Перейти до змісту

Де купити дешево пінопласт


Рекомендовані повідомлення

130 грн за пачку пінопласта Євробуд 25 щільність, 5 товщина на Карбишева, 2. Минулого року він там вартував 90 грн.

ск там листів? розміри?

розміри 0,5м х 1м, в пачці 12 листів - 6 кв.м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Підніму тему. Цікавить польський пінопласт 35 щільність 15 см товщина. Яка ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Яка ціна на пінопласт ПСБС-25 (по ГОСТу) 100 мм (опт від 100 кубів) зараз є нормальною?

P.S. Не можу зрозуміти цін на Ceresit. Якась не дуже прозора цінова політика в компанії... На оф.сайті є прайс http://ceresit.ua/ru/ . В прайсі є куча всього, а от пінопласту немає (нерозумію чому: на грунтовки ціни одинакові по всій Україні, а на пінопласт різні?). Коли задаєш питання в чаті або на гарячій лінії - відсилають до керівника по західному напрямку, той в свою чергу - до місцевих комерсантів, а там ціни називаються таке враження що "з потолка"...

Які є достойні аналоги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може має телефон на Гірку Полонку. Той номер з сайту (7139999…) вже тим не займається. Дуже треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZaZik, якщо не помиляюсь, то там вже взагалі не роблять пінопласт. в мене записаний о5о7І39999, але дзвонив на нього років 2-3назад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Біля меланжевого комбінату, їхати прямо, там вказівник "пінопласт". Канторка продає якісний пінопласт від червоноградської фірми Євробуд. Ціна хороша і ціна на додаткові речі також хороша, дюбелі, кутники, клей і т.д. Є доставка. Директор мій тато)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересует экструдированный пенопласт толщиной 10, 20 и 50 мм. Белый. Поштучно. Где можно купить? Желательно в районе 40-ого, Соборности, Варшавского. Ну или с доставкой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Також цікавить Гірка Полонка, ціна на пінопласт та де його можна тут придбати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Усіх вітаю. Цікавить дане питання: якісний пінопласт на фасад по адекватній ціні. Де? Ціна?

Буду вдячний за інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, BARABAHSKA сказал:

Усіх вітаю. Цікавить дане питання: якісний пінопласт на фасад по адекватній ціні. Де? Ціна?

Буду вдячний за інфу.

598820893091d_.thumb.jpg.40af06e1249c92b0646db1a6334684a6.jpg

0996429828 наберіть, підскажу по інших матеріалах, мож по оптових візьмете)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а потім і мені зателефонуйте, можливо, ціна буде привабливішою...

099 два 5 один 3 два 95

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, mykola сказано:

Ще краще було б викласти інформацію в цій темі.

Логічно.

Оптова база за Струмівкою. Телефон завскладу - 099-324-88-2один. Роман. 

Можу посприяти ще невеличкою знижкою від ціни, але це треба звернутися до мене і "признатися", що з Борди. Я знаходжуся зазвичай на тій же території в робочий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

о, потрібна тема :)

хтось підкаже номер "конторки" що на меланжевому торгує пінопластом ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Fantom сказал:

о, потрібна тема :)

хтось підкаже номер "конторки" що на меланжевому торгує пінопластом ?

0505637427

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Як зараз ситуація з пінопластом з Польщі,хтось возить на продаж? Треба квадратів 250-260 товщиною 10 мм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів тут для ремонту матеріли підшуковуєте... якщо потрібні матеріали типу фарба, шпаклівка, клей для плитки, наждачка, матеріали для внутрішнього ремонту чи зовнішноього то можу направити до своїх партнерів, у котрих сам трохи тарюсь, там ціна від НЛ і Епіка до 40% на деякі позиції добігає, дешевше ніж на ринку і так далі... Якщо цікаво кому - пишіть, розповім детальніше, тут вже без мого інтересу, просто прийдете та самі дивіться що треба, ціни вони вам будуть озвучувати. Кантора знаходиться неподалік мадота та світлолюкса, єслі шо)

 

П.С. Робив ремонт собі, робили друзі та знайомі, всім вийшло на кілька тисяч дешевше від базарних цін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це фірма навпроти ремонту пральних машинок, в приміщенні де колись мадот був. Вітсервіс називається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.01.2018 at 08:07, woodwork сказано:

це фірма навпроти ремонту пральних машинок, в приміщенні де колись мадот був. Вітсервіс називається...

Мав неприємний досвід спілкування з директором цієї фірми на тему продаж їхнього ж товару.Цей директор побудував розмову таким чином,що більше ніколи туди не зайду.І всіх своїх знайомих будівельників та забудовників відмовлю. Це ж треба так не вміти продавати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.01.2018 at 22:12, viktor02 сказано:

Мав неприємний досвід спілкування з директором цієї фірми на тему продаж їхнього ж товару.Цей директор побудував розмову таким чином,що більше ніколи туди не зайду.І всіх своїх знайомих будівельників та забудовників відмовлю. Це ж треба так не вміти продавати.

У мене проблем не було. У моїх колег та друзів теж.

Але якщо такими поняттями керуватись то посварившись із водійом маршрутки ви перестанете їздити громадським транспортом? І друзів відмовите?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.01.2018 at 22:12, viktor02 сказано:

Мав неприємний досвід спілкування з директором цієї фірми на тему продаж їхнього ж товару.Цей директор побудував розмову таким чином,що більше ніколи туди не зайду.І всіх своїх знайомих будівельників та забудовників відмовлю. Це ж треба так не вміти продавати.

А що конкретно сталось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.01.2018 at 22:12, viktor02 сказано:

Мав неприємний досвід спілкування з директором цієї фірми на тему продаж їхнього ж товару.Цей директор побудував розмову таким чином,що більше ніколи туди не зайду.І всіх своїх знайомих будівельників та забудовників відмовлю. Це ж треба так не вміти продавати.

може це був сторож?

а що з польщею нічого незнайшли ніхто вже не возить?7 мені теж треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...