Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

Дмитрий Тымчук

По оперативным данным группы «Информационное Сопротивление», в 17.20 в районе г.Счастье (Луганская обл.) террористы совершили нападение на опорный пункт сил АТО.

Выстрелом ПТУР боевикам удалось попасть в танк силовиков. Однако сработала динамическая защита танка.

Пострадавших среди военнослужащих нет.

- В 13.40 террористами был обстрелян блок-пост сил АТО на перекрестке дорог на Славянск и Красный Лиман. Обстрел произведен из стрелкового оружия и автоматических гранатометов АГС-17.

- В 14.20 на границе с Россией в Луганской области украинскими силовиками сбит еще один беспилотник, производивший разведку в воздушном пространстве Украины. БПЛА зашел с территории России, окрашен в серый цвет и не имеет опознавательных знаков. Аппарат сбит подразделением ПВО десантной бригады ВС Украины, осуществляющей прикрытие границы.

- В Славянске на ул.Урицкого боевики установили артиллерийское орудие, из которого производят обстрел жилых кварталов города. На данный момент погибло не менее 8 мирных жителей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

10487556_579919692124113_1849161648912482870_n.jpg

На мою думку, вже пора відправити хоча б один батальйон і пару танків зі сходу на Київ.

Поки ця сволота ще раз не відчує реальної загрози він народу (вже зі зброєю в руках) толку від них ніякого не буде. Вони і далі будить сидіти і гратись в політику, одночасно "дерибанячи" народні гроші.

А самі ярі патріоти будуть вмирати.

Слава Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BrTNdDHCEAA1K2h.jpg

луганськ сьогодні. скільки там терористи у рошенки ще днів перемир'я попросили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Західні лідери і Путін закликали Порошенка продовжити перемир’я – Кремль

http://www.radiosvoboda.org/content/article/25439430.html

якщо порох продовжить перемир'я - то це вже не інакше як державна зрада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно дзвонить рідня сестра. Її чоловіка, капітана запасу, звільненого з армії по стану здоров'я мають на днях відправляти в так звану зону "АТО". Ні нормальної форми, а тим більше засобів захисту зовсім немає....

Дуже прошу надати координати для придбання бронежилету і кевларової каски для батька двох моїх племінників. Буду дуже вдячний за допомогу.

p/s

Передивився останні повідомлення теми. Немає слів, одні емоції. Якщо порох поведеться, то третій майдан буде не з дерев'яними щитами і прапорами Євросоюзу. Це вже ми будемо розписувати стіни Верховної зради як мій дід стіни Рейхстагу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Бочкала

Сегодняшний обстрел Карачуна и огневой ответ украинских артиллеристов. Они настоящие герои. И хоть говорят "герои не умирают". Но они умирают. Они гибнут каждый день и получают увечия. И больше никогда не увидят своих детей, жен, родителей. Кроме слова "война" больше никак не могу это описать. Еще крутиться на языке слово "предательство". А слова "перемирие" больше нет в моем лексиконе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто жах. Яке приниження. Військові просто умоляють припинити бл@дство, яке призводить лише до втрат, втрат як тактичних, так і стратегічних. А той стратег канхфєтний намагається любов"ю завоювати Донбас. Що йому український народ. У нього своя статегія - намагання будь-якою ціною протягувати свою авантюру - перемир"я.

Чому він не може зрозуміти і змиритися з тим, що навіть коли ймовірність прямого вторгнення була значно вища, ніхто не поспішав вводити серйозні санкції, то зараз їх очікавати марно.

Та і логіку європейців в деякій мірі зрозуміти можна. Сили терористів менші (а були значно меншими), ніж сили АТО.

То, європейці вважають, що Україна сама може впоратися.

Приниження українців перемир"ям, наглим, тупим просуванням українофобів Медведчука, Шуфрича (не здивуюся, що і Царьова) на керівні пости ....

У мене питання: Порошенко (Путін) навмисно провокують народний бунт / військовий переворот в Україні???

Невже справді доведеться пережити справжню громадянську війну???

Є надія, що масовим обуренням, яке звучить з різних джерел народ змусить ПОПа повернутися в українську реальність. Дуже хочеться сподіватися, що здоровий глузд і патріотизм ще лишилися хоч трохи у нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какая техника позволит выиграть войну с террористами

http://autoconsulting.com.ua/article.php?sid=30908

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аваков таке постить, добре щоб це дійсно було так.

Арсен Аваков

ВЫРВАЛИСЬ!

Взрывы в центре Донецка. Не волнуйтесь – это «мирные» взрывы. Находящаяся около трех месяцев в осаде воинская часть 3037 Национальной Гвардии Украины – ответила! Ответила на выдвинутый вчера ультиматум террористов: сложить оружие, сдаться и передать в распоряжение ДНР базовый гарнизонный склад оружия, расположенный на территории части.

Выслушав ультиматум, командир части, поступил настоящий украинский офицер, выполнил сложнейшую команду – сегодня деблокировал часть, колонной автомобилей, в полном вооружении, взяв вооружение, что могли вывезти.

Более 300 гвардейцев, под командованием подполковника Бортеева боевым строем под украинскими флагами пробились через блокпосты террористов и присоединились к силам АТО в секторе Д.

При попытке террористов, вопреки предупреждениям, проникнуть на оружейный склад воинской части, – сработали сторожевые секреты – склад с оставшимся вооружением и боеприпасами - был взорван. Я отдал такой приказ, что бы предотвратить попадание оставшегося на складе оружия и боеприпасов в руки террористов.

Боевой дух части высок! Большие молодцы! Прорвавшись, ребята своей находчивостью и смелостью – обескуражили террористов – сделали невозможное! Сделали то, чего от них противник не мог и ожидать.

Командир сообщил о готовности личного состава немедленно приступить к выполнению задач в рамках АТО.

Дал распоряжение о присвоении подполковнику Бортееву – внеочередного воинского звания полковник. Страна постепенно узнает имена своих НАСТОЯЩИХ офицеров, вокруг которых и создается новое качество правоохранителей вооруженных сил!

P/S: что-то мне подсказывает - гвардейцы выехали из Донецка ненадолго. Придут спокойно, без взрывов – но уверенно и с силой – так, как сделали в Мариуполе. Так, что б духа террористов на улицах Донецка не осталось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio7 Порошенко, як і багато з політиків, далекий від патріотизму. Все, що вони роблять=це для особистої своєї(або кланової)вигоди. Це зрозуміло, як ясний день. Я думаю, що він буде вимушенній "дожимати"схід, тому-що там стільки людей його ненавидять, що зворотньої дороги йому просто нема. І ті люди не просто обурена кучка мітингувальників, а озброєні й доведенні до напівбезумства бойовики, які готові його валити.... Ціною життів наших воїнів він в цьому абсурдному "перемир"ї"відстоює свій бізнес, що очевидно. Плюс, такі люди, як Порошенко, просто не в змозі приймати рішення самостійно. Йому цього ніхто не позволить. Він ставленній президент, а не диктатор, типу Лукашенка... Це також потрібно приймати до уваги... Порошенко=не стратег. Він виконує накази. Що потрібно тим, хто віддає накази йому=це вже інше питання. Висновок один=народ зраджують зі всіх сторін. Я вже раніше писав, що бійці на передовій не з тими воюють. Просто їм не дають часу над цим задуматись, постійно загострюючи обстановку. При чому, якщо ви звернули увагу, це відбувається (загострення)за допомогою як наших політиків й "командирів",так і й за допомогою зовнішнього ворога... Й практично ніхто не несе за свої вчинки відповідальності(взяти хоч того Литвина).Факт?Факт. А чому так?Запитайтке себе й порийте трохи інфи ...Все списують на те що "...20 років систему руйнували, армію руйнували і т.д..."Так !Воно дійсно так!Але є багато "але",які можна було вирішити (при бажанні)за короткий проміжок часу. А цього не робиться. Й робитись не буде. Поки-що. Тому-що це не потрібно тим, хто "керує балом."Вот так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже й не знаєш де правда а де ні, Аваков таке постить-

Раз постить аваков - чекайте біди і чергової здачі зброї, а саме пво яка там була і пофіг що вона неробоча(так казали), путін піджене таку саму робочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може нам взагалі замінити тилову службу МО на волонтерів, впевнений результат буде набагато кращим

http://youtu.be/V9QuzGu5wIM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основне, саме головне завданнявсього цього протистояння- це щоб ЄС пристав на сторону США і всі разом синхронно та по всіх н апрямках запровадили третій рівень санкцій проти Росії.

Лише це зможе переломити ситуацію ,причому у довгостроковій та стратегічній перспективі.

Ще трохи залишилось.

И пусть говорят, да пусть говорят.

Но нет никто не гибнет зря.

Так лучше , чем от водки и от простуд,

Другие придут, сменив уют на риск и непомерный труд,

И всетаки порядок наведут!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Всё идёт по плану, не кипишуйте" :_12:

Беня за Медведчука.

http://comments.ua/politics/475834-kolomoyskiy-podderzhivaet-ideyu.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже й не знаєш де правда а де ні, Аваков таке постить-

Раз постить аваков - чекайте біди і чергової здачі зброї, а саме пво яка там була і пофіг що вона неробоча(так казали), путін піджене таку саму робочу.

300 чоловік було в тилу ворога. Плюс ще 100-150 в аеропорту. За таких умов варто було організовувати не виведення силовиків з Донецька, а випалювання терористів з Донецька. Чому він радіє???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це щоб ЄС пристав на сторону США і всі разом синхронно та по всіх н апрямках запровадили третій рівень санкцій проти Росії.

Це фантастика синку (с).

ЄС на стороні рашки.

http://www.pravda.co.../06/29/7030490/

Чекаємо завтра 100% продовження "перемир'я"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та дочекайтеся вже завтрашнього вечора,аналітеги!Вже верне від любих солодощів,не кажучи про "Рошен".Кожне друге повідомлення про заводи в кацапстані і шоколадний бізнес.Зрада,зрада,зрада...Так само переживаю,а вибір є??? Плюнуть хлопці,підуть з передової-далі що?Будете волати:"Це ще більша зрада!Як так можна!!!" Критикани мля...Чим допомогли війську?Скільки грошей скинули?Чи зі сторони геополітика ліпше розуміється?

Сорі за емоції,але верне вже від цього ниття.Дождіться завтрашнього 22.00 і будете свій аналіз давати,стратеги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сили АТО знешкодили засідку терористів на Луганщині

http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/29/7030489/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дождіться завтрашнього 22.00 і будете свій аналіз давати,стратеги.

і буде оголошено чергове перемир"я.... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде.ІМХО.

ЗЮ.Якщо буде,перепрошу і буду співати "Порох-хуйло.Ла-ла-ла-ла...".Якщо ще буде по кому відспівувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕвже оце родиться в результатах "перемир'я"?

Видання "Дзеркало тижня" з посиланням на джерело з близького оточення екс-президента Віктора Януковича, повідомляє, що Віктор Медведчук може очолити Донецьку ОДА, а Нестор Шуфрич може стати очільником Луганщини.

Зокрема, як розповіло джерело, Медведчук, в перерві між двома раундами переговорів, який відвіз сім'ю на яхту до Хорватії, потім прилетів до Москви, де звіряв позиції перед другим раундом консультацій. Після чого відбув до Донецька.

За версією джерела, президент Росії Володимир Путін наполягає на участі Медведчука в переговорах не тільки тому, що той є конфідентом президента РФ. Залучення канцлера Німеччини Ангели Меркель до "відбілювання" голови "Українського вибору" необхідно Путіну для того, щоб повернути Медведчука в українську політику. Механізм повернення лежить через можливість зробити Медведчука очільником Донецької області. Нестор Шуфрич, який також бере участь у переговорах, у свою чергу повинен очолити Луганський регіон.

В подальшому, очоливши Донецьку ОДА, Медведчук повинен буде використовувати отримані плюси — ресурси найбільш населених регіонів — для підтримки його політсили на майбутніх парламентських виборах.

Очікується, що питання про губернаторство Медведчука буде поставлено (якщо вже не поставлено) в конфіденційних переговорах Володимира Путіна і Петра Порошенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...