Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

як таке не забивати ? Пас коноплянки на першому, хоча всі 3 моменти створив по суті саме Коноплянка

1119bb30.gif

222278b2b.gif

333.gif

Щоправда всі ці моменти створили без Зозулі, бо з Зозулею абсолютно нічого не створюється. Зозуля унікальний нападник, головне основний нападник збірної! В цьому сезоні десь зіграв біля 30 матчів на всіх фронтах, майже всі матчі виходив в основі, більшість з них від свистка до свистка, і забив 0 голів . Гольові передачі певно можна порахувати на пальцях однієї руки. Це повний нуль, рівень дворового футболу, щоправда, якщо поставити пацана з вулиці, то і він напевно заштовхає хоча б 1-2 голи за 30 матчів.

Змінено користувачем charlie
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Металіст- то біда(( Київ думаю виграє!! це добре, треба тримати рейтинг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хоть хтось дивиться:

-Кубок Англійської ліги. 1/2финала.

"Ліверпуль-Челсі"

ЕХ!! ви, вам політику подавай!!)))

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто не в курсі, в 23.00 Барса-Атлетіко кубок Іспанії1/4 фінала. Нагадаю від себе Атлетіко в 1/8 пройшов Реал М.,короче ви самі все розумієте))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто не в курсі, в 23.00 Барса-Атлетіко кубок Іспанії1/4 фінала. Нагадаю від себе Атлетіко в 1/8 пройшов Реал М.,короче ви самі все розумієте))

барса разок вже наказала Атлетіко)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто не в курсі, в 23.00 Барса-Атлетіко кубок Іспанії1/4 фінала. Нагадаю від себе Атлетіко в 1/8 пройшов Реал М.,короче ви самі все розумієте))

барса разок вже наказала Атлетіко)

Ага, і то як дітей,але це нова гра,усе по новому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що? мені вже геть розчаровуватися в "БОРДІ" чи хоть хтось залишився і зараз дивитися:

-"Кубок Англійської ліги" 1/2 фінала.Челсі-Ліверпуль.(перший матч 1-1)

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дивився Мілан, певно Індзаги сьогодні попруть. А що Челсі, веселий матч, в якому Дієго Коста напрацював на дві-три червоні картки за симуляції, наступання на ноги суперників і запихання рук в обличчя

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дивився Мілан, певно Індзаги сьогодні попруть. А що Челсі, веселий матч, в якому Дієго Коста напрацював на дві-три червоні картки за симуляції, наступання на ноги суперників і запихання рук в обличчя

Да, зараз Мілан геть слабкий,щось там у клубі в них не то.Дієго Коста підлий, особисто мені він не подобається, як то кажуть "крутий" тіпа ))

Сьогодні АтлетікоМ-Барселона 1/4 фінала.23.00

Перша гра на користь Барселони 1-0.

Думаю буде дуже цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні АтлетікоМ-Барселона 1/4 фінала.23.00

Перша гра на користь Барселони 1-0.

Думаю буде дуже цікаво.

22:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні АтлетікоМ-Барселона 1/4 фінала.23.00

Перша гра на користь Барселони 1-0.

Думаю буде дуже цікаво.

22:00

Упс! точно))) блін,а так би пропустив би перший тайм.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Атлетіко заб'є швидкий чи перший гол то пройдуть,дуже бистро контратакують Мессі і ко.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо Атлетіко заб'є швидкий чи перший гол то пройдуть,дуже бистро контратакують Мессі і ко. :)

Нууууу можу посперичатися)) рахунок першої гри 1-0, ось як би було 2,3-0 то да, швидкий гол "кров з носа"а так можна і забити на останній хвилині гол, а там додатковий час ііііі (як повезе) може навіть і лотарея.

А ось Барса якщо заб"є швидкий гол,то все,дупа(для Атлетіко),хоча це футбол, може бути все що хочеш,в принципі за що ми його і дивимося!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда ото жара! "Шо щя будєт"!

Якщо Атлетіко заб'є швидкий чи перший гол то пройдуть,дуже бистро контратакують Мессі і ко. :)

То що, Атлетіко проходить?)))

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не дивно Сіміоне грає у відкритий футбол,от і отримав дві контри,ну і суддя зажигає,хороший футбол-цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тунелі перед виходом на поле суддя видалив Габбі(атлетико),матч спадкуджений,вже не цікаво,валять один одного і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тунелі перед виходом на поле суддя видалив Габбі(атлетико),матч спадкуджений,вже не цікаво,валять один одного і все.

згоден. дуже паскудна гра атлетіко, показують себе не з дуже гарної сторони.

а от барса радує, крошить все, + нестала добивати мадристів, хоча могли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дивився Мілан, певно Індзаги сьогодні попруть. А що Челсі, веселий матч, в якому Дієго Коста напрацював на дві-три червоні картки за симуляції, наступання на ноги суперників і запихання рук в обличчя

Дієго Коста підлий, особисто мені він не подобається, як то кажуть "крутий" тіпа ))

Ось приклад

gifs_24.gif

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну він такий є, хоча мені подобається його стиль, правда часто переходить межі і провокатор з нього ого-го :D

http://gfycat.com/FortunateSlowBighorn

http://gfycat.com/TartAlertAdder

шкртел такой же

а суареса забыли

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну з Костою все зрозуміло, Шкртел? я постійно дивлюся Англійську ПЛ і щось не помічав за ним такого,просто бореться і напевно не без того.Ну а Суарес то взагалі унікум зубатий)) переігрує(придурюється) капець і провокує постійно, але ігрок він дуже класний.

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну Шкртел постарів просто, та і йому далеко до цих двох чи до Пепе чи Раміреса, але його лікті багато хто знає :)

як вам фол на перших секундах та і подальші

8496410590_c751613cd0_o.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, гавнюк ще той, якби не його повдінка(як на відео вище),якби його не ті проблеми що були з Евра(обзивав його, потім руку не потиснув) якби не кусався)) короче якби не його дурні таракани в голові,то реально міг би бути кращим гравцем у світі,бо він дійсно супер нападник,особливо коли грав за Лівер то доводив що:"Один у полі воїн".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм, а ви найдете ідеального гравця? який не симулює, не бється , не пхається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...