Перейти до змісту

Де купити дешево пінопласт


Рекомендовані повідомлення

Пінопласт на фасад, 80 мл.Десь до 300 кв. Може хто підкаже де дешевше, купляв, чи просто знає, І взагалі скільки коштує пачка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Я недавно купував. Треба була 35 ка, 5 см товщина. Епіцентр 214, Варшавський базар 190, Карбишева 2 170 грн. Телефоном поділився в приват. Ще чув, є варіант Гірка Полонка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також брав на Карбишева

також брав на Карбишева! адекватна ціна і пінопласт нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна пінопласту на Карбишева взнавав ,, плотність 25- 125 грн. плотність 35- 175 грн. Цікаво скільки ціна Гірка Полонка.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на базарі тернопільський пінопласт 118 грн. з доставкою, шукаю ще дешевше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також потрібен пінопласт, в Г. Полонці зацінили 135 грн/упаковка, на Карбишева - 120.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на базарі кажуь що привезуть весь комплект- уголки , клей, тоді- пінопласт буде 112 грн. Тернопільський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купіть листок на г.полонці і порівняйте якість з тернопільським і на карбишева та іншими. Крім того для форумчан як колись і обіцяв дам знижку. тел. 050-7139999

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка буде ціна 190 м.кв. 80 мм 25 кг/м3, армуюча сітка, дюбелі та клей, можна в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка буде ціна 190 м.кв. 80 мм 25 кг/м3, армуюча сітка, дюбелі та клей, можна в приват

25-та плотність має по ГОСТу вагу від 15.1 до 25 кг за куб. Все що нижче -15 плотність, вище - 35-ка. Ні в Гіркій Полонці ні на базарі чи Карбишева немає гостівської 25-ки. Вага цих 25-тих пінопластів коливається від 9 до 14 кг і чим менша вага, тим відповідно дешевший пінопласт, тобто те що по ГОСТу 15-ка продається як 25-ка.

Хоча на Карбишева я знайшов 25 плотність і на упаковці пише "ПСБ-С-25" (а не просто "25") як вони стверджують важить вона 15.1 кг/куб і є найдорожчою 25-кою. При зжиманні тверда, твердіша ніж базарна 35-ка і деякі види 35-ки які там жеж і продають. Наприклад на Карбишева є пінопласт

"25-еко" вагою 10кг/куб по ціні 125грн/уп.

"25 Сілвер" вагою 11 кг/куб -135 грн,

"35 Еко" вагою 14 кг/куб - 174 грн

А є 25 -ка "по госту", яка коштує дорожче за "35-ку еко", тому розмова про ціну пінопласта досить відносна. Можна взяти тернопільський (якщо непомиляюсь ТІСО) пінопласт, як найдешевший 25-тий, але він буде важити 9 кг/куб, а можна взяти 35-тий "Еко" - 14кг/куб (що по госту навіть до 25-ки недотягує) і всім розказувати що утеплився 35-кою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі купував , привезений з Польщі, пінопласт з четвертю. Termo OrganikaBr6JK.jpgКлеїв сам, на клей піну для пінопласту.Якщо стіна рівна , то клеїти саме задоволення, і через 2 години вже можна дюбелити. Якщо цікаво можу пошукати контакти продавця, вони працюють з доставкою на об"єкт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі купував , привезений з Польщі, пінопласт з четвертю. Termo OrganikaBr6JK.jpgКлеїв сам, на клей піну для пінопласту.Якщо стіна рівна , то клеїти саме задоволення, і через 2 години вже можна дюбелити. Якщо цікаво можу пошукати контакти продавця, вони працюють з доставкою на об"єкт.

Стіни рівні - це рідкість, Якщо пінопласт звичайний то задоволення від поклейки на піну не так багато, піна має здатність розширюватись, потрібна витримка яка "тягне" час (перетримав - клей засох, рано приліпив - листок видуло), а якщо сюди ще добавити сильний вітер який здуває піну.

На рахунок пінопласту - підтримую! (ціни там нижчі і якість не погана)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі купував , привезений з Польщі, пінопласт з четвертю. Termo OrganikaBr6JK.jpgКлеїв сам, на клей піну для пінопласту.Якщо стіна рівна , то клеїти саме задоволення, і через 2 години вже можна дюбелити. Якщо цікаво можу пошукати контакти продавця, вони працюють з доставкою на об"єкт.

Стіни рівні - це рідкість, Якщо пінопласт звичайний то задоволення від поклейки на піну не так багато, піна має здатність розширюватись, потрібна витримка яка "тягне" час (перетримав - клей засох, рано приліпив - листок видуло), а якщо сюди ще добавити сильний вітер який здуває піну.

На рахунок пінопласту - підтримую! (ціни там нижчі і якість не погана)

Так, стіни рівні це звичайно розкіш, На рахунок піни Ви праві, але якщо робиш собі то куди спішити, Приклеїв листок, притримав 2-3 хвилини, і він на місці, Клеїш слідуючий та паралельно попередній контролюєш. За 15 хв вже жорстко тримається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишився після ремонту 6 листків пінопласту 5см 35плотність Тернопільський, за 80 грн віддам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду знати, я про це навіть не думав, хоча раз заливав стяжку і хазяїн привіз пінопласт з Польщи, пише 25 а твердіший за нашу 45

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня і зі святом всіх Вас!

Також шукаю пінопласт на фасад, 80 мл. Десь до 100 кв., але виходячи із висловлювань в даній темі, хотілося б всетаки прочитати пораду щодо правильного вибору вказаного продукту, а то я особисто не можу зорінтуватись, який краще купувати, в кого (№ тел.) і по якій ціні на нашому ринку, однак і зацікавив пінопласт виробництва Польщі (хотілося б дізнатись і його ціну та контакти людини, хто доставить в Луцьк). Дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня і зі святом всіх Вас!

Також шукаю пінопласт на фасад, 80 мл. Десь до 100 кв., але виходячи із висловлювань в даній темі, хотілося б всетаки прочитати пораду щодо правильного вибору вказаного продукту, а то я особисто не можу зорінтуватись, який краще купувати, в кого (№ тел.) і по якій ціні на нашому ринку, однак і зацікавив пінопласт виробництва Польщі (хотілося б дізнатись і його ціну та контакти людини, хто доставить в Луцьк). Дякую!!!

0506589два95 номер телефона людини в кого я замовляв. Правда я брав 10 мм. Стінка в мене з силікатної цегли, брав товстіший. Вони продають і польський і вітчизняний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Думали , гадали і купили тернопільсьний пінопласт ,, так якщо подивитись то нормальний,,, по ціні 114 грн. за упаковку. На погляд не гірший ,,, як на карбишева... Ну то це моя думка, !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Підніму тему.

З червня $ ще підріс, тому цікаво на данний час що по цінам і координатам ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

130 грн за пачку пінопласта Євробуд 25 щільність, 5 товщина на Карбишева, 2. Минулого року він там вартував 90 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня і зі святом всіх Вас!

Також шукаю пінопласт на фасад, 80 мл. Десь до 100 кв., але виходячи із висловлювань в даній темі, хотілося б всетаки прочитати пораду щодо правильного вибору вказаного продукту, а то я особисто не можу зорінтуватись, який краще купувати, в кого (№ тел.) і по якій ціні на нашому ринку, однак і зацікавив пінопласт виробництва Польщі (хотілося б дізнатись і його ціну та контакти людини, хто доставить в Луцьк). Дякую!!!

0506589два95 номер телефона людини в кого я замовляв. Правда я брав 10 мм. Стінка в мене з силікатної цегли, брав товстіший. Вони продають і польський і вітчизняний.

На днях телефонував цікавився пінопластом з Польщі, сказали ціна буде 160-170 грн. за упаковку пінопласту з четвертю 5 см. товщина. Доставка приблизно тиждень.Плотність не памятаю. Сусід клеїв купленим в Луцьку, 25 плотність, польський відчутно твердіший.

Ось фото етикетки польського пінопласту, Вирішувати Вам.

  • msg-8568-0-99036200-1406996669_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

130 грн за пачку пінопласта Євробуд 25 щільність, 5 товщина на Карбишева, 2. Минулого року він там вартував 90 грн.

ск там листів? розміри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...