Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Пропоную учасникам мітингу з хоругвами почати спільним молебнем з ОДА від Гунчика. Важливо щоб саме людина президента благословила цей захід і з портретом Порошенка можна вчиняти обхід проблемних банків де людям вже роками не віддають їхніх коштів, вести з ними роз'яснювальну роботу, що це все на краще, щоб країна не стала банкротом, вони повірять. І вже разом йти до місць скупчення валютників, по ходу збираючи праведників з прокуратур, судів, міліції, податкової, митниці. Щоб ці представники влади також пояснили окаянним, що саме вони руйнують таку прекрасну державу. Закінчити захід гімном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

До хоругвів великий плакат на всю проїзжу частину: "Влада від Бога."

Змінено користувачем romaxa11
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розстріляти Порошенка, не закрити НБУ, чи іншу нісенітницю, а допомогти, підтримати той курс який провадить зараз керівництво країни. Звичайно, не так як корейці, яких держава попросила віддати хто скільки може золота, для рятування країни і поповнення ЗВР, і які вистроювались в довжелезні черги, і таким чином назбирали, якщо не помиляюсь, 250 тонн. А, як приклад, провести мітинг на підтримку гривні, закликати громадян не знімати депозити, не скупляти валюту, показати це по новинам поширювати в інших містах, створити рух "На підтримку нацвалюти", пояснювати людям що країна-банкрот це безперспективне життя їхніх жеж дітей. Є шанс на існування ідеї?
такого я ще не чув. Це феєрично.

Що саме вас так здивувало? що крім варіантів пороха на гіляку, розстріляти всіх, третій майдан... є варіант коли ти нестаєш у конфронтацію з владою, робиш щось спільно з нею щоб недопустити великої дупи? мені здається це логічна дія

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви розумієте, інфляція - це не кара Божа, а цілком рукотворний процес здійснений владою і далеко не обовязковий (грузини і молдавани докажуть). Ви не можете обкласти податками всіх, а інфляція - це такий владний податок, що залазить в найменші щілини і гребе не відсоток від місячної зарплати, а велику частину всього що було накопичено. Інфляція це засіб економічної боротьби з власним населенням. Додамо до цього повну відсутність боротьби з корупцією. Якщо населення буде підтримувати це все - ну це було б масове безумство на мою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і вилізло нутро .,,Хай спочатку вони, а потім я ,,

Ретельно приховане за патріотизмом, сарказмом і зубоскальством.

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, як приклад, провести мітинг на підтримку гривні, закликати громадян не знімати депозити, не скупляти валюту, показати це по новинам поширювати в інших містах, створити рух "На підтримку нацвалюти",

А, наступний крок; мити голову господарським милом, чистити зуби порошком, споживати вітчизняні макарони за 6грн., одягатися в українську одежу(тобіш бути лише в шкарпетках і носках), купувати таврії і славути...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такого я ще не чув. Це феєрично.

Ну, не менш феєрично, ніж продовжувати тримати на депозиті гривні в наш час, як ваш кум )

Мене дивують дописувачі, які дуже гарно вміють складати слова до купи, справляючи враження розумних людей, і які в той же час плутають поняття патріотизму і ідіотизму.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є варіант коли ти нестаєш у конфронтацію з владою, робиш щось спільно з нею щоб недопустити великої дупи?

Коли почнеш робити щось спільне із нашою теперішньою владою, то велика дупа прийде набагато швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене до речі давно цікавить, чому Білорусь може випускати хорошу зубну пасту і косметику, а ми ні.От інфляція і заставить.Хочеться цього кому , чи ні.

Адже тепер для створення заводу треба вдвічі менше доларів.

Возьмемся за руки друзья, чтоб не пропасть поодиночке.- це не про нас?

Змінено користувачем Nokian
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товар, послуга мають бути КОНКУРЕНТНО СПРОМОЖНИМИ. Тільки так, це може вижити в сучасному світі, і підкріпити національну валюту. А,, все чим займалися папереднікі - це" очько-втерательство" і" шапкозакидуваня". Тому, так і виріс цей мильний пузирь до 25грн, він ніколи, нічим справжнім не був підтриманий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адже тепер для створення заводу треба вдвічі менше доларів.

Проблема в тому, що ніхто не хоче ризикувати в даній ситуації навіть якщо треба і в 4 і в 5 разів менше долярів.

Зараз всі навпаки стараються вивести по максимуму свої фінанси за межі країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви розумієте, інфляція - це не кара Божа, а цілком рукотворний процес здійснений владою і далеко не обовязковий (грузини і молдавани докажуть). Ви не можете обкласти податками всіх, а інфляція - це такий владний податок, що залазить в найменші щілини і гребе не відсоток від місячної зарплати, а велику частину всього що було накопичено. Інфляція це засіб економічної боротьби з власним населенням. Додамо до цього повну відсутність боротьби з корупцією. Якщо населення буде підтримувати це все - ну це було б масове безумство на мою думку.

Це що ж получається, що інфляція - це штучно створений податок влади (який можна відмінити - грузини і молдавани докажуть) для обкрадання свого народу, для боротьби з населенням? я ще такого не чув.

інфляція в Грузії і Молдові дуже добре гуглиться, так як і Австрії, Японії,США і т.д

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А такої держави ,як Україна нема., це ти хоч сказати далі?

Україна - була, є і буде. Зараз вона фактично летить в прірву, а до дна ой як ще далеко... І лише коли впаде на саме дно, от тоді можливе поступове відновлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От за рік євро впало проти долара на відсотків20. А банк там дасть по вкладу не більше 6 напевно.

І щось я ні разу не чув ,аби практичні, рахуючі кожен цент німці, чи французи, чи навіть поляки кинулись знімати депозити і скуповувати долари.

Результат рівень життя видно наочно.

Проблема в тому, що ніхто не хоче ризикувати в даній ситуації навіть якщо треба і в 4 і в 5 разів менше долярів. Зараз всі навпаки стараються вивести по максимуму свої фінанси за межі країни.

Будинки ростуть як гриби.А скоро і заводи ростимуть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...или Почему курс гривни 23/$

Вот по этой ссылке я разместил интересную табличку https://docs.google.com/spreadsheets/d/10QRyi3quK5lxDqUhWACoImv03xuxYQSAiBxpXpePsbQ/edit?usp=sharing

- Перечень решений хозяйственного суда Днепропетровской области по выводу из известного "патриотического" днепропетровского банка денежных средств за границу путем выдачи кредитов с приобретением валюты и перечислением ее за границу по "фиктивным" контрактам (операции с компанией Teamtrend Limited, 2 Stone Buildings, Lincoln's INN, London, WC2A 3TH, United Kingdom).

В ней приведены реквизиты решений днепропетровского хозсуда (и ссылки на них), по которым можно отследить фрагмент бурной деятельности известного "патриотического" днепропетровского банка по выводу украинских капиталов за границу. За июнь-сентябрь было выведено почти полмиллиарда долларов, точнее - 475 млн. (экв. больше 6 млрд грн.)

Схема вывода проста как 5 центов. 13 днепропетровских фирм (причем одна из них два раза) сначала заключали с английской компанией Teamtrend Limited договора на поставку, в основном, тяжелых экскаваторов и другой строительной техники. Суммы контрактов разные - от 5 до 53 млн. дол.

Потом на каждый контракт брался кредит в днепропетровском патриотическом банке. Кредит брался "под воздух" - под залог "имущественных прав", т.е. под будущую поставку экскаватора. Покупалась валюта (привет курсу гривни!), которая уходила за рубеж.

Подозреваю, что - на счета в PrivatBank Cyprus, поскольку именно этот банк указан в каждом из судебных решений.

Потом "внезапно" Teamtrend Limited осознавала, что по каким-то причинам не может поставить экскаваторы (или что там еще). О чем чистосердечно признавалась в письмах своим 13 (одному из них - два раза) украинским покупателям.

Возмущенные днепропетровские ООО своими письмами в ответ требовали: а) расторгнуть контракт; б) вернуть деньги. После этого контракт, как правило, расторгался, но денег никто не возвращал (кроме одного случая, сумму которого мы не учитываем).

После этого все 13 подло обманутых днепропетровских ООО стройными рядами подавали в хозяйственный суд Днепропетровской области 14 исков с требованиями: а) расторгнуть договор залога ("воздуха"); б) взыскать с должника (Teamtrend Limited) сумму предоплаты (ТОВ "ІНКОМ 2001" - дважды).

Суд в расторжении договоров залога отказывал, но деньги постанавливал взыскать, о чем и принял 14 решений, отраженных в таблице.

Но что-то мне подсказывает, что английские мошенники денег не вернут.

Что это значит? В течение всего 2014 года днепропетровский патриотический банк, под предлогом оттока депозитов населения, получал от НБУ огромное рефинансирование. Например, в апреле 9,2 млрд, мае 2,6 млрд, июле 145 млн и т.д.

http://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=98788&cat_id=37650

А потом под залог "воздуха" раздал кредиты. В адрес одной Teamtrend Limited ушел эквивалент более 6 млрд. грн.

Для этого, естественно, закупалась валюта, что обваливало курс гривни. 475 млн. дол. - это объем примерно двух дней торгов на межбанковском валютном рынке.

На то, что операции 13 якобы не связанных фирм - это централизованный механизм по оформлению утечки капитала, указывает много признаков. Один и тот же сценарий: 13 фирм почему-то почти одновременно решили купить экскаваторы и другую технику. И обратились в одну и ту же английскую компанию. И получили на это кредиты в одном и том же банке.

И днепропетровский патриотический банк почему-то не задался вопросом - а нахрена Днепропетровску нужны экскаваторы на полмиллиарда баксов? И спокойно раздавал кредиты.

Потом 13 днепропетровских фирм написали в Англию одинакового содержания письма. и обратились в суд с одинаковыми по содержанию исками. И даже представители в суде у многих одни и те же (6 раз - адвокат Алексей Любченко, 3 раза Гризодуб Я.Д., 2 раза - Портянко П.П.).

Слишком много совпадений, не правда ли?

Так что можно уверенно предположить, что все эти сделки не имели цели поставки товара, а совершались только для создания оснований вывода средств из банка за границу.

И это только по одному заграничному контрагенту. В Едином реестре судебных решений http://reyestr.court.gov.ua/ содержится масса решений того же днепропетровского хозсуда, в которых описываются аналогичные операции патриотического еще на много сотен миллионов долларов. Я насчитал более 1,2 млрд дол, но все решения так и не просмотрел.

Желающие могут самостоятельно их поискать по названиям заграничных контрагентов: Trade point agro limited , Collyer limited , Rossyn іnvesting corp , Zao ukrtransitservice ltd , Milbert ventures inc.

Об этих операциях в ноябре публиковал статью "Главком" http://glavcom.ua/articles/23952.html . Но тема почему-то затихла. А Беня слушает да ест. Тому що патріот?

UPD Оказывается, компания Teamtrend Limited (получатель средств) также принадлежит главному днепропетровскому патриоту

"Бизнесмен, гражданин Израиля Моше Шахар отозвал иск, который был подан в High Court of Justice (Англия) в июле 2003 года, в котором оспаривалось право собственности на компанию Teamtrend Limited и ее активы в Украине.

Об этом сообщил пресс-секретарь российского бизнесмена Сергея Шекланова (Компания Teamtrend Limited является собственником ряда объектов недвижимости в Днепропетровске).

По информации пресс-секретаря, иск отозван "в связи с бесперспективностью дела и отсутствием правовой позиции у истца".

В соответствии с решением английского суда, право собственности на компанию Teamtrend Limited закреплено за бизнесменами Игорем Коломойским и Сергеем Шеклановым" http://censor.net.ua/news/49204

UPD2 "Наші гроші" расширили и углубили исследование http://nashigroshi.org/natsbank-ne-pomityv-milyardiv-pryvatu

Взяв тут: https://m.facebook.com/olexij.romanov/posts/684963254959468?comment_id=686737061448754&notif_t=comment_mention

P.S. А ви кажете "возьмемся за руки друзья"

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От за рік євро впало проти долара на відсотків20

але при цьому ціни на товари і послуги залишились стабільними в євро

тепер візьмемо нашу ситуацію: я радий, що телефони не сильно подорожчали, але товар, на якому націнка в процентному відношенні невелика виросли в ціні рівно на стільки, наскільки виросла валюта за яку її купують.

Будинки ростуть як гриби.

проконсультуйтесь з кимось хто продає будматеріали, або з будівельниками про об"єми робіт і проданих товарів... будете неприємно здивовані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так відомо, що одним із гальм очищення сьогодні є кругова порука суддівського корпуса та саботаж із їх сторони.

Чому би нам не озвучити тут імена наших волинських суддів, котрі найбільш погрузли в корупції?

І чому би нашим ярим люстраторам розстріляторам не прийти під їх вікна хоча б з плакатами?

Ну хоча б окрему тему про продажних суддів відкрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, для повноти статті бажано динаміку закупок доллара приватом на міжбанку. Оскільки вивід капіталу за-кордон цілком логічний крок в нашій ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під їх вікна хоча б з плакатами?

я стояв в охороні палаток і був на майдані в Києві 2004-му...

на власні очі і вуха відчув світлошумові гранати які кидали з козирка управління МВС в 2014-му

у мене купа клієнтів які мають доступ до влади і живуть зараз за тими ж поняттями, що і раніше

я з чистою совістю можу сказати, що зробив УСЕ, що можна було зробити мирним шляхом з нашою владою

я можу сказати, що я @бав ще раз ходити з плакатами по будь-якому поводу

якщо мене ще раз доведуть до протестів в будь-якому вигляді, я піду зі зброєю

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, для повноти статті бажано динаміку закупок доллара приватом на міжбанку. Оскільки вивід капіталу за-кордон цілком логічний крок в нашій ситуації.

Вивід за кордон 475 млн дол. по фіктивним контрактам - це "цілком логічний крок"? Нехай це навіть власні приватівські "чесно" зароблені гроші, але ж разом з тим він бере хуліарди гривень рефінанса в нацбанка.

Як казав тут один бордівський банкір: "Лєнка нє бл@дь? Ну ізвінітє..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі цей банкір зберігає нордичну витримку. .

Ось курс по банкам на пятницю. бувшу. Название банка Телефон Покупка Продажа OTP Bank 0-800-300-050 23.100 24.900 Укрэксимбанк 0-800-504-450 22.950 23.950 Приватбанк 0-800-500-003 22.500 24.500 Ощадбанк 0-800-210-800 22.500 23.500 ВТБ Банк 0-800-507-760 22.200 25.000 Проминвестбанк 0-800-215-161 22.200 24.490 Сбербанк России 0-800-503-033 22.000 24.900 Райффайзен Банк Аваль 0-800-500-500 22.000 26.000 UniCredit Bank 0-800-5000-20 21.500 23.500 Финансы и Кредит 0-800-302-000 21.000 24.900 ПУМБ 0-800-500-490 19.750 19.950 Дельта Банк 0-800-500-600 17.500 19.500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разом з тим він бере хуліарди гривень рефінанса в нацбанка

всі беруть і приват бере, раз дають - гріх не взяти

тут питання до нацбанку - хулі дають

мені це все нагадує театр абсурду - найбільший банк бере рефінансування, міліонери беруть відшкодування за оренду квартир... а народ платить 5% військового податку :0124:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...