Перейти до змісту

Військовий аеродром та 51-ша механізована бригада - потрібна допомога


Андрій Віталійович

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 269
  • Створено
  • Остання відповідь

51-а механізована бригада і нач. автослужби бригади майор Павло Делемень вітають усіх із Вербною неділею!

А також ПРОСЯТЬ:

ДУЖЕ ТЕРМІНОВО !!! ВЖЕ!

Потрібна ДИСТИЛЬОВАНА ВОДА - 300 л.

Будь ласка, народ, проїдьтеся по аткеках, автомагазинах, можливо, лікарнях, або у когось є вже. Так по 5 л і назбираємо.

Привозьте прямо на КПП або дзвоніть мені 0677190843.

Кількість я контролюю.

Колона мусить виїхати!

Слава Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі сьогодні там проїзджали... Біля частини маса цивільних машин і людей - передають сумки з продуктами військовим... Прощаються з солдатами/військовими...

На залізниці масова погрузка САУ на ж/д платформи...

10156088_1413065728955059_579621066091451407_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь ласка, народ, проїдьтеся по аткеках, автомагазинах, можливо, лікарнях, або у когось є вже. Так по 5 л і назбираємо.

яка ціна? й де зараз можна купити точно знаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51-а механізована бригада

Хто знає, де знайти матраци, б/у, любі - дзвоніть 0630205177, 0661126243, 0673322297- необхідно терміново!

Зараз необхідно купити, принести, сказати - де взяти, щоб купити. 51-я бригада сьогодні, завтра вирушає з місця дислокації!

Не будьте байдужими!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дистильована вода більш актуальна для володимир-волинців та оточуючих сіл.

а от матраци актуальні. хтось знає де можна купити пару?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1549330_730835383615323_7020114773231092922_n.jpg

хто чим може допомогти - допомагайте! можете писати в лічку, завтра їде людина на Володимир заберемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під Луцьком (Забороль, й їду перевіряти Торчин) стоять автоколони військових, що їдуть в бік Рівного. Вони там не на пікніку, а поламані. Інструментів не мають, нічого не мають, всі їдуть дивляться й фіг зупиняться допомогти. Автомайдан не хотів би вислати патрулі з інструментами, водою чи просто у розвідку? Так само можна й в бік Рівного проїхатись.

Доповнення: під Усічами також проблемний ГАЗ-66. Якщо хто рукастий спеціаліст по такій техніці пишіть в приват. Скоро дам більше детальний список техніки в бік Володимира. Й все-таки поїдьте хтось у бік рівного.

актуально зараз. зв'язуватись зі мною о67о974649

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Термінова інформація!. Не проїзжайте по трасі повз військові машини, зупиніться, надайте допомогу!

В зв"язку з тим, що техніка довго не експлуатувалась і до кінця не відремонтована - машини стають прямо на дорозі під час передислокації.

Тримаємося разом!

телефон 0630205177

0673322297

0661126243

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також варто рівнянам (якщо є знайомі подзвоніть) прочергувати на в'їзді в місто.

крім допомоги матеріальної, не завадить моральна підтримка й банальні проводирі через місто, бо у Луцьку трохи блукали))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на даний момент на вул. володимирській (заправка вог. мкс/ м.Луцьк)

стоїть машин з 20ть (газ 66. зіл 131. уаз "буханка") переважно проблеми з паливною системою.

що потрібно: паливні шланги та хомути, фільтри паливні, ремкомплекти для карбюраторів та бензонасосів.

​це те що точно. також зранку можна під'їхати й уточнити списки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на даний момент на вул. володимирській (заправка вог. мкс/ м.Луцьк)

стоїть машин з 20ть (газ 66. зіл 131. уаз "буханка") переважно проблеми з паливною системою.

що потрібно: паливні шланги та хомути, фільтри паливні, ремкомплекти для карбюраторів та бензонасосів.

​це те що точно. також зранку можна під'їхати й уточнити списки.

Ап-ну, оскільки питання дуж важливе.

Хлопці, хто хоч трохи розбирається у тих питаннях, долучіться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побути в якості GPS при проїзді через міста могли б автомайданівці, тим більше в них і координація налагоджена між підрозділами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Танкістам у Володимирі потрібен електроліт і дистилят. Дистиляту хоча б 500 літрів. Електроліту скільки зможете.

Координатор - Konstantyn Zinkevych

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін так у центрі переливання крові у Володимирі були цілі установки по виготовленні дистильованної води. Може вони ще працюють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Микола, ти з Володимира в нас, лучан питаєш? Міг би і Мартенза доречі провідати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трошки дивуюсь читаючи що колона техніки зупиняється від поломок і не може зремонтуватися. У всі часи слідом за такими колонами (чи в складі) має перебувати пересувна ремонтна майстерня, яка повинна забезпечувати військову техніку як інструментом так і запчатинами в разі поломок. І не кажіть мені що такого в них не було. Хтось списав купу інструменту (якщо Андрій Віталійович пише що в них взагалі ніхєра нема)?

Довбаний комбайнер Вася завжди має з собою пару ключів щоб підкрутити зламка в разі чого, а тут ціла бригада не спромоглася укомплектувати колону перед передислокацією? І що, нікого не відправлять під трибунал? Колись за таке розстрілювали беспосередніх винуватців - командирів, не шукаючи цапів-відбувайлів в столичних кабінетах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Танкістам у Володимирі потрібен електроліт і дистилят. Дистиляту хоча б 500 літрів. Електроліту скільки зможете.

Координатор - Konstantyn Zinkevych

Можу дати в безкоштовну оренду свій дистилятор. Жере 3.5 кіловати, підключається як пралка-автомат. Можливо в когось немає лічильника на воду, бо води також трохи йде на охолодження конденсату. Видає 4 літра в годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я служив, в середині 90-х, в нас під охороною була законсервована військова техніка, яка вже тоді хрєн би виїхала кудись, а тут мова про розкрадену за останні роки армію. Але ж завели і поїхали, їдріть його тойво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я трошки дивуюсь читаючи що колона техніки зупиняється від поломок і не може зремонтуватися. У всі часи слідом за такими колонами (чи в складі) має перебувати пересувна ремонтна майстерня, яка повинна забезпечувати військову техніку як інструментом так і запчатинами в разі поломок. І не кажіть мені що такого в них не було. Хтось списав купу інструменту (якщо Андрій Віталійович пише що в них взагалі ніхєра нема)?

Довбаний комбайнер Вася завжди має з собою пару ключів щоб підкрутити зламка в разі чого, а тут ціла бригада не спромоглася укомплектувати колону перед передислокацією? І що, нікого не відправлять під трибунал? Колись за таке розстрілювали беспосередніх винуватців - командирів, не шукаючи цапів-відбувайлів в столичних кабінетах.

Колись в України була ядерна зброя, великий торгівельний флот і т.д. Зараз маємо те, що маємо. Дякуючи небайдужим людям, які зробили майже неможливе, українські військові частини приведені у прийнятний стан.

Усі допомагали, ДОПОМАГАЮТЬ і ДОПОМАГАТИМУТЬ хто як і чим може (робочі руки, матеріали, кошти, інформаційна підтримка і т.д.)

Нічого проти не маю переказу допомоги на рахунки Міністерства оборони, але як ми усі бачимо, ці кошти фактично зависли. Тобто вже майже місяць вони не приносять тієї дуже потрібно користі, на яку ми сподіваємося.

Тому кращий варіант - пряма допомога конкретним військовим частинам. Тут кожні наші 100-200-500-1000 грн відразу допомагають повернути на бойове чергування комплекс "Град", БТР чи іншу зброю. Допомігши амуніцією ми допомагаємо підняти бойовий дух наших військових. Чим більш боєздатною буде наше військо, тим менше буде бажання ворога чинити агресію. Роботи у цьому напрямку дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дистилят можна замінити осмосом. Побутова установка дає 75-90л/добу.

10 чоловік можуть 500л набрати за день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й самогонні апарати вхолосту повключати, якість дистиляту буде цілком достатньою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є дистильована вода по 10,2грн за 5 літрову каністру і електроліт по 27грн за 5 літрів,можна скинутись.Я можу виділити на 10 банок води,аби хто забрав її і відвіз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...