Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

в чому проблема?

в тому, що ти мене не розумієш))

індивідуальна підготовка, чи навіть вишколи ПС - добре, але мало.

сучасна партизанка потребує реальної масової організації та координації

ні ти, ні я цього самі не зробимо. потрібні або немалі фінанси, або державна підтримка, а краще й те, й інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Так , ситуація ахова, згідний. Але згадалось не таке далеке минуле - Майдан. Хлопці з кілками перли на мінтів, бо знали - воно їм треба. А тиснули на них зовсім не гопники, а купа спеців, які не вчора в армію пішли. Результат - добились свого. Згідний, ціною крові хлопців але, результат є.

Є відмінність. Тоді влада не знала що робити, боялась санкцій від ЄС тощо... Ці не будуть боятися лити кров рікою... Усі санкції ЄС їм до одного місця, вони хочуть чогось, самі не знають чого. Якщо правда про те що там випускають бандитів з в'язниць та ще й озброюють то це є найстрашніше що тільки можна уявити. Анархія, мать його, порядку.

З кілками проти цих уродів не попреш, поповниш список мерців і тільки. Вони ж відверто знущаються з Небесної Сотні, кажучі що можуть зробити і небесний полк. Треба щось більш істотне ніж кілки.

Але навряд чи ця кастрована влада щось може толкове зробити. Йде відвертий злив.

Як би у нашій нещасній країні не почало б звучати на усіх форумах питання: ДЕ ВЗЯТИ ВОГНЕПАЛЬНУ ЗБРОЮ ДЛЯ ЗАХИСТУ?!

Для початку, на сході у місцевого населення є зброя як зареєстрована так і ні. Я не є придставником влади, і тому не можу відповідати за їх рішення і дії. Але одне знаю точно - як що нічого не робити, нічого і не буде.Як що вірити тому що пишуть і кажуть, велика кількість населення проти розділу України і приєднання до рашкі. Так? То в чому справа, чого ждуть? крові буде багато в любому випадку, але її буде ще більше, як що дозволяти тим ушльопкам робити те, що їм заманеться.

Як на мою думку, бояться це по перше. По друге відсутність дій влади дуже багато що значить. Відсутність дій влади означатиме фактично те що вони нікому не потрібні. І при величезній інформаційній обробці, яка їм у вуха каже що без РФ буде хана, що у ЄС адні гамасеккі, що у Львові живуть лише одні бандерівці які тільки й роблять що знищують москалів, то й починають вагатись.

Влада повинна діяти адекватно до подій! Інакше навіщо така держава взагалі потрібна?

Як що, як Ви кажете, влада відсутня, висновок оди- Порятунок потопаючих — справа рук самих потопаючих. Варіантів не багато.Розумію, "дези "зараз багато, але відштовхнемось від головного- люди не хочуть в рашку, а значить, за відсутністю дій "влади" , треба робити щось самим.

У Криму такж були ті хто не бажав у Росію. Це ïм не допомогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igor Lutsenko

Повернувся щойно з Дніпропетровщини.

Київ спить, безпробудно спить, у той час, коли там, в південних степах, люди поглинуті важкою воєнною роботою.

Ситість київських вулиць присипляє обивателів, килимна тиша київських кабінетів зводить з розуму посадовців, і вони думають, що вони – навічно, що їх влада – непорушна, що нема ніякої війни, є лише життя, між можновладним кріслом і родинним ліжком.

Ілюзія столиці, ілюзія країни – проте там, у південних степах, бурлить життя, справжні люди дивляться у очі справжньому мордору. Там готова народитися Січ, необхідні алхімічні елементи струмочками стікаються туди, де от-от буде гаряче, але де ніколи не щезне надія.

Я згадую 2008 рік, Грузію. Тоді я бачив, як зеленувата орда рухається зі сходу, тоді я знав, що вона дійде і до нас. Я ніколи не забуду, як спав тоді Тбілісі, з дорогими машинами – а лише за 80 кілометрів співвітчизники столичних жителів відчайдушно боролися за життя, їм так не вистачало цих дорогих машин, щоб порятуватися від зеленої хвилі.

Як зробити так, щоб не налякати правдою, щоб жителі не тікали у страху, але і не спали байдужі у невіданні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Криму такж були ті хто не бажав у Росію. Це ïм не допомогло.

Бажання і дії - дві великі різниці, розумієте про що я? Скажіть, як що, не приведи Боже, в Вашу оселю вдирається злодій, якими будуть ваші дії? Думаю, Ви будете захищати всіма можливими і не можливими методами. Місто, село, область - це чиїсь дім, а значить, як господар, людина мусить його захищати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця http://7-62.com.ua/good/id/14929 пуха краща.В мене то нарізна є,той дозвіл на придбання не проблема.Але сьогодні дивилися,для автоматичного вогню треба ЗІП.А де взяти знаю,тільки бояться продати.Ну і дорогий АКСМ в Луцьку 12500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сучасна партизанка потребує реальної масової організації та координації

організації, координації, фінансування потребує розвідка і контррозвідка

партизанська війна потребує партизан і бажання діяти.

в тому то і проблема окупантів, що партизанити може прибиральниця гауляйтера, що по запчастинах зносить бомбу в спальню окупанта і замурзаний пацанчик, який возить ровером гранати в рюкзачку

а в отих корчах за будинком можуть сидіти 2 кума які на щось виміняли зброю і тепер можуть шмальнути в того, хто ще вчора кричав їм, що треба відійти "за поребрик"...

нічого високого, страшноорганізаційного в партизанщині нема, а те що ви описуєте, то вже збройні сили країни.

якщо ви думаєте, що після приходу москаля (не дай Боже) я буду кидатись з вилами на танк, то я вас розчарую. я буду точно так само ходити по вулиці, щось робитиму, якщо буде робота. От тільки москалі будуть періодично вмирати не своєю, насильницькою смерттю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого високого, страшноорганізаційного в партизанщині нема, а те що ви описуєте, то вже збройні сили країни.

ясно. нехай буде так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аваков - нуль, повний нуль, його справа - нарцисувати в фейсбуці. Мусарка та ж сама як і при Януку, ті ж зв'язки. Я думаю. що жодного звільнення крім захарченка і не відбулось, можливо пару заступників. Вони всі ті ж самі. Заправляє всім Євдокімов.

Думаю, щось аналогічне і з армією.

Тепер та сука Юлька з своїм пастирем і кроліком і офігєнними замутами з Хуйлом. Вибори тупо зливають. Їх просто не буде, але та сука залишиться при владі поки ми її не відправимо замолювати гріхи туди, де пішли багато хороших людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Djas, друже, наші вже у вас. як в законних формуваннях, так й ні, але без активної підтримки місцевих - цей бій буде програно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне. ну захопили блокпости, а жертви де? Я не кровожерний, але де ранені, трупи? Що там відбувається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну захопили блокпости, а жертви де?

та думаю там пару мішків з піском знищили))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Djas, друже, наші вже у вас. як в законних формуваннях, так й ні, але без активної підтримки місцевих - цей бій буде програно.

Де? Хто?

Зорганізуйте чоловік 500 в Харків, побачите - до вас вийде 5000 харків"ян

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Djas, друже, наші вже у вас. як в законних формуваннях, так й ні, але без активної підтримки місцевих - цей бій буде програно.

Де? Хто?

Зорганізуйте чоловік 500 в Харків, побачите - до вас вийде 5000 харків"ян

в нас все робиться з точністю до навпаки) в військкомати поприходили патріоти- а мобілізаційні папірці прийшли всім під ряд) патріотам кажуть "чекайте,ваша черга прийде" а всіх інших гребуть)

зорганізуйте? в мене на цей рахунок двояка думка..

з одної сторони " спасение утопающих- дело рук самих утопающих"

з іншої якщо не зміг захистити країну- то по наростаючій не зможу і місто, вулицю, будинок , себе.

багато гостей? ну і добре. кричать що бандерівці погані- хай читають)

напевно що і справді погані. ми привели до влади таких же зрадників... нічим не кращих...а то і гірших. бандюкович хоча б зміг організувати АТО проти майдану.як би це цинічно не звучало..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общем, такие мысли

Если вы выиграли Курскую Дугу, то это не значит, что выиграли всю войну

Если вы ее затеяли - играйте до конца

Якщо духу не хватаэ - обороняйте Київ

Якщо зовсім духу немає - мовчіть

Але зважте- від вашого мовчазного згодження - України стає менше і менше! Чого ви чекаєте??? Рубікону - Дніпро??? Ви вже то все "здали"???? Ви погодились, що то все - не ваше???

Українці - то ви????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просніться, чи як...Чи що... Чи куди....

Альооооо!!!!!!

Ми все втрачаєм!!!!

А Ви ще досі вірите казкам про міфічних бендерівців? Тут живуть такі ж люди як і у вас.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Djas, в тебе трохи вже паніка. зупинись. поспи пару годин))

на рівні простих, патріотично налаштованих людей, схід ніхто не кинув...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація на Сході не втішна, а для патріотично настроєних - загрозлива. "Вже викинули в мережу списки активістів, що зберігалися в міліції, яка нас документувала протягом усього Майдану", - повідомив Іванов. Мєнти - вони й в Африці мєнти. http://kriminal.tv/news/luganski-patrioti-but-na-spoloh-vlada-turchinova-kinula-jih-naprizvoljashche.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вже викинули в мережу списки активістів, що зберігалися в міліції, яка нас документувала протягом усього Майдану", - повідомив Іванов.

от сучари...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Гриценко

Де вихід? Там, де вхід: позачергове засідання Ради і заміна Турчинова на посту Верховного Головнокомандувача!

Верховна Рада дала Турчинову повноваження Президента - Верховного головнокомандувача. Турчинов не спроможний виконувати покладені на нього обов'язки. Це вже ясно всім.

Під керівництвом Турчинова влада здала Крим, зараз влада здає Схід країни, далі - здача Києва?!

Що робити?

Негайно замінити Турчинова! Я першим почав про це говорити, майже два місяці тому, коли здавали Крим. Депутати тоді мене не почули...

З того часу ситуація в країні ще більше загострилася. Вона вже наближається до критичної межі. Може, тепер почують?

Турчинов мав би вже давно сам подати заяву про відставку. А Верховна Рада мала би її негайно проголосувати.

Але Турчинов у відставку йти не збирається. А партійний начальник Турчинова - Юлія Тимошенко - ніяк не осмілиться спонукати свого першого зама по партії до вірного кроку в інтересах країни.

Турчинов якось похапцем уже ставив на голосування питання про свою відставку. Лише один депутат проголосував тоді "за". Хіба лише мене це питання турбує? Решта депутатів дійсно сподівалися, що Верховний головнокомандувач Турчинов здатен гарантувати безпеку країни і недоторканність її кордонів?

Дотепер сподіваються?

Напевно вже ні. Значить, кожен депутат, який щиро вболіває за цілісність і безпеку країни, зараз має тиснути на свого голову фракції (групи) і вимагати негайного скликання Верховної Ради на позачергове засідання!

Не на 6 травня, як анонсував Турчинов - бо може бути пізно.

І не силовиків слухати, як пропонує Турчинов - нема чого там слухати.

Для заміни Турчинова на посту Верховного головнокомандувача!

Пропоную всім колегам-депутатам відкинути свої партійні інтереси, так само виборчі президентські уподобання - зараз маємо усі разом домогтися позачергового засідання Ради і невідкладно прийняти це відповідальне рішення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В луганской тюрьме замечены неизвестные в форме и с арсеналом оружия. Тюрьма осталась без конвоя и без охраны. Милиции в городе также нет. Все разбежались. http://comments.ua/life/465816-luganskoy-tyurme-zamecheni-neizvestnie.html Повний піпєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...