Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

кхм, а ви найдете ідеального гравця? який не симулює, не бється , не пхається?

))Да зрозуміло що ні, але дані "екземпляри" всерівно на голову вище (по емоціям)я маю наувазі, а емоції потрібно стримувати щоб із-за дурниць не підводити свою команду,Що Суарес вчворив на ЧМ а? ну не дибіл.

Мені подобаються такі характери як в Джерарда,Ін"єсти,Хаві справжні професіонали.

Ну да ладно, то я так, щось заумнічав, ідеальних гравців не буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суарез добре поплатився за своє.

а проблемні гравці реала завжди відкуплюються. імхо за емоції на полі Роналду відстранили на 2 матчі. і не купили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм, а ви найдете ідеального гравця? який не симулює, не бється , не пхається?

Той що на лаві запасних-вічно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеальний гравець не може не пхатись і не битись.

Рой Кін наприклад...

Сімінін...

Тимощук потішив...

Jt-w-5XZsgs.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно,але ви не повірите, я також рахую Сімініна майже ідеальним гравцем захисту,свого флангу,але думав що ви прискіпливо поставитеся і поржете!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що? фанатіки))) будете дивитися:

1)Тоттенхем-Арсенал(супер дербі)

2) Евертон-Ліверпуль (супер дербі)

3)Фрайбург-Борусія Д(що таке з Борусією? останнє місце)

4)Штудгард-Баварія(скоро Шахті з Баварцями грати да щей провалили початок другого кола)

5)Ювентус-Мілан(вороги,супер матч)

6)Ну і просто бомба Атлетіко-Реал М(немає слів, супер-супер матч)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атлетико-Реал М. 4-0 дааа...ну і матч,хоча Тоттенхем-Арсенал 2-1,був в 100 разів круче!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо в матчі атм-реал, було щось схоже на згвалтування

dfd.gif

Змінено користувачем charlie
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо в матчі атм-реал, було щось схоже на згвалтування

dfd.gif

Може і так))))поки в Іспанії одні гвалтували інших,а у цей час в Англії грали у футбол )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ну що народ!

Я усе розумію,країна майже у стані війни, але жити треба! хоча б якось виживати! працювати і не без цього відпочивати.Отож ви дивитеся 1/8 ліги чемпіонів, ось сьогодні не погані матчі мають бути, я про минулі(вчорашні,і про Шахтар,взагалі мовчу).

Ліга Європи взагалі цікаво! там наші.І в принципі не погано відіграли, хоча Динамо блін, ну не буду умнічати.

Короче є любителі крутого футбіка, особисто я буду дивитися "Байер-Атлетико"! бо щось "Арсенал-Монако" так собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднішній матч Арсенал-Монако (імхо) поки найкращий з усіх плей-оффів цього євросезону, такого накалу і на фіналі не завжди зустрінеш :)

п.с. yura-patriot, а для чого тоді цей топік?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. yura-patriot, а для чого тоді цей топік?)

Да я знаю )) я і там "участвую" але інколи хочеться більше порозсуждати :-)ось як наприклад "Foross".

Там сугубо про ігри еврокубків, а тут хочеться про все, окремих ігроків, тренерів, ось думаю зараз у Венгера будуть проблеми бо вже давно над ним якась хмара літає.Монако взагалі вразило,але думаю у Франції буде бійня,Арсенал там ще видасть.Ну і думаю Атлетіко пройде, хоча все може бути.

PS: в принципі Ви(ти) правий є тема Єврокубків, то я так для "разнообразія" )) нехватає спілкування, з моїх друзів мало хто дивиться, бо вже пізно, а мене ось круте :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Футболіст мадридського "Реала" Кріштіану Роналду встановив рекорд за кількістю голів в єврокубках. Португалець відзначився на 25-й хвилині матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з німецьким "Шальке"

Тепер на рахунку Роналду 77 м'ячів.

На рахунку форварда "Барселони" Ліонеля Мессі і колишнього нападника "Реала" Рауля по 76 голів.

Просто фантастика!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />Просто фантастика! <br />
<br /></p> Егеж, якщо враховувати й те, що йому ще грати і грати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось дивиться Атлетико-Баєр? або Арсенал на виїзді? чи я один ((

post-23661-0-84165500-1426625507_thumb.j

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь 2 матчі зразу)

атлетіко як завжди , позор футбола, манджукіч баба, арсенал бється но уви шось пока нікак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь 2 матчі зразу)

атлетіко як завжди , позор футбола, манджукіч баба, арсенал бється но уви шось пока нікак.

От якби Арсенал ще б одного закінув,а? а в Іспанії додатковий час+пенальті,а?

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь 2 матчі зразу)

атлетіко як завжди , позор футбола, манджукіч баба, арсенал бється но уви шось пока нікак.

От якби Арсенал ще б одного закінув,а? а в Іспанії додатковий час+пенальті,а?

арсеналу 2 треба. ех, жаль його. Монако Автобус

буде цікаво)

о, +1

Змінено користувачем Foross
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюсь 2 матчі зразу)

атлетіко як завжди , позор футбола, манджукіч баба, арсенал бється но уви шось пока нікак.

От якби Арсенал ще б одного закінув,а? а в Іспанії додатковий час+пенальті,а?

арсеналу 2 треба. ех, жаль його.

буде цікаво)

Атлетіко явно придавило!

О_ооо!! какиє люди!!))

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже 3 раза вздрімнув поки дивився той унилий атлетіко, коментатор ше такий веселий попався шо вобще пздц

нерозумію хто взагалі надає права тому 2+2 - самий убогій футбольний телетранслятор ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже 3 раза вздрімнув поки дивився той унилий атлетіко, коментатор ше такий веселий попався шо вобще пздц

нерозумію хто взагалі надає права тому 2+2 - самий убогій футбольний телетранслятор ((

В Україні взагалі класних коментаторів немає, бо немає відповідної школи.. в россосії - інше діло..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже 3 раза вздрімнув поки дивився той унилий атлетіко, коментатор ше такий веселий попався шо вобще пздц

нерозумію хто взагалі надає права тому 2+2 - самий убогій футбольний телетранслятор ((

Я "скипя душой" дивлюся на НТВ+, так, коментатори русскіє,але вони хоча б не марудять,а реально коментують матч, а головне якість HD, ну це головний аргумент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну просто якшо зрівнювати наші транслятори а саме тк футбол і 2+2 то це небо і земля. На футболі і картинка краща, і коментатори більш менш нормальні (як ото розанов був, вацко, моралес, і ще є нормальні), і взагалі це є профільний канал суто футболу, там люди стараються для комфортного перегляду саме для вболівальників цієї гри. А 2+2 це якась жалка пародія, сугубо матч в гівно якості, до того ж коментатори звичайні профани-журналюги, яким тільки питання задавати на пресухах. Ладно ще там пул коломи в УПЛ транслювати, а ось ЛЧ+ЛЄ хто їм дозволяє? брєєд

Я сам раніше ЛЧ дивився на компіку/ноуті сопочкой або тс в HD (50fps) по НТВ+, але хочеться деколи лежачи подивитись, ноут шось тупить а по ящику униле 2+2 ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...