Перейти до змісту

Ваших півтори гривні можуть врятувати Юлю


Dima K.

Рекомендовані повідомлення

Ваших півтори гривні можуть врятувати Юлю

З появою на світ дитини в родині оселяється щастя. Однак у сім’ї Анни та Олега Саків разом з народженням донечки в дім прийшло і горе.

Батьки не відразу помітили, що щось негаразд, лише коли Юлечка трішки підросла, зауважили: дитина не реагує на звуки. Місцеві лікарі все заспокоювали, що, мовляв, дитя ще мале, от і всі проблеми.

Однак материнське серце відчувало, що щось не так, а тому батьки звернулися у медзаклад Києва. Там їхній донечці поставили діагноз – хронічна сенсоневральна глухота V ступеня і порекомендували використовувати слухові апарати. Однак це не дало жодних результатів.

Сьогодні Юля – красива дівчинка з довгим світлим волоссячком, яка дуже любить малювати і гратися з домашнім улюбленцем – великою білою кішкою. Та, на жаль, світ звуків для неї закритий. Проте, як повідомили батькам провідні медики, для неї ще не все втрачено. Для того, щоб дівчинка чула, їй потрібна кохлентарна імплантація, вартість якої сорок шість тисяч євро за операцію на обох вухах. Спеціалісти з Польщі беруться прооперувати дівчинку, однак це необхідно зробити протягом найближчих трьох-чотирьох місяців. Тож в наступному році Юля не лише може чути, але і розмовляти. Якщо ж імплантації провести пізніше, то дуже ймовірно, що її мова матиме дефекти.

Ще сьогодні в наших силах зробити так, щоб завтра ця дитина була і здоровою, і щасливою, щоб у серці молодої мами оселилась радість, а в очах бриніли сльози щастя. І якщо кожен з двохсот семи з половиною тисяч жителів Луцька не пожаліє півтори гривні, то усі разом ми зможемо допомогти Юлі. Добро повертається добром, а за допомогу дитині Господь віддячить кожному сторицею.

Банк одержувач: ВГРУ»ПриватБанк», МФО 303440, кодЗКПО 13369965, р/р 29248825503200, № карткового рахунку 6762462030011909, ідент. код 2977605208.

Контактні телефони: 8-03322-5-46-88, 8-095-390-67-05. Анна Саків

_________________________________________.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю... автора удалось остановить когда он аж в Радио написал

3 дня РО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі ситуація дуже складна, але писати теми в всіх форумах - це неправильно... :nun:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судя по МФО, счет карточный открыт в Луцке

Банк одержувач: ВГРУ»ПриватБанк», МФО 303440, кодЗКПО 13369965, р/р 29248825503200, № карткового рахунку 6762462030011909, ідент. код 2977605208.

давайте дружно попросим приватовцев с форума проверить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевірити не мішало б по одній простій причині, ще це стало для деяких нехороших людей доволі прибутковим бізнесом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевірити не мішало б по одній простій причині, ще це стало для деяких нехороших людей доволі прибутковим бізнесом

угу,

товариш уже 1 раз засвечивался в "афёрах"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5-46-88 - Домашній телефон забитий під ПЛІЧУК ОЛЬГА МИКОЛАІВНА... хоча це ще нічого не значить, але насторожує...

цікаво, але прізвища Саків - взагалі нема в телефонному довіднику...

такс, інфу перевірити тра на правдивість...

а з системи приват-24 нікак не можна це зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наименование САК АННА АНТОНIВНА

ЕГРПОУ 2977605208

Номер счета 6762462030011909

Банк Ф.ВОЛ.ГРУ.ЗАТ КБ"ПРИВАТБАНК", М.ЛУЦЬК,Филиал "Волынское ГРУ", Луцкое N1 Банк ПРИВАТБАНК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5-46-88 - Домашній телефон забитий під ПЛІЧУК ОЛЬГА МИКОЛАІВНА...

Дивно що в банкових реквізитах фамілія відрізняється від тої що в довіднику...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пличук Ольга Николаевна-бабушка этой девочки. Я бы посмотрела к кому бы вы обращались в даной ситуации.
Плічук Анна Антонівна= Саків Анна Антонівна одружена. я не можу дати відповідь на форумі.мене заблоковано. пишу особисто.
kvit уже проверил номер в банке. размести в форуме, что Пличук Анна Антоновна єто и есть Сакив Анна Антоновна. Єто не кидалово. девочка действительно нуждаеться в помощи. я ей вообще левій человекб но очень хочу помочь и прошу всех вас. меня почему то заблокировали в форуме я не могу отвечать

на рахунок аферки шо світилась раніше ( http://board.lutsk.ua/index.php?act=findpost&pid=29771 )

Такой спам приходить многим на почту. я не знаю, что єто за кидалово. моєму брату єто прислали на почту, он и разместил єто предложение для других
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однак у сім’ї Анни та Олега Саків разом з народженням донечки в дім прийшло і горе.

Сак - однина, Саків - множина... шо ж тут неясно?

Так само в Шевченка - однина, в родині Шевченків - множина...

Автор, певно, в подальшому ставив прізвища, помилково сприйнявши "Саків" за прізвище в однині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор, певно, в подальшому ставив прізвища, помилково сприйнявши "Саків" за прізвище в однині.

а разве такие фамилии во Львове и области не "обитают"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, я вас вітаю з черговим витком боротьби з жуліками, але розголошення приватних даних не є порушенням? :smile-zachot::smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може краще копнуть інфу по лікарням.Де на обліку стоїть дівчинка?Хто з лікарів може підтвердити всю інфу?

ЗІ:не в обіду топікстартеру,але в тому то й справа,що заклик про півтори гривні насторожує.

Якщо інфа реальна,то не шкода і 50 і 100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут копати багато не треба. охочим допомогти раджу побувати в онковідділенні будь-якої дитячої лікарні. навіть просто погляди дітей - побачене не забувається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви дивіться, хто знов топік починає - ахферист! вже почав одну аферу, теперь і цей топік. І мовчить! Не викликає сильної довіри цей топ. Просто охота на людській доброті нажитися, як говориться "вірь - но провірь" так шо рекомендую непоспішати грошики викладувати. Не дайте себе обманути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РО был исключительно за спам. оно как бы всегда амнистировать можно. ;)

2 Shkoder: не понял, это зашкал или наоборот?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПЛІЧУК ОЛЬГА МИКОЛАІВНА - в моєму дворі зареєстрований № телефону - Я нічого не чув про "трагедію" - якби було щось дійсно серйозне - знав би - тут ББС розвинений надто добре (ББС- Баба -Бабі Сказала)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому в автора першого посту написано 15 повідомлень - а сайт знаходить лишень 8 ???

і чому він досі не відписався в темі???

П,С - мені зовсім не тяжко передзвонити на дом. номер телефону, що вказаний у пості нумбер 1 - але щось стримує..

може хтось дзвонив???

поділіться інфою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам можу сказати що дана інформація є правдива якщо хто не вірить він може подивитися у Луцьких газетах, якщо хтось може реально допомогти я обіцяю організувати вам зустріч з цією дівчинкою, якщо така велика недовіра а допомоги нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...