Jump to content

Операционная система

Операционная система  

96 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Вопрос в названии голосования.

Напоминаю, просмотр результатов ведёт к потере Вашего голоса!

Если установлено 2 ОС, отмечайте 2 варианта (или три).

Цель опроса - выяснить, какая ситуация с ОС в Луцке (области). Заказчик - я сам. Причина - личный интерес. :D

Просьба к участникам воздержаться от "наездов" на нелюбимые системы, голосование создано не для выяснения, какая ОС лучше, а всего лишь для сбора данных.

Всем спасибо :)

ХР (покищо) і Фря. куплю саташного вінта залишиться нарешті тілльки Фря.

Тільки Убунту (+кеди, +убунту студіо). Наразі прикручую SSH сервер.

у меня есть в хозяйстве все перечисленные системы, правда последние две в эмуляции

на работе MAC OS X Tiger

То у вас там певно не один мак? Самий натуральний мак відповідно з всім желізом від мака?

Я колись думав брати такий, але від нього навіть діск не запхнеш в простий комп.

Хтось чув можливо, випустили вже операційну систему шо дружить з компами компами?

То у вас там певно не один мак? Самий натуральний мак відповідно з всім желізом від мака?

Я колись думав брати такий, але від нього навіть діск не запхнеш в простий комп.

Хтось чув можливо, випустили вже операційну систему шо дружить з компами компами?

Power MAC G5 2х2,8 GHz 64-bit, 4GB RAM, 600GB HDD Radeon 9600 и все такое. Конфиг 2005 года :)

а щас есть МАКи с интеловскими процами, на них даже винду можно поставить.

У меня процы Alpha, PPC тобишь

а щас есть МАКи с интеловскими процами, на них даже винду можно поставить.

Літом буду апгрейд робити, про цей варіант подумаю, мак дуже гарна і продуктивна система з меншою кількістю глюків. Але от ціни на залізяки...

З.І. На сайті мака повинен бути цей варіант збірки

Какой смысл в посте, на любом бигмире, рамблере можно узнать статистику, а если хош узнать именно учасников борды попроси админов думаю это не сложно они покажут стат.

Для примера вот стат одного из моего файлового архива, там примерно 1500 уников в день:

звіт: кількість відвідувачів з різними ОС	по днях | по тижнях | по місяцях
значення:
середньодобові жовтень 2007 р. вересень 2007 р. у середньому
за 3 місяці
Windows XP 1,379 90.3% 1,126 90.4% 1,240 90.5%
Windows Vista 61 4.0% 42 3.4% 47 3.5%
Windows 2000 35 2.3% 30 2.5% 33 2.4%
Windows 2003 16 1.0% 8.3 0.7% 8 0.6%
Windows 98 13 0.8% 13 1.0% 13 1.0%
Інші 9.8 0.6% 8.1 0.6% 8.7 0.6%
Unix 7.3 0.5% 6.2 0.5% 7.1 0.5%
Windows CE 4 0.3% 3 0.2% 2.3 0.2%
Windows 0.55 0.0% 3.5 0.3% 2.8 0.2%
Windows NT 0.52 0.0% 3.5 0.3% 5.8 0.4%
MacOS 0.42 0.0% 0.37 0.0% 0.37 0.0%
Windows ME 0.23 0.0% 0.2 0.0% 0.14 0.0%
Windows 95 0.13 0.0% 0.17 0.0% 0.18 0.0%
Не визначена 0.032 0.0% 0.033 0.0% 0.054 0.0%

сума обраних 1,528 99.9% 1,246 99.9% 1,370 99.9%
усього 1,528 1,246 1,371

post-371-1195114176.png

у мене ХР дома, імхо щось інше для домашнього юзання - для людей які мають багато вільного часу і натхнення

І достатній радіус кривизни рук.

Коли більше року назад я вперше отримав диск з кубунту 6.04, я вирішив спробувати його, "бо то круто і всі круті компутерщіки юзають лінух, а ломи вінду". повийо хотів якщо коротше і мізків поменше було трохи.

Зараз коли я сідаю за віндову машину я реально відчуваю, що мені багато чого не вистачає... чого тільки варте копіювання/вставляння тексту (виділити і іншому вікні, або новому рядку натиснути на середню кнопку) і купа подібних дрібничок.

вдома стоїть вінда, але то не мій комп, а відданий на "істєрзаніє" меншим братам. приїжаю раз в місяць додому і заново перепрохожу ХЛ2, або засідаю на ніч в цивілку 4. А так, працювати я там не можу. Зараз я це кажу не як 18-річний пацаньонок, а людина, яка більшість свого часу проводить за комп'ютером. все моє навчання і робота сходиться на ньому. І я віддаю перевагу Лінуксу.

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Сам юзаю вінду. Для домашнього користування, імхо, юзати FreeBSD те ж саме, що на крейсері по селу їздити. Для сервера - тільки фря! Сама респектна вісь. Хочеться ще спробувати МакОс Х, тільки не знаю, чи вони є 32-х розрядні. Хто там юзав його, підкажіть.

D@ve, а ти її дома юзав??? Чи просто так, аби ляпнути? Повторюсь ше разок, Фря для десктопа дуже гарна оська. Я на ній і музику слухаю і відео дивлюсь і ігри під повноцінним ОупенГЛ гамаю (навіть більшість віндових, на емуляторі і по інету лазю і програмлю і тексти набираю). Стабільна, безглючна і надійна ОС.

От ну не розумію я таких людей. Не пробував, а каже шо гівно. Вибач, звісно, але якшо не хватає мізків/натхнення/бажання встановити і настроїти, то тут не ОС винна :)

З.І. І ше одне. У мене в дружини комп під віндою, але коли вона сідає за мою Фряшну машинку, то ніяких незручностей не відчуває. ІМХО, та це найкращий доказ того, шо ОС прижилась на десктопі :)

???????

Просьба к участникам воздержаться от "наездов" на нелюбимые системы, голосование создано не для выяснения, какая ОС лучше, а всего лишь для сбора данных.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...