Перейти до змісту

Допоможіть знайти роботу медсестрою в Луцьку.


Aleks_lutsk

Рекомендовані повідомлення

Ситуація така :

Знайома просить допомогти в пошуках роботи.

Освіта медична

Після дикрету.

Розгляну всі пропозиції !

(050) 621-49-56 ОКСАНА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю чи ще актуально.але можливо підійде

Робота: Медсестра

Заробітна плата: 1000 UAH

Графік роботи: робота за сумісництвом

Місто: Луцьк

Медична сестра для передрейсового огляду водіїв автотранспортних засобів

Вимоги до кандидата:

Досвід роботи в медичному закладі обов’язковий.

Освіта медична, за спеціальністю «сестринська справа», «лікувальна справа».

Знання правил та вимог щодо перед рейсового огляду водіїв автотранспортних засобів.

Основні обов'язки:

Здійснення передрейсового медичного огляду водій автотранспортних засобів.

Ведення журналів огляду; зведення щомісячних звітів.

Умови :

- Офіційне працевлаштування згідно КЗпПУ (робота за сумісництвом).

- Графік роботи: позмінно з 04.00 до 08.30 год.

- Заробітна плата: 1 000 грн.

Вакансія від роботодавця

тел. 050-377-99-10, дзвонити з 8.00 до 17.00

Вимоги до кандидата

Освіта: середньо-спеціальна

Досвід роботи: досвід роботи 2-5 років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо це про автовокзал - то не рекомендую туди йти.. в мене знайома там працювала пару місяців.. ставлення до співробітників ніяке

а якщо про теремно-хліб то посада вже зайнята, наскільки я знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо це про автовокзал - то не рекомендую туди йти.. в мене знайома там працювала пару місяців.. ставлення до співробітників ніяке

а якщо про теремно-хліб то посада вже зайнята, наскільки я знаю

Я думаю також що то автовокзал. Графік роботи позмінний і з 4 ранку до 8,30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запропоную, хай думає ! Наразі вдячний за допомогу. Чекаю ще прозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в лабораторію «Synevo» була потрібна медсестра, зокрема у відділення на Відродження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в лабораторію «Synevo» була потрібна медсестра, зокрема у відділення на Відродження

Знайшли номер ! Дзвонили але ніхто небере трубки, будим ще пробувати!

Якщо так буде далі треба буде відвідати цю лабораторию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в лабораторію «Synevo» була потрібна медсестра, зокрема у відділення на Відродження

Були в лабораториї на спів бесіді!

Як нам сказали потрібні люди які мали стаж роботи ! Але на всякий случай резюме, і тел. оставили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все глухо. Результат "0" . Неодноразово залишали резюме в мед закладах, ніхто не дзвонив нам.

Не перший раз переконався "ВСЕ ПО ЗНАЙОМСТВУ". І діє одна логічна політика : "я працюю, значить треба брати своїх", а не чужих на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна не по знайомству, але якщо то не приватна лікарня, то треба давати хабаря. Якщо міська чи обласна лікарня здається 1000 уо такса :) Дружина знайомого нещодавно влаштувалася не памятаю куди, то обійшлося в 100 чи 200 оу. В відділі кадрів сказали їй, що підходить, але як не крути голов лікарю треба обовязково щось дати :) І це на хвилі всіх подій в країні.

Мені от цікаво за обласного лікаря взялися, а наприклад Духневич Лариса Петрівна на місці , чи вона зуміла фінансово домовитись з самообороною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Спробуйте тут розмістити своє резюме. В мене багато знайомих через цей сайт знайшли работу. Там є пошук по населенним пунктам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись теж займався пошуком роботи в даній категорії, дуже важко зараз знайти вакансію. Щоб влаштуватись у поліклініку чи лікарню, в школу наприклад то треба дати хабар майже еквівалентний річній зарплаті на даному місці роботи. Саме гірше (в школі) то частенько підписують контракт на рік, а через рік дасвідос і знову шукають, беруть взятку і починають пісню знову... Я до чого то все веду, не обпечіться, постарайтесь знайти роботу без "кантракта", або ж без захмарного хабаря.

П.С. Спробуйте у центр зайнятості звернутись, там як не роботу, так допомогу якусь всетаки нададуть. А державні установи хоч інколи, а вакансії туди подають, авось пощастить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна не по знайомству, але якщо то не приватна лікарня, то треба давати хабаря. Якщо міська чи обласна лікарня здається 1000 уо такса :) Дружина знайомого нещодавно влаштувалася не памятаю куди, то обійшлося в 100 чи 200 оу. В відділі кадрів сказали їй, що підходить, але як не крути голов лікарю треба обовязково щось дати :) І це на хвилі всіх подій в країні.

Мені от цікаво за обласного лікаря взялися, а наприклад Духневич Лариса Петрівна на місці , чи вона зуміла фінансово домовитись з самообороною?

Ставка хабаря для медсестри у Луцьку та райцентрах області 2000у.о.А кричать що у судах хабарництво?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 4 тижня потому...

Заяву про хабарництво хоча б хтось написав? :-)

Бачу, тут 3 свiдка, як мiнiмум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль пізно прочитав про пошук роботи,у військовий шпиталь потрібні були й лікарі й медсестри,думаю без "сотень"........

Заяву про хабарництво хоча б хтось написав? :-)

Бачу, тут 3 свiдка, як мiнiмум.

100%, а потім всі жаліються на корупцію..........

людина дала 300 баків наприклад майже 6 тис. грн---6 місяців працює безкоштовно??? то що то за медсетра яка буде відбивати ці кошти,нам не до європи нажаль з такими підходами(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись теж займався пошуком роботи в даній категорії, дуже важко зараз знайти вакансію. Щоб влаштуватись у поліклініку чи лікарню, в школу наприклад то треба дати хабар майже еквівалентний річній зарплаті на даному місці роботи. Саме гірше (в школі) то частенько підписують контракт на рік, а через рік дасвідос і знову шукають, беруть взятку і починають пісню знову... Я до чого то все веду, не обпечіться, постарайтесь знайти роботу без "кантракта", або ж без захмарного хабаря.

П.С. Спробуйте у центр зайнятості звернутись, там як не роботу, так допомогу якусь всетаки нададуть. А державні установи хоч інколи, а вакансії туди подають, авось пощастить.

Школа, о да...

На власнiй шкiрi випробувано з 2 школою Луцка, Василь Адамович вже навiть квартиру в новобудовi прикупив, тож ПРОКУРАТУРА мотайте на вус...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо ти їм скаж? сказали суму і все!

там все настільки схвачено шо піпец!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Болеют все, и прокуроры и менты и их родственники, так что они так тесно между собой повязаны шо пипец...

а люстрация для тех кто таблицу деления не соблюдает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...