Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

щось мені так подумалось, для того щоб ваті не завдати великої моральної травми через знищення головного бЯлогвардійця стрэєлкова, його спочатку ранять, вата звикне з мислью, а потім від тої рани вмре, але ваті вже буде пофігу... вони швидко забівать минуле...

Хоча, як казалось вже вище - його вже й ховали... а ця сволота живе й надалі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

На кордоні з Волинню буде російська авіабаза, - ЗМІ

Сьогодні, 10:35

top-photo.jpg

Військово-повітряні сили РФ після укладення міжурядової угоди між Росією і Білоруссю готові почати розгортання авіабази в Барановичах (Брестська область).

Про це зазначив головонокомандувач Військово-повітряних сил Віктор Бондарєв, - повідомляєВідомості.

За його словами, для створення бази "Все є, єдине, чого чекаємо, — підписання міжурядового договору".

Як зазначив головком, йдеться про базування винищувачів Су-27.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начал функционировать Центр правовой помощи бойцам АТО, одним из оргназитаров которого является заслуженный юрист Украины Александр Задорожный. Уже отозвались 20 адвокатов, которые готовы заниматься правовой защитой интересов военнослужащих АТО. Сейчас специалисты Центра работают над сбором информации и инвентаризацией проблем, с которыми сталкиваются бойцы.

Желающие присоединиться к работе Центра в качестве юриста, адвоката или помощника могут направлять свои координаты и вопросы правовой специализации на электронный адрес [email protected].

Получить консультацию и сообщить юристам о бойцах, которым необходима защита, можно по телефону 063 899 79 09.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, ну судячи по фото горить лише тягач, тому він цілком може так горіти.

Я там не був, тому точно стверджувати не можу. )))) Я тіко виклав фотофакт. Судячи з гальмівного шляху та пом'ятого відбійнику, то це була ДТП.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, ну судячи по фото горить лише тягач, тому він цілком може так горіти.

Я там не був, тому точно стверджувати не можу. )))) Я тіко виклав фотофакт. Судячи з гальмівного шляху та пом'ятого відбійнику, то це була ДТП.

Цілком можливо, а в середньому 500 літрів дизпалива+ літрів 40 масла - будуть довго і гарно горіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яким би не був ляшко, але той другий явно не знає що таке культура спілкування, і отаке ходить у ВР..стидоття((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава аналітика:

З якою зброєю воюють терористи на Донбасі.

http://espreso.tv/article/2014/08/14/z_yakoyu_zbroyeyu_voyuyut_terorysty_na_donbasi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж читаю твіти "Дождя" і офігіваю просто. Особливо перл Жириновського, що Путлера треба називати "Верховный правитель". І його пропозиція про те, що б випустити зеків і що б вони йшли воювати на Донбас. :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Росії все йде до того, щоб виборів там ніколи не було більше. Буде якесь надзвичайне становище, і путін буде президентом на десятиліття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні закон про люстрацію. За таке рішення проголосувало 252 народних депутати.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/rada-u-pershomu-chitanni-progolosuvala-za-lyustraciyu-363185.html

Про санкції прийняли раніше .

Вибори вносили в регламент ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Росії все йде до того, щоб виборів там ніколи не було більше. Буде якесь надзвичайне становище, і путін буде президентом на десятиліття.

а їх (виборів) там і не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один удар і мінус 10% рейтинга Ляшка.

останнім часом там і так рейтинг поплив, хоча перед виборами серйозно подумував за нього голосувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...