Перейти до змісту

Який клуб Луцька самий модний і чому?


Gabriel

Рекомендовані повідомлення

А как Вам "Золото" ???

може бути, тільки якщо сидиш на 3-му поверсі, то до туалета можна не добігти і саме цікаве: не холодно там, навіть без алкогольного підігріву :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Спочатку були сумніви на рахунок XXI vs. MetroClub, але після відкриття нового залу в останньому, тепер став МетроКлаб, хоча і у Оксіджені нічого так...ака Золото тепер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как Вам "Золото" ???

супер мега респект и уважуха( как говорил один известный рез. КК) очень нравится! девочки PJ-ки просто милашки(хотя тренироваться никогда не будет лишним: "понимаешь о чём я?")! интерьер на 5+!

ЗЫ раскажи мне плз для чего формируют клиентскую базу!( тел. адрес) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо сидиш на 3-му поверсі, то до туалета можна не добігти
Головне не добігти, головне -- донести :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталій, а хто Директор "Золота"? (саме директор, бо власника прізвище знаю) :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдиний недолік в клубі «Золото», мала кількість посадочних місць. А так дуже цікавий клуб, який має непогану перспективу. Клубом займаються молоді та тямущі люди з сучасним поглядом на клубне життя, які будуть постійно організовувати цікаві вечірки та запрошувати відомих діджеів.

Вже в цю п’ятницю (25 січня) приїде дуже відомий в Росії DJ PartyPhone(Москва, резидент клубу «Пропаганда»), мене він дуже вразив своєю грою ще в 2004 році на Казантипі, так що дуже раджу сходити на нього.

8 лютого вечірка Made in Heaven, будуть грати Артем Неба, Тагір, Токіо резиденти Kiss FM.

Віталій, а хто Директор "Золота"? (саме директор, бо власника прізвище знаю) :-)

Директорів там декілька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку були сумніви на рахунок XXI vs. MetroClub, але після відкриття нового залу в останньому, тепер став МетроКлаб

После новой фишки "лазания по клеткам" а-ля "обезьяны в зоопарке", в Метро вообще нету желания ходить.

ИМХО пока Золото. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот недавно лазив по сайтам укр клубів... у всеукраїнському рейтингу клубів Метро - 9те !!!! Як це вийшло?!

там народ на форумі взагалі в шоці... Гон конечно...Но приятно))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це вийшло?!

Элементарно. Просто в других клубах не орут "голосуем на таком-то сайте за Метро!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Віталій, а хто Директор "Золота"? (саме директор, бо власника прізвище знаю) :-)

Какая тебе разница, если что то нужно обращайся. Менеджер Виталий... :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как Вам "Золото" ???

Акустичне оформлення повний отс.ой :0011: все бряжчіть, гуде, поставили купу дорогих колонок а толку мало!

Якщо вже будували приміщення під дискотеку вже могли б і подумати про акустичні властивості залу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що на мій погляд в цьому плані Зефір найкращий клуб, було б там більше місця і сусіди не напрягали за музику, то там була б ще й досить непогана дискотека.

Вот знаешь, шо я тебе скажу. Я какраз отношусь к тем соседям, да еще и ребенок меленький, который ночью хочет СПАТЬ, а не слушать это "Тыц-Тыц-Тыц". Салюты и вопли по ночам уже порядком ЗАДРАЛИ. Мое ИМХО таково, что для клубов всяких нужно делать отдельное помещение, а не обустраивать их в жилых домах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я какраз отношусь к тем соседям, да еще и ребенок меленький, который ночью хочет СПАТЬ, а не слушать это "Тыц-Тыц-Тыц". Салюты и вопли по ночам уже порядком ЗАДРАЛИ. Мое ИМХО таково, что для клубов всяких нужно делать отдельное помещение, а не обустраивать их в жилых домах.

А чого мовчали, коли ті "Кеглі-Зефіри" відкривали ? Є ж якісь санітарні норми і установи, куди в таких випадках потрібно звертатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как пострел єту тему, сразу резко испортилось мнение о половине форумчан. Может я и не прав но у меня свое мнение о посетителях ночных клубов и дискотек. Можете меня за это критиковать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немного не в тему, но вчера посетил чудесный ПАБ "Честер" (который в центре, возле Роуз)

Раньше я там только кофе один раз пил, но интерьер уже тогда меня слегка удивил...

Вчера заказал мясо обернутое вокруг печеного яблока, фаршированого черносливом с орехами

под клюквенным соусом.... Вкуснотища!

А выбор пива конечно те тот к которому я привык, но на розлив есть Гиннес, NewCastle, Pilsener...

Мне понравилось Newcastle (коричневое). Остальные сорта какие-то специфические.

Рекомендую всем, кто хочет спокойно провести вечер з бокалом необычного пива и

поужинать экзотически приготовленным блюдами.

post-606-1209205693.jpg

post-606-1209205716.jpg

post-606-1209205741.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Честера, то там дійсно дуже смачна кухня і пиво, хоча ціни далеко не дишеві, але воно того варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В яку ціну там пиво на розлив?

Давно хочу зайти все ніяк на зберусь :)

два по 0.5 NewCastle

100гр креветок і фісташки

100грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...