Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

Кому там цікаво, і хто скучив за класним футболом, сьогодні о 23.00 :

Чили - Аргентина. Финал. Кубок Америки

http://news.sportbox...l_Kubok_Ameriki

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нагадаю для любителів))

Суперкубок України!

Вже завтра, о 21.00,хто має канал "ФУТБОЛ1", а хто ні то http://gooool.org/online/42850-pryamaya-translyaciya-dinamo-kiev-shahter-smotret-onlayn-superkubok-ukrainy-2015.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А біля тамтама будуть показувати, хтось чув чи знає???

Да напевно ні,бо реклами не було ж ніякої.

Для розслабухи,(знайшов на фейсбуці) ох ці футболістки))

http://www.pure-t.ru/?p=35137

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то!

Я дивлюся не один, напарник,темне пиво і домашні сухарики!))

Усіх вітаю з початком нового сезону УРА! (хоч війна,але нехай ті суки знають,що у нас усе не так зомбіравоно! і у нас футбол живий!!)

Оле! оле-оле! Динамо вперед!!))

post-23661-0-50323500-1436900869_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони цікавіші тим, що зараз немає основного складу(зірки продані), а решта рве ..упу для попадання в основу(хоча вона і на полі). В динамо є новачки які ніколи не грали в основі.

Суддя подобається.

Адекватно розглядає всі епізоти, всі б так (тхю тхю тхю щоб не наврочити)

Змінено користувачем Onil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда нам треба хочаб одного - "живого", емоційного, ерудованого, цікавого і з чудовим голосом - коментатора. Мені здається що тільки у нас такого не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судья підарас. хай буде бан.

пенальті там не було, червоної подавно

шахтарю просто повезло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда нам треба хочаб одного - "живого", емоційного, ерудованого, цікавого і з чудовим голосом - коментатора. Мені здається що тільки у нас такого не має.

Я нормальним коментатором вважаю Вацка. Інших на футболі слухати не можу. Та й на 2+2 не кращі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний коментатор це тільки Роберто Моралес і все!! в Україні!! балі біда)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні коментатори в Латинській Америці))). Навіть в першій лізі, їхній

Англія, Польща, Італія на арабських каналах теж емоційно і цікаво. Це те що я особисто слухав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судья підарас. хай буде бан.

пенальті там не було, червоної подавно

шахтарю просто повезло.

На мою думку пенальті був 100%, а от червоної то вже там не було, бо він руки зразу же під себе склав

Та і суддя більш менш адекватно розсудив матч, не було явної симпатії до когось.

Взагалі я був за красивий футбол, шо впринципі і не отримав, адже гра була не така вже й насичена на моменти/голи, але взагалом шахтар грав краще, і більше заслужив на перемогу (ІМХО)

Динамо явно не хватало Ленса, Морозюк (як його заміна) в цьому порівнянні дуже слабенько. Півтора моменти за весь матч... якось ссикотно за динамо в ЛЧ одним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та і суддя більш менш адекватно розсудив матч, не було явної симпатії до когось.

тільки червоні треба давати там де вони є. спочатку мораеш і динамо мало грати в меншості з першого тайму, а в другому хтось з футболістів шахтаря схопив за голову руками, так ще і намагався об коліно вдарити, хоча здається і вдарив. не хотів ламати гру і тому подібне тут не підходить, тут 100% обидві червоні картки. Тейшейрі за побідні дії можна взагалі постфактум матчі 2-3 дати дискваліфікації

45:45 і 34:10

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вечір не буде нудним о 21.30

СУПЕРКУБОК ГЕРМАНИИ - 2015.

Supercup.jpg

Soccbar.gif

1 августа. Вольфсбург. Стадион "Фольксваген-Арена".

Судья - Марко Фриц (Корб, Германия).

ВОЛЬФСБУРГ - БАВАРИЯ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Мякушко красава, передача супер!

У Мякушко великі перспективи. що є то є. Але погодься, Бодько, Чорноморець грав в новому складі, причому грав не проти Говерли, а проти потужної команди з потужним складом. Треба віддати належне тим хлопакам, тримались до останнього. Та й голкіпер Боровик, теж не погано тримав ворота, беручи до уваги те, що перед тим була піврічна "пауза" в грі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боровик, теж не погано тримав ворота

Боровик ще коли грав за Арсенал, як піймає кураж то...важко йому забити і Динамо втрачало очки з ними. Но клас є клас і Динамо додавило!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...