Перейти до змісту

Наші думки стосовно ситуаціїї в Україні


andrey23

Рекомендовані повідомлення

Подивіться, як сєромаха підігрує андрєю.Поганий та добрий поліцейський. Один відверто українофоб, а другий наче поміркований, наче проти всіх одночасно, а насправді щоб хаяти нашу владу замасковано.

Ідіть звідси словян розводити, вони вам повірять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Єврей Фрейд і вся його псевдонаука мене не колише.Мені ближче слов"яни і руські науковці,митці.

культурні вподобання це справа смаку - індивідуальне, а загальновизнані світові діячі є як і серед слов"ян так і серед євреїв і серед азіатів, не визнавати науки через не приязнь до національності особи яка зробила векий вклад у неї це вже якось дико

так робили нацисти. згадаємо Гітлера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,, словяни,словяни

Вільних прадідів великих-нащадки ПОГАНІ.,,

Найвидатніший на сьогодні науковець московії Перельман, ну чисто руський.

Якби з СРСР не було заборонено виїзджати євреям- максимум досягнень був би віз.

Мені без різниці,хто такий Перельман,значно більше є видатних науковців руських.Мене не колишуть євреї.На териториторії Русі,як Малої так і Великої-не Ізраїль 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проти бана такого користувача як andrey23, можна назначити просто ніком троль і все. Особливо тому що весь форум на це ведеться. Але на форумі повинні бути різні думки, простіше всього забанити і читати далі одноманітні думки, не вивчаючи протилежні. Поки що в нас не віськовий час, тоді вже зовсім інша розмова.

Вам же andrey23 скажу так, ви досить погано знаєте історію, особливо історію СРСР. СРСР була федеративною а не росіською державою. Читаючи про моноетнічну РФ чесно кажучи реакція така :_36: . Ви не задумувались чому у Росії назва Російська Федерація? Ви в курсі взагалі що у РФ живе більше ніж 150 різних національностей?

Читаючи пости про ваше відношення до України, починаєш розуміти що за вашою логікою ми взагалі існувати не повинні. Або існувати, співаючи осанну Путіну. Знаєте, я з вами не згоден. І українці також. Воювати ми звичайно не хочемо, але захищати свою землю будемо.

Щодо корупції. Одного злодія вже вигнали, виженем і решту, якщо заважати не будуть. Ви думаєте що Турчинов і КО це є еталон влади? Я не думаю що форум думає так само!

Мене по різному називали на цьому форумі, на що мені було якось все одно. Був час коли я був категорично проти ЄС та НАТО, щиро вважаючи РФ своїми друзями і братами. Після Криму, і особливо після східних подій, думка в мене кардинально змінилась. Маски скинуті, РФ показала своє справжнє обличчя. І не зовсім воно схоже на дружню посмішку, скоріш на оскал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провокатори із "Правого сектору" здійснили ще одну ницу справу,зганьбили пам"ять визволителів.

Я тобі по секрету скажу, тіко тсссс - нікому: Ярош переніс свою ставку до Дніпропетровська і звідти, своєю, візитівкою, яку заздалегідь, ну гад, прицільно, жбурнув в цю меморіальну дошку і зрізав її. А вона, ця візитівка, уявляєш, за "принципом бумеранга", повернулась до Дніпропетровська разом з меморіальною дошкою. Тільки нікому. Тссс. Окрім Россия24, НТВ, ОРТ, LifeNews.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виліз Електронщік,і клято плюсує юзера з одним повідомленням. Н-да... Щось і на Борді не то.

У юзера може бути і 100500 повідомлень, але якщо я не підтримую цю думку то + не ставлю. Перепрошую, тут вже починають полювання на відьом?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В жодному випадку.

тут вже починають полювання на відьом

Просто в очі кинулося. І ці Ваші пости,з фразами а-ля :"Був час коли я був категорично проти ЄС та НАТО, щиро вважаючи РФ своїми друзями і братами." якось мені не разу не переконують у Вашій щирості. Скільки вовка не годуй,всерівно в ліс дивиться.Нічого особистого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер Вікіпедія

Мононаціональна держава (моноетнічна) — за визначенням директора міжнародної організації Freedom House, Едріана Каратніцкі (Adrian Karatnycky) кількість представників однієї нації в країні повинна становити не менше 67%..http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B5%D1%82%D0%BD%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0

Росія - http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%8F, там вказано, що росіян 77,71%.

Я не за ведмідя. Просто статистика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проти бана такого користувача як andrey23, можна назначити просто ніком троль і все. Особливо тому що весь форум на це ведеться. Але на форумі повинні бути різні думки, простіше всього забанити і читати далі одноманітні думки, не вивчаючи протилежні. Поки що в нас не віськовий час, тоді вже зовсім інша розмова.

Вам же b]andrey23 скажу так, ви досить погано знаєте історію, особливо історію СРСР. СРСР була федеративною а не росіською державою. Читаючи про моноетнічну РФ чесно кажучи реакція така :_36: . Ви не задумувались чому у Росії назва Російська Федерація? Ви в курсі взагалі що у РФ живе більше ніж 150 різних національностей?

Читаючи пости про ваше відношення до України, починаєш розуміти що за вашою логікою ми взагалі існувати не повинні. Або існувати, співаючи осанну Путіну. Знаєте, я з вами не згоден. І українці також. Воювати ми звичайно не хочемо, але захищати свою землю будемо.

Щодо корупції. Одного злодія вже вигнали, виженем і решту, якщо заважати не будуть. Ви думаєте що Турчинов і КО це є еталон влади? Я не думаю що форум думає так само!

Мене по різному називали на цьому форумі, на що мені було якось все одно. Був час коли я був категорично проти ЄС та НАТО, щиро вважаючи РФ своїми друзями і братами. Після Криму, і особливо після східних подій, думка в мене кардинально змінилась. Маски скинуті, РФ показала своє справжнє обличчя. І не зовсім воно схоже на дружню посмішку, скоріш на оскал...

Мені однаково,забанять мене чи ні.Ніякої війни між братніми народами не має бути,тим паче під керівництвом і за сприяння єврейських осіб,та ще й американців.В нас не Ізраїль 2,повторюю.

Росія є моноетнічною країною,оскільки 80% населення є "русскими".Інших злодіїв ніхто вам вигнати не дозволить,наївні люди.Виженуть вас усіх по закордонах на заробітки швидше,коли не стане що їсти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніякої війни між братніми народами не має бути

ніяких братніх народів не існує. є ворог, який нападає на країну. цей ворог москальня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну блін, ну теж з Вікі про РФ.

Але мені якось все одно скільки національностей в РФ і яким чином вони там живуть. Це їх земля і їх право. Але тут наша земля і наше право.

І якщо якись покидьки, неважливо де чи на Сході чи на Заході починають волати про від'єднання земель інакше ніж сепаратистами їх не назвеш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ише забанити,аби,не дай боже,хтось мислив не так як ти.

Повторюю,що Росія не є нашим ворогом.І пролиття слов"янської крові-це тільки те,на що і чекає третя сила,стравлюючи 2 братніх народи.

Андрій!!! інформація про Вас.

Історичне походження імені Андрій: Давньогрецьке ім'я, означає «мужній, хоробрий».

Позитивні риси імені: Легкість в спілкуванні, весела вдача, душевність, тверезий розрахунок, завзятість і наполегливість у досягненні мети. Андрій вміє захистити свої інтереси та інтереси дорогих йому людей. Він чесний, навіть шляхетний, шукає справедливості. Андрій може протегувати, допомагати, брати участь у вирішенні проблем інших людей, але не безоглядно, а до певної межі.

Вибір професії по імені: підсвідомим бажанням Андрія є отримання влади над іншими за допомогою пера і красномовства або меча. «Зимові і весняні» Андреї тяжіють до мистецтва, «літні та осінні» — до сфери природничих наук. З дитинства Андрій володіє багатою фантазією, в житті досягає успіху більше інших. Дар уяви та імпровізації допомагає йому досягти успіху в багатьох ситуаціях. Він може цікавитися і літературою, і різними науками, і навіть окультизмом, але його розум занадто практичний і довго абстрактними питаннями займатися не буде. Успіх чекає Андрія за умови, що він буде рахуватися з інтересами інших і не буде заради особистої вигоди брати на себе занадто багато.

Вплив імені на бізнес: Більшість Андрєєв щасливі в бізнесі. У фінансових питаннях вони економні, передбачливі, можуть вдало вкласти гроші в бізнес і скористатися слушною нагодою для отримання вигоди і благ.

Психологія імені: Андрій не прощає приниження, образи своєї гідності, але поважає опонента в суперечці і дискусіях. Потрібно прощати йому дрібні недоліки, підтримувати оптимістичний погляд на життя. Не пред'являйте до нього підвищених вимог, але сприяйте його вдосконалення і розвитку. Знаки уваги і подарунки легко можуть розташувати до вас самого неприступного Андрія.

БУДЬ ЛАСКА не придумуйте УЯВНОГО ворога! Є факт виконання певних дій! поки що факти реально проти однієї сторони, яка виступає по беспрєдєлу.

дуже вагомий факт, І ТО ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ!

ХТО заважав російському керовніку створити на території СНД ЖИТТЄВУ атмосферу??? а заважала їм тупість! і сила!

в той час як більшість вигнанців ставали за кордоном визнаними людьми (а тут вони були ніхто, НЄ ТАКИЕ КАК ВСЕ, ВИДИШЬ ЛИ) підсідали парткеровніків на їх місцях своїми ідеями і розумом, то тут все ті ж парткеровніки плагіатили зза кордону і втілювали ПЛАН, щоб не загнулась країна. Але сталось, що все таки ТУПІСТЬ МЕНЕДЖМЕНТУ перемогла. А СУТЬ менеджменту не тульки в прямолінійному, тупому "керувати" і всіх і вся "контролювати". Страх їх погубив тих партійних керівників, бо ні один з них не прийняв авантюрного проекту, ні один не втілював новий напрям, ні один не обєднував щось між собою, да ложили вони на всіх. Зверху сказали, робим, а люди терпіли.

ТОМУ задумайтесь будь ласка. А євреї як Ви кажете, що втілюють свій план. То ще і до них дійде. Чомусь так складається по історії, що словянам приходиться постійно всім ставити мозги на місце (від Македонського до теперішнього часу)!!! Коли реально достануть, то ще і ті отримають!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну блін, ну теж з Вікі про РФ.

Але мені якось все одно скільки національностей в РФ і яким чином вони там живуть. Це їх земля і їх право. Але тут наша земля і наше право.

І якщо якись покидьки, неважливо де чи на Сході чи на Заході починають волати про від'єднання земель інакше ніж сепаратистами їх не назвеш!

Ти різницю відчуваєш,друже:"моноетнический" и "многонациональный"?

І ще:яка наша земля?Вся наша держава вже під контролем не наших олігархів,транс-національних корпорацій.Не живи в ілюзіях,ми всі знаходимось у рабстві закордонному вже 20 років як.До чого тут Росія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти різницю відчуваєш,друже:"моноетнический" и "многонациональный"?

О чем Вы говорите???) Я Вас прошу!!!

Яка ще тут етнічна приналежність! ТО ВСЕ РУЛИТЬ БАБЛО!!! і БАБЛО САМЕ наших побратимів як ви кажете!

ТО все для рядового громадянина розраховано, який реально БІЛЬШ НІ ЗА ЩО НЕ ПІДЕ ЇХНІ ІНТЕРЕСИ ВІДСТОЮВАТИ, бо в нього нема більше нічого,

окрім того імені.

А В ТИХ же колишніх керівників саме ВЛАДА І БАБЛО!!!

Я БИ САМ ПІШОВ ПРОГОЛОСУВАВ ЗА ПРИЄДНАННЯ КРИМУ ДО РОСІЇ, ЯКБИ ТІ ХТО РОБИВ ТО МАЛИ ЛЕГАЛЬНІ МІЛЬЙОННІ ДЕКЛАРАЦІЇ ДОХОДІВ і

створили бізнес хоть би по якійсь інновації, або по якомусь реально потрібному виробництву.

От назвіть будь ласка. Що вони виробляють? Чи може вони побудували житлові квартали, обладнані, з євроремонтами і інфраструктурою за ті гроші які брали?

ЩО ВОНИ ТОЛКОВОГО ЗРОБИЛИ? ЩО ВИ ТАК ЗА ЇХНЄ БАБЛО БОРЕТЕСЬ???????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти різницю відчуваєш,друже:"моноетнический" и "многонациональный"?

О чем Вы говорите???) Я Вас прошу!!!

Яка ще тут етнічна приналежність! ТО ВСЕ РУЛИТЬ БАБЛО!!! і БАБЛО САМЕ наших побратимів як ви кажете!

ТО все для рядового громадянина розраховано, який реально БІЛЬШ НІ ЗА ЩО НЕ ПІДЕ ЇХНІ ІНТЕРЕСИ ВІДСТОЮВАТИ, бо в нього нема більше нічого,

окрім того імені.

А В ТИХ же колишніх керівників саме ВЛАДА І БАБЛО!!!

Я БИ САМ ПІШОВ ПРОГОЛОСУВАВ ЗА ПРИЄДНАННЯ КРИМУ ДО РОСІЇ, ЯКБИ ТІ ХТО РОБИВ ТО МАЛИ ЛЕГАЛЬНІ МІЛЬЙОННІ ДЕКЛАРАЦІЇ ДОХОДІВ і

створили бізнес хоть би по якійсь інновації, або по якомусь реально потрібному виробництву.

От назвіть будь ласка. Що вони виробляють? Чи може вони побудували житлові квартали, обладнані, з євроремонтами і інфраструктурою за ті гроші які брали?

ЩО ВОНИ ТОЛКОВОГО ЗРОБИЛИ? ЩО ВИ ТАК ЗА ЇХНЄ БАБЛО БОРЕТЕСЬ???????????????

Звичайно,що проблем в Росії-море і багато в чому своєю розрухою Росія схожа на Україну,але яка територія в них,а яка в нас.У них є серйозний лідер,який поступово міняє країну на краще,а хто в нас?

Одні олігархи змінюють інших і постійно кричать,що у всьому винен хтось інший,тільки не вони.Стара єврейська тактика. І ще:до чого тут Росія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго це бл@дство буде продовжуватись? 11 сторінок і така засрана тема. Навіть попередня тема такою не була.

Війна може початися.Чому не можна висловлювати думки ПРОТИ війни із не чужими нам росіянами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, матів нема, щоб все висказати) ОТО ВИ ГОНИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Росія схожа на Україну! ДА ВИ ЇМ ТАКЕ СКАЖІТЬ! ВОНИ Вам самі же в рило дадуть, як одному сєпаратісту на мітингу!!!

АХ ДА, і бізнес там весь підмяли під одну людину! здогадуєтесь кого? і всі хто керує в своїх землях це люди, які сьодні мають гроші а завтра вже може їх і не буть, бо комусь так схочеться.

А ТУТ ЯК ВИ ВИСЛОВЛЮЄТЕСЬ, боротьба!!!!!

І дійсно КОНКУРЕНЦІЯ ПЕРЕДБАЧАЄ БОРОТЬБУ!!! В боротьбі на ринку народжується продукт, потрібний ЛЮДЯМ! а не фіг зна кому, якому ілюзорному радянському ПЛАНУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти різницю відчуваєш,друже:"моноетнический" и "многонациональный"?

О чем Вы говорите???) Я Вас прошу!!!

Яка ще тут етнічна приналежність! ТО ВСЕ РУЛИТЬ БАБЛО!!! і БАБЛО САМЕ наших побратимів як ви кажете!

ТО все для рядового громадянина розраховано, який реально БІЛЬШ НІ ЗА ЩО НЕ ПІДЕ ЇХНІ ІНТЕРЕСИ ВІДСТОЮВАТИ, бо в нього нема більше нічого,

окрім того імені.

А В ТИХ же колишніх керівників саме ВЛАДА І БАБЛО!!!

Я БИ САМ ПІШОВ ПРОГОЛОСУВАВ ЗА ПРИЄДНАННЯ КРИМУ ДО РОСІЇ, ЯКБИ ТІ ХТО РОБИВ ТО МАЛИ ЛЕГАЛЬНІ МІЛЬЙОННІ ДЕКЛАРАЦІЇ ДОХОДІВ і

створили бізнес хоть би по якійсь інновації, або по якомусь реально потрібному виробництву.

От назвіть будь ласка. Що вони виробляють? Чи може вони побудували житлові квартали, обладнані, з євроремонтами і інфраструктурою за ті гроші які брали?

ЩО ВОНИ ТОЛКОВОГО ЗРОБИЛИ? ЩО ВИ ТАК ЗА ЇХНЄ БАБЛО БОРЕТЕСЬ???????????????

Звичайно,що проблем в Росії-море і багато в чому своєю розрухою Росія схожа на Україну,але яка територія в них,а яка в нас.У них є серйозний лідер,який поступово міняє країну на краще,а хто в нас?

Одні олігархи змінюють інших і постійно кричать,що у всьому винен хтось інший,тільки не вони.Стара єврейська тактика. І ще:до чого тут Росія?

Вибачте, про серйозного лідера який змінює країну( Росію), на краще, то ви серйозно?))) Ви взагалі дано там були,?))) Там живе тільки центр( читай Москва, Пітер), все. Якась 100 км, і відкриваються "дивные пейзажи глубинки" :_02: А з олігархами, з Божою допомогою, розберемося в свій час :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго це бл@дство буде продовжуватись? 11 сторінок і така засрана тема. Навіть попередня тема такою не була.

Війна може початися.Чому не можна висловлювати думки ПРОТИ війни із не чужими нам росіянами?

Задрипані думки проти війни треба висловлювати тому, хто забрав чужу землю, тримає армію та погрожує перейти чужий кордон, засилає тисячами диверсантів братському народу.

Москалі( називати їх сьогодні росіянами вже не виходить-хіба би того з них, хто так би бачив у нас братів, як ти в них, але щось таких там дуже мало), отже чужі НАМ були ,є і будуть.

Тому висловлюйся ,, з не чужими МЕНІ ,,, а ще краще взагалі тут не висловлюйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Війна може початися.Чому не можна висловлювати думки ПРОТИ війни із не чужими нам росіянами?

як казали в одному кіні "прастите, не нам в вам"

і в іншому "москаль мені не брат", що москалі і активно доводять вже давно, і особливо активно зараз :(

не хочеш війни з "не чужими тобі росіянами" вмов їх не пхатися до нас, все просто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго це бл@дство буде продовжуватись? 11 сторінок і така засрана тема. Навіть попередня тема такою не була.

Війна може початися.Чому не можна висловлювати думки ПРОТИ війни із не чужими нам росіянами?

Іди розкажи про нечужих росіян дружинам вбитих татарина у Криму, працівника СБУ біля Слов"янська, двох військових, застрелених "зеленими чоловічиками" у Криму, дружіині депутата Рибака з Горлівки.

"Нечужі" росіяни в себе вдома не можуть навести лад, але намагаються повчати інших як жити.

"Нечужі" росіяни на словах опльовують США та Євросоюз, а їх діти (Путлєра, Лаврова) живуть .... у Європі та США.

"Нечужі" росіяни з усієї дурі хочуть біди для "братніх народів" (українців, молдаван).

"Нечужі" росіяни встановлюють для братнього українського народу найвищі ціни на газ.

"Нечужі" росіяни постійно домахують до української продукції, знущаються з українських заробітчан, які за копійкі розбудовують "матушку расєю"

"Нечужі" страх як набожні росіяни особливо привітали Україну з Вербною Неділею.

Ті "нечужі" росіяни мають величезні комплекси, і допоки ті "неЧУЖІ" не позбавляться їх, вести діалог з ними марно.

Нажаль голос тверезомислячих росіян ( Андрей Макаревич, Борис Немцов, Лия Ахеджакова та інші) заглушується істерією кисільовських змі, орієнтованою на зомбування і перетворення середнього класу на люмпенів та маргіналів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага,коли ж її намалювали?У 2005 чи 2010?Я вірю офіційній науці,генетиці,а не шматку паперу!За коломойські чи американські гроші сьогодні можна скласти що хочеш і сказати,що Україні-це 40000-я держава.

Українцям не треба воювати проти братнього російського народу.Ворог у нас один-олігархи,які незаконно приватизували загальнонаціональну власність.

ворог той, хто вважає, що на території України до сих пір є *ісконно рускіе землі*. Ввіду того, що ти просто гнеш свою політику не вдаючись до пояснень питань типу будапештського меморандуму й іншого, роблю висновок, що ти просто зомбі, й подальший діалог з тобою недоцільний

Альо,людино,про який Будапештський меморандум можна говорити,якщо купка людей із допомогою спеціально навчених американським коштом бійців,плюс допомога олігархів,здійснила переворот в країні.Вся "влада" теперішня не є легітимною,всі постанови не є легітимними!Якщо навіть сьогодні мешканці Заходу висловляться за приєднання до Угорщини,Польщі,Румунії-це буде правильно.Росія зробила те,на що має право-приєднала свою землю.Законної української влади не існує на даний час.

Шановний Андрій Васильович, якщо Ви не припините сіяти сепаратистські настрої то за Вами точно приїдуть. Це кримінальнокарані дії з Вашої сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23, от ти в нас тут такий розумний, а поясни-но різницю між поняттями "русский" та "росиянин"?

Також поясни чому це вдруг українці хочуть воювати з росіянами а не навпаки (якщо виходити з того хто перший наганяє ажіотаж на кордоні).

Також поясни чи ти будеш перевіряти національність перед тим як вбивати когось за те, що, скажімо, цей хтось пустив на органи твого близького і забрав твою квартиру насравши в твій улюблений рояль?

Також поясни чому росіяни можуть вважати українців ворогами проти яких потрібно розпочинати військові дії (згідно їхнього ж опитування за це там більше 70%, по пам'яті), а українці так вважати не повинні?

Поясни чому "братський народ" щиро радіє що відтяпав кусок території в "молодшого брата", перед цим визнавши кордони у міжнародних домовленостях? Навіщо було визнавати кордони?

Також цікаво, якщо гіпотетично військові дії розпочнуться, чи потрібно мені буде обирати в кого стріляти - у вузькоокого якута, копченого чечена чи єдинокровного брата з-під Смоленська, якщо вони всі однаково хотітимуть моєї крові?

Вважаю що я маю право користуватись такими категоріями оскільки мої родичі з "братньої Росії" дійсно щиро раді що Крим тепер їхній, при тому що ніколи там не були і не будуть бо відпочивають в Іспанії і Таїланді.

Бажано відповісти на всі питання, а не тільки на ті що подобаються, і без штампів типу "євреї", "хунта", "олігархи", "дєдиваєвалі", це вже заїзджена пластинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В темі висловлюємо свою точку зору стосовно подій в нашій Державі. В темі заборонений мат і перехід на особистості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та чужий нам,чужий угро-фінський народ.Зрозумій нарешті.

Зю.Може вже таки пора ввести автобан після якогось там сотого "-"? На куя такі такі юзери на Борді.Питання до модерів.

Які юзери?Ви всі просто рветесь у бій,а навіщо воювати проти єдинокровників,з якими разом стояли наші предки у найстрашнішій війні?

Ми всі роки братських стосунків відчували важку руку "брата". Чому він нам не брат :

1) Брат не відбирає в брата ( Крим ) - Крим українська територія.

2) Брат не продасть брату втридорога, Європа газ отримує дешевше ніж ми - "братський народ Московії ".

3) Сепаратисти що зараз підбурують народ мені не браття, бо мій брат ніколи не захоче розділити мою з ним країну, за яку воювали мої і його батьки.

4) Московія хай спочатку вирішить свої проблеми в країні, допоможе своїм громадянам, а не вони бачиш но рятують свою діаспору ... хай всі кого мають рятувати зразу їдуть в Московію і там живуть по-царські )))

Висновок, на сході зараз бунтують сепаратисти проплачені Московією...Їх потрібно було розігнати, а їх активістів колорадів посадити ще після першого сепаратистського мітингу.

Мене деколи дивують думки людей, по типу, чого я маю за них воювати ...Такі люди зразу розділяють Україну ...можливо підсвідомо... Та не за них воювати , а за себе, свою землю ...майбутнє своїх дітей ... Бо без своєї землі ...ми ніхто... Хоча я дуже надіюсь що ніякої війни не буде ...

Східна Україна - це також наша Батьківщина і за неї треба боротися до останнього патрона і подиху, бо хто ж ми будемо, якщо не захистим свою землю для наших дітей і внуків.

Слава Україні !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...