Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

якщо мимо пройде 10000 чоловік, то навіть по теорії ймовірності хтось щось купить.

завдання продавця не продати щось, а вирішити проблему клієнта. У нас зазвичай керівники за це забувають і починають вимагати тільки "касу".

я доволі часто спостерігав здивовані погляди людей, коли відмовляв їх купувати непотрібні їм речі у себе в магазині, а все тому, що для вирішення їх проблеми вони були абсолютно не потрібні. Але я це робив аргументовано і народ ще неодноразово потім приходив в магазин за покупками та і друзям радив (це в тему про збільшення потоку і його залежність від продавця ;) )

Не маю чого ні добавити ні відняти, все правильно.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В мене таке враження що тут одні базарнікі з варшавкі зібрались і обсуждають серйозні вопроси ведення бізнесу... ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке враження що тут одні базарнікі з варшавкі зібрались і обсуждають серйозні вопроси ведення бізнесу... ))))

abde7e7dff0f.jpg

Змінено користувачем Frank Cowperwood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, про депозити забудьте. Не той зараз час щоб довіряти свої гроші банкам.

Не найкраща порада!

Вдома гроші не просто втрачають цінність (інфляція), не приносять додаткового прибутку (гроші мають робити гроші), але й можуть зникнути.

Крім того, виносячи кошти з банків ми самі підриваємо свою державу, оскільки гроші - це кров економіки, а банки - судини, по яких ця кров тече.

Тому, важливо правильно обирати банки, не забувати про диверсифікацію і не роздавати таких шкідливих порад для форумчан та України.

Цікава стаття в тему:

Вынос тела. Как мы разрушаем нашу банковскую систему

http://hubs.com.ua/business/vyinos-tela.html

Население в панике предпочитает хранить деньги под подушкой, вынимая их из экономики и, тем самым, разрушая ее. Наша патриотичность односторонняя: благодаря внешнему врагу мы готовы помогать фронту, но совсем не готовы спасать себя.
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того, виносячи кошти з банків ми самі підриваємо свою державу, оскільки гроші - це кров економіки, а банки - судини, по яких ця кров тече.

Тому, важливо правильно обирати банки, не забувати про диверсифікацію і не роздавати таких шкідливих порад для форумчан та України.

Про що ви говорите, що ми там підриваємо це смішні копійки, ось одна людина, повторюю тільки одна!!! викачує з держ. пюджету собі в карман, повторюю у свій тільки власний карман мільярди!!!!!!

І ви ще будете говорити що ми, простий люд підриваємо державу????

А таких як він сотні, мільярди помножити на сотні, я думаю пару бюджетів держави нашої вийде, так що ми тут не причому)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підмінюйте поняття - "банківська система" і "державний бюджет" - це різні категорії!

Саме простий люд, піддавшись паніці та порадам "експертів" і знекровив банківську систему на понад 30% з початку року.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підмінюйте поняття - "банківська система" і "державний бюджет" - це різні категорії!

Саме простий люд, піддавшись паніці та порадам "експертів" і знекровив банківську систему на понад 30% з початку року.

Там ви писали що ми підриваємо свою державу, тому державний бюджет саме те. І не треба тут ля ля, той самий що і підриває держ.бюджет відкатами, він же ж і підірва надра банк сотнями мільйонів гривень(взявши кредит і не вернувши його), чи не так???

Через те ще раз повторюся, простий люд тут не причому, погоду роблять якась там сотня або чуть більше тих же ....

Змінено користувачем Galiant
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само і західінком банком, він що збанкротів що люди депозити забирали????, чи те що власники гроші собі на офшори попереводили, та й і налом виозили???

Так само і ваб банк, та й інші банки, зараз і з дельтою пишуть що власник теж замутив щось там)))п

ро

сті люди то причому))???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Якби ви вчились так, як треба - то й мудрість би була своя!"

Ще раз повторюю - не підмінюйте поняття, не відводьте дискусію в бік.

Бажаєте поспілкуватись про розпилювання бюджету - створіть окрему тему, там поговоримо!

Змінено користувачем justice777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажись, тєма себе ізжила... Заходиш сюди, а тут як в шкільний туалет після великої перерви.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде ще залежити від Європи,думаю підкінуть пару десятків млрд.

спасайте Україну самим не надоїло весь час чекати допомоги берись за роботу!!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підмінюйте поняття - "банківська система" і "державний бюджет" - це різні категорії!

Саме простий люд, піддавшись паніці та порадам "експертів" і знекровив банківську систему на понад 30% з початку року.

Так. але нажаль цього ніхто не розуміє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не підмінюйте поняття - "банківська система" і "державний бюджет" - це різні категорії!

Саме простий люд, піддавшись паніці та порадам "експертів" і знекровив банківську систему на понад 30% з початку року.

Так. але нажаль цього ніхто не розуміє...

думаю простий люд, який не встиг забрати валютні депозити і яким їх (депозити) зараз не видають, іншої думки.

за знекровлення банківської системи не переживайте - депозити - не єдине джерело існування системи, а про нові банківські валютні справи, які стали актуальні з початку року, я взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, про депозити забудьте. Не той зараз час щоб довіряти свої гроші банкам.

Не найкраща порада!

...

Крім того, виносячи кошти з банків ми самі підриваємо свою державу, оскільки гроші - це кров економіки, а банки - судини, по яких ця кров тече.

Ну що ж, тепер я розумію чому певні банки відмовлялися повертати вкладникам їх депозити ... Вкладникам таких банків має бути соромно! Вони не підтримали патріотичних поривів свого банку!

p.s.: якщо не таємниця - скільки у вас зараз на депозиті?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, тепер я розумію чому певні банки відмовлялися повертати вкладникам їх депозити ... Вкладникам таких банків має бути соромно! Вони не підтримали патріотичних поривів свого банку!

Раджу все-таки перечитати посилання в першому пості теми.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, тепер я розумію чому певні банки відмовлялися повертати вкладникам їх депозити ... Вкладникам таких банків має бути соромно! Вони не підтримали патріотичних поривів свого банку!

Раджу все-таки перечитати посилання в першому пості теми.

Дик прочитана вже давно. Що далі?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Население в панике предпочитает хранить деньги под подушкой, вынимая их из экономики и, тем самым, разрушая ее. Наша патриотичность односторонняя: благодаря внешнему врагу мы готовы помогать фронту, но совсем не готовы спасать себя.

Одна справа допомагати фронту сумою, наприклад 200-300 грн. щомісяця, а інша - ризикувати значною сумою заощаджень, яку банк може і не повернути. Адже зараз падають і найбільші банки. В гривні тримати заощадження на депозиті зовсім не вигідно, а якщо тримати у валюті, то забирати по 180-190 доларів щодня і думати чи НБУ не придумає якоїсь нової постанови, типу - видачі валютних депозитів у гривні чи в найкращому випадку - по 100 дол. щодня. Бо валюти в банках як не було, так нема.

Я, наприклад, не готова ради спасіння банківської системи України жертвувати всіма своїми заощадженнями, які збирала близько 6 років. Хоча у відносно спокійний час мала депозити в кількох банках.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо валюти в банках як не було, так нема.

Дурниця. Валюта в банку є. Тільки вони її не продають, а якщо продають то тільки своїм. Якщо приходиш знімати з депозиту бакс є. Перевірено.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо валюти в банках як не було, так нема.

Дурниця. Валюта в банку є. Тільки вони її не продають, а якщо продають то тільки своїм. Якщо приходиш знімати з депозиту бакс є. Перевірено.

Те, що продають своїм і видають з депозиту, - це капля в морі. І то не всі видають.

Всі знають, що попит на валюту банки не задовольняють. То де я написала дурницю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурниця. Валюта в банку є. Тільки вони її не продають, а якщо продають то тільки своїм. Якщо приходиш знімати з депозиту бакс є. Перевірено.

Ем, в нас бльше 100 банкiв. В усiх перевiряв? Це раз. Я можу за один раз забрати з депозита, скажiмо, тисяч 5-10 Евро? Це два. (Хоча можливо постанови НБУ втратили чиннiсть.)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна справа допомагати фронту сумою, наприклад 200-300 грн. щомісяця, а інша - ризикувати значною сумою заощаджень, яку банк може і не повернути. Адже зараз падають і найбільші банки. В гривні тримати заощадження на депозиті зовсім не вигідно, а якщо тримати у валюті, то забирати по 180-190 доларів щодня і думати чи НБУ не придумає якоїсь нової постанови, типу - видачі валютних депозитів у гривні чи в найкращому випадку - по 100 дол. щодня. Бо валюти в банках як не було, так нема.

Та ніхто ж не закликає нести кровні в банк з патріотичних міркувань. justice777, дав вирізку з статті у відповідь на запитання Осені чи варто нести гривні в банк. Саме запитання було сформульоване таким чином, що вибір був невеликий - або в банк або під матрас. Якщо питання звучить таким чином, то я також схильний порадити банк. Якби Осінь запитала як врятувати свої гривневі заощадження, то і поради були б інші, від мене також.

Боятися падіння банку не варто, є фонд гарантування вкладів фіз. осіб. Якщо заощадження більші ніж гарантує фонд, то розбити на декілька банків. Якщо банк впаде, то ви пройдете сім кіл пекла, поки отримаєте свої гроші назад, але ви їх отримаєте. Набагато гірше було тримати їх під матрасом, хто так зробив цього року, не тільки не "заробив" ~25%, а й втратив 50% їх вартості. І ніхто не знає чи це вже кінець чи гривня і далі буде падати.

Я свої валютні депозити закрив не через ситуацію в країні, а через те що вони мені були потрібні для діла. В дома не лежить ні одного долара чи євро. Якщо б для діла вони мені не знадобилися, то і далі лежали б в банку.

Це моя інтерпретація слів justice777, можу і помилятися.

Я, наприклад, не готова ради спасіння банківської системи України жертвувати всіма своїми заощадженнями, які збирала близько 6 років. Хоча у відносно спокійний час мала депозити в кількох банках.

Так тут палка з двома кінцями, "не спасаючи" банківську систему, ви ризикуєте своїми заощадженнями ще більше, звісно якщо вони у гривні. "Не спасаючи" систему гривня під матрасом вже знецінилася вдвічі.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так тут палка з двома кінцями, "не спасаючи" банківську систему, ви ризикуєте своїми заощадженнями ще більше, звісно якщо вони у гривні. "Не спасаючи" систему гривня під матрасом вже знецінилася вдвічі.

Улибнуло :). Невже все ще є люди які тримають свої заощадження в гривнях (мова звичайно не про заощадження у кілька тисяч гривеь)?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Улибнуло :). Невже все ще є люди які тримають свої заощадження в гривнях (мова звичайно не про заощадження у кілька тисяч гривеь)?

Читай тему і менше пиши, то не будеш дурних питань задавати.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адже зараз падають і найбільші банки.

Можна хоч одну назву з першої десятки, що впав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...