Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

Ура! Нарешті обіграли кротів.

п.с. мені привиділось, чи гра динамо змінилась з уходом Блохіна? Сьогодні в атаці була якась думка, а не тупо навіси в штрафний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, Гармаш так психанув, що навіть на вручення не вийшов з роздягальні. Бо я щось його не бачу. Якщо це так, то мені страшно уявити, що з ним зробить Суркіс. А що з ним зроблять СаШО та Ребров, то взагалі не уявляю. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і як же ш без червоних карток в такому матчі)) Шось ніяк руки не доходять поставити на цю подію)

Вітаю Київ! Особисто ще не бачив матчів під управлінням реброва, але якшо порівняти це що я побачив сьогодні (особливо в 1 таймі) і те що було останні 1.5 року... ну просто небо і земля!

Нарешті ДК почало вибиратись з гівна, за що я однозначно дуже радий. Ребров заслужив на шанс, можливо наш новий Гвардіола?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, Гармаш так психанув, що навіть на вручення не вийшов з роздягальні

В хлопця, після сьогоднішнього матчу, вже остаточно дах поїхав... зовсім не контрольований. Скільки дивлюсь футбол, бачив всяких хлопців типу Балотеллі і інших, але це межа...

Сподобалося, як Ракицький обматюкав рефері 5-ти поверховими, після вилучення/

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не захищаю Гармаша, але нерви здали після хамської гри кротів.

Скільки прямих червоних мав заробити Адріано після ударів ліктем? Мінімум три.

Ракицький теж значно раніше мав покинути поле. Тепер чекаємо на адекватну реакцію ФФУ щодо поведінки Ракицького і в матчі, і після вилучення.

Кучер - взагалі окрема історія. Саме після його грубої гри і здали нерви в багатьох.

з.і. Динамо з перемогою! Заслужили!

Є надія, що в наступному сезоні кроти, як і ригі з яником - відійдуть в минуле.

Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то і справа, що Гармаш після сутички з гравцями ШД, почав конфліктувати зі своїми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. мені привиділось, чи гра динамо змінилась з уходом Блохіна? Сьогодні в атаці була якась думка, а не тупо навіси в штрафний.

Звісно змінилася, сьогоднішня гра і гра проти Чорноморця в рази краща за гру Блохіна майже 2ох років роботи.

Скоро або після закінченя УПЛ буде офіційна заява про призначення Реброва на постійніій посаді. УРА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо не кажіть, а в кінці (я про сутичку!!!!!) не вистачало Срни :_07: :_07: :_07: . Ще "веселішим" завершення матчу було Б.

Пс. Іпать погода бушує!

Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой друзі, не переливайте з пустого в порожнє, Суркіси рулять, а там побачимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аяйяй хоча я за Реал але і за здорову конкуренцію, дуже шкода:http://goal.net.ua/news/70634.html

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кх, ще далеко до 12.06., але... я за Шпанію, а Ви (всі) за кого???

ПС. Ну , крім, гарного футболу?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кх, ще далеко до 12.06., але... я за Шпанію, а Ви (всі) за кого???

ПС. Ну , крім, гарного футболу?))

Що таке Кх? )))))))))Кубок хвіту))))))))))))))))) я не за Рашу.

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно за якусь Європейську команду, Іспанія заї....,Англія якась постійно не везуча, Франція нєєєєєєєєє!сукі тільки не вони(самі знаєте чьому) Італія ну не знаю, може Германія видасть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аяйяй хоча я за Реал але і за здорову конкуренцію, дуже шкода:http://goal.net.ua/news/70634.html

нуууу в Реала і Алонсо і Бензема і напено що Пепе не зіграють - так що буде тобі здорова конкуренція!)

але мені пох,я за Атлетіко!!! шкода,що не побачу фіналу(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аяйяй хоча я за Реал але і за здорову конкуренцію, дуже шкода:http://goal.net.ua/news/70634.html

нуууу в Реала і Алонсо і Бензема і напено що Пепе не зіграють - так що буде тобі здорова конкуренція!)

але мені пох,я за Атлетіко!!! шкода,що не побачу фіналу(

Ай йя яй!!!! дійсно шкода, а чього так, чому не побачиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реал довів свою перевагу над атаками німецької машини, хоч забив, хоч і переміг але.....

Я за Атлетико, хлопці боролися за цей матч, обігрували грандів, вірили і прагнули. Їм успіхів і свята. Може просто тому що вони цього засговують.

П С хоча і Реал не дирка)))) там є свої перли і рубіни які можуть зробити погоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, Реал дійсно не "дирка"))) я особисто не то щоб за команду,я взагалі за систему, я за королів,команда яка тримає марку більше 100років ну що ще сказати,так Атлетико не гірше ні на чу-чуть,але,але......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай йя яй!!!! дійсно шкода, а чього так, чому не побачиш?

ай,та якраз буду в дорозі...такі діла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...