Перейти до змісту

Росія - "страна дураков"?


Рекомендовані повідомлення

Frank Cowperwood, тобто якщо більшість тих росіян вважає тебе бЕндерівцем та фашистом - то це нормально, а якщо ми вважаємо їх дурнями - то це ж не нормально не по європейськи?! так я логіку твою зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто якщо більшість тих росіян вважає тебе бЕндерівцем та фашистом - то це нормально, а якщо ми вважаємо їх дурнями - то це ж не нормально не по європейськи?! так я логіку твою зрозумів?

Їхня пропаганда зробила образ "бендерівця і фашиста", наша пропаганда зробила образ "тупого пяного ватника" і люди як зомбі по обидва боки почали один одного завалювати какашками. Хочеться вам бути серед цієї маси - ок, ваше право. Особисто я не бачу смисла всіх росіян поливати лайном і гребти під одну гребінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти тут побачив, що хтось поливає лайном Макаревича, наприклад?

Росія - країна дураків, це аксіома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти тут побачив, що хтось поливає лайном Макаревича, наприклад?

Росія - країна дураків, це аксіома.

тобто на вашу думку росія та росіяни - це одне й теж?

сучасна країна росія - це дійсно країна дурнів, бо інакше ось цей весь дурдом і поведінку країни, як члена міжнародної спільноти та суб"єкта міжнародного права, а також дії, слова та поведіка урядових осіб даної країни можна пояснити простими словами - КРАЇНА ДУРНІВ, і це ще скромно сказано...

p.s. образ окремо взятих росіян у цих словах немає. бо хто реально дивиться на речі - той розуміє це, а хто не розуміє - цих людей треба асоціювати із країною дурнів

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Несколько дней назад госорганами РФ было установлено, что заражение вшами происходит благодаря изготовлению селфи. Ну вот и сообщают, похоже и казнокрада заразили.

5fc755cb064cee0d73a97.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю, де ви тих адекватних росіян знаходите? Ви мабуть, крім борди ніде не буваєте? Не треба, навіть на їхні ресурси заходити, достатньо наших Цензор.Нет та 1+1, вони там "адекватні" у всій красі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю, де ви тих адекватних росіян знаходите? Ви мабуть, крім борди ніде не буваєте? Не треба, навіть на їхні ресурси заходити, достатньо наших Цензор.Нет та 1+1, вони там "адекватні" у всій красі.

Просто якщо свідомо лізти в болото до тролів, то звичайно адекватів ви там не знайдете. А на профільних форумах і сайтах є багато більш поміркованих людей. Я не кажу, що там підтримують всім серцем Україну і поливають брудом Росію, але вони можуть тверезо оцінити причини і наслідки конфлікту і зрозуміти, що він нікому не потрібен.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По законам РФ Крым — украинская территория

В России до сих пор действует договор с Украиной 1997 года под названием «Большой договор о дружбе между РФ и Украиной». Таким образом, по законам РФ, оккупированный Крым до сих пор остается украинской территорией.

«И это при том, что мы уже приняли конституционный закон о принятии Крыма, и уже согласно нашей Конституции, Крым часть России. Но одновременно с этим действует международный договор, где Крым — часть Украины», — недоумевает российский политик В.Рыжков, поясняя, что в конституции РФ есть статья, согласно которой международные договоры России, включая российско-украинский договор, имеют приоритет над нашим внутренним законодательством.

Рыжков назвал такую ситуацию «абсурдной» в свете того, что Россия, ради этой аннексии, уже «нарушила все свои международные обязательства, включая также договор о создании СНГ, все соглашения в рамках ОБСЕН, в рамках Совета Европы и в рамках ООН».

«Получается так, что любое сильное государство, воспользовавшись суматохой или каким-то хаосом в соседнем государстве, получается, может без согласия этого государства забрать себе часть его территории? Но тогда чем мы отличаемся от американцев, которых мы справедливо клеймим? Мы такие же бандиты, как и они, получается?», — резюмирует эту тему Владимир Рыжков.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти тут побачив, що хтось поливає лайном Макаревича, наприклад?

Макаревич не росіянин :_02: Змінено користувачем bublik007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Frank Cowperwood, профільні форуми це які? Там, де по політику? Чи, якщо на форумі любителів рибалки не кричать "Кримнаш", "хунта", "майдауни", то вони там стали адекватні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Frank Cowperwood, профільні форуми це які? Там, де по політику? Чи, якщо на форумі любителів рибалки не кричать "Кримнаш", "хунта", "майдауни", то вони там стали адекватні?

Так, для мене такі росіяни є адекватними, оскільки спілкування з ними не зводиться до взаємного поливання лайном. І якщо навіть заходить мова про політику, то як правило в руслі "ця братовбивча війна нікому не потрібна".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, для мене такі росіяни є адекватними, оскільки спілкування з ними не зводиться до взаємного поливання лайном. І якщо навіть заходить мова про політику, то як правило в руслі "ця братовбивча війна нікому не потрібна".

Ти би ще привів для прикладу різні профільні ігрові та інші "задротські" ресурси. :)

А шо,там немає адекватних людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти би ще привів для прикладу різні профільні ігрові та інші "задротські" ресурси.

Я вже вище писав: якщо хочете свідомо лізти до тролів, щоб вас облили лайном - будь ласка. Я таким мазохізмом не страждаю. Але ж навіщо тоді плакатись, що вас там називають фашистом чи ще якимось нехорошим чоловічком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как это видит ватник

Ёбаный-стыд-песочница-1637406.jpeg

Как это видят остальные

1637406.jpg

Змінено користувачем Zerotul
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman, То для чого була мова про (Ти би ще привів для прикладу різні профільні ігрові та інші "задротські" ресурси)

Брєд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007,чесно - не знав ...

Сам в шоці)))) Хоча, мав на увазі, по-перше - громадську позицію, ну і національність як таку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема не про адекватність користувачів певних ресурсів. Просто, якщо на якомусь форумі не говорять про політику, це не означає, що люди, які на ньому спілкуються, не підтримують рашизм.

Якщо при спілкуванні зі мною росіянин, знаючи що я з України, не виявляє до мене ніякої антипатії, звичайно, я не буду вважати його дурнем чи ще кимось.

але гівно в інтернеті пишуть і безліч звичайних користувачів.

Ну і хай собі пишуть. У вас завжди є вибір: або пройти мимо, або опуститися до їх рівня і теж писати гівно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шоумена Володимира Зеленського хочуть оголосити персоною нон грата в Росії, а його новий фільм заборонити у прокаті.

Про вимогу російських активістів внести українського актора у "чорний список" пише "Газета.ру" з посиланням на "Известия".

Відповідну заяву на ім'я міністра культури Росії Володимира Мединського, глави департаменту культури Москви Сергія Капкова, голови комітету Державної думи по культурі Станіслава Говорухіна і кінопрокатників відправив голова молодіжного руху "Справедливая Сила" Ілля Свиридов.

"Цей "шоумен" на утриманні ворога Росії - Ігоря Коломойського - є принциповим і системним антиросійським пропагандистом. Він неодноразово виступав на концертах на підтримку так званої АТО, давав безкоштовні виступи перед карателями з Нацгвардії і навіть особисто пожертвував один мільйон гривень на боротьбу з "сепаратистами". При всьому цьому Зеленський прикривається статусом артиста комічного жанру, мовляв це все жартома", - йдеться в заяві.

http://tabloid.pravd.../545732d0a1665/

Це "мстя" рашкі за Поречникова? :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це "мстя" рашкі за Поречникова? :_02:

Я думаю швидше за Кобзона, Пореченков сильно мала сошка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю швидше за Кобзона, Пореченков сильно мала сошка.

Зате повів себе як набагато більший г*ндон.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...