Перейти до змісту

Кафе "Вуаль"


reanim

Рекомендовані повідомлення

Поділіться будь ласка, шановні форумчани, інформацією про дане кафе. Знаходиться на вул.Дубенській перед переїздом направо і в кінець. Цікавить якість та кількість (чи достатньо того що приготують нормально поїсти) приготованих страв, загальна атмосфера, музика. Є бажання святкувати там ювілей. Заздалегідь вдячний за відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вул.Дубенській перед переїздом направо і в кінець

Оо фігасє. ніколи б не здогадався що там є життя бар.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це те що біля цегельного заводу ? Там великий заклад, по моєму навіть 2 поверхи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поверх один: великий зал, банкета велика, окремо зал-бар, гарний і цікавий інтерєр, але на рахунок цін і кухні - не можу сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може перенести тему сюди?

Переносити немає сенсу кафе відкрите вже, біля двох років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може ТС завуальвану рекламу анонсує?

Просто шукаю нормальний заклад для святкування. Інтер'єр сподобався, та і ціни нічого, цікавлять враження тих хто там щось святкував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділіться будь ласка, шановні форумчани, інформацією про дане кафе. Знаходиться на вул.Дубенській перед переїздом направо і в кінець. Цікавить якість та кількість (чи достатньо того що приготують нормально поїсти) приготованих страв, загальна атмосфера, музика. Є бажання святкувати там ювілей. Заздалегідь вдячний за відповіді.

Бачу порад тут що ви вже і запуталися)))).

Значить так, були там люди з фірми декілька разів, останній раз на день закоханих, говорять дуже добре, чисто, смачно, взагалі все сподобалося, правда вони попередньо нічого не замовляли, а прихолили 5-7 чол. і по ходу діла, на рахунок атмосфери кажуть спокійно,ну особисто я думаю тут як повезе, сам там не був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...