Перейти до змісту

Народилась сотня ампуляшок. Подарую равликів!


yu2007

Рекомендовані повідомлення

Отака ось радість. Вилупилось вчора десь під сотню равликів-ампулярій. Перше потомство в аквасі :)

Зо два десятки залишив в загальному акваріумі (з метою експерименту). Решту відселив в 3-літрову банку. Кинув дві гілочки ростючки, сипнув стертого в порох сухарика. Повзають, не знаю чи їдять.

Виживуть? Якщо так, то що з ними усіма робити :) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підрощуйте і приносьте в магазин :)

Та я б з радістю. Але щось пішло не так. Дохнуть в банці. Які їм потрібні умови, щоб росли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Апдейт. Сьогодні знову народилась чергова сотня :) .

Вже не відсаджую, а зробив їм хатку в загальному аківаріумі. Правда хатка їм не по приколу, вони з неї наполегливо вилазять :0026:.

Доречі з тих 20, що вкинув в загальний на початку, більше 10 вижили і вже підросли. Зараз в магазині є потреба в ампуляріях ;) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання до модераторів розділу: могли б мені відредагувати назву теми "Народилась сотня ампуляшок. Що з ними робити? Подарую равликів!", бо вже 3-я півсотня народилась, а "пенсіонери" знов ікру навідкладали :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай дам пару попугайчиків (цихлід) і проблем не буде :) Не приживаються в мене вони, а так взяв би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай дам пару попугайчиків (цихлід) і проблем не буде :) Не приживаються в мене вони, а так взяв би.

Знаю схожий варіант. Був в мене карликовий тетрадон тижня два, повибивав всіх катушок. Правда хвости всім іншим рибам теж пообгризав і прийшлось повертати його в магазин.

Я равликів розвів із цікавості доньки, далі ікру просто викидатиму.

А от змити живих равликів в унітаз якось руки не підіймаються, шкода :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай дам пару попугайчиків (цихлід) і проблем не буде :) Не приживаються в мене вони, а так взяв би.

Знаю схожий варіант. Був в мене карликовий тетрадон тижня два, повибивав всіх катушок. Правда хвости всім іншим рибам теж пообгризав і прийшлось повертати його в магазин.

Я равликів розвів із цікавості доньки, далі ікру просто викидатиму.

А от змити живих равликів в унітаз якось руки не підіймаються, шкода :)

Візьму з десяток, може виживуть. В мене риби мирні, але кожна хоче попробувати того равлика і починають відкушувати все, що з верху. Малі якісь равлики є і куча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму з десяток, може виживуть. В мене риби мирні, але кожна хоче попробувати того равлика і починають відкушувати все, що з верху. Малі якісь равлики є і куча.

ОК, відпишу в ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...