Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ви знаєте, в мене так серце крається не з-за зданого Криму, а з-за покинутих наших військових. Окупанти ідуть на штурм прикриваючись жінками. Звичайно, нормальна та адекватна людина, навіть військовий, стріляти не буде. Але... Військовим влада не залишила вибору: або здавайтесь та ставайте зрадниками, або якось там відбивайтесь. Для армії це якийсь нечіткий та непевний наказ. А що робити сім'ям військових? Про це хтось подумав? Чому не вирішене питання по базам? Не можете утримати від захоплення, то мінування з "ловушками". Кораблі - здійснювати самотопи. А то ми маємо зараз те, що наші ж кораблі будуть воювати проти нас. В нас лишився тіко "Гетьман Сагайдачний". Бля, одні запитання!!!

Влада, ти ЗА@БАЛА!!!! Ти зрадила Україну та нашу армію!!! Після цього, ти, владо, хочеш, що б тебе захищала та сама, зраджена тобою, армія у випадку військових дій на материку? Фіга тобі!!!

Коротше, владо, запальнички "Cricket" в мене ще є, шини ще теж є. Чекай на таких як я!!!! СУУУКККІІІІ!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Коротше, владо, запальнички "Cricket" в мене ще є, шини ще теж є. Чекай на таких як я!!!! СУУУКККІІІІ!!!!!

Жодних сцен і полум'яних промов.

Пора провести глибоке реформування влади аж до скорочення кількості депутатів та відміни недоторканості.

Не зроблять - буде ще один Майдан <_<

Забув додати - і скорочення посади Президента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти про воїнство русскоє від Кісєльова і Електронщіка взнав? Тоді да, страшно жіть. А ми попробуємо повоювати з тими консервними банками.

Електронщік, п'ята колона то діагноз і він нажаль не виліковний. Це я на вашому прикладі переконався, хоча у вас тут є пару подєльніків.

Чи не здається вам, що ви на двох унітазах однією дупою хочете вміститись і пускаєте скупу сльозу, що то задачка складна. Ви нас розжалобити хочете? Стокгольмський синдром нам в голови вбити, щоб ми оплакували кончіну вєлікой дружби, рускаго міра і какая у нас страна била могучая? Якщо вам ну так тяжко без Раісі, то може слід зробити вибір? Може самий час підтримати вашу альмаматір своїми талантами, навиками, тай армія у них он яка, судячи з ваших новел. Чого тут скиглити? Їдьте, будьте переможцем.

Стокгольмський синдром я ні в чиї голови вбивати не збираюсь. Якщо у Вас нікого немає у РФ значить вам пощастило, а родичів, батьків не вибирають.

Можливо я і відносився до РФ раніше як до дружньої держави, але події у Криму змусили переглянути свою точку зору. На даний момент РФ для мене є агресор і ворожа країна.

Я не збираюсь не перед ким відчитуватись, особливо перед Вами, romaxa11. У Вас своя точка зору, у мене своя.

Я просто не бажаю мислити чорно-білою логікою, хоча анексія Криму досить різко звужує кольрову гамму думок. Але все ж таки маю надію що не дойде до того що будуть казати: хто не з нами той проти нас. Тоді відповідь почне давати АКМ і ця відповідь стане остаточною для багатьох людей. А Путлер тільки буде потирати руки і чекати як Схід та Південь будуть проститись у склад РФ!

Чи може ви, romaxa11, вважаєте що у Криму тільки зелені человєчкі попросились до РФ?

Також я розумію що у РФ, окрім Путлера та Газпрому є багато простих жителів, які мають своїх родичів в Україні, які просто шоковані діями своєї влади, але ж вони бояться висловлюватись, там вже давно прихована диктатура с досить жорсткім апаратом придушування. Ну і сприймання кожного дня дози наркоти у мозок від кисельова також дає свій результат.

А щодо вибору РФ як своєї так би мовити альмаматери romaxa11, відповім так :0166: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жодних сцен і полум'яних промов. Пора провести глибоке реформування влади аж до скорочення кількості депутатів та відміни недоторканості. Не зроблять - буде ще один Майдан

Нікуя!!!! Злам системи через скидання тих, хто на плечах Небесної Сотні захопив, саме захопив, а не прийшов до влади. Я, бл.дь, пам'ятаю, як Турчинінов кричав "Меня убили" зі сцени. Жодної цієї сволоти не було 18-20 лютого, коли були необхідні люди. НІКОГО!!!! Тіко Женя Ніщук просив Беркут не стріляти і не кидати Молотова. А тепер вони, бл.дь, ветерани грьобані. Зараз супер-пупер Свобода грає на руку Кремлю, цей уйобок, Музичко, звідкись виліз, закон про мови їм так конче необхідний був, коли російська армія повним ходом окуповувала Крим.

З цими тварями ніяких реформ та люстрацій справжніх не буде. Невже ви не зрозуміли цього досі?!!! Яка зараз риторика: Майдан з барикадами - нафіг, Самооборона - це всі, поголовно, злочинці. При владі стають ті самі, Ярема виправдовує тих, хто працював при минулій владі і брав хабарі.

Про що ви говорите?!!! ЮВТ іде на вибори президента, хоче, бл.дь, бути месією. Нафіг!!! Нафталіном кучмівсько-ющенківським від неї тхне! Вийшла на волю, то йди лікуйся.

Жодного антикорупційного закону ще досі не прийнято!!! Афігенна реформа. Як на мене, то зараз відбувається "тиха контрреволюція".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На чергових виборах то має їм аукнутись. Ні Турчинов зі своєю БЮТ сектою, ні свобода не мають вернутись (про риго-комуністів і гречкосіїв взагалі мовчу). Я взагалі за Джамільова буду голосувати.

ПС. Млять, флот просрали. Зла не хватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер чекаємо на гідну відповідь. Чи знову обісрались?

Росія погрожує, що вдасться до контрзаходів, якщо Україна зазіхатиме на власність

Будь-якi посягання української влади на росiйську власнiсть Москва розцiнюватиме як грубе порушення мiжнародного права та принципу державного суверенiтету, росiйська сторона залишає за собою право вжити в такому разi адекватнi та вiдповiднi контрзаходи.

Про це заявили у Мiнiстерствi закордонних справ РФ.

"Мiнiстр юстицiї України виступив iз погрозою компенсувати шкоду Українi вiд деякої нацiоналiзацiї української власностi в Криму за рахунок майна Росiйської Федерацiї, зокрема майна "Газпрому", - зазначено в коментарi департаменту iнформацiї та друку МЗС Росiї.

"Будь-якi посягання української влади на росiйську власнiсть, зокрема за кордоном, розцiнюватимемо як грубе порушення мiжнародного права та принципу державного суверенiтету. Звiсно, в цьому разi ми залишаємо за собою право вдатися до адекватних та вiдповiдних контрзаходiв", - заявляють у відомстві.

"Особливий подив викликають погрози на адресу конкретних росiйських комерцiйних компанiй, зокрема ВАТ "Газпром", - зазначили зовнішньополітичному відомстві.

"Хотiлося б нагадати Києву про те, що згiдно з Конституцiєю України право приватної власностi непорушне, а примусове вiдчуження об'єктiв такого права можливе лише за умови попереднього та повного вiдшкодування їх вартостi", - заявили в МЗС.

"Крiм того, до майна комерцiйних господарюючих суб'єктiв, яким є i "Газпром", в повному обсязi застосовуватимуться i вiдповiднi положення чинної росiйсько-української угоди про заохочення i взаємний захист iнвестицiй 1998 року", - йдеться в коментарi відомства.

Як відомо, Рада національної безпеки і оборони доручила Міністерству юстиції порахувати збитки, яких завдала Росія, окупувавши частину території України.

Це все дуже добре, але кого ставити замість?

Я взагалі за Джамільова буду голосувати.

Принаймні, зараз і в мене така думка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо знову на майдан?!!

тількі вже проти нинішньої влади?

Шось мені здається шо майдан не за цю владу стояв... і шо поміняли шило на мило...правильно говорить Балашов:"Одну свору олігархів поміняли на іншу" супер! так воно повинно бути чи ні? чи у владі повинні бути люди які таки живуть політикою? а не покривають свій бізнес!?

но знову ж такі хто за зомобований то говорить шо мол нада дати владі час, ше мало часу при владі і тд...

так... стоп! мені таке здається говоорили ж ті хто в 2010 році голосував за Ялинковича! тоже мол, нова влада, а то та вже задовбала і тд.... дайте час!

і шо з того вийшло?

Саме смішно мені чути, як народ говорить мол, люди вже не такі! нинішня влада так не буде красти і тд.... ну так безцеремонно так як Ялинкович красти вже напевно ніхто не буде,

а вот втіхаря потихеньку і одного зі ста показово будуть наказувати, як впринципі в тій самій Європі... дада , звичайно, шо в Євросоюз потрібно йти там хоть не такій безпредел як в рашці..... бо Рашка во главі Путлера явно нам не друг...

Путін не дурак, як і вся Європа... а те шо триндять про санкціїї щодо Росії, то перед конфліктом, мені здається, путінські економісти дай він сам, раз так 100500 взважили всі за і проти...

Крим отяпали, наразі Херсонська обл, Запорізька обл, потім Луганська, Донецька, можливо і Харківська.... от тоді Путін заспокоїться...

Південний потік побудують через Крим і ппц!

і срати той Путлер хотів на всякі санкції... як і Європа загалом! бо як не крути но Газ нада всім!

Взагалі хтось говорить про ціни? про бензин? як все подорожчало?

так так, звичайно шо доллар взріс і все піднялося.... но блін якшо логічно подумати, під шумок можна як і в 90-тих багато чого накрасти і багато чього можна наробити...

взагалі в дуже цікавій ситуації опинились люди які користуються Російським автопромом, люди які продають запчастини до них, устаткування різне... прибори...

особливо коли людей 24\7, уже напротязі 3 місяця зомбують по всіх каналах!

я вже скоро напевно буду, фізіологічні потреби справляти політикою! таке відчуття складується шо нас до чьогось готують чи до чьогось зомбують!

це добре коли люди це шо побачили, переварюють і на осонові цього роблять свій висновок! але ж таких все меньше і меньше зосталось...

Нарахунок ЗСУ... мій однокласник, друг, служить наразі в ЗСУ офіцером ... а хтось знав шо їсти офіцери самі собі купляють? їх держава не забеспечує! солдатів так, офіцерів ні!

я це говорю до того, шоб можна було задуматись, коли ше раз будуть крутити по телевізору той факт шо люди на баланс ЗСУ перерахували 25 млн грн... ось буквально хв 20 наза на 112 каналі, на "бігущій строці" прочитав!

дуже цікава картина вимальовується...

також як вирішити нашу "гнійну яму" під назвою МВС, тю та дуже просто, перейменуєм в Національну Гвардію... мда... ті хто служили в Нац гвардії, після такого перейменування, вже самі стидаються називати де вони служили..

П.С. сьогодні взнав шо на Голову антимонопольного комітету в Луцьку, висувають кандидатуру нашого гиркавого Шибу... мда... класно! люстарція йде повним ходом....

Тай взагалі раз на те пішло, то пропоную організувати шось на подобі ЗУНРа... де столицею буде Львів! з одної сторони наразі в мене полетять помідори, а з іншої сторин потрібно чітко подумати, шо у нас під боком Придністровье..

Раз ділять Україну, і як би нам би цього не хотілось но "дільожка" буде без нашої участі! тому така і пропозиція!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15-20 озброєних людей почали штурм корабля Тернопіль у Севастопольській бухті на 15 причалі.

Про це "Українській правді" повідомив керівник медіа-центру Міноборони України в Криму Владислав Селезньов.

"15-20 озброєних людей висадились. Почався штурм "Тернополя", - повідомив Селезньов.

Ех... Навіть наостанок фейерверк не влаштували .

Нажаль захватили комент з ФБFv9U4Yz9_7k.jpg

Турчинов і Ко злили Крим військових і своїх громадян :( Чекайте незабаром Майдан 2 ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ :)

Згинуть наші вороженькі5JJmuRydvXw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Igor Stokoz

Крым это яркая иллюстрация того, что было бы с Майданом и нами, если бы мы позволили и дальше рулить Яценюку, Турчинову с компанией. Неужели вы думаете, что они способны изменить эту страну? Еще раз подтверждается старая истина: ишак никогда не станет арабским скакуном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже близька ідея захисту своєї країни, яку втілює Ізраїль. Зрозуміло, що без допомоги єврейського лоббі в США Ізраїлю було б важко. Але вони хотіли чхати на всіх, в т.ч. - на ООН. Вони захищають свою країну та свій народ. Обама сьогодні сказав, що США воювати за нас не буде. ЄС черговий раз жує шмарклі, які їм висякав Путін. Ми самі. Невже не зрозуміло? Зараз РФ "тихим сапом" анексує пд-східну Україну, не дай Боже. А США (адміністрація Обами) та ЄС будуть і надалі "занепокоєні та стурбовані".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даній ситуації вважаю за доцільне щоб владу в країні взяла певна група патріотично налаштованих військових, яка могла б адекватно реагувати вданій ситуації, не здаючи свої, свій народ, не можна сюсюкатись з Росією, вона поважає тільки силу, та й у світі ніхто не захищатиме нас поки ми самі цього не робитимемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені дуже близька ідея захисту своєї країни, яку втілює Ізраїль. Зрозуміло, що за допомогою єврейського лоббі в США Ізраїлю було б важко. Але вони хотіли чхати на всіх, в т.ч. - на ООН.

+1

а ще це вчергове показує, якщо країна сама себе не хоче захищати, її не захистить ні сша, ні європа, ні оон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даній ситуації вважаю за доцільне щоб владу в країні взяла певна група патріотично налаштованих військових, яка могла б адекватно реагувати вданій ситуації, не здаючи свої, свій народ, не можна сюсюкатись з Росією, вона поважає тільки силу, та й у світі ніхто не захищатиме нас поки ми самі цього не робитимемо.

ну як на те пішло то і Правому сектору (я являюсь прихильником даного руху) я не довірю керування країною...

а ось військовий переворот зробити, якомусь патріотично налаштованому генералу оце да! але як показує практика, коли владу захоплюють військові, то їх керманич стає диктатором! 100% диктатором....

Воякам ше не довго осталось терпіти, терпець урветься, пресують зі всіх сторін, Рашка, наша влада, війна... бо все до цього йде....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні в новинх побачила сюжет з Тимошенко, яка вже встигла змінити крісло-каталку на підбори,як швидко настало зцілення! Після побаченного стало так бридко на душі, за що загинули безневинні люди на майдані, за що страждають в Криму люди які не хочуть приєднання до Росії. А наші війскові в Криму, їх просто КИНУЛИ на призволяще, (особисто для мене це найболючіша тема на сьогодні, бо моя близька подруга війшла заміж за кримського військового, і зараз знаходиться там з шестимісячним немовлям). По телефону особливо не поговориш, а тема політики Криму, взагалі табу). Невже для того стояв майдан, щоб зараз вони шкірились нам з екранів усіх телеканалів, фотографувались з послами, вольяжно розсідались у кріслах, в той час коли наші війскові йдуть під дула автоматів лише з прапором і гімном України?! Люди просто опинились заручниками тієї ситуації що склалася,і в цьому винувата влада.Деякі люди в Криму потрохи починають тверезіти, але нажаль їх дуже мало. У багатьох ще ейфорія перемоги, але як показує сумний досвід (помаранчева революція) відчуття ейфорії з часом переходить у відчуття розчарування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьгодні в новинх побачила сюжет з Тимошенко, яка вже встигла змінити крісло-каталку на підбори,як швидко настало зцілення! Після побаченного стало так бридко на душі, за що загинули безневинні люди на майдані, за що страждають в Криму люди які не хочуть приєднання до Росії. А наші війскові в Криму, їх просто КИНУЛИ на призволяще, (особисто для мене це найболючіша тема на сьогодні, бо моя близька подруга війшла заміж за кримського військового, і зараз знаходиться там з шестимісячним немовлям). По телефону особливо не поговориш, а тема політики Криму, взагалі табу). Невже для того стояв майдан, щоб зараз вони шкірились нам з екранів усіх телеканалів, фотографувались з послами, вольяжно розсідались у кріслах, в той час коли наші війскові йдуть під дула автоматів лише з прапором і гімном України?! Люди просто опинились заручниками тієї ситуації що склалася,і в цьому винувата влада.Деякі люди в Криму потрохи починають тверезіти, але нажаль їх дуже мало. У багатьох ще ейфорія перемоги, але як показує сумний досвід (помаранчева революція) відчуття ейфорії з часом переходить у відчуття розчарування.

Вони (влада) ше люблять називати себе урядом камікадзе, то не камікадзе а підарасдзе... бо камікадзе це воїн який віддає своє життя заради виконання обов"язку, приказу, завдання...

а наші можновладці наразі зацікавленні тількі у власних інтересах і як би то краще "підлизати " ЄС і США, но вони забули одне, шо всі рахуються з сильними, ніхто тебе не почує якшо ти якась маленька з перехідною екномікою країнка третього світу... сумно але це ФАКТ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рашка, наша влада, війна... бо все до цього йде....

Їх треба ставити на місце, а не воюватипуляти в голову і робити з тупих бараніврасєян невиннних мучеників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так , крається серце, так вже цілу зиму важко на душі.Так нема грошей.

Але я уявляю собі,як важко було у війну, коли здавали території, коли забирали на фронт, коли приходили похоронки, або просто пропадали безвісти.А як було повстанцю УПА , коли тисяча була проти міліона?

І люди вистояли, не зігнулись. Напевно цього ніколи не було б без віри.Без віри, щоце все недаром, що колись буде Україна, і згадає всіх її ВІРНИХ синів та дочок.Які були з нею та за неї у горі та радості, у легку годину і годину тяжку.

Так і ми маємо сьогодні вірити, не впадати в апатію та паніку.Підтримувати всіціло сьогодні нашу владу,як би вона нам не подобалась.Якщо сьогодні не буде єдиної , консолідованої влади, якщо не будемо її підтримувати- Захід точно нам не допоможе і Росія ще більше матиме охоти прийти і навести порядок.До самого Ягодина.

Звтра ми підписуємо угоду з ЄС, в її вимогах навести порядок, почати реформи та боротьбу з корупцією.Ми на вірному шляху , досить нити , давайте працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даній ситуації вважаю за доцільне щоб владу в країні взяла певна група патріотично налаштованих військових, яка могла б адекватно реагувати вданій ситуації, не здаючи свої, свій народ, не можна сюсюкатись з Росією, вона поважає тільки силу, та й у світі ніхто не захищатиме нас поки ми самі цього не робитимемо.

ну як на те пішло то і Правому сектору (я являюсь прихильником даного руху) я не довірю керування країною...

а ось військовий переворот зробити, якомусь патріотично налаштованому генералу оце да! але як показує практика, коли владу захоплюють військові, то їх керманич стає диктатором! 100% диктатором....

Воякам ше не довго осталось терпіти, терпець урветься, пресують зі всіх сторін, Рашка, наша влада, війна... бо все до цього йде....

ну в Єгипті більш менш спрацювало, але навіть при диктатурі можна терпіти певні обмеження прав та свобод, якщо отримати взамін патріотичне керівництво як дбатиме про державу та її населення, захищатиме її інтереси як в межах держави та за кордоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от я не розумію... той самий Ярош - бивший вояка, в фізичній формі, відомий та вже у розшуку в раші, той самий Балашов - відомий мілліонер, він реальний воїн (у порівнянні із биками і зайцями які зараз при владі) чому їх не поставити на керівні посади? голова РНБО і Міністер Економіки.... ну ні... поставили майже весь БЮТ які тільки привикли,що лизати зернятко, і нічого іншого... Шкода героїв України...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Фейсбуку:

В Кривом Рогe на территории танковой дивизии пожар. Горят танки в боксах, с полными боекомплектами, полностью заправленные топливом. Слышны взрывы от детонирующих боеприпасов.
Відео

Це що таке як не сама звичайна диверсія!!! Де спецслужби? Ви зверніть увагу - диверсія на південному напрямку. Це просто ппц!!! Таке враження, що Україну топлять зрадницькі на всіх напрямках.

Так , крається серце, так вже цілу зиму важко на душі.Так нема грошей.

...

Ага. І залишимось в межах кордону ЗУНРу - з війною чи без неї. В світі великої геополітики не люблять слабких. Це аксіома.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в Єгипті більш менш спрацювало, але навіть при диктатурі можна терпіти певні обмеження прав та свобод, якщо отримати взамін патріотичне керівництво як дбатиме про державу та її населення, захищатиме її інтереси як в межах держави та за кордоном.
в деяких моментах я з Вами погоджуюсь... но основний недолік диктатури це 100% влада однієї особи, або "жмені людей" які керують даною особою...

якшо взяти за приклад Білорусію, то вцілому, простим "труженікам" фермерам, робітникам і тд там ше більш-менш живеться не погано... якшо взяти навіть маленьких підприємців то також, но всі їхні дії контролюються КГБ крок вліво-вправо і на 15-20 років.... середнього класу тобто люди з середнім капіталом, там як такого немає (як в більшості країнах-диктароів)

Загалом можна сказати шо у Ваших словах є зерно раціональності! і частково я підтримую Вами сказанне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все дуже добре, але кого ставити замість?

Кого? Дивно, невже серед такої кількості патріотів( кажу за дійсно патріотів), не знайдеться ДОСТОЙНИХ профісіоналів ? Чи світ зійшовся на трійці цій? Це не істерика "диванного" бійця, тай не був я "диванним", не сидів склавши руки. Smith привів як приклад Ізраїль, який з 1948 року будує і воює, хоча кількість людей там набагато менша. І клали вони "з прорбором" на думку тих, хто погрожує ім пальчиком. США та ЄС ведуть свою гру, ставлячи перд усім свої інтиреси, і їм до лампеги що тут гуляють путлірята, вони тільки "стурбовані та обурені" .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досить нити , давайте працювати.

для того щоб працювати мають створюватись належні умови, а на сьогоднішній день я не бачу ніяких реальних дій зі сторони нинішньої влади, навіть намагань, одні популістські дії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...