Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

На що витрачаються кошти з фонду 565

http://censor.net.ua/resonance/282449/kuda_tratyat_sredstva_fonda_565_i_kak_spasat_situatsiyu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как бы вы действовали в Славянске?

Так как Путлер постоянно кричит что стреляют мирное население, нужно убрать живой щит, эвакуировать и разобраться с сепаратистами! Предупредить население по средствам массовой информации и начать вывозить, потом отключить тв, интернет, телефонную связь, электричество.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що сьогоднішні дії це була просто розвідка боєм і штурму самого міста чи захват позицій не планувалось.

ІМХО хотіли подивитись на те як себе поведуть терористи і чи прийде їм підкріплення і звідки. А також як поведе себе мирне населення і чи готове воно до штурму, не дарма же сьогодні після цих подій на містом літали вертольоти і розкидували листівки з інструкціями. Плюс посіяли трохи паніку в рядах сепараторів. Також думаю цілюю сьогоднішніх дій була розвідка можливості прямого штурму міста.

ІМХО провели розвідку і тепер на основі отриманих даних будуть планувати далі операції. ІМХО якщо не буде вторгнення то найближчими днями ми побачимо наступний крок АТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що сьогоднішні дії це була просто розвідка боєм і штурму самого міста чи захват позицій не планувалось.

ІМХО хотіли подивитись на те як себе поведуть терористи і чи прийде їм підкріплення і звідки. А також як поведе себе мирне населення і чи готове воно до штурму, не дарма же сьогодні після цих подій на містом літали вертольоти і розкидували листівки з інструкціями. Плюс посіяли трохи паніку в рядах сепараторів. Також думаю цілюю сьогоднішніх дій була розвідка можливості прямого штурму міста.

ІМХО провели розвідку і тепер на основі отриманих даних будуть планувати далі операції. ІМХО якщо не буде вторгнення то найближчими днями ми побачимо наступний крок АТО.

Теж впевнений що саме так і було, а також прощупувались терористи на сцикливість, загальною практикою є так звана операція видавлювання ворога з населеного пункту, з однієї сторони піджимають іншу навмисне залишають вільний коридор для ніби то втечі й одночасно робляться засідки далеко поза населеними пунктами щоб вберегти мирних. впевнений що основна маса кацапів і короладів цієї ночі почне масово тікати з міста вільними дорогами, залишать лише шваль яку не шкода на убой лишити і за вмілих дій всіх втікачів можна знищити до ранку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат Луганської облради вважає, що не існує такої нації, як українці. А, щоб вона подавилась мацою! :0156:

А серед росіян, тим часом є такі, кого я вважав би за честь назвати братом:

Михайло Єфремов, поет і Громадянин:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що сьогоднішні дії це була просто розвідка боєм і штурму самого міста чи захват позицій не планувалось.

схиляюсь до подібних думок. крім того, здається що терористів зганятимуть на арену поступово й відрізатимуть від них місто та поставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На що витрачаються кошти з фонду 565

http://censor.net.ua...asat_situatsiyu

плануються витатити, так правильніше.

а по пропозиціям цензора по закупці +100500

Якщо буде інфа, що дійсно кошти використовуються на армію, для захисту солдат, то і грші люди будуть здавати

40 млн за 3-4 дні зібрали, а після як стало відомо, що гроші на рахунках і не витрачаються (а тепер, ще й плануються витрачати не зовсім актуально, а можливо, й не прозоро), то люди вирішили за креще напряму допомагати в/ч з відновленням техніки та боєздатності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат Луганської облради вважає, що не існує такої нації, як українці. А, щоб вона подавилась мацою! :0156:

http://obozrevatel.c...-ukraintsyi.htm

299938.jpg

Ех жаль, що вжитті це не в інтернеті, комуняк в перманентний бан не відправити. :_02: Щиро вірю, після закінчення всіх цих подій, дійде черга і до них.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кипа Частного сектора. Натан попросил не путать с Правым сектором

BmAkRaWIIAAHhOh.jpg

http://youtu.be/zu_avucja3U

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кипа Частного сектора

хто у Луцьку таких нашивок зробить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кипа Частного сектора

хто у Луцьку таких нашивок зробить?

Думаю що такі нашивки можуть зробити практично в будь-якому швейному цеху, головне фото та розмір вказати, а навіщо якщо не секрет?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а навіщо якщо не секрет?

ну такі, щоб вчергове підкреслити, що жидобандерівці існують :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЖиииидоБендееера :_09:

а навіщо якщо не секрет?

ну такі, щоб вчергове підкреслити, що жидобандерівці існують :_04:

ЖиииидоБендееера :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і пояснення напису на бортах російської бронетехніки "Груз 200" "Миротворческая миссия":

У Раді Федерації хочуть введення "миротворчих військ" в Україну

Представники Ради Федерації пропонують ввести на південний схід України миротворчий контингент.

Про це "Известиям" заявив член Ради Федерації Валерій Шнякін.

"Потрібно терміново саджати за стіл переговорів Росію, США, ЄС та Україну і домовлятися про введення на південний схід миротворчого контингенту. Зараз ми формуємо таку пропозицію, і вона буде винесена на засідання Ради Федерації 29 квітня, а якщо ситуація загостриться ще більше, то не виключаю, що й раніше", - заявив він.

Про адекватність цих людей навіть і писати не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще про сьогоднішню стадію АТО.

От же ж бл.ді:

Спецназ "Альфа" СБУ уклонился от антитеррористической операции в Славянске, - журналист

Главред Цензор.НЕТ Юрий Бутусов заявил, что сегодня во время АТО в Славянске главное антитеррристическое подразделение Украины - спецназ СБУ "Альфа" в бой не вступил.

Об этом он написал в своем фейсбуке, передает Цензор.НЕТ.

Он отметил: "Мне вчера многие писали - зачем ты обвиняешь в саботаже руководство Антитеррористического центра СБУ? Они же выполняют приказы, им же Турчинов запрещает стрелять?https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/752752818098350?notif_t=like

Докладываю: сегодня главное антитеррристическое подразделение Украины - спецназ "Альфа" в бой в Славянске с террористами НЕ ВСТУПИЛ. Под пули шли исключительно части Национальной гвардии МВД, в авангарде шли бойцы "Омеги". Один из них получил тяжелое ранение в шею. Приказ был! И его выполнили все части, направленные на ликвидацию блок-постов террористов. Только "Альфа" приказ не выполнила".

Бутусов добавил: "Раскрою еще одну военную тайну - никаких боевых операций по борьбе с террористами в районе Славянска СБУ не проводит. Генералы Наливайченко и Крутов проявляют удивительное спокойствие и выдержку, умудряясь не исполнять свои служебные обязанности. Исполняющий обязанности командира "Альфы" полковник Човганюк без колебаний штурмовал с "Альфой" Дом профсоюзов на Майдане, который защищали безоружные люди. А вот штурмовать вооруженных террористов в Славянске, которые убили его коллегу капитана Биличенко, и тяжело ранили двух командиров "Альфы", антитеррористический спецназ не осмеливается. Предлагаю выдвинуть их всех на Нобелевскую премию мира. От Российской Федерации. Пусть им хотя бы станет стыдно".

"Но прежде чем вы решите кого-то осуждать, я хочу, чтобы вы знали - в "Альфе" есть и настоящие патриоты Украины, смелые и преданные Родине люди, которым стыдно за поведение своего командования. И я бы очень не хотел, чтобы тень от некоторых командиров пала на честных офицеров, которые делают все возможное, чтобы до конца быть верными присяге народу Украины", - резюмировал журналист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЖиииидоБендееера :_09:

В Україні це вже не новина :_02:

Ось представник цієї верстви з Дніпропетровщини :_04:(нещодавно туди повернувся з Женеви):

eTjhq.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось представник цієї верстви з Дніпропетровщини

Я знаю ізраїльтянина, за національністю - єврей (бо ж не всі ізраїльтяни - євреї, ну, це так, для довідки). Так ось, він сам себе називає жидобандерівцем. І абсолютно не стидається цього. ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я с Оренбурга но я тоже жидобандеревец))

Прикиньте как щас татарм в Крыму? Их наверно тоже приравняли к фашистам..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росіянин, живи і пам'ятай, що буде, коли ти непроханим гостем прийдеш в чужий дім!

http://youtu.be/uEVuJFLURSw

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10259939_613336525409307_6415100330521959865_n.jpg

ЗАПОМНИТЕ ЭТО ЛИЦО!

Наёмник, "зелёный человечко", Андрей Владимирович Поляков-Ртищев — стоимость, согласно котировки "ПриватБанка", 12000 долларов, или больше.

Утверждает, что уже 4-е сутки находится на западной Украине (!!!), Может готовить провокации во Львове, Ужгороде. Сволочь редкосная. Путлеровский неонацист. Угрожает уничтожить 3-ю сотню до майских, как "подарок" (кому?) на День Победы. Ненавидит всех. Комплекс неполноценности ущемлённого провинциала. Садист-убийца. Ум и интеллект отсутствует. Думать не умеет и не любит. Любит оружие, и самокрасоваться, как всякий человеконенавистник. Не любит работать. Считает себя суперменом. Был в Крыму. Вооружён и опасен. Вялотекущая шизофрения. Навязчивая бредовая идея — "освобождение народов от ига Запада". Совесть и моральные принципы отсутствуют. При обезвреживании соблюдать осторожность.

Считает всех украинцев, кто за Независимую Украину без России — бандеровцами, которых готов уничтожать без сожаления и зазрения совести.

Адрес вКонтакте — https://vk.com/id158135803

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...