Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Хочу Барну в президенти. Ну як мінімум в аникорупційним прокурором. Ви задумайтеся, що педагог за освітою вже не витримав того гавна, яке ллєтьтся з вуст Яценюка. Так, Барна повів себе не як депутат (хоча я його розумію, почули ви б мене перед телеком), але як називати тих дупутатів, які одразу рядили йому в пику?

 

 

Sergii Ivanov

5 мин · 

Однажды я встречался с депутатом Барной на ТВ в программе Сергій Щербина и ответственно заявляю, что это - редкоземельный долбоеб. Даже в Луганске я встречал таких нечасто.

С другой стороны, если организм одновременно работал учителем математики, физики, информатики и военруком, это не могло не сказаться на его когнитивных свойствах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сподобалось 3 коменти:

Сейчас как раз похолодало - как насчет водометов?

============================================

І снайперів.

================================

А мусора шини палить будуть?

А мусора коктейлі Молотова кидать в мусоров будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, це серйозна заява( я про  встановлення народовладдя). Сіменченко на Шустері казав, що збирають гроші на 50 автобусів для криворіжців , і привезуть їх на Київ. 5.44-6.00 хвилина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого тижня сестра разом з колегами із академії наук пішли до кабміну проводити мітинг проти скорочення фінансування, каже проти них вигнали спецназ і обізвали провокаторами, почали їх звідти витісняти, в тому числі і старших жінок   :( . Просила підтримати петицію - https://petition.president.gov.ua/petition/18178.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого тижня сестра разом з колегами із академії наук пішли до кабміну проводити мітинг проти скорочення фінансування, каже проти них вигнали спецназ і обізвали провокаторами, почали їх звідти витісняти, в тому числі і старших жінок

Спецназ витісняв "ботанів"? Бідні науковці. Сльозогінний газ хоч не застосовували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спецназ витісняв "ботанів"? Бідні науковці. Сльозогінний газ хоч не застосовували?

 

газ ще якось не додумались застосовувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і відео про Авакова та Саакашвілі:

https://www.facebook.com/arsen.avakov.1/videos/945144895575617/

http://www.youtube.com/watch?v=a7oAkf-jDEs

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акаков показав свою справжню морду - морду бандюка з 90-х років. І справді, що тут робить Саакашвілі, що ми УСІ тут робимо, в країні Авакова (sic!!!). Ну, всі зрозуміли? Не в Україні, а саме в "країні Авакова".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цю владу зможуть змінити тільки розстріли .. всіх .. а майно конфіскувати ... інакше їх нічого не змінить ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Достатньо подивитися на обличчя Саакашвілі - так, злий, але... і Авакяна (коли кидає склянку) - на злодії шапка горить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  Обновление местных прокуратур дало сбой, - Касько

Сегодня, в 10:41

В структуру местных прокуратур фактически не прошли новые люди, хоть для отбора новых руководителей и провели открытый конкурс.

Об этом в эфире Громадського радіо заявил заместитель генпрокурора Виталий Касько.

«Генеральным прокурором не было назначено ни одного внешнего кандидата, то есть лиц, которые ранее не работали в прокуратуре. 84% из них ранее занимали должности руководителей районных прокуратур. Большинство из них работали в том числе с 2010 года», - пояснил Касько.

«Они не подпадают под закон о люстрации, потому что на этом уровне под действие этого закона подпадали лишь прокуроры, которые работали в Киеве», - добавил он.

По словам Касько, «идея Сакварелидзе о приходе новых людей в прокуратуру дала сбой».

«Во-первых, это подготовка нормативной базы. То, что было подготовлено управлением реформ, было скорректировано управлением правообеспечения, которое не подчинялось Сакварелидзе. Далеко не всех членов комиссии, которых предлагал Давид Сакварелидзе, было назначено, ведь генеральный прокурор имел другое мнение», - пояснил он.

16 декабря генпрокурор Виктор Шокин назначил 154 новых руководителя укрупненных местных прокуратур.

 

от і вся рехворма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони так нічого і не зрозуміли. Підтримка президента Порошенка ідентична підтримці Януковича 2 роки тому. Підтримка Яценюка взагалі опустилася в зону статистичної похибки. Довіра до нинішнього парламенту з героями АТО така ж мізерна, як і до попереднього парламенту з ганною герман. Невіра в правосуддя така сама. По всіх параметрах - ми маємо ідентичну картину зневаги українців до найвищої влади, як і напередодні Революції. Один до одного. З єдиною різницею. Тоді в народу ще були ілюзії, що заради високої ідеї можна піти під кулі – а тепер такої ілюзії нема. Якщо раніше були лише жертвоприношення, то зараз будуть лише атентати і ритуальна помста.

Мабуть, це рекорд для влади – за два роки так стрімко стати старою. Увесь зріз українського політикуму (включно з усілякими сотниками, комбатами та правдолюбцями) вже належить до старої генерації. Вони зможуть потрапити в парламент лише через закриті партійні списки. Для народу усі діячі наверху, які навіть половини каденції не відбули, - уже списаний матеріал.

Але коли я питаю «Якою буде наступна влада?» - не маю що відповісти. Не хочу каркати, але наступною владою буде попередня. Я бачу всі підстави для масштабного реваншу. Дискредитованих старих і дискредитованих теперішніх нема ким замінити. Це треба визнати як факт. Весь креативний, альтернативний клас повністю відключився від політики, і його можна зрозуміти. Ну а непродуктивну решту, яка теж відключилася, зможе зацікавити хіба що запущена в Саакашвілі склянка, або гучні матюки, або щось інше екстранеординарне.

Коли я бачу рейтинги дебільного 95 кварталу з його туфтою «Слуга народу» - мені хочеться плакати. Виявляється, Революцію гідності робив народ, який тупо вірить у те, що доморощений учитель історії може стати президентом і всім показати кузькіну мать. Судячи з успіху цього "мила", мій народ приречений. І я разом з ним, хоча й на дух не переварюю зєлєнского з його гоп-компанією. Я бачу всі ці рейтинги, усі ці чарти музичних каналів і розумію, що Україна - це країна полови, що витіснила зерно. 90% українців визнають, що основну інформацію черпають із телевізора, і цим телевізором є не нішеві правдиві канали, а Інтер, 1+1 та медіа-холдинги регіоналів. Деградація народу страшніша, ніж можна було очікувати, прогнозуючи природній відкат після пережитої кульмінації.

Можете на мене ображатися, але проект "Україна моделі 1991-2015" повністю себе вичерпує. Прям на наших очах себе вичерпує. Система не може саму себе зламати, а народ не здатен, не хоче, не може перезаснувати свою державу. Я ненавиджу слово «перезавантаження», тому що абсурдно сотні разів перезавантажувати інфіковану систему. Треба наново все перезаснувати, з нуля, з іншими заданими параметрами на старті. Влада цього ніколи не забезпечить, тому що тільки ідіот демонтує самого себе. А народ – тим більше, бо він у своїй більшості усунувся від державотворення вже давно.

Ітого: процвітатиме паралельний світ, в якому будуть воювати між собою грузин і вірменин, обоє з яких не володіють українською, обіймаючи високі посади. А народ буде спостерігати за всім цим крізь скло своїх буднів. Адепти Саакашвілі заснують свою секту, і це буде найвищим проявом комплексу нац.неповноцінності. Адепти Системи згуртуються довкола наступних виборів і з тріском їх виграють у власного народу. Телевізор буде показувати в новорічу ніч пережовані вогники з шикарними рейтингами. "Слуга народу" буде доводити до оргазму імпотентного громадянина, який ходить у подертих шкарпетках і немає коштів на стоматолога, але за Україну пасть порве. І цілий січень-місяць львівська рагульня віком 65+ приходитиме під памятник Шевченкові фальшиво співати колядки, вважаючи це найвищим проявом любові до Вкраїни. І кожен себе знайде в системі, яка безкінечно самовідтворюється, скільки б її не рухати. І все буде добре для тих, кому достатьо просто мати синьо-жовту ілюзію, яка нічого від тебе не вимагає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

загалом згоден, але *Слугу народа* дарма приплів й на Зеленського наїхав.Не буду довго розсосолювати по цьому поводу, але приплів дарма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нардеп змусив поліцію відправити його машину на штраф-майданчик
07:45, сьогодні 

У Києві поліція оштрафувала народного депутата Ігоря Луценка за неправильне паркування. Та цього нардепу виявилось замало, то ж він змусив поліцію забрати авто евакуатором.

Про це він сам написав у своєму Facebook.

 

"Молодий поліцейський чомусь вважав, що оскільки я власник авто, то маю нести відповідальність як водій за водійське порушення, яке він, утім, не зафіксував. 250 гривень — це, звісно, дешевше, ніж евакуація, але це було б юридично неправильним рішенням. Довелося наполягати на правильному і набагато більш затратному для себе шляху", — написав Луценко.

 

 

це спроба пропіаритись і відбілитись  після скандалу з декларацією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  Обновление местных прокуратур дало сбой, - Касько

Сегодня, в 10:41

В структуру местных прокуратур фактически не прошли новые люди, хоть для отбора новых руководителей и провели открытый конкурс.

Об этом в эфире Громадського радіо заявил заместитель генпрокурора Виталий Касько.

«Генеральным прокурором не было назначено ни одного внешнего кандидата, то есть лиц, которые ранее не работали в прокуратуре. 84% из них ранее занимали должности руководителей районных прокуратур. Большинство из них работали в том числе с 2010 года», - пояснил Касько.

«Они не подпадают под закон о люстрации, потому что на этом уровне под действие этого закона подпадали лишь прокуроры, которые работали в Киеве», - добавил он.

По словам Касько, «идея Сакварелидзе о приходе новых людей в прокуратуру дала сбой».

«Во-первых, это подготовка нормативной базы. То, что было подготовлено управлением реформ, было скорректировано управлением правообеспечения, которое не подчинялось Сакварелидзе. Далеко не всех членов комиссии, которых предлагал Давид Сакварелидзе, было назначено, ведь генеральный прокурор имел другое мнение», - пояснил он.

16 декабря генпрокурор Виктор Шокин назначил 154 новых руководителя укрупненных местных прокуратур.

 

от і вся рехворма

 

Тут ще треба додати чому ж так.

В нас з першої шістнадцятки лише 3 чи 4 кандидати були зовнішніми (тобто не працювали в прокуратурі) із цих 3 чи 4, один раніше працював в прокуратурі, один діючий адвокат. Зовнішні кандидати показали погані результати. Одна працівниця прокуратури на першому етапі (знання законодавства) з 100 балів набрала 100, що піпец круто. Хоча багато діючих прокурорів по конкурсу навіть в 16 не попали. Колишній керівник транспортної прокуратури, Лісовецький, взяв 25-те чи 26-те місце, що як для керівника прокуратури галяк повний.

 

На співбесідах прокурорів які працювали в період революції, валили питаннями щодо судів з міськрадами. Дрючили так що дядьки виходили мокрі.

 

В нас юристів випускали і випускають тьма, але як показав цей конкурс що гарні знання мають одиниці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийняли закон про перевибори в Кривому Розі. http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=57351

Пункт перший Достроково припинити повноваження Криворізького міського голови Ю.Г. Вілкула

Тобто самонеміч визнає вілкула мером, тобто не було жодних фальсифікацій, а як же ця всі клоунада.

Далі ВРУ виходить за межі своїх повноважень, тобто закон може бути визнаний неконституційним, а звернення думаю таке буде.

 

Закон як і про люстрацію через дупу.

 

Феєрично просрати вибори через свою бездіяльність, а потім як срані бариги торгуватись це так по реформаторські. Тепер в них є шанс програти ще з більшим відривом.

 

єгорці кажуть треба вибачитись за вчорашнє а що воно у відповідь, я про гранату не казав, я вчора вибачивуся. єгор просто вибачся і все. мудаки ніколи не визнають своїх помилок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і буде . Далі від вилкула  звернення в КС   і все залишать , як є .

Тим більше , вони в самонемочі  вже програли 5 чи 6 судів по  виборах . Ну і рейтинги  коту під хвіст

 

Думаю , закон прийняли   , щоб   виграти час для прийняття законів про бюджет і податки  , щоб не блокували роботу Ради . А  вища інстанція КСУ

 

По Кривому Розі --- кого хотіли , того й вибрали .

 

Явка менше 50% , тобто половині жителів  начхати , хто буде керувати містом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...