Перейти до змісту

Який клуб Луцька самий модний і чому?


Gabriel

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь
Однозначно МЕТРО. До нього найчастіше, порівняно з іншими Луцькими клубами, керівницто запрошують гостей з інших міст. Щось подібного не спостерігається в жодному Луцькому клубі. :)

В Зефір частенько привозять діджеїв з Києва, організовують стильні вечірки з купою подарунків та халявними коктейлями, при цьому ще й вхід безкоштовний. І публіка збирається досить пристойна. Так що на мій погляд в цьому плані Зефір найкращий клуб, було б там більше місця і сусіди не напрягали за музику, то там була б ще й досить непогана дискотека.

В "Зефірі" є стиль, а в "Метро" і "ХХІ" його нема, просто тупо діско.

Вибач, Mayak, можливо я занадто блондинка але я нерозумію як можна Зефір вважати клубом? Боулінг клуб згідна. Ви опозиціонуєте частинами заклад на фундю бар, лаундж зону і для чого в лаундж зону ставити грати Токіо? І де в клубі Зефір танцпол? Я так розумію говорилося про клуби, де люди непросто відпочивають, а ще й руханку створюють? А якщо вже всі під одну "грєбьонку" то може ще й більярдні клуби впишем і будем філософствувати на тему "А що краще Золото чи Княжий двір"? Це просто триндєц... :)

А на рахунок стилю "Зефіру" це я б сказала ціле стильове асорті! Та навіть те саме "Метро" якісніше підійшло до питання цільової аудиторії і організації дискотек ніж ваші вечірки! Золото - ДА! Респект! Але Зефір - це смішно!

А "ХХІ" взагалі кінчений клуб, бо я там працюю арт-директором, якби там були такі люди як ти, все б змінилося! :P

Дурна тема все таки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переношу клубне життя, а особливо музику, що там грає... одноманітне гоцання, одним словом херня повна.

Але як особа, що часто проводить час у шумних компаніях я не міг не побувати у всіх вищеперерахованих закладах.

Вот ви питаєте - який клуб самий модний... хтось з моделєрів казав - річ перестає бути модною, коли ти її помічаєш на іншому

Так що тут треба розібратись, що хто вважає модним, якщо зборисько пяних гопників які перед клубом нажрались горілки по 3,50 за літр і обригавши свій спортивний костюм пішли 'тусуватись' і 'цепляти телок' (які зробили те саме, але з іншої сторони клубу) ну то це одне, а якщо мається на увазі заклад де збираються виховані люди, які не напиваються до свинячого крику і не бігають по клубу то це зовсім інше.

На мою думку клуб може залишатись модним, якщо кожен місяць змінювати інтер'єр і постійно придумать щось нове.

А якщо тупо роками збирать народ в одному і тому самому приміщені з гнилими стінами і обладнанням на якому ще дідусі в війну грали то виникає запитання - за що дерти дотаткові бабки?

Чи самооцінка людини, яка змогла заплатити за вхід 100 чи 200 грн автоматично виростає? (100 взято для прикладу)

Хтось може сказати мол що там ті 100 грн... згоден, коли мова йде про якісний відпочинок в колі друзів гроші не є тим, що потрібно економити... але задумайтесь.. чи стали б ви давати ті ж самі 100 грн якомусь перехожому, який нічого для вас не зробив?

DJї це окрема тема... 95% по великому рахунку нічого з себе не представляють, деякі навіть нот не знають.

У Луцьку немає клубного закладу, де б ціни відповідали сервісу та якості відпочинку, все робиться під одну лінійку, тільки у одних яскравіше виходить, а у інших фарба вже облуплюється, але сама планка якості вище не підіймається ні там ні там.

Одним словом немає що обговорювать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А "ХХІ" взагалі кінчений клуб, бо я там працюю арт-директором

Прикольно блін!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А "ХХІ" взагалі кінчений клуб, бо я там працюю арт-директором

Прикольно блін!

Все правильно. Свої старання треба оцінювать адекватно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А "ХХІ" взагалі кінчений клуб, бо я там працюю арт-директором

мне нравится четко выраженая причина и следствие ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n

Не згоден по декількох пунктах.

1)Нереально змінювати інтер"єр кожен місяць, просто фізично неможливо!

2)Щодо ціни. 30грн явно не 100, звичайно також гроші, але мабуть все ж воно того варте. Тобто ви знаєте за що платите - за позитивний настрій на як мінімум всю ніч. І ціна за це у 30-50 грн не катастрофічна.

3)ДЖеї. Рівень не світовий, але хлопці стараються. І зважаючи на недовгий період клубного розвитку у місті - все ще попереду. А за працю луцьких ДЖеїв велике Дякую!

"Так що тут треба розібратись, що хто вважає модним, якщо зборисько пяних гопників які перед клубом нажрались горілки по 3,50 за літр і обригавши свій спортивний костюм пішли 'тусуватись' і 'цепляти телок' (які зробили те саме, але з іншої сторони клубу) ну то це одне, а якщо мається на увазі заклад де збираються виховані люди, які не напиваються до свинячого крику і не бігають по клубу то це зовсім інше."

Отут на 100% підтримую! Доречі на мою думку подібне розмежування було б дуже умісним щодо наших двох найбільших клюбів, всі знаємо яких (без реклами обійдемось). Я за той, де збираються виховані люди, які не напиваються до свинячого крику, тобто за М...0 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти за той, де нанюхуються до свинячого крику і лізуть на стіни, да? ;)

Краще так, ніж до "обриганих гопників" і безпридельщиків.

Можна також сказати:"З двох зол вибирають менше".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n

Не згоден по декількох пунктах.

1)Нереально змінювати інтер"єр кожен місяць, просто фізично неможливо!

Я це звичайно розумію, але дивує, що багато клубів навіть на тематичних вечірках не старається прикрасити інтрєр, щоб створити ту саму атмосферу свята.

Ти за той, де нанюхуються до свинячого крику і лізуть на стіни, да? ;)

якщо питання адресовувалось мені то мова в моєму пості йшла не про спосіб заліпитись, а про стан в якому людина поводить себе наадекватно цим самим часто заважає іншим відпочивати і це не поодинокі випадки.. а цілі стада...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я це звичайно розумію, але дивує, що багато клубів навіть на тематичних вечірках не старається прикрасити інтрєр, щоб створити ту саму атмосферу свята.

Зефір і Золото завжди на своїх вечірках велику уваги приділяють оформленню інтерєру і зовнішньому вигляду працівників.

Там завжди присутня атмосфера свята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я це звичайно розумію, але дивує, що багато клубів навіть на тематичних вечірках не старається прикрасити інтрєр, щоб створити ту саму атмосферу свята.

Зефір і Золото завжди на своїх вечірках велику уваги приділяють оформленню інтерєру і зовнішньому вигляду працівників.

Там завжди присутня атмосфера свята.

Мені страшно уявити бюджет необхідний для постійного оформлення "ХХІ століття" і чесно кажучи вважаю це не потрібним, якщо зал має свій стиль. Смішно уявити, як 3000 обвішають квіточками, або засиплять пелюстками... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені страшно уявити бюджет необхідний для постійного оформлення "ХХІ століття" і чесно кажучи вважаю це не потрібним, якщо зал має свій стиль. Смішно уявити, як 3000 обвішають квіточками, або засиплять пелюстками...

Коли я працював в 3000, там перед новим роком проводились корпоративи, на які дуже гарно і професійно прикрашали заклад, і були там і квіточки, і надувні кульки, і багато іншого, і це досить гарно виглядало. А ще колись ми проводили першу клубну вечірку в 3000, можливо є такі що це пам'ятають, ми розвісели банера спонсорів, куби для піджеїв витягли на середину танцполу, та натянули білу товсту нитку між балконами в вигляді павутиння, так як це потім робив Вайтфлай в малому залі на своїх вечірках. Вийшло дуже прикольно і зал дивився по новому і в клубі була нова атмосфера. Це все було років 5 назад коли було можливостей набагато менше ніж зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mayak, ти помиляєшся! Якби була можливість - ти думаєш я б її не використала! Ті куби розвалюються від старості, я боюся на сцені за них, а в залі, ще хтось штовхне і дівчатка залишаться без рук і ніг! Тим паче аудиторія вже не та! На корпоративи прикрашати треба, бо це Новий Рік і це входить в вартість замовника або самі прикрашають! Ти настільки помиляєшся, триндєц... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

За последние 2 года с копейками (пока жила вне-Луцка) по приезду посещала лишь "Золото" (из клубов), соответственно я "За!". Как никрути, но на уровне клуб. Правда слишком кидаются в глаза "девучки гламурнаэ", которые так и светят или телом или гуччами.

Но, отрываться и веселиться они не мешают)

А еще жутко нравится, что в "Ауруме" не просто "тыц-тыц-тыц" ))

По поводу платы/денеХ: за удовольствие нужно платить =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А еще жутко нравится, что в "Ауруме" не просто "тыц-тыц-тыц" ))

Аурум... Куул.. Со самвере маст бі Плюмбум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Кажуть на автомийці "Бумер" є дискотека? Хто що знає чи можливо хтось вже там побував? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є,є там бугі-вугі.

Щодня як їду з міста додому через міст, то бачу як там витанцьовують.

Щось на зразок "Росинки" і "отого клюбу шо на вході в парк біля фонтанів".

ІМХО:немає що там робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Майдан забули. Для тих хто любить рок-музику - я думаю альтернативи немає.

це точно)) особливо, коли там якийсь дезнячок чи блек наживо...так прикольно спостерігати за розцяцьковаими красапєтами (не лише дівчатами,але,нажаль,і хлопцями..),які якраз туди заходять... :lol: і виглядають реально білими воронами серед такої класної чорноти))) правда,через секунду вони звідти звалюють))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

шановний, шось ти таке несеш...

я не слухаю дез метал чи іншу фігню. я слухаю хіп хоп музику. нею я і займаюсь. але я частенько заходжу з друзями в майдан-попити пива, поїсти шось, відпочити (атмосфера там дуже класна, розслабляє). і мене там, уяви собі, нічого не парить, бо по тв грає канал який транслює олдскульну музику-від олдскульного рока і до олдскульного хіп хопу (RUN DMC). як одне, так і друге нормально можу слухати. люд там сидить РІЗНИЙ. від банкірів і підприємців до студентів (серед яких представники всіх без виключення СУБКУЛЬТУР). і мене якось це не парить. я, власне не відношусь до "гламурнят", але до обриганого бидла теж.

а відносно клубів... моє відношення лишається старим. немає там чого робити. все на низькому рівні. ціни на високому рівні. метро-зараз зброд. золото-туса для обраних. для сук у гуччі і зажравшихся дядєчок, які цих самих сук потім катають на своїх мажорних авто. на раххунок боулінг клубу... блін, от сміхота та й годі.

розумію, що відпочивати десь треба, тому я свій вибір закладів і типів відпочинку вже зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
метро-зараз зброд. золото-туса для обраних. для сук у гуччі і зажравшихся дядєчок

Не отношу себя к сброду, зажравшимся дядечкой тоже себя не считаю - но регулярно бываю и там и там. По-моему, место не определяет человека. Мне важнее, чтобы в любом заведении со мной была хорошая компания :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...