Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

На сайті громадського тв я теж запропонував мера Львова в президенти, так люди пишуть, що не все так ясно і прозоро. Він теж не святий і на Євро2012 непогано "заробив" і т.д. Немає серед теперішніх "мужів" народу таких, що не скористалися можливістю "заробити, а тепер ці кошти пустять на вибори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А тем временем на военном аэродроме возле пгт. Новофедоровка (недалеко от г.Саки) офицеры ВВС получили автоматы и патроны, охраняют аэродром. Кум сказал, что разрешили применять оружие в случае вооруженного нападения на аэродром. :0121:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тв дождь ситуація в росії. як грузили людей в автозаки, а ще говорили, що на іншому в мітингу підтримку військ сказали, що требе це робити тому ,що істинних українців мало ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Листаю харківфорум... різні погляди на ситуацію... більшість диванні стратеги і "мояхатазкраю"

і ось ще такий пост...

Знакомая из Чугуева рассказала, муж военный, уже два дня в части, домой не отпускают, питание не организовано, помыться негде. Целыми днями занимаются военной подготовкой. Ночью прибежал домой поесть и помыться, пожрать с собой взял и обратно в часть. Говорит, все обозлённые, только дай оружие, против новой власти пойдут.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какие же дебилы при власти, расформировали беркут, но блин где обещанная новая гвардия

когда оф. структуры кого то задержат это будет уже легально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знакомая из Чугуева рассказала, муж военный, уже два дня в части, домой не отпускают, питание не организовано, помыться негде. Целыми днямизанимаются военной подготовкой. Ночью прибежал домой поесть и помыться, пожрать с собой взял и обратно в часть. Говорит, все обозлённые, только дай оружие, против новой власти пойдут.

:) Прикольно :) АЖ ЦІЛИХ ДВА дні в частині!!!! І то вночі між ними додому пожерти втік!

І всі ці АЖ ДВА дні, бідний, займається підготовкою!!! Перетрудився... До цього, схоже, вони там тільки газети читали...

Всього два дні заставили дійсно СЛУЖИТИ, і вони вже абазльонниє, аж аружиє давай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо жінка правду писала про свого чоловіка, то з нього такий вояка як з гавна пуля.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін той Ярош заганяється зі своїм призивом до кавказу ітд. ходьби нічого зайвого на конференції не ляпнув.

а де ти чув призив Яроша до Кавказу чи до Доку Умарова? Дай, будь ласка, лінк на це звернення, чи будь-яке посилання на цю інформацію, тільки з офіційного джерела. Де є такі факти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от і є кандидат в президенти, мер міста Львова!!!

мда, інтереси є не тільки в РФ, а ще й в Європи, і зокрема в США, і хто тут виграє?

Україна якби там не було не маленька держава, і тут є чим поживитись, та й це останній якби рубіж до границь РФ, США такої можливості не упустить, зараз якщо взяти реально так без сантиментів, для США вигідний сценарій, це військовий конфлікт РФ, та України, в який вони втянуть Європу (НАТО), а потім будуть дивитись хто виживе, щоб прискакати на білому коні...

Нато є не європейський блок, а північно атлантичний. Тобто США є його учасником і має вступатися за своїх союзників..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше: Предлагаю всем перейти на русский везде, что бы в России люди могли видеть и читать правду о ток как обстоят дела у нас в Украине.

Во вторых: не надо сравнивать казарму, где спят солдаты, у которых есть табуретка, кровать с постелью, "мыльно-рыльные пренадлежности" в тумбочке с офицерами, которые макс. были на дежурстве (один рах в неделю или реже), которые ходили домой спать со всеми привилегиями дома. Два дня назад они пришли как обычно на службу (на 8 или 9 часов утра) и остались на ДВОЕ суток без питания (Ющенко, когда был примьером ликвидировал пайок), душа, рукомойника с мылом и полотенцем, заодно и койки тоже нет. Я все это проходил, никому не позавидую, очень сложно спать сидя или стоя (кто был в армии меня поймет). Не смейтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какие же дебилы при власти, расформировали беркут, но блин где обещанная новая гвардия

когда оф. структуры кого то задержат это будет уже легально

Так і крім беркуту за роки незалежності наштампували цілий зоопарк:

ВВ:

БАРС

ЯГУАР

ГЕПАРД

ТИГР

Ці підрозділи призначенні для охорони громадського порядку і втихомирення масових безладів.

ОМЕГА

Боротьба с тероризмом.

СБУ:

АЛЬФА

Боротьба с тероризмом.

СОКІЛ

Боротьба с організованою злочиністю.

МВС:

БЕРКУТ

Боротьба зі злочиністю.

ТИТАН

Охорона спец. об'єктів.

ГРИФОН

Охорона судів

І толку з них? У Альфи доречі був чудовий шанс реабілітуватися в Криму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін той Ярош заганяється зі своїм призивом до кавказу ітд. ходьби нічого зайвого на конференції не ляпнув.

а де ти чув призив Яроша до Кавказу чи до Доку Умарова? Дай, будь ласка, лінк на це звернення, чи будь-яке посилання на цю інформацію, тільки з офіційного джерела. Де є такі факти?

сори фейком оказалось тиць

G4CZBD_NIzo.jpg

але більшість путлерівців повірило, говорили про це на мітингу в підтримку вводу військ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше: Предлагаю всем перейти на русский везде, что бы в России люди могли видеть и читать правду о ток как обстоят дела у нас в Украине.

Во вторых: не надо сравнивать казарму, где спят солдаты, у которых есть табуретка, кровать с постелью, "мыльно-рыльные пренадлежности" в тумбочке с офицерами, которые макс. были на дежурстве (один рах в неделю или реже), которые ходили домой спать со всеми привилегиями дома. Два дня назад они пришли как обычно на службу (на 8 или 9 часов утра) и остались на ДВОЕ суток без питания (Ющенко, когда был примьером ликвидировал пайок), душа, рукомойника с мылом и полотенцем, заодно и койки тоже нет. Я все это проходил, никому не позавидую, очень сложно спать сидя или стоя (кто был в армии меня поймет). Не смейтесь.

а що будуть казати тоді, якщо будуть спати в окопі під обстрілами, чи теж попросяться додому до жінчиної цицьки, не спорю коли вона поряд спиться солодше, але треба вже знати що "солдат это тот, кто мало ест, мало спит, много несет и никогда не ноет", читаю такі пости і самому стає реально смішно, не треба читати анекдоти :) Поки один офіцер похудає то 10 солдат з голоду помре...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foma144, во-первых, я догадался, что писал офицер (или "сверчёк"), описывая положение срочников в казарме, но я хотел показать, что не все знают такие "тонкости" военной службы и не все, прочитав, правильно поймут написанное.

Во-вторых, может удивлю тебя, но спать сидя (или даже стоя) приходится не только на службе в армии.

И в-третьих, я не прочитал ничего такого, чтобы действительно обьяснило озлобление и такое ожесточение, чтобы появилось желание взять оружие в руки (ну мы же понимаем, что мы говорим не о желании просто подержать автомат, а о желании в кого-то стрелять!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і крім беркуту за роки незалежності наштампували цілий зоопарк:

І толку з них? У Альфи доречі був чудовий шанс реабілітуватися в Криму.

вони тільки проти беззбройних демонстрантів і студентів "перці" далі хвости підібгали і вйоо....

Ярош.......можна подумати що так просто чувак подзвонив свому другу маджахеду і попросив допомоги......да БРЄД СИВОЇ КОБИЛИ!!!

Путінаністи тільки і знають що перекроювати любу інфу по-своєму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foma144, во-первых, я догадался, что писал офицер (или "сверчёк"), описывая положение срочников в казарме, но я хотел показать, что не все знают такие "тонкости" военной службы и правильно поймут написанное.

Во-вторых, может удивлю тебя, но спать сидя (или даже стоя) приходится не только на службе в армии.

И в-третьих, я не прочитал ничего такого, чтобы действительно обьяснило озлобление и такое ожесточение, чтобы появилось желание взять оружие в руки (ну мы же понимаем, что мы говорим не о желании просто подержать автомат, а о желании в кого-то стрелять!)

Я написал довольно просто о том, что офицерам негде спать и нечего есть, а отдыхать даже в окопе надо, иначе выполнять поставленную задачу будет некому. Я никого не оскорбил или унизил, почему сразу такие наезды. Я просто описал ситуацию, в которую попали это офицеры (думаю, что почти все в нашей стране). Пунк третий вообще не понял о чем он и каким боком мой пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше: Предлагаю всем перейти на русский везде, что бы в России люди могли видеть и читать правду о ток как обстоят дела у нас в Украине.

Во вторых: не надо сравнивать казарму, где спят солдаты, у которых есть табуретка, кровать с постелью, "мыльно-рыльные пренадлежности" в тумбочке с офицерами, которые макс. были на дежурстве (один рах в неделю или реже), которые ходили домой спать со всеми привилегиями дома. Два дня назад они пришли как обычно на службу (на 8 или 9 часов утра) и остались на ДВОЕ суток без питания (Ющенко, когда был примьером ликвидировал пайок), душа, рукомойника с мылом и полотенцем, заодно и койки тоже нет. Я все это проходил, никому не позавидую, очень сложно спать сидя или стоя (кто был в армии меня поймет). Не смейтесь.

а що будуть казати тоді, якщо будуть спати в окопі під обстрілами, чи теж попросяться додому до жінчиної цицьки, не спорю коли вона поряд спиться солодше, але треба вже знати що "солдат это тот, кто мало ест, мало спит, много несет и никогда не ноет", читаю такі пости і самому стає реально смішно, не треба читати анекдоти :) Поки один офіцер похудає то 10 солдат з голоду помре...

Не надо путать войну (окоп) и положение в котором сейчас армия. У нас всегда сначала делаем, а потом думаем и никогда денег нет. Еще раз прошу без эмоций поставить себя на им место. Все где то учатся или работает, представте, что вы пришли на работу и вас оставили на двое суток без права покидать рабочее место. Думаю, что данный офицер никуда не убежит и не будет плакать (как и все), а просто описал ситуацию жене, а жена пересказала, зачем говорить плохое о нашей армии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

И в-третьих, я не прочитал ничего такого, чтобы действительно обьяснило озлобление и такое ожесточение, чтобы появилось желание взять оружие в руки (ну мы же понимаем, что мы говорим не о желании просто подержать автомат, а о желании в кого-то стрелять!)

Я написал довольно просто о том, что офицерам негде спать и нечего есть, а отдыхать даже в окопе надо, иначе выполнять поставленную задачу будет некому. Я никого не оскорбил или унизил, почему сразу такие наезды. Я просто описал ситуацию, в которую попали это офицеры (думаю, что почти все в нашей стране). Пунк третий вообще не понял о чем он и каким боком мой пост.

гм... ну если ты такой непонятливый, попробую разок обьяснить (больше флеймом заниматься не буду).

Попробуй ещё раз прочитать цитату, о которой мы с тобой дискутируем

Знакомая из Чугуева рассказала, муж военный, уже два дня в части, домой не отпускают, питание не организовано, помыться негде. Целыми днями занимаются военной подготовкой. Ночью прибежал домой поесть и помыться, пожрать с собой взял и обратно в часть. Говорит, все обозлённые, только дай оружие, против новой власти пойдут.

Укажу пальцем - в цитате пробуют пояснить, почему служивые хотят стрелять в новую власть! А ты оправдываешь эту попытку пояснения недовольства солдатами таких "нечеловеческих тягостей" службы, тоесть автоматом поддерживаешь главную мысль той цитаты - оправдываешь желание стрелять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще раз прошу без эмоций поставить себя на им место. Все где то учатся или работает, представте, что вы пришли на работу и вас оставили на двое суток без права покидать рабочее место.

Перепрошую, пане, але людина прийшла не просто на роботу :_02: Так, на щастя зараз не війна, але, всі війська приведені у ПОВНУ БОЙОВУ ГОТВНІСТЬ. А це, перефразовуючи написане Вами, майже окоп. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Криму захопили штаби прикордонників - Держприкордонслужба

Неділя, 02 березня 2014, 17:44

Велика кількість невідомих осіб штурмом взяла штаби Азово-Чорноморського регіонального управління та Сімферопольського прикордонного загону.

Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

Згідно з повідомленням, нападники виламали всі двері, знищили автоматизовані робочі місця та засоби зв'язку.

Натомість кімнати зберігання зброї були зачинені і прикордонники не допустили захоплення зброї.

У відомстві розповіли, що загострення ситуації розпочалося о 14.14, коли до Азово-Чорноморського управління Держприкордонслужби під’їхали люди в цивільному одязі і демонстративно почали екіпіруватися в бронежилети та шоломи.

Невдовзі до них приєдналася група озброєних військовослужбовців Росії, які прибули на автомобілях "Камаз" та "Урал", - йдеться у повідомленні.

Наразі тривають переговори, прикордонники вимагають від нападників залишити будівлю регіонального управління та прикордонного загону.

як же вони, сукі, хочуть стріляти!!! Я дивуюся стриманості наших прикордонників!

Можна, звичайно, пояснювати цю стриманість і страхом, і зрадництвом (ні в перше, ні в друге я не вірю), але факт, що кукловоди аж всираються, намагаючись спровокувати стрільбу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про стріляти не дочивав, сорі. Але виходячи з нашого флейме щодо стану в казармі, такі бажання як раз із-за цього і виникають. Ще замітив, що терпець в людей (особливо на сході і півдні) закінчився, а винна нова влада, якій ще й 5 днів немає.

Еще раз прошу без эмоций поставить себя на им место. Все где то учатся или работает, представте, что вы пришли на работу и вас оставили на двое суток без права покидать рабочее место.

Перепрошую, пане, але людина прийшла не просто на роботу :_02: Так, на щастя зараз не війна, але, всі війська приведені у ПОВНУ БОЙОВУ ГОТВНІСТЬ. А це, перефразовуючи написане Вами, майже окоп. :_02:

Вони спочатку прийшли, а потім вже оголосили про готовність, в цьому є різниця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз не на часі вести розмови і критику стосовно нової влади

потрібно консолідувати зусилля та гуртуватись... до нас ворожа армія вторгається... а ви тут владу критикуєте... саме "вчасно"

потрібно також віддати їм належне, що роблять все зважено... не піддаються на провокації тої клятої москальні

адже дійсно, пробують зробити абхазо-осетинський сценарій... вони провокуватимуть, щоб ми вдарили перші...

на простому прикладі - вам будуть тикати віником в обличчя... ну раз, другий і ви не стримаєтесь і дасте по морді... і з'являється замість віника в руках опонента автомат і він починає стріляти, мотивуючи це тим, що "я захищаюсь, бо ти перший мене вдарив"

Вони спочатку прийшли, а потім вже оголосили про готовність, в цьому є різниця.

люди знали, куди йшли... армія - то тобі не будь-яка робота... там, якщо тобі не подобається щось ти не фиркнеш і не підеш додому... на них величезна відповідальність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як же вони, сукі, хочуть стріляти!!! Я дивуюся стриманості наших прикордонників!

Можна, звичайно, пояснювати цю стриманість і страхом, і зрадництвом (ні в перше, ні в друге я не вірю), але факт, що кукловоди аж всираються, намагаючись спровокувати стрільбу!!!

Кокловодам, до діареї треба виправдати свої дії. Якщо в бік "миротворців путлєра" буде хоч один постріл, це дасть Путіну карт-бланш для подальших дій.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо офіцери дивуються прийшовши на службу на роботу, що може бути тривога та всі на поготові, і можуть кинути куди завгодно в літак і ти вже за пару сотень кілометрів від роботи, то це те саме що лікарь хірург прийшовши на роботу, а йому скажуть що зараз ургентна операція, а він буде возмущатись що якраз тільки хотів кави попити як завжди, і так далі...

Завжди кажу всім людям, якщо не подобається робота, умови праці і так далі, то завжди можна в відділі кадрів попросити листочок А4 і написати заяву на звільнення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони спочатку прийшли, а потім вже оголосили про готовність, в цьому є різниця.

Я Вас зрозумів.Але, наголошую на написаному мною вище, вони прийшли в війскову частину а не в офіс фірми з продажу цукерок. Ви, як людина яка знає з власного досвіду що таке армія, відчуваєте різницю? :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...