Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Nokian, та ну накфіг, я тибе вже послухав і не купив доляри по 14 теперечка по 16 купляю

А тепер подумай, по чому ти зможеш їх продати? Наприклад через місяць.

Теж я винен?

то я не поняв шо робить продавать чи куплять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

думаю будь-хто, хто має будь-які статки, за них переживає...

при адекватних схемах заробітку зупинити інвестора може тільки одне - рівень операції.

це типу якщо мені запропонувати за 1 годину з 5 грн зробити 20. у відсотках доволі непогано, а на реальні гроші - нема на що дивитись. А для людини, що сидить з 5-ма грн без роботи це просто клондайк. Може ти не тих інвесторів шукаєш :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так такий гріх був.Знайомий валютник більше місяця мені все говорив , що курс буде по 16, а він все тоді коливався 13-14.От я і втратив пильність.

Тепер я йому в цьому плані не особливо вірю,як і різним Охріменкам.(Людина з економічною освітою,40 праць наукових) тиждень тому по телебаченню на всю Україну заявляв, що курс буде по 20.

Ото масштаб.

Знайомий валютник заздалегідь підказував вам, який буде курс, врешті-решт його прогнози збулись, а ви, натомість, перестали йому вірити? Я правильно зрозумів?

Так , він гворив мені саме цю цифру.Але ще за півтора , два місяці до стрибка.

Постійне їхнє нагнітання-купй сьогодні, бо завтра буде дорожче-просто елемент збільшення їхньої маржі.Знаю я їхні підказки.

Вони вже й купюр менше ста доларів брати не хочуть.Сьогодні був свідком.

Припухли.

Да,да. Я б їх посадив на пару місяців щоб протверезіли мозгі, ато іду у вечері в пано а валютчик животатий сідає у новенький субару оутбек і поїхав додому, чесно sука заробив... Поки не істрібити (висести) всю барижоту, що велику, що малу, то порядку так і не буде.

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і скажу те що скажу люди ці 97% це гнилі люди які думають тількі про себе бо завжди бояться за свої статки.

Може і є люди, котрі думають про чужі статки і чуже благополуччя(не злодії розуміється)- тільки від них нічого не залежить і користі мало.

Як сказала Тетчер ,.Коли б помираючому Христу трапився не багатий самаритянин, а бідний- то історія зараз була би зовсім інша,,

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,да. Я б їх посадив на пару місяців щоб протверезіли мозгі, ато іду у вечері в пано а валютчик животатий сідає у новенький субару оутбек і поїхав додому, чесно sука заробив...

суки не валютчики, вони так сказати, бізнесмени "купи-продай", суки це сбушники, які їх кришують. Те , що валютчики добре заробили саме в цьому році - це факт, ну хоч комусь пофартило в такій складній ситуації для більшості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо припустити, що одна криша заробляє зі всіх (кількох сотень мінімум) валютників області?

Це яка котлета виходить.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і скажу те що скажу люди ці 97% це гнилі люди які думають тількі про себе бо завжди бояться за свої статки.

Може і є люди, котрі думають про чужі статки і чуже благополуччя(не злодії розуміється)- тільки від них нічого не залежить і користі мало.

Як сказала Тетчер ,.Коли б помираючому Христу трапився не багатий самаритянин, а бідний- то історія зараз була би зовсім інша,,

Я ніколи не змирюся з тим що більшість в ущерб собі має кормити невелику групку людей в яких гроші і розкіж вже аж жопою лізуть, тим часом коли люди в мирають від голоду хвороб і гинуть на безтолкових війнах і зводять ледь кінці з кінцями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та був вже такий, Дон Кіхот Ламанчеський.Але ним рухала віра в ідеали, а тут ,вибач,, я бачу лише пещерну заздрість.Навіть до просто жінок.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то я не поняв шо робить продавать чи куплять

Нє, ну для кого ми тут пишем-пишем, а потім шота ніпаняна. Дублюю для неуважних:

Зараз люди потратилися масово на зимові одяг та взуття, ці гроші акумулювалися в продавців, які і переводять іх у валюту.

За два тижні цей процес закінчиться, +якщо коаліціянти новообрані таки дійсно покажуть, щоготовідійсно до реформ-МВФ підкине бабла,

Оттоді...

От тоді і починайте купувати (гривень так по 18-20)

А зараз краще здати по 16, в понеділок більше 15,90 можуть вже не дати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та був вже такий, Дон Кіхот Ламанчеський.Але ним рухала віра в ідеали, а тут ,вибач,, я бачу лише пещерну заздрість.Навіть до просто жінок.

Розказати тобі про свої ідеали? Це суспільство рівності, гендерної рівності, соціальної рівності, соціальна держава, держава для людей щось типу моделі Швеції але трохи не так, країну в який закладено значний бюджет в наукові розробки, країну з якою будуть заключати контракти в науково-технічних галузях на мільярди долларів, країну енергетично самодостатню, країну з широко запровадженою системою соціальних ліфтів, країну без тіньової економіки, без барижоти, з нормальною податковою системою, країну яка буде давати громадянам усе те, що прописано в конституції, країну в якій кожен матиме доступ до знань, країну де не буде мільярдерів монополістів, країну з збалансованою економікою, країну де право вибору кожного високо шануватиметься, країну без стереотипів мислення, вільну країну.

Так що ідеали є у кожного, і не вам мені в душу лізти і судити лише через свої припущення.

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,да. Я б їх посадив на пару місяців щоб протверезіли мозгі, ато іду у вечері в пано а валютчик животатий сідає у новенький субару оутбек і поїхав додому, чесно sука заробив... Поки не істрібити (висести) всю барижоту, що велику, що малу, то порядку так і не буде.

а далі : *всьо отобрать і подєліть* ? *кто бил нікєм тот станєт всєм* ? Твоя комуністична заздрість зьїсть дебе зсередини походу. Валютчик животатий - уууу сволоч, а приміром охоронець животатий, який й 100 метрів не пробіжить з зарплатою 1500грн норм ? А якби валютчик був худий як ціпок це щось поміняло б? Чи може *животатий* таки немає ніякого значення для посади ? То навіщо ти на цьому закцентував увагу ?

ЗІ вся біда в тому, що в більшості народу, жажда тіпа справедливості, криєтся не в тому, що хтось поступає погано й його треба за це покарати (незалежно від статків винуватого), а в тому, що той народ не опинився в свій час на місці того, що поступає погано, тобто в основному банальна заздрість, ага раз має гроші, значить обовьязково або вкрав, або щолкнув пальцями й в нього все появилось. Коли людина винна то апелюють фактами її провини (віджав завод, отримав хабара, нечесно посадив (оправдав) людину), а не чіпляются до зовнішності чи видимості достатку. А може тому валютчику родич з америки субару подарував, а може померли батьки й він їх квартиру продав й купив машину, а може та машина взагалі за кредит на 7 років куплена ? Так нє, валютчик, субару, пузатий - всьо !! враг народа !!!

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розказати тобі про свої ідеали? Це суспільство рівності, гендерної рівності, соціальної рівності, соціальна держава, держава для людей щось типу моделі Швеції але трохи не так, країну в який закладено значний бюджет в наукові розробки, країну з якою будуть заключати контракти в науково-технічних галузях на мільярди долларів, країну енергетично самодостатню, країну з широко запровадженою системою соціальних ліфтів, країну без тіньової економіки, без барижоти, з нормальною податковою системою, країну яка буде давати громадянам усе те, що прописано в конституції, країну в якій кожен матиме доступ до знань, країну де не буде мільярдерів монополістів, країну з збалансованою економікою, країну де право вибору кожного високо шануватиметься, країну без стереотипів мислення, вільну країну.

Красиві слова, але це утопія. Соціалізм чи комунізм в чистому вигляді в принципі неможливі, так само як і проект "Венера" Жана Фреско і інші ідеальні моделі суспільства.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, тепер вже важко прогнозувати курс. Так як я і казав, буде відкат до 16-15.50, а от що далі.. Буде залежить від дій Парламенту та інших факторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ціни тоже відкатяться? чи буде так як в 2008? коли бакс став з 5 до 8 грн а ціни які піднялися такими і остались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ціни тоже відкатяться? чи буде так як в 2008? коли бакс став з 5 до 8 грн а ціни які піднялися такими і остались...

Відкату не буде точно в першій десять років мінімум. Потім - можливо, якщо ринок буде більш конкурентним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, тепер вже важко прогнозувати курс. Так як я і казав, буде відкат до 16-15.50, а от що далі.. Буде залежить від дій Парламенту та інших факторів.

та тут і останньому далекому ясно, що напротязі грудня люди трохі "валюти скинуть" ну і курс на 3-8% зменшиться... ну а в січні як пройде "похмілля" люди получать зп, побіжать знову купляти "дешевий" бакс.... Змінено користувачем HelloBoy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За останні кілька місяців, за оцінками НВО "Ціна держави", Нацбанк вже "надрукував" понад 90 млрд гривень, і кожен наступний мільярд непокритої емісії підштовхує національну валюту до прірви.

Замість раціонального скорочення витрат, боротьби з корупцією та дерегуляції бізнесу, уряд йде шляхом своїх попередників.

http://www.epravda.com.ua/news/2014/11/22/508011/

p.s. те що ми і так знаємо)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asp77,

Як казав мені колись один чоловік: якщо маєш хату(машину тощо) - чому я маю давати гроші на твій бізнес?

Якщо ти маєш одну геніальну ідею, яка озолотить, то придумай більш приземлену - вона заробить на старт геніальної.

І варто всі свої справи починати виходячи з тези - тобі ніхто нічого не винен, будеш мати тільки те, на що заслуговуєш.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,да. Я б їх посадив на пару місяців щоб протверезіли мозгі, ато іду у вечері в пано а валютчик животатий сідає у новенький субару оутбек і поїхав додому, чесно sука заробив... Поки не істрібити (висести) всю барижоту, що велику, що малу, то порядку так і не буде.

а далі : *всьо отобрать і подєліть* ? *кто бил нікєм тот станєт всєм* ? Твоя комуністична заздрість зьїсть дебе зсередини походу. Валютчик животатий - уууу сволоч, а приміром охоронець животатий, який й 100 метрів не пробіжить з зарплатою 1500грн норм ? А якби валютчик був худий як ціпок це щось поміняло б? Чи може *животатий* таки немає ніякого значення для посади ? То навіщо ти на цьому закцентував увагу ?

ЗІ вся біда в тому, що в більшості народу, жажда тіпа справедливості, криєтся не в тому, що хтось поступає погано й його треба за це покарати (незалежно від статків винуватого), а в тому, що той народ не опинився в свій час на місці того, що поступає погано, тобто в основному банальна заздрість, ага раз має гроші, значить обовьязково або вкрав, або щолкнув пальцями й в нього все появилось. Коли людина винна то апелюють фактами її провини (віджав завод, отримав хабара, нечесно посадив (оправдав) людину), а не чіпляются до зовнішності чи видимості достатку. А може тому валютчику родич з америки субару подарував, а може померли батьки й він їх квартиру продав й купив машину, а може та машина взагалі за кредит на 7 років куплена ? Так нє, валютчик, субару, пузатий - всьо !! враг народа !!!

Що за брєд? не рівняйте всіх під одну дудку, бачу в вас таке уявлення, що судячи з нього, всі люди на майдані погибли і ті, що були

там то були люди жадібні до чужого добра? Ваше таке бачення як і в мільйону інших породжує в нашій Україні знову ж ті самі проблеми, ви захищаєте всіх кого не лінь, факти не факти, їх вміють майстерно приховувати або давати ложні в більшості випадків, ви не розумієте того, що щоб змінити систему треба починати з низів, спитатися в того валютчика а чого ти тут стоїш, а чи є в тебе право по закону міняти гроші породжуючи спекуляцію, а чи задекларував ти свої доходи, а хто тебе тут крищує, що ти в безпеці стоїш. Але цього ніхто неробить, міняйли так і далі спекулюють по повній, народ біднішає, країна ще в більшій дірі економічній. І тут народу говорять, що во всьому винуваті кацапські банки, відтік капіталу, можей так, але давайте но подивимося в якій сумі крутиться тіньова економіка країни, чорний нал, незадекларовані фінансові операції, там сума така набіжить, що той відтік капіталу буде складати лише 5-10% від неї, і тому я памятаю той переломний момент коли піднявся доллар до небес, в 90% це спекулятивні дії, курс офіційний 13 був но всі купляли вже по 15, бо валютчикі нагнали кіпішу зі своїми міняйками і відштовхуючи від цього і зрівняли офіційний курс, І шо ми тепер бачимо люди при нормальній зарплаті 6-7тис грн не можуть купити навіть 500дол. валютчикі вже менше соткі зелених не беруть, а ви бля мені тут говоріть жадний я заздрісний, да що хоч говоріть вже. но коли біще половина людей збідніла вдвічі, і за рік часу доллар виріс вдвічі, то це вже дефолт, і не треба тут мені писати брєд повний там з другої сторони о всевозможності і о рівності можливостей кожного, ненада цього брєду, бо я бачив хто гинув на майдані і був там і які люди там гинули, це цвіт нації був, це люди чесні, правдолюбиві, справедливі, і ніодного валютчика чи барижного бізнесмена там не було який би поліз під кулі на інституцькій чи ще де інде, це були звичайні роботяги, люди які вміють щось робити і мають професійні навички, молоді люди а не жиртрясти з сумкою зелених, що біля пано. Вам бачу того не зрозуміти, справжнього українського духу, і жажди до справедливості, так, що вішати мені тут нетреба, що обоже який ти поганий, бо ти проти барижоти, а треба щоб всього потрохи було. Якщо ви говорите, що не можна в нас в Україні побудувати майже ідеальну державу і ви в це не вірите і вам цього не треба, то грош вам ціна як Українцю, бо такі пасивні Українці, які на все дивляться так як бачуть самі не думаючи про суспільство вцілому, то з такими людими нічого хорошого не досягнеш, Ідіть ви і далі працюйте собі на їжу на нормальну машину аби вам було добре і інші вам до одного місця і говоріть комусь про рівність можливостей в суспільстві комусь іншому і про мою жадібність і задрість, но вашу сутність і нутро я вже побачив, ви не той Українець який піде в вогонь і пекло за Україну !!!!

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asp77,

в вас такий сумбур в голові, що просто жах. Постарайтесь вимкнути емоції і припинити мислити шаблонами і ярликами.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курс офіційний 13 був но всі купляли вже по 15, бо валютчикі нагнали кіпішу зі своїми міняйками і відштовхуючи від цього і зрівняли офіційний курс

А вас ніколи не цікавило, чому, коли банки продавали долар по 13, валютчики радо купували його по 14? Ви думаєте вони геть дурні і працювали собі в такий шалений збиток? По-моєму, це був найочевидніший фактор того, що курс після виборів полетить в космос.

А те, що ви не захотіли / не змогли це побачити через власні таракани в голові - це вже ваші проблеми. Тут вам ніхто не винний.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asp77,

в вас такий сумбур в голові, що просто жах. Постарайтесь вимкнути емоції і припинити мислити шаблонами і ярликами.

Сходіть но ви в АТО, то ви то точно припините думати і мислити шаблонами і ярликами яке вам навязало ваше оточення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курс офіційний 13 був но всі купляли вже по 15, бо валютчикі нагнали кіпішу зі своїми міняйками і відштовхуючи від цього і зрівняли офіційний курс

А вас ніколи не цікавило, чому, коли банки продавали долар по 13, валютчики радо купували його по 14? Ви думаєте вони геть дурні і працювали собі в такий шалений збиток? По-моєму, це був найочевидніший фактор того, що курс після виборів полетить в космос.

А те, що ви не захотіли / не змогли це побачити через власні таракани в голові - це вже ваші проблеми. Тут вам ніхто не винний.

Sука, зараз почну матюкатися, Що побачити? які таракани? що за брєд? Я не живу лише одними грошима і жадобую до них, маю в заначках 30000грн і ще зелених трохи і все я не женуся за грошима і не міняю їх, і не мав на меті я заробляти на спекулятивному курсі... Є речі куди цікавіші ніж гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви то точно припините думати і мислити шаблонами і ярликами яке вам навязало ваше оточення...

Та я якраз і намаюся мислити якомога критичніше. Тому і не дозволяю собі мислити стереотипами "якщо валютчик - значить розстріляти без суда і слідства", "якщо має авто і квартиру - значить накрав чи батьки подарували", "якщо не супер-крутий бізнесмен - значить мілко плаває і нічого не досяг в цьому житті".

До речі, приклад з життя на рахунок шаблонів і валютчиків. В свій час в мене виеладав в школі один дуже хороший вчитель з фізики. Завдяки його підготовці учні постійно завойовували медалі на обласних олімпіадах, представляли місто і область на всеукраїнських олімпіадах і турнірах з фізики. Через декілька років, після того, як я закінчив школу, я дізнався, що він подався в валютчики. Не знаю правда, чи ще цим займається, але то не суть.

І що після цього він став поганою людиною? Чи його почали менше поважати ті, кого він наставляв роками і декому фактично дав путівку в життя. Я впевнений не від хорошо життя і зарплати він покинув вчителювати і подався в такий бізнес. "Рибка шукає, де глибше, а людина - де краще."

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є речі куди цікавіші ніж гроші...

Звичайно є, і це їх кількість

П.С.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...