал политик. – А что произошло? Вчера тут было так классно: вино, девочки, пляски, а сейчас мои друзья горят в огне! Как же так?

Дьявол усмехнулся и ответил:

— А чего же ты хотел, старина? Вчера была предвыборная компания, а сегодня ты проголосовал!

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Kiolan сказано:

Нащо їхати в країну з назвою Гондурас, коли той гондурас  і так   прийшов до нас .

Карибське море, температура зимою не нижче +20 градусів, влітку не вище +32, газ купувати не треба, немає сусіда кацапа і ви ще це порівнюєте з Україною?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Kiolan сказал:

Я не в тому значенні, я  ж перший раз написав з великої літери, а другий раз з малої.

 До чого тут море?:wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.05.2016 at 10:40, halcogen сказано:

Ну не валить, а Їдуть в основному на заробітки та навчання, і то з метою повернення назад. Ті самі поляки ринулися в Германію, прибалти в Великобританію. Переміщенні робочої сили в світі ще ніхто не відміняв, і це є нормальною практикою. А тепер про ПМЖ. На ПМЖ попасти практично не реально, всі більш менш благополучні країни прикрили лазєйки для бідного і середнього класу. Навіть в той самий Гондурас виїхати на ПМЖ практично нереально. 

Валить! Валить шаленими темпами якраз середній клас. На ПМЖ. Валять люди, які могли б підняти країну і настрашніше те, що починають валити "ідейні". Останні могли б хоч щось робити і боротися. А "бідні" зможуть зробити лише черговий Майдан, та й те навряд без чергового "пастуха" вийде.

Я вам зараз здам сакральну таємницю - такі, як я і такі, як Ромаха знаходяться по один бік барикад. Він мене вважає порохоботом, але робить дуже правильну роботу - поки я і такі як я пробуємо будувати нову країну, він розхитує човна "старої", щоб народ не розслаблявся. І наше спільне завдання - коли нарешті люди зметуть стару систему - маємо з чого будувати нову. 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, difoto сказал:

Валить! Валить шаленими темпами якраз середній клас. На ПМЖ. Валять люди, які могли б підняти країну і настрашніше те, що починають валити "ідейні". Останні могли б хоч щось робити і боротися. А "бідні" зможуть зробити лише черговий Майдан, та й те навряд без чергового "пастуха" вийде.

Я вам зараз здам сакральну таємницю - такі, як я і такі, як Ромаха знаходяться по один бік барикад. Він мене вважає порохоботом, але робить дуже правильну роботу - поки я і такі як я пробуємо будувати нову країну, він розхитує човна "старої", щоб народ не розслаблявся. І наше спільне завдання - коли нарешті люди зметуть стару систему - маємо з чого будувати нову. 

Не маємо ми з чого збудувати нову, Діма, вибач, не маємо :( ТІЛЬКИ массові розстріли , і ніяк не інакше, як би не дико то не звучало, нажаль. Іншого шляху, як показала практика, немає. Ні потуги волонтерів, ні тих, хто їм допомагає, загалом нічого не варті проти бюрократичної машини. Думаю, це ти й сам вже зрозумів. Було до тебе одне запитання : Які пункти повинні виникнутии в країні, щоб стався черговий майдан, але походу наразі це питання звучить кощунственно й що б ти не відповів, воно вже є

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, дуже дякую, плюси на сьогодні вже закінчились. Якби не перемога Джамали, я прикидував, що десь на зиму почнеться страшна рубка. Я опишу свої міркування. Це не заклики чи ще якийсь тероризм, то фактично висновки з аналізу двох післямайданівських років. Суть її полягатиме в тому, що домовлятися, йти на компроміси, зберігати керування ніхто не буде. Буде повна масакра. Компромісів вже не буде, обіцянок реформування вже не буде, будуть тільки "наші" і "ваші" і ваших буде дуже мало, бо на старті їх почнуть просто вбивати. Жартів, толерантності вже не буде, не буде взивання до совісті. Буде типова коліївщина 21-го століття. Страшна, жахлива, кровопролитна і навіть братовбивча. В такому випадку все може повністю розпастися на шматки, гуляйпольські території. Врятувати ситуацію матиме змогу тільки США з союзниками і частково ЄС. Вони нам нададуть уряд і народ їх підтримає. Буде повна ліквідація центральної влади, депутатського, суддівського і інших правоохоронних корпусів. Жодного реформування. Чітка і прозора оптимізація, повністю відкрита інформаційна політика. Перемога Джамали це все на пару місяців відсуне в часі, бо українці після двох років тотальних принижень від власної влади таки отримали енергетичний розряд патріотизму і самоповаги і фактично дали владі десь зо два-три місяці, а може й додаткових півроку для зміни руху в прірву. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато хто зараз каже: я не був на Майданах, але на третій то вже і я піду.

А я думаю так: бачили Майдани від яких ставало тільки гірше тому третього не буде. А якщо буде третій - Україна, як держава, перестане існувати (((

 

P.S. Хоча після другого Майдану люди дуже змінились, здебільшого в кращу сторону, та все ж в сім"ї не без ... Нажаль на війні зараз багато хто наживається ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назар, якщо в твоєму логічному ланцюжку : Майдан - погано, то я тобі співчуваю. Коротка память. Тобі пригадати успіхи Януковича і що люди від нєфіг що робити під кулі лізли? Те що багато чого було втрачено через довіру до триндьожів петруся, третього разу вже не проканає. Згідний що хатка може розсипатись, але її вже еволюційно не змінити, логічні звязки еволюційного порятунку втрачено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, romaxa11 сказал:

Врятувати ситуацію матиме змогу тільки США з союзниками і частково ЄС. Вони нам нададуть уряд і народ їх підтримає.  Буде повна ліквідація центральної влади, депутатського, суддівського і інших правоохоронних корпусів. Жодного реформування.

Повністю підтримую. На жаль, на даному етапі історії українець не може ефективно управляти своєю державою. Як показує практика, навіть найбільший патріот, піднімаючись до владної верхівки, відразу обростає скандалами, мутними схемами і прогинами під певних особистостей. 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Savage сказано:

Як показує практика, навіть найбільший патріот, піднімаючись до владної верхівки, відразу обростає скандалами, мутними схемами і прогинами під певних особистостей. 

Це наприклад хто такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Ha3aP сказано:

А я думаю так: бачили Майдани від яких ставало тільки гірше тому третього не буде. 

Не від майданів ставало гірше, а від того що після них нічого не змінюється.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, alexvvv сказал:

Це наприклад хто такий?

Будь-хто, хто на хвилі майдану прийшов/йде до влади, в тому числі і на місцевому рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Savage сказано:

Будь-хто, хто на хвилі майдану прийшов/йде до влади, в тому числі і на місцевому рівні.

це не робить його патріотом :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, romaxa11 сказал:

Буде типова коліївщина 21-го століття. Страшна, жахлива, кровопролитна і навіть братовбивча. В такому випадку все може повністю розпастися на шматки, гуляйпольські території. Врятувати ситуацію матиме змогу тільки США з союзниками і частково ЄС. Вони нам нададуть уряд і народ їх підтримає. Буде повна ліквідація центральної влади, депутатського, суддівського і інших правоохоронних корпусів. Жодного реформування. Чітка і прозора оптимізація, повністю відкрита інформаційна політика. Перемога Джамали це все на пару місяців відсуне в часі, бо українці після двох років тотальних принижень від власної влади таки отримали енергетичний розряд патріотизму і самоповаги і фактично дали владі десь зо два-три місяці, а може й додаткових півроку для зміни руху в прірву. 

 

Та ні, я думаю що ні. Українці - інертні, аполітичні, "моя хата скраю" (девіз України, разом з "якось воно буде"). Тай "ватних" вистачає ще, чи просто соціалістів за переконаннями. Можливо саме тому так і "вистрілила" Польща (та інші), бо громадська думка там просто "клекотіла", настирно вимагала змін, і в першу чергу демонтажу всього совкового, починаючи з "червоних директорів" і інших рагульських совків у владі. В нас - далеко все не так. . Заїдь в любий район, поговори "по-душам" з людьми - фактично "удільні князівства" там, - кругом - "свої" і всім - пофіг, "аби мене не чіпали" (а може й сам "нацарюю" колись, - нікого-ж не чіпав, той мене не чіпатимуть, логіка і така є).  Українців може заставити вийти на Майдан тільки коли вони різко відчують, що їх в чомусь обікрали, як було в 2004 і 2014-му, а в більшості випадків буде ефект повільного варіння жаби, і старі системні кадри то розуміють. А украінці що  - будуть чекати виборів (а то Путін нападе )). От коли їх там "об'єгорять" (а методом концентрації влади Порохом все йде до того) - тоді таки да - повстання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, romaxa11 сказано:

Назар, якщо в твоєму логічному ланцюжку : Майдан - погано, то я тобі співчуваю. Коротка память. Тобі пригадати успіхи Януковича і що люди від нєфіг що робити під кулі лізли? Те що багато чого було втрачено через довіру до триндьожів петруся, третього разу вже не проканає. Згідний що хатка може розсипатись, але її вже еволюційно не змінити, логічні звязки еволюційного порятунку втрачено.

Я б не сказав що це погано коли люди отак виходять на вулицю і висловлюють свою думку, та всі ми бачимо до чого це призвело.

І я казав у свому попередньому повідомленні про те що дуже багато людей змінилось в кращу сторону, багатьох хапуг зняли з насиджених посад, але Рома, ти вбий мене та я завжди буду притримуватись думки що краще поганий мир чим добра війна.

Люди вийшли за Європу? Вона там же де і при янику! Люди вийшли бо яник бізнес віджимав - зараз взагалі жопа. 2 Майдани було і нічого позитивного окрім зміни людей після другого Майдану не відбулося ((

 

Цитувати

Тобі пригадати успіхи Януковича і що люди від нєфіг що робити під кулі лізли?

Цього щось геть не зрозумів. Що означає люди від нєфіг що робити під кулі лізли?

 

7 годин тому, alexvvv сказано:

Не від майданів ставало гірше, а від того що після них нічого не змінюється.

То який в них сенс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я казав... толкував... а вони мене посилали і посилають. 

14 хвилин тому, fedir сказано:

Щоб скоріще вже той Путін вмер,і я тоді я особисто усі сили віддам аби повиганяти і позабирати владу в дармоїдів на схемах

Ти дупу з дивану не піднімеш, довбню. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Savage сказал:

Будь-хто, хто на хвилі майдану прийшов/йде до влади

Ну так а чого не ви наприклад?! От в тому-то і біда, що майдани роблять одні, а на їх хвилі до влади приходять інші! Чому так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, fedir сказано:

ви всіх там до армії гнали хоча й самі на ато не були,

Чуєш, сучонок... в мене загиблих друзів серед тих, що "ми" - більше, ніж в тебе зубів. І їх ніколи не стане менше, на відміну від твоїх зубів.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіпрська юристка: фонд Порошенка платив "живими грошима" – ЗМІ

00
 
0
П'ятниця, 20 травня 2016, 14:13
0000

 

Фонд Петра Порошенка ПАТ "ЗНКІФ "Прайм Ессетс Кепітал" сплатив 4 мільйони євро комбінованим платежем: і грошима, і активами.

Про це у коментарі OCCRP та "Слідству.Інфо" заявила керівник кіпрської юридичної фірми Єлена Константіну, пише "Громадське".

Елена Константіну, керівник кіпрської юридичної фірми Elena Constantinou Law Office, коментуючи оригінальний документ з кіпрського реєстру грецькою мовою, зазначає, що поле документа "Тип платежу" насправді має два записи.

"Слово metritaможе означати лише "готівка". Фраза se idosзначить "сплата натурою", це можуть бути векселі, акції, кілограми металу тощо. Готівкою було сплачено лише частину. Ми не знаємо точної суми", - пояснює вона.

e0a1f74-13278082-875055379288903-8028737
 

Стосовно тверджень юристів Порошенка, що за акції взагалі не було сплачено готівкою, Константіну підкреслює, що кіпрська фірма Dr. Chrysostomides & Co, що займається офшорами Порошенка, відома своєю якісною роботою з документами.

"Доктор Хрісостомідіс поважний адвокат і не дозволив би подібних помилок. Якщо вони подали такий документ, це означає, що транзакцію закрито і частину акцій сплачено готівкою. З юридичної точки зору заперечити це їм буде дуже складно", - сказала Константіну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що наприкінці березня ПАТ "ЗНКІФ "Прайм Ессетс кепітал", яке належить Порошенку, купило акції спорідненої кіпрської фірми на майже 4 мільйони євро.

Опитані журналістами експерти підтвердили, що платіж був здійснений грошима (готівкою або переказаний на рахунки). Вони також висловили думку, що це було зроблено для виведення валюти за кордон – всупереч прямій забороні НБУ.

У свою чергу, юристи фірми ICU заперечили, що гроші виводилися з України, повідомивши, що за акції кіпрської фірми було сплачено лише статутним капіталом у українському ТОВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бизнес по-николаевски

Обратился ко мне пару месяцев назад знакомый предприниматель из Николаева, который уже полгода зарабатывает неплохие деньги, начав торговать через Prozorro с различными предприятиями (порты, гос. предприятия и т.п.). Попутно благодарит Max Nefyodov и всю команду за то, что можно легально без всяких договорняков и откатов зарабатывать при работе с бюджетом.

Ну а я, мне это как бальзам на душу, я ему возьми и ляпни, что ты еще не видел как ребята из МинЮста запустили аукционную систему "Сетам", в которой точно также прозрачно и без коррупции можно покупать движимое и недвижимое имущество. Поскольку человек далекий от Айти в целом, я ему прислал адрес и подсказал пару категорий, на которые стоит обратить внимание.

Пару недель звонит он мне и говорит, что нашел неплохое помещение на Сетаме и хочет поучаствовать в аукционе, спрашивает совета, не опасно ли это, не будет ли обычного кидалово. Ну я возьми и скажи сдуру, что все будет отлично, поскольку над этой системой работала большая команда, отдельно анализировали коррупционные риски и т.п.

Ну в общем, зря я так оптимистично. 
Человек победил в аукционе и оплатил все, звонит и радуется, что не дорого купил хорошее помещение. Я поздравил и забыл. Оказалось, что зрада подкралась незаметно.

Сначала пришел человек из исполнительной службы, который стыдливо потупив глаза, сказал, что за выдачу акта их "такса" составляет 10%. После удивления и нескольких нецензурных слов сумма была уменьшена до 50 тысяч грн. Предприниматель отказался давать даже тысячу и уже утром следующего дня у них "потерялись документы об оплате" Смайлик «smile».

После того, как он поехал в Казначейство и взял копию платежки, у них внезапно появился человек, который пошел и через суд наложил арест на имущество, однако, Николаев город маленький и внезапный человек, также внезапно на следующий день отозвал свою жалобу.

Чиновники-взяточники не ожидали такой предпринимательской прыти и уже через день наложили новый арест с помощью своего бывшего сослуживца из Полтавы - чем уже полностью себя выдали.

Когда предприниматель (бывший боксер) встретился с начальником и на николаевском слэнге объяснил, что у нас в городе так не принято. 
Чиновники в вышиванках популярно объяснили, что имели они тут всех и вся и вообще арестуют все его личное имущество, а из него самого сделают террориста и посадят.

Предприниматель приехал в Киев и попал на прием к министру юстиции, который проводил Gia Getsadze, который очень правильно отреагировал на ситуацию.

Ситуация печальная и репрезентативна для всех городов, но николаевская особенность присутствует. Уже спустя 10 минут после встречи, предпринимателю позвонило:

1. Два сотрудника прокуратуры. 
2. Полицейский.
3. Чиновник Мин. Юста. 
4. Нотариус.
5. Другие боксеры с криминальным прошлым.

Все как один говорили, что их попросили "серьезные люди" и что не стоит эскалировать конфликт, что ему выдадут его бумажки, а если он не успокоится - сожгут офис, поймают в подворотне и т.п.

Какие выводы?

1. У чиновников видимо существует некий "корпоративный" твиттер, в котором они узнают все угрозы друг о друге Смайлик «smile».
2. Пидорасов по жизни вокруг, значительно больше, чем гомосексуалистов по сексуальной ориентации.

P.S. Почему-то в НАБУ на горячей линии сказали, что не могут заниматься этим делом, так как это недостаточно высокая должность. Замначальник областного Мин. Юста мне видится достаточно высокой должностью Смайлик «frown»

P.S.S. Неуважаемые чиновники. Публично предупреждаю Вас. 
Пойдите в аптеку на Соборной и купите вазилин. Он Вам понадобится уже в ближайшее время.

Если же с предпринимателем или любым его имуществом случится хоть что-то, хочу, чтобы Вы помнили, что Ваше винницкое происхождение навряд ли Вам поможет.

Фамилии вымогателей:

1. Заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби 
БОДНАР Денис Володимирович
Подробнее: http://just-mykolaiv.gov.ua/upravlinnja_derzhavnoji_vikonav…

2. Начальник відділу - ДОВГАНЬ Григорій Григорович
Подробнее: http://just-mykolaiv.gov.ua/upravlinnja_derzhavnoji_vikonav…

Пока еще остаются вопросы по позиции господина Возняка, который возглавляет областной МинЮст, но уже есть тревожные факты его активного участия в "заминании" шумихи вокруг его подчиненных.

Со своей стороны хочу высказать благодарность сотрудникам МинЮста в Киеве, которые крайне адекватно и профессионально выполняют свою работу. 
В очередной раз убеждаюсь, что большинство перекосов возникают именно в регионах за счет тотальной круговой поруки.

Andrey Lokhmatov Татьяна Локацкая Oleg Derenuga

Update: продолжение тутhttps://www.facebook.com/david.braun.50951/posts/10201767317782109

 
 
ПодобаєтьсяПоказати більше реакцій
КоментуватиПоширити
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

David Braun
47 хв · 
 

Обновляю статус по ситуации с двумя чиновниками-вымогателями из Исполнительной Службы в Николаеве. Начало тут:https://www.facebook.com/david.braun.50951/posts/10201766491921463

1. Пост получил большую огласку и начали реагировать как должностные лица, так и бизнесмены, которых эта парочка уже обдирала.

2. Спасибо губернатору Vadim Merikov за поддержку и понимание ситуации.

3. Непосредственный начальник Роман Возняк (не могу поставить тэг) заявил, что они не имеют отношение к Сэтаму и что хочет посадить за стол пострадавшего бизнесмена и коррупционеров-вымогателей.https://news.pn/ru/money/160967

Уважаемый Роман, напоминаю Вам, что бизнесмен первое что сделал обратился именно к Вам за советом как поступать и Вы прекрасно знали о ситуации, но не реагировали. А когда сегодня утром Вам позвонили из Киеве, чтобы прикрыть свой зад, быстро факсом отправили бумажку про служебное расследование.

Вам прекрасно было известно, что ситуация не с Сетамом, а с тем, что Ваши подчиненные не выдают акт, который необходим для получения права собственности на объект. Забираю свои слова обратно насчет Вашей незаангажированности. Судя по всему "винницкие парни" ведут себя так нагло, будучи уверенными, что их прикроют.

Что касается обращения в правоохранительные органы, поверьте, в гостях у Вашей службы скоро будет очень много совершенно различных органов, информировать Вас об этом уже не имеет смысла. Вы, как руководитель, должны были немедленно отстранить мошенников и назначить комплексную проверку их деятельности.

А теперь по предпринимателям. Уже на данный момент известно, что парочка "Боднар и Довгань" работают вместе давно. Есть обращение от предпринимателя, который утверждает, что они незаконно арестовали его автомобиль, а когда он приехал на штрафплощадку его забирать - автомобиль бесследно исчез и не найден до сих пор.

Также звонят люди и говорят, что у них тоже вымогали деньги.

В связи с этим прошу всех, кто пострадал в Николаеве от коррупционных действий сотрудников Исполнительной Службы или Министерства Юстиции - присылать информацию на [email protected]. Гарантирую анонимность.

Denys Bigus Вам сюжет про Николаев не нужен?

Также интересна любая информация о нетрудовых доходах вышеуказанных чиновников.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

даний текст органічно мав би завершити тему Свободу Савченко, але та таема вже закрита, тому сюди

 

29 травня 21:39   ▪   Версія для друку

Порошенко вперше розкрив деталі операції з обміну Савченко на ГРУшників

Глава держави наголосив: лише тепер може констатувати, що усе спрацювало.

У процесі обміну заручниками сторона РФ вимагала спочатку відправити ГРУшників, а тоді лише через 48 годин присилати літак за Надією Савченко. Про це заявив Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу "Інтер".

"Лише зараз я можу відкрито розповісти про усі деталі цієї операції, бо з самого початку будь-яке втручання будь-якого політика, особливо необережні коментарі людини, яка абсолютно не задіяна у ці процеси і починає звисока щось коментувати, вона тягне за собою зміну рішення росіян і чергове перенесення. Можу вам сказати, що сценарій теж обговорювався дуже довго. Нам запропонували, аби ми віддали ГРУшників за 48 годин попереду і лише після 48 годин ми могли б присилати літак за Надією. Усі ці сценарії були відкинуті. Було чітко вкінці домовлено, що зліт літаків відбувається синхронно - наш з Ростова, їх з одного із аеропортів Києва і лише після приземлення ми даємо коментарі у пресу", - сказав він.

Так, за словами Президента, попередньо обговореними датами звільнення Савченко були 18 і 22 травня. "Останні три дати, які були у нас - це 18-го, де я наголошував, що має вступити у силу вирок росіян і я можу застосувати своє право на помилування. Друга дата була 22-е, коли я сказав, що знову готовий видати указ, організувати літак. Ми обговорили усі деталі і потім, як нам пояснили із технічних причин ще раз росіянами було перенесено на 25-те", - розповів він.

Він зауважив, що домовленостей і спроб повернути Надію Савченко в Україну було понад 20. "Було їх зо два десятки. То хтось з уряду заявить про те, що вони готують документи на екстрадицію чи передачу на виконання покарання...", - сказав він. 

Порошенко також підкреслив, що ніколи Надію не збирався приймати в Україну для відбуття покарання. "Бо цей факт означав би визнання вироку, а ми не визнаємо цей суд", - наголосив Президент. 

Глава держави наголосив: лише тепер може констатувати, що усе спрацювало.

"Але до цього у нас рік існує в МЗС спеціальний штаб, який присвячений звільненню Надії. Сотні годин було проведено в координації, де було задіяно спеціальні служби, громадські діячі, дипломати. При чому, дипломати по усьому світу, починаючи від нашого консула у Ростові. Це дуже важлива кропітка, важка і непроста робота", - зазначив Порошенко.

Він наголосив, що у звільнені Савченко Україні допомагав увесь світ, а після його заяви у Туреччині про готовність взяти на себе політичну відповідальність щодо помилування російських ГРУшників, процес обговорення повернення Надії Савченко додому перейшов "у публічну площину".

"І без санкцій нічого б не було, без твердої позиції лідерів європейських країн і США, Японії, Австралії. Без рішучої резолюції Європарламенту, але головне - без потужної позиції всередині країни. Без зусиль Марії Іванівни, як мами, теж було б набагато важче. Велика кількість людей допомагали мені, аби це стало можливим. Я безмежно вдячний кожному з них. Почалася ця робота ще у липні 2014 року, коли вперше була поставлена вимога щодо її повернення і десь наприкінці 2014 року нам було заявлено, що вони збираються розглядати це питання лише після того, як буде вирок так званого суду у Росії", - наголосив Глава держави.

Зазначимо, 27 травня Савченко провела в Києві першу прес-конференцію.

Нагадаємо, 25 травня незаконно ув'язнена в Росії Надія Савченко повернулася в Україну, її обміняли на російських військових Алєксандра Алєксандрова та Євгєнія Єрофєєва. Президент Росії Владімір Путін підписав указ про її помилування, тому Савченко не відбуватиме покарання в Україні. Президент України Петро Порошенко також помилував Алєксандрова та Єрофєєва, звільнивши їх від відбування покарання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світлина від Анатолія Иванова.
Анатолий Иванов

Хто ж ,так підставив главкома з біноклем.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...