Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
7 хвилин тому, igorgame сказано:

...вероятней всего –Анатолий Матиос...

Ппц тоді буде - наших хлопців з 51 бр. і так тягають по судах, а так... То взагалі срака-мотика буде.... ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, la20 сказал:

до осені буде

Опозиційний блок не голосував і цим надав "життя" кулявлобу - браво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минуту назад, igorgame сказал:

Опозиційний блок не голосував і цим надав "життя" кулявлобу - браво :)

Нафіга їм рубати руку яка їх кормить? ))

 

 

Как все чинно и благородно (с)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14556464994970.jpg

 

Відставку "прокатав" БПП - не дав 30 голосів, тобто в ВР сьогодні був черговий "цирк для лохів" . Впринципі, питання спірне , голосів на нового ПМ-а всеодно не найдуть, тай гривня би рухнула в черговий раз 100%. Це в якості  позитиву )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як-як, а ОТАК... Він же, як і Гузь - НФ, тобто ПРОТИ, або не голосував... А як на мене, ЯЦН ПНХ - бо 2!!! роки (НЕ місяці!!!) мав для того, щоб щось РЕАЛЬНЕ зробити, і, як в тій фотожабі про "ОТ ЩО я ЗРОБИВ для України!" - "Яке прекрасне НІХ@Я!"... Чесно кажучи, спочатку в обіцянки цього уряду вірилось, потім - ох@євав від рішень, тепер чітко переконаний - ЇМ на НАС НА-СРАТЬ! З величезної букви! Декларації і обіцянки - щодня, реально - "Ми підвищили зарплату!" Підх"їщили, ЗМЕНШИЛИ на 200 грн, бо ЗБІЛЬШИЛИ ОКЛАД, і сп*здили ВСЮ ІНДЕКСАЦІЮ! При по факту БІЛЯМІНІМАЛЬНІЙ зарплаті... Дякую, Яцьо! "Куля тобі в лоб" хай буде пір'їнкою! Хоча, є і друга сторона медалі - політична криза в Україні ЗАРАЗ грає на руку ХУЙЛУ! І ото ХЗ, як бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так їм то на ВСЕ по барабану, "Я ЖЕ ДЕПУТАТ", далі - хоч трава не рости... до нових виборів  - місце в касті "недоторканих" забезпечене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, AgentSmith13 said:

Він же, як і Гузь - НФ, тобто ПРОТИ, або не голосував... 

 

З сусідньої теми:

On 15.02.2016 at 5:09 PM, difoto said:

По-перше, я є БЕЗПАРТІЙНИЙ...

Правда при цьому член парламентської фракції, але ж не партії Яценюка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлька зараз правильно по 112-ому каналу говорить: розіграли тупо цирк зі зняттям уряду, щоб дати йому імунітет ще як мінімум на півроку. Деякі питання Гройсман по 20 разів ставить на голосування, щоб протягнути потрібний БПП закон. І сигнальні голосування робить, коли треба. А тут всі пропозиції повідхиляв, швиденько проголосував і відразу закрив сесію.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Вікі:

На парламентських виборах 2014 року кандидував до парламенту від Народного Фронту по одномандатному виборчому округу № 19 (м. Нововолинськ, м. Володимир-Волинський, Іваничівський, Любомльський, Володимир-Волинський райони) та переміг з великим відривом.

Результати голосування у виборчому окрузі № 19:

1. Гузь Ігор, «Народний Фронт» — 30,69%  27 243

2. Зінкевич Костянтин, самовисування — 17,13%  15 211

3. Мельник Євген, ВО «Свобода» — 10,72%  9 520

4. Юнак Микола, самовисування — 9,15% 8 123

5. Гупало Юрій, самовисування- 8,25%  7 329

6. Ярема Віктор, Радикальна Партія Олега Ляшка — 7,38%  6 551

7. Оніщук Андрій, ВО «Батьківщина» — 6,89%  6 118

8. Купира Зінаїда, самовисування — 2,21%  1 967

9. Буторін Олексій, самовисування — 2,01% — 1 788

10. Скіпальський Олександр, самовисування — 1,79% — 1 591

11. Головатий Сергій, самовисування — 1,74%  — 1 546

12. Савюк Ганна, Комуністична партія України — 1,17%  1 044

13. Дзенік Сергій, самовисування — 0,82%  731

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Barugan said:

вся фракція фронту не прийшла послухати звіт свого лідера??? це сюююррр....країна в якій доводиться жити.((((

 

:)

On 15.02.2016 at 5:09 PM, difoto said:

 

Я відвідував всі засідання окрім тих, коли їздив до хлопців в зону АТО.

 

Найкраще покарання – не голосувати більше за «прогульника» на виборах. От і все.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я тако скажу,  потрібно б уже сходити на майдан, чайку попити.

Ібо цей сюр уже дістав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минуту назад, kmd сказал:

Я тако скажу,  потрібно б уже сходити на майдан, чайку попити.

Ібо цей сюр уже дістав.

+ 100500, а то сюр такий цікавий однако... Як щось для людей - "війна, піпєц, криза, нема", як щось на ХЗ куди і що  - "з 2015 року залишилися багатомільйонні залишки".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой пля... о то так цирк влаштували вчора :)

У відпустці. У ГПУ не підтвердили відставку Шокіна

Цитата

У відомстві кажуть, що генпрокурор перебуває у відпустці, про відставку не знають.

Напередодні в ЗМІ з'явилася інформація, що Шокін написав заяву про відставку після пропозиції президента Петра Порошенка.
В ГПУ повідомили, що Шокін з понеділка перебуває у відпустці і вже в четвер його чекають на роботі. Зараз його обов'язки виконує перший заступник Юрій Севрук. "З понеділка він у відпустці. А чи писав заяву про відставку, у мене такої точної інформації немає. Тільки в інтернеті я це бачу. Це ж не означає, що його сьогодні мають звільнити", - пояснив Северук.
Напередодні Порошенко попросив Кабмін, прем'єра Арсенія Яценюка і генерального прокурора 
Шокіна подати у відставку.

А як же європейські цінності, де за маленькі провали уряд цивілізованих країн йде у відставку? А тут робота Кабміну отримує незадовільну оцінку депутатів у своїй діяльності, але у відставку не відправлено і сама не йде - це як Еуропа? Як же вони тримаються за свої місця :) Скільки над людьми можуть знущатися ?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Arden сказано:

боюсь перевибори мало що змінять, до ради прийдуть знов ті самі морди :(

 

Думаю , через рік цю раду можна було б розігнати .

А зараз заставити працювати  ,  в тому числі шинами перед будівлею .

Для початку заставити прийняти закон про відміну недоторканності

 

А кабмін -- це просто угода між політичними силами  про розподіл посад  , без зміни складу Ради   нереально щось поміняти  ,  хіба нові обличчя 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...