Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

На сторінках ФБ проскакувало, що Грузія не підтримує дії української влади.

Ми оцінивши промову президента. щиро повірили, що людина буде її впроваджувати в життя. Ми розглядаємо ПОПа, як "нашого". А якщо він "їхній"? Якщо він водить хороводи з Хуйлом, адвокатом диявола, а свої дії прикриває неспроможнітю Європи вводити рішучі дії. Мол я хочу цивілізовано, а Європа заставляє ставати раком перед кацапами.

п.с. Зустрів сьогодні Дещицю, заправлявся на ОККО, що за 50км від Києва. Підійшов, сказав, що він герой, попросив, щоб він і надалі залишався в дипломатії і контролював міністерство. Він погодився що так і буде:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Промова дійсно була вражаюча.

Дав би Бог сили та мудрості втілити її в життя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сторінках ФБ проскакувало, що Грузія не підтримує дії української влади.

вчора по супутнику сказали, що Антарктида теж не підтримує.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може вони так хочуть зробити? **В результате соглашения, которое уже по факту достигнуто, но еще не обнародовано, Донецкая и Луганская область останутся в составе Украины***

http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/22653.phtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може вони так хочуть зробити? **В результате соглашения, которое уже по факту достигнуто, но еще не обнародовано, Донецкая и Луганская область останутся в составе Украины***

http://durdom.in.ua/..._id/22653.phtml

тоді це початок кінця України

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так багато про це говорять(про Медведчука) http://news.liga.net/news/politics/2335777-putin_khochet_naznacheniya_medvedchuka_i_shufricha_gubernatorami_smi.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хватить нити , чекаєм ще 2 дні атам буде видно. Не варто робити поспішних висновків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В результате соглашения, которое уже по факту достигнуто, но еще не обнародовано, Донецкая и Луганская область останутся в составе Украины

тоді вислати всіх дорослих біженців чоловічої статі назад в лугандон і запити водою, побудувати стіну і жити далі - формально перемир"я дає нам можливість зачистити таки владу на місцях...

ЗІІ не з інтернету, а з живих свідчень знаю, що поставлені на облік на біржі лугандонці не хочуть працювати, а звільнені по декілька раз на "родине" за прогули вимагають роботу з ЗП по 5000грн :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було/не було це ганебне відео тут, але нехай полежить. І нехай тим, кому то потрібно по роботі, звернуть на нього увагу і свого часу представлять як один із доказів в Гаазі

(саме парадоксальне, що "збір коштів" влаштовує, в тому числі, клуб любителів американських авто! І всі як один клянуть госдеп і США!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хватить нити , чекаєм ще 2 дні атам буде видно. Не варто робити поспішних висновків.

Вже дочекались, за період "ПЕРЕМИРЯ" (ВІДВЕРТОГО РОЗСТРІЛУ УКРАЇНЦІВ), всі + тільки на боці терористичних організацій, танки, БТР, добре облаштовані фортифікаційні споруди, збільшення кількості терористів, залучення їх на переговори вже означае їх визнання Україною, це коли у СВІТІ ніхто з терористами не розмовляє, крім конкретних випадків тримання заручників і то з метою отримання часу для планування силової операції по звільненню заручників. Я особисто у ВИБОРАХ вже розачарувався. Думаю, що є всі шанси піти на вибори, або краще ВЛАДА НАРОДУ, ГЕТЬ ОЛІГАРХІВ ТА ПОЛІТИКІВ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хватить нити , чекаєм ще 2 дні атам буде видно. Не варто робити поспішних висновків.

Вже дочекались, за період "ПЕРЕМИРЯ" (ВІДВЕРТОГО РОЗСТРІЛУ УКРАЇНЦІВ), всі + тільки на боці терористичних організацій, танки, БТР, добре облаштовані фортифікаційні споруди, збільшення кількості терористів, залучення їх на переговори вже означае їх визнання Україною, це коли у СВІТІ ніхто з терористами не розмовляє, крім конкретних випадків тримання заручників і то з метою отримання часу для планування силової операції по звільненню заручників. Я особисто у ВИБОРАХ вже розачарувався. Думаю, що є всі шанси піти на вибори, або краще ВЛАДА НАРОДУ, ГЕТЬ ОЛІГАРХІВ ТА ПОЛІТИКІВ!

Моя думка, хто не згідний нацарапай щось, можливо і я свою думку зміню, а так читай, чи нажати більше клавіш нема сил!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви тикаєте в Пороха, мол торгуєця за свої фабрики з москалями, тут он третина к-каширського району до москаликів навіть зараз на заробітки їздить, ще й ображаються, якщо через кордон не пускають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви тикаєте в Пороха, мол торгуєця за свої фабрики з москалями, тут он третина к-каширського району до москаликів навіть зараз на заробітки їздить, ще й ображаються, якщо через кордон не пускають.

Так його вибрали не для того щоб він фабриками займався, а щоб повів народ до НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯ, саме ПОВІВ як ЛІДЕР нації, а поки що, я бачу надання можливості ВОРОГУ збільшити потужність свого військового потенціалу на території УКРАЇНИ, чи це неправда, або кордон закрили, або важливі обєкти взяли під охорону (взриви залізниць під час перемиря розпочались), а що далі даже не буду писати ............... (теракти по всій УКРАЇНІ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По оперативным данным группы «Информационное Сопротивление» в ночь с 28 на 29 июня боевиками были обстреляны следующие позиции украинской армии в зоне проведения антитеррористической операции:

- Дважды был обстрелян из минометов краматорский аэродром. Огонь велся с городского кладбища и северной части Краматорска;

- Из стрелкового оружия был обстрелян блок-пост на пересечении дорог на Славянск и Красный Лиман;

- минометному обстрелу подвергся опорный пункт украинской армии вблизи пограничного пункта пропуска «Бирюково».

Жертв и пострадавших среди украинских военнослужащих нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось хто мав бути обраний президентом і шкодую що в мене лише один голос та дуже мало загітував людей за Гриценка голосувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОБРАЩЕНИЕ ЖЕНЩИН ДОНЕЦКА К ПРЕЗИДЕНТУ УКРАИНЫ, ВЕРХОВНОЙ РАДЕ, РУКОВОДСТВУ АТЦ

Мы, уроженки и жительницы Донецка, обращаемся к Президенту Украины, Верховной Раде, руководству АТЦ и каждому бойцу всех подразделений, принимающих участие в АТО с мольбой о скорейшем введении украинских войск в Донецк и жесткой зачистке российской уголовной нечисти, российских армейских оккупантов, наемников и пророссийски настроенных и оплачиваемых местных вооруженных бандитов. По возможности просим задействовать в АТО в Донецке и области батальоны «Айдар», «Азов», «Донбасс», «Днепр». Договариваться с бандитами невозможно и неприемлемо. Ни в одном государстве мира власти не ведут переговоры с террористами и бандитами. Среди них нет невиновных и заблуждающихся. Каждый из них готов убивать, и если еще не убивал, это чистая случайность. Мы видим их поведение, выражение их глаз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Семен Семенченко

Резервисты батальона Донбасс собираются под администрацией Президента для передачи совместного обращения с общественными организациями Майдана. Требования будут вывешены в открытый доступ и каждый может выразить свое отношение к происходящему. Можно и матом. Продолжение- в рабочие дни. Кстати, интересное интервью советника министра МВД Антона Геращенко. Если у нас так уже официальные лица заговорили то накипело видимо у всех.(відео інтервю по силці)

http://m.tvrain.ru/a...i-371178/?video

Стрім акції під АП

http://www.battalion-donbass.info/2014/06/29/%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D0%BC-%D0%B0%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%BF%D1%96%D0%B4-%D0%B0%D0%BF/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому потрібен такий МИР? Схоже що потрібно піднімати Майдан вже проти Порошенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому потрібен такий МИР? Схоже що потрібно піднімати Майдан вже проти Порошенка.

Ера майданів закінчилась. Шукайте нові способи вираження вланої думки. Третього Майдану не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже путлєр заразив особливою хворобою і Меркель і Порошенка. Тепер і вони перейшли у паралельну реальність. Одна пропонує переговори вести з Медведчуком, а другий тупо не помічає, що бойовики поклали великий ... на перемир"я.

Видать існує якийсь новітній наркотик, який переводить людину у паралельну свідомість. Але допоки він дорогий, чи його дуже мало і використовують його проти керівників країн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...