Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

Іспанські тренери судяться з Коломойським за 900 тисяч євро боргу

Враховуючи ще і борги у чотири місяця гравцям клубу, то Дніпро накриється мідним тазом! УКРОП - це головне, а футбол - то такє... :(

Змінено користувачем igorgame
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки жоден динамівець на Рено не їздить:)

Змінено користувачем viktor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки жоден динамівець на Рено не їздить

100% знаю, що новим легіонерам пропонують Митсубіші як від технічного спонсора NIKO, так от Велозу і Теодорчик їздять саме на лансерах! Не виключаю, що хтось після презентації і на Рено пересяде, там більше наші понтуються, а легіон - хлопці без понтів, Ленс випендрювався але його вже немає :) Змінено користувачем igorgame
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що вже Адріано награвся в Мілані?, назад Балотеллі запросили,щоб хтось грав,а не тільки ноги підставляв перед самими воротами. :_39: чого він у запасі?

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого він у запасі?

Бо Маріо он який гол зі штрафного поклав, а Луїсік так не вміє! :) Якщо Маріо дурниці з голови викине і набере свою гарну форму, то Адріано тільки і буде лавку гріти!:) Змінено користувачем ForZa
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не пощастило Жеці, таку гру з Барсою і з лавки спостерігав :( Не довірив тренер... А Севілья перемогла 2:1!!!

Змінено користувачем igorgame
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Македонія - Україна

Украина: 12.Пятов, 3.Хачериди, 7.Ярмоленко, 10.Коноплянка, 11.Селезнев, 13.Шевчук, 14.Ротань (К), 16.Сидорчук, 17.Федецкий, 18.Рыбалка, 20.Ракицкий.

Запасные: 1.Бойко, 23.Шевченко, 2.Каменюка, 4.Тимощук, 5.Кучер, 6.Степаненко, 8.Пилявский, 9.Гусев, 15.Малиновский, 19.Будковский, 21.Караваев, 22.Кравец.

Щасти вам хлопці!!! Ми за вас!!! Тільки перемога!!!

Змінено користувачем igorgame
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що? мають "взувати"? якщо хочуть грати в Європі ))але то "ука футбол,як піде))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та по-любому мають, я в прогнозистах 0 : 4 навангував )

:) чувак,я не проти ,але я не знаю, напевно забагато ти навангував) тож люди також щось там грають))))))))))хоча..........

Аби 0-1 накулюпали і досить_))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну побачимо, чувак... Хочеться сьогодні футбольної феєрії від нашої збірної. Просто в кого ж ще вигравати з таким рахунком, як не в Македонії т.д. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться сьогодні футбольної феєрії від нашої збірної. Просто в кого ж ще вигравати з таким рахунком, як не в Македонії т.д. :_02:

От і я про те! якщо образив словом "чувак" то вибач! Знаю, що хтось не любить коли так до нього звертаються,а мені пофіг,для мене це по нормальному.)) коли спілкуються однодумці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красавци!!!

Футбольні фанати збірної Молдови заспівали під час матчу проти збірної Росії відому пісню про Путіна

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, це мабуть краща комбінація яку я бачив в житті :0155:

Ага))) в мене у фейсбуці вона є але з іншого ракурсу(камери)із-за воріт, не знаю як сюди скопіювати,бо не з ютуба там взагалі виглядає саме,саме!!))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, це мабуть краща комбінація яку я бачив в житті :0155:

Ага))) в мене у фейсбуці вона є але з іншого ракурсу(камери)із-за воріт, не знаю як сюди скопіювати,бо не з ютуба там взагалі виглядає саме,саме!!))))))))))))))

Скинув у приват, балдєй!!!такі голи рідко забивають)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ніфігасє Зоря! що трапилось? матч не дивився,але я і ушокє!!!!!!! Шозанафіг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво тури скрізь почались! :)

Зоря так влітає, Дніпро нічейку катає, черговий програш Челсі, (відправлять у відставку Моура, довго Рома терпіти і вірити його словам буде?!) :) Ще не вечір... :)

Змінено користувачем igorgame
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за Лівер

От би Динамо не злякалось "Стэмфорд Бридж" і гарно зіграло, а теперішній Челсі можна обігрувати!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...