Перейти до змісту

Професыйний ремонт і ТО безінерційних котушок


arok

Рекомендовані повідомлення

Колеги по захопленню, підскажіть будь ласка, чи надає хтось у Луцьку професійні послуги з ремонту та технічного огляду безінерційних котушок. Можливо уже хтось користувався подібного роду послугами, є відгуки (як позитивні так і негативні), до кого саме зверталися і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що Вам саме треба поремонтувати?

Декілька сезонів користуюся ecusima 2000. ТО я к такого не робилося, зараз поскрипування, люфти... Розумію, що пора уже зайнятися нею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Тоже такая ситуация была, сам пытался ее сделать так и не получилось. Взял новую, такую выбрал. Пока доволен, уже год пользуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я свої катухи обслуговую сам, надивився ютуба, і вперед, нічого складного.

головне підібрати викрутку, щоб гвинти не злизати, делікатні.

за зиму все робиться)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я одну свою розібрав - ледь зібрав до купи. Якби не було другої такої ж, то й не зібрав би взагалі... теж була така гарна думка позмащувати нутрощі катушок, а в ітозі ледь не зламав мозок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Екусіма - хороша катушка, - можу з неї зробити "ляльку", якщо не вбита вщент. У мене їх 4 штуки, після модернізації працюють без люфтів з моменту появи даної моделі на ринку (років 7-8). Звертайся. Тел.095-5351013

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lubart, в мене на екусимі скручено ту кришку, що фрікціон затягує. Можна щось зробити? В фортуні сказали, що ні, типу та деталь нерозборна. А катуху жалко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Попросили взнати де ще проводять ремонт недорогих катушок, крім магазину Рибалка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба помняти на руобі ексія 2000 підшипник на роліку ліскоукладовича ....якось так не можу підібрати слово по українськи а може правильно написав ну думаю проблему Ви зрозуміли хоть і катушка запасна але зробити треба. Підкажіть куда з

вернутись, або де купити поміняти я думаю не буде велика проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба помняти на руобі ексія 2000 підшипник на роліку ліскоукладовича ....якось так не можу підібрати слово по українськи а може правильно написав ну думаю проблему Ви зрозуміли хоть і катушка запасна але зробити треба. Підкажіть куда з

вернутись, або де купити поміняти я думаю не буде велика проблема.

Можна просто поміняти місцями підшипник ролика жилковкладача з підшипником кноба (ручки), розміри однакові, операція проста, займе 10-15 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в Заубері переставляв підшипник зі шпулі в ролик. А можна просто підшипник ролика промити в керосині, змазати і поставити назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lubart, в мене питаннячко, чи є можливість відремонтувати механізм коливання шпулі в середині катушки PHOENEIX RX30-II. Зламався силуміновий язичок, який водить вісь шпулі вперед назад... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lubart, в мене питаннячко, чи є можливість відремонтувати механізм коливання шпулі в середині катушки PHOENEIX RX30-II. Зламався силуміновий язичок, який водить вісь шпулі вперед назад... :(

Доброго дня! Потрібно глянути на котушку й на зломану деталь, а тоді по-факту дам діагноз. Дзвони, домовимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lubart, в мене на екусимі скручено ту кришку, що фрікціон затягує. Можна щось зробити? В фортуні сказали, що ні, типу та деталь нерозборна. А катуху жалко

Якось пропустив Твоє запитання... Немає нерозбірного, якщо воно було перед тим зібрано! Дзвони, я тобі ту кришечку поремонтую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

хлопці хтось візьметься відремонтувати екусіма спорт сіді 300. там походу нічого складного просто я не шарю. я в воду впустив її і розібрав  змазав але напевно поганим мазилом та щей напевно неправильно зібрав.коли равномерно крутиш стопор обратного хода спрацьовує відразу а коли твічиш то після ривка робе пів оберта чи оберт і тоді стопориться поможіть будьласка шкода я пости і не ловив на неї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.11.2014 at 17:52, VaLeRa сказано:

я одну свою розібрав - ледь зібрав до купи.

В моїй 11 підшипників, я от думаю, чи варто розбирати :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось втопив спінінг. Носив у фортуну на чистку та змазку екусіму 2000 чку заплатив вроді 50 грн.  У вас така послуга на майбутне скільки коштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...