Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

я за Лівер

От би Динамо не злякалось "Стэмфорд Бридж" і гарно зіграло, а теперішній Челсі можна обігрувати!!!

Ага,тим більше хоч як би я там не любив Ліверпуль, спокійно можу говорити,що і вони там особо не супер футбол показали, так, вони дійсно більше володіли м"ячем,ну в принципі і все.Короч дійсно такий "прикумариний" Челсі можна "якось" обіграти )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бльо. як таке взагалі побудувати можна?

гробАрена Львів ~375,000,000 $

Stade Pierre-Mauroy ~310,000,000 $

no coments...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому це ЛЬВІВАРЕНА є ГробАреной?

Як на мене це більше під олімпійський підходить. А як в нас крадуть бюджетні кошти ми всі добре чули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Того шо на мою думку це самий кончений стадіон зі всіх новіших в україні (київ донецьк одеса дніпро харків), особливо враховуючи вартість будівництва. Навіть якшо закрити очі на зовнішній вигляд, всеодно саме більше бісить місце розташування - от куди можна сходити погуляти після/перед матчем? На іподром? Автовокзал? А може просто в поле на городи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Того шо на мою думку це самий кончений стадіон зі всіх новіших в україні (київ донецьк одеса дніпро харків), особливо враховуючи вартість будівництва. Навіть якшо закрити очі на зовнішній вигляд, всеодно саме більше бісить місце розташування - от куди можна сходити погуляти після/перед матчем? На іподром? Автовокзал? А може просто в поле на городи...

А по комфорту тобі оліпійський та металіст краще?

Як на мене то Львів найзручніший. ДА проблема з місцем розташування. Але думаю з часом там і парк і житловий квартал буде.

А погуляти прошу в KingKross там купа всяких розвлєкух.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те шо на олімпійському і металісті є бігові доріжки, ніяк не ставить львів на 1 місце)) я оцінюю все в комплексі

тобі дуже цікаво по порт сіті гуляти? мені не дуже, адже вже все відоме і нічого суттєво нового нема. Так само і в кінг кроссі, бо бував там ше задовго до відкриття арени.

Змінено користувачем w1se
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львів-арена однозначно комфортніша за Олімпійський. І взагалі для футболу - ідеальний стадіон. Донбас-Арена - занадто гламурна, все блистить, більш підходить для концертів Кобзона і Алєгрової. Дніпро-арена теж хороша, але Львів все ж як на мене краще, В Одесі після реконструкції не був, тому не знаю.

А у Львові є все що треба - поле, ворота з сіткою і трибуни з прекрасним оглядом. А те що за містом - для стадіону теж +, принаймні на машині можна доїхати.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

принаймні на машині можна доїхати

Ну от так завжди - кожен лише про себе і своє, на машині... А в кого немає машини?! Ну а взагалі - на вкус и цвет, як кажуть! Особисто для мене нічого кращого за Олімпійський немає, бо ще з часів Республіканського на ньому був і на іграх де ходило по 100000 тис.!!! Був на всіх сучасних аренах України, но особисто для мене (повторюю для мене) кращий Олімпійський!!!
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні запровадили штрафи за «договорняки»

Верховна Рада запровадила штрафи за договірні матчі. За відповідний законопроект проголосували 243 народних депутати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Договірні матчі і так передбачають силу-силенну покарань, в Україні треба запровадити лише виявлення таких матчів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значіцця, є таке діло.

Сьогодні з 18-00 до 19-30 вільний ігровий зал в ЗОШ номер 26. Зал, хто не в курсі, великий, підлога нова, якісна.

В силу обставин мені зі своїми товаришами сьогодні грати не виходить, тому, якщо є бажаючі - прошу. 

Вартість щастя - 250 грн (25/чол, якщо вас 10). + з вас поряд в залі.

2-4 людини ще можу додатково знайти.

тел 0503770587

Змінено користувачем olsad
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішечки футбольного гумору

Курьезный гол в чемпионате Бразилии, который стал возможным только благодаря невероятной череде ошибок со стороны игроков обеих команд.

https://www.youtube.com/watch?v=zTRteOursyw
:DDDD

Змінено користувачем w1se
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А ви знаєте? що сьогодні десь там в Іспанії якийсь Реал Мадрид з фіг знає якоюсь Барселоною грають, мож глянути,а? десь чув,що не погані команди,от тільки вагаюся чи після наших грандів Шахти і Волині  буде цікаво дивитися на те їхнє совання по полю :D  :D  :D

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


мож глянути,а?
А після того ще можна Юве з Міланом глянути, так - для загального розвитку! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

мож глянути,а?

А після того ще можна Юве з Міланом глянути, так - для загального розвитку! :)

 

Ооо! дякую,щось я пропустив.

Я щойно дивився Реал С.-Севілья,ну бо смислу другий тайм Волиняк дивитися не було :) ,але і мда... сьогодні для справжніх любителів футбола,просто "клондайк" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реал Мадрид з фіг знає якоюсь Барселоною грають,

Ще в маршрцутці, але дивитись буду)))
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха!!! Ман Сіті-Лівер! 30хв. 0-2!! круто!!

Це для тих хто в темі)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха!!! Ман Сіті-Лівер! 30хв. 0-2!! круто!! Це для тих хто в темі)))

Два класних матчі в один час: МС - Лівер, РМ - Барса. Шкода. Дивлюсь класико. Але, клацнувши на "Футбол 2", яку передачу віддав мерсісайдець при третьому голів ворота МС... Смакота!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я  розчарований((,думав покайфувати після "супер"футбола! Волиняк(( а тут знову якась хуй.....я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хуй.....я

Типу не заматюкався?)))

Чи сам себе обзиваєш?)

Змінено користувачем KGress
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

а тут знову якась хуй.....я

Ну чому - класіко! :)

 

Ну друже,не вийшло класіко,ну не таке чекало пів Європи)))

 

хуй.....я

Типу не заматюкався?)))

Чи сам себе обзиваєш?)

 

Не зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...