Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Ну вроді ж не відкритя, але викладу:

Знайомий фінансист пише...Объясняю на пальцах схему как нас наебывают, а то многие еще не понимают, и шоколадный с курвой из НБУ уже который раз прокручивают ее. Сделайте РЕПОСТ, чтобы не возникали опять глупые вопросы о росте курса доллара и пошлите в личные сообщения адекватным друзьям. Чем быстрее мы все начнем возмущаться, тем быстрее шоколадный прекратит свою преступную деятельность.

При рефинансировании банков гривны поступают на счет банков и они скупают все доллары, так как ажиотаж и доллара не хватает, то курс растет. После того как курс вырос, спрос остается такой же - банки продают доллары и возвращают в НБУ гривны, которые взяли. В итоге курс доллара вырос, банки заработали миллиарды, НБУ кричит, что во всем виновата война и паника у населения. Умное население видит, как нас наебывает НБУ, тоже играет с валютой и пытаются заработать на росте курса валюты...

Обычные украинцы в убитках, предприниматели в шоке от курса и сворачивают свою деятельность, украинцы уже не могут себе позволить импортные вещи или съездить за границу и т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

romaxa11,

Чесно кажучи, "фінансист", який виклав цей пост трохи недалекий. Як можна говорити про зміну курсу, керуючись тільки поняттям рефінансування банків, відкидаючи потік валюти через кордон? Чому він не пояснює першопричину ажіотажу і нестачі долара?

Так, Порошенко не святий і в багатьох речах його "сімя" нічим не краща сімї Януковича. Але оці хейтери реально дістали.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зростання курсу долара обмежується кількістю гривні. Система доволі збалансована (навіть в наших умовах). Рефінансування - по суті емісія грошей через банки, дає змогу купляти його в додаткових надвеликих кількостях, що суттєво впливає на курс.

Серед нас же є банкіри. Хіба важко співставити етапи рефінансування з валютними курсами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зростання курсу долара обмежується кількістю гривні.

Ви впевнені, що лише цим фактором? А ЗВР, по-вашому не грає ніякої ролі? А валютне сальдо - теж порожній звук? Я не спорю, емісія грошей впливає на курс. Але це один з чинників, а не ЄДИНИЙ чи ОСНОВНИЙ.

Тому цими факторами можна крутити, як завгодно. Інше діло, якщо ви вирішили, що Порошенко - нехороший чоловічок і іншого бути не може в приницпі, то ви будете закривати очі на ці протиріччя.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обычные украинцы в убитках, предприниматели в шоке от курса и сворачивают свою деятельность, украинцы уже не могут себе позволить импортные вещи или съездить за границу и т.п.

До кризи 2008 року в мене було 6 продавців.Зараз я сам. І за кордон цього року не поїхав, і імортні речі не купую.

Але я не шкодую, бо давно пора підприємцям ОПТИМІЗУВАТИ та ПЕРЕОРІЄНТУВАТИ свою діяльність.

Бо дуже вже зажиріли, стали неповороткі .Досить вже ЛИШЕ перепродувати вироблене китайцями та турками.

От життя і коректує це курсом.

Природний , обєктивний і невідворотній процес.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рефінансування - по суті емісія грошей через банки, дає змогу купляти його в додаткових надвеликих кількостях, що суттєво впливає на курс.

І ще. Ви володієте всіма показниками, щоб могти обєктивно оцінити, наскільки суттєво саме рефінансування впливає на курс? І яка частка цього процесу в загальній емісії грошей?

Бо дуже вже зажиріли, стали неповороткі .Досить вже ЛИШЕ перепродувати вироблене китайцями та турками.

І після цих слів пішли відкривати магазинчик з речами, виробленеми китайцями та турками :_02:.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обычные украинцы в убитках, предприниматели в шоке от курса и сворачивают свою деятельность, украинцы уже не могут себе позволить импортные вещи или съездить за границу и т.п.

До кризи 2008 року в мене було 6 продавців.Зараз я сам. І за кордон цього року не поїхав, і імортні речі не купую.

Але я не шкодую, бо давно пора підприємцям ОПТИМІЗУВАТИ та ПЕРЕОРІЄНТУВАТИ свою діяльність.

Бо дуже вже зажиріли, стали неповороткі .Досить вже ЛИШЕ перепродувати вироблене китайцями та турками.

От життя і коректує це курсом.

Природний , обєктивний і невідворотній процес.

Всі так роблять, навіть у америці вже 80 відсотків китайського, тоесть американської продукції виготовленої на території Китаю.. Інше діло, у мозгах і професіоналізмі, якості роботи і швидкості, Україна пасе задніх, бо не вкладає грошей в науку, а підприємці та заводи не можуть бути тим двигуном прогресу економіки, без кваліфікованої робочої сили з науковою базою знань і навичок, і собствєнно проблема не в людях а проблема в тому кого ті люди вибрали будучи і далі тупими, В нас держава не звертає уваги на людей з головою не інвестує у них, не підтримує їхнього ентузіазму нічого неробить, їй лише потрібне патріотичне мясо на схід, аби їм і далі можна було заробити через олігархічні відкати, як то кажуть: " кому война, а кому мать родна" Вже надоїло дивитися на це все, коли людьми керують тільки емоціями, виступлять на тв поплачуться, шо кацапи винуватий і все на тому... патріотизм це владний засіб досягнення певних цілей. Люди з мозгами цій країні не треба, я вже в цьому переконався не один раз...

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без кваліфікованої робочої сили з науковою базою знань і навичок, і собствєнно проблема не в людях а проблема в тому кого ті люди вибрали будучи і далі тупими, В нас держава не звертає уваги на людей з головою не інвестує у них

Якщо людина розумна, вольова і має ціль, вона сама вивчить те, що їй треба і досягне щось в житті. Безхарактерні слабаки же будуть нити і уповати на державу, владу і так далі. Таким навіть дай спосіб заробити, вони все одно все просруть, ще й залишаться з боргами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.epravda.com.ua/news/2014/11/21/507804/

кришував кришував нацбанк ваб і недокришував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без кваліфікованої робочої сили з науковою базою знань і навичок, і собствєнно проблема не в людях а проблема в тому кого ті люди вибрали будучи і далі тупими, В нас держава не звертає уваги на людей з головою не інвестує у них

Якщо людина розумна, вольова і має ціль, вона сама вивчить те, що їй треба і досягне щось в житті. Безхарактерні слабаки же будуть нити і уповати на державу, владу і так далі. Таким навіть дай спосіб заробити, вони все одно все просруть, ще й залишаться з боргами.

Не тіште себе ілюзіями, Ви ЖИВЕТЕ в УКРАЇНІ, Всіх людей з головою кого знаю, вже давно виїхали то в штати то ще кудись, бо тут їх не цінили, но там вони люди яких цінять і поважають, а це два основоположні стержні які приводять людину до успіху, і те чого людина прагне в житті, а в нас не цінуюють і не поважають тих хто вкладає в країну свої сили та розум.

А якшо чесно вже надоїли такі умнікі, розумні сильно? розкажи мені як при курсі 16-17грн і повній дупі розпочати свій бізнес з нуля, розкажи, продавати пиріжки з капустою на базарі??? барижити з дьюті фрі? Чи може давай я тобі за тиждень чи два складу більш менш непоганих , перспективних бізнес проектів, станеш моїм інвестором, дасиж грошей на втілення моїх ідей в життя, чи просто відморозишся як і міліони інших в цій країні коли вже суть до діла і реальна розмова, типу чувак, в країні криза, немаю грошей, не можу допомогти.

Так що перш ніж щось писати суперечливе, подумайте а чи можете ви допомогти комусь реально а не віртуально, суто з бізнес поглядів, а не просто бути тут віртуально-безкоштовним бізнес консультантом на словах.

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди з мозгами цій країні не треба, я вже в цьому переконався не один раз...

Луди з мозгами потрібні В ПЕРШУ ЧЕРГУ САМІ СОБІ. І ніхто , ніяка держава , ніякий президент, Ні цар, ні Бог і не герой- не замінять їм власний мозок, Не навчиш людину.якщо вона цього не хоче.Можна спонукати лише.Методом батога і пряника.

Пряник-це коли бачиш.як гарно живе сусід , чи сусідня країна - і теж добиваєшся щоб так жити.

Батіг, коли бачиш, що на твоє робоче місце є претендент, і що би залишитись хоча б на старому рівні життя- то торреба працювати ефетивніше, або шукати іншу роботу.

Кожен сам творець своєї долі, і лише нитики звалюють все на інших.На деякий час це їх заспокоює.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди з мозгами цій країні не треба, я вже в цьому переконався не один раз...

Луди з мозгами потрібні В ПЕРШУ ЧЕРГУ САМІ СОБІ. І ніхто , ніяка держава , ніякий президент, Ні цар, ні Бог і не герой- не замінять їм власний мозок, Не навчиш людину.якщо вона цього не хоче.Можна спонукати лише.Методом батога і пряника.

Пряник-це коли бачиш.як гарно живе сусід , чи сусідня країна - і теж добиваєшся щоб так жити.

Батіг, коли бачиш, що на твоє робоче місце є претендент, і що би залишитись хоча б на старому рівні життя- то торреба працювати ефетивніше, або шукати іншу роботу.

Кожен сам творець своєї долі, і лише нитики звалюють все на інших.На деякий час це їх заспокоює.

Якби все було так як ви пишете, тоб і людства толкового як цивілізації не було, людина це продукт суспільства, без суспільства і оточення людина то мавпа, розумні люди потрібні всім а не самому собі, де у суспільстві усі тупі то ці суспільства виглядають або як африканські племена які постійно воюють або як жителі північної кореї. Ви просто собі не уявляєте наскільки вагомо держава та суспільство впливає на розумовий розвиток населення вцілому.

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто рівняти рефінансування часів януковича і те, що відбувається зараз.

Тоді все вкладалося в описану схему.

Зараз - рефінансування відіграє мінімальну роль в рості курсу, якщо є банкіри в темі - пояснять детальніше.

Відтік коштів з банківської системи - близько 30% і:

1) ці кошти йдуть на ринок і купуєтсья валюта;

2) в банків стає обмаль коштів, щоб не просто видавати кошти, але й обслуговувати платежі між особами (юр., фіз);

Тому, без рефінансування можливий повний колапс банківської системи. Кошти, які йдуть на рефінансування, мають цільове призначення і просто так на міжбанк зараз не попадуть. Крім того, НБУ здійснює нагляд за витрачанням даних коштів.

Тому, не варто все спрощувати та використовувати шаблони часів яника.

Змінено користувачем justice777
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди з мозгами цій країні не треба, я вже в цьому переконався не один раз...

Луди з мозгами потрібні В ПЕРШУ ЧЕРГУ САМІ СОБІ. І ніхто , ніяка держава , ніякий президент, Ні цар, ні Бог і не герой- не замінять їм власний мозок, Не навчиш людину.якщо вона цього не хоче.Можна спонукати лише.Методом батога і пряника.

Пряник-це коли бачиш.як гарно живе сусід , чи сусідня країна - і теж добиваєшся щоб так жити.

Батіг, коли бачиш, що на твоє робоче місце є претендент, і що би залишитись хоча б на старому рівні життя- то торреба працювати ефетивніше, або шукати іншу роботу.

Кожен сам творець своєї долі, і лише нитики звалюють все на інших.На деякий час це їх заспокоює.

Що ви вкладаєте у розуміння поняття "долі"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тіште себе ілюзіями, Ви ЖИВЕТЕ в УКРАЇНІ, Всіх людей з головою кого знаю, вже давно виїхали то в штати то ще кудись,

Живу, в Україні, нікуди не планую виїзжати. За останні роки постійно розвиваюся, не дивлячись на зміну влад і ситуацій в державі. Що я роблю не так? Просто треба, мабуть, самому трохи шевелити булками, ризикувати, а не чекати, що за тебе хтось це зробить.

А якшо чесно вже надоїли такі умнікі, розумні сильно? розкажи мені як при курсі 16-17грн і повній дупі розпочати свій бізнес з нуля, розкажи, продавати пиріжки з капустою на базарі??? барижити з дьюті фрі?

Ви людина з дуже обмеженими поглядами, якщо вважаєте, що гроші можна заробляти лише за допомогою бізнесу.

чи може давай я тобі за тиждень чи два складу більш менш непоганих , перспективних бізнес проектів, станеш моїм інвестором, дасиж грошей на втілення моїх ідей в життя, чи просто відморозишся як і міліони інших в цій крані коли вже суть до діла і реальна розмова, типу чувак, в країні криза, немаю грошей, не можу допомогти.

Просто ваші інвестори, мабуть, не хотіли вас образити словами "ваші бінес-плани - дно", тому і відморозилися.

І взагалі, ваша манера спілкування відлякає всіх потенційних інвесторів. В першу чергу почніть з цього.

Змінено користувачем Frank Cowperwood
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тіште себе ілюзіями, Ви ЖИВЕТЕ в УКРАЇНІ, Всіх людей з головою кого знаю, вже давно виїхали то в штати то ще кудись,

Живу, в Україні, нікуди не планую виїзжати. За останні роки постійно розвиваюся, не дивлячись на зміну влад і ситуацій в державі. Що я роблю не так? Просто треба, мабуть, самому трохи шевелити булками, ризикувати, а не чекати, що за тебе хтось це зробить.

А якшо чесно вже надоїли такі умнікі, розумні сильно? розкажи мені як при курсі 16-17грн і повній дупі розпочати свій бізнес з нуля, розкажи, продавати пиріжки з капустою на базарі??? барижити з дьюті фрі?

Ви дуже обмежена людина, якщо вважаєте, що гроші можна заробляти лише за допомогою бізнесу.

чи може давай я тобі за тиждень чи два складу більш менш непоганих , перспективних бізнес проектів, станеш моїм інвестором, дасиж грошей на втілення моїх ідей в життя, чи просто відморозишся як і міліони інших в цій крані коли вже суть до діла і реальна розмова, типу чувак, в країні криза, немаю грошей, не можу допомогти.

Просто ваші інвестори, мабуть, не хотіли вас образити словами "ваші бінес-плани - дно", тому і відморозилися.

І взагалі, ваша манера спілкування відлякає всіх потенційних інвесторів. В першу чергу почніть з цього.

Ох не лийте тут водичку, я вам задав конкретні питання, на які відповіді так і не отримав. А про "дно" хоча би говорили коли б в очі це побачили. Про багато хорошого на початках його існування багато теж говорило, що "дно" а потім заробляли на цьому мільнони, так шо не будьте упередженими. І це ви обмежена людина , бо навкруги нас один бізнес, і гроші можна заробити тільки через бізнес, або нанятися на чужий бізнес, або розвивати свій, або працювати на державний бізнес, а інший шлях отримаття грошей це крадіжки, кримінал, здирництво, крім цих двох способів отримання грошей інших неіснує. І нормальна в мене манера спілкування, не люблю я лити воду і тішити себе, що все буде добре, думаю конкретика, і вміння реально дивитися на ситуацію, без фальшу і води, ще ніодного інвестора не відлякали а навпаки лише є плюсом... Так, що перш ніж говорити, Думайте!!!

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asp77, заспокойтеся, мене не цікавлять ваші бізнес-ідеї, плани і т.д.

Ви ж самі спочатку пишете

розкажи мені як при курсі 16-17грн і повній дупі розпочати свій бізнес з нуля, розкажи, продавати пиріжки з капустою на базарі??? барижити з дьюті фрі?

а потім самі собі відповідаєте

або нанятися на чужий бізнес

"Сам з собою я веду бесіду?" :_02:

Змінено користувачем Frank Cowperwood
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asp77, заспокойтеся, мене не цікавлять ваші бізнес-ідеї, плани і т.д.

Ви ж самі спочатку пишете

розкажи мені як при курсі 16-17грн і повній дупі розпочати свій бізнес з нуля, розкажи, продавати пиріжки з капустою на базарі??? барижити з дьюті фрі?

а потім самі собі відповідаєте

або нанятися на чужий бізнес

Типу сам з собою я веду бесіду? :_02:

коли нема аргументів, починається недолуга привязка до слів сказаних, з метою не впасти в чужих очах. Стандартна відповідь, на таке й очікував. Я просто вам намагався пояснити, що не треба тут людям писати, що і як робити і що все возможно, якщо ти не здатний допомогти іншим, говорити красиво вміють багато хто, а реально бути такими як і говорять уже на ділі одиниці....

Змінено користувачем Asp77
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли нема аргументів, починається недолуга привязка до слів сказаних, з метою не впасти в чужих очах. Стандартна відповідь, на таке й очікував. Я просто вам намагався пояснити, що не треба тут людям писати, що і як робити і що все возможно, якщо ти не здатний допомогти іншим, говорити красиво вміють багато хто, а реально бути такими як і говорять уже на ділі одиниці....

Сформулюйте конкретну думку - що ви від мене хочете почути? Кому і де я маю в чомусь допомогти? Ви темою не помилилися? Чи я десь зачепив якогось "Павер юзера", а його клон хоче мені щось довести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли нема аргументів, починається недолуга привязка до слів сказаних, з метою не впасти в чужих очах. Стандартна відповідь, на таке й очікував. Я просто вам намагався пояснити, що не треба тут людям писати, що і як робити і що все возможно, якщо ти не здатний допомогти іншим, говорити красиво вміють багато хто, а реально бути такими як і говорять уже на ділі одиниці....

Сформулюйте конкретну думку - що ви від мене хочете почути? Кому і де я маю в чомусь допомогти? Ви темою не помилилися? Чи я десь зачепив якогось "Павер юзера", а його клон хоче мені щось довести?

Свої бізнес поради, "о возможно всьо" тримайте при собі, якщо не являєтесь інвестором чи крупним бізнесменом... Надіюсь внятно пояснив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asp77

Frank Cowperwood

Рыбяты, а при чем в Вашей перепалке

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.

?

5a768163dfc8.png

Похоже курс устаканился, на долго ли???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди з мозгами цій країні не треба, я вже в цьому переконався не один раз...

Луди з мозгами потрібні В ПЕРШУ ЧЕРГУ САМІ СОБІ. І ніхто , ніяка держава , ніякий президент, Ні цар, ні Бог і не герой- не замінять їм власний мозок, Не навчиш людину.якщо вона цього не хоче.Можна спонукати лише.Методом батога і пряника.

Пряник-це коли бачиш.як гарно живе сусід , чи сусідня країна - і теж добиваєшся щоб так жити.

Батіг, коли бачиш, що на твоє робоче місце є претендент, і що би залишитись хоча б на старому рівні життя- то торреба працювати ефетивніше, або шукати іншу роботу.

Кожен сам творець своєї долі, і лише нитики звалюють все на інших.На деякий час це їх заспокоює.

Що ви вкладаєте у розуміння поняття "долі"?

В даному контексті найперше , що жодному інвестору, жодному директору і жодному спільнику в жодній справі , не потрібна людина, котра не вірить в успіх цієї справи, котра сумнівається . що може зробити цю роботу.І жоден банк у світі, хоч в самій розпрекрасні Америці не дасть такій людинй кошти на бізнес.Таким людям в них дають коршти на існування.В нас теж дають, просто в меншій мірі.

Тому в кожного своя доля. і свій шлях широкий...

Нічого не говорить, чому класик вжив саме це слово?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свої бізнес поради, "о возможно всьо" тримайте при собі, якщо не являєтесь інвестором чи крупним бізнесменом...

А в нас тільки інвестори чи крупні бізнесмени можуть досягати успіху? А прості смертні по-вашому вже і не люди, і не можуть мати своєї власної думки? Менше пафосу, простішими треба бути.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди з мозгами цій країні не треба, я вже в цьому переконався не один раз...

Луди з мозгами потрібні В ПЕРШУ ЧЕРГУ САМІ СОБІ. І ніхто , ніяка держава , ніякий президент, Ні цар, ні Бог і не герой- не замінять їм власний мозок, Не навчиш людину.якщо вона цього не хоче.Можна спонукати лише.Методом батога і пряника.

Пряник-це коли бачиш.як гарно живе сусід , чи сусідня країна - і теж добиваєшся щоб так жити.

Батіг, коли бачиш, що на твоє робоче місце є претендент, і що би залишитись хоча б на старому рівні життя- то торреба працювати ефетивніше, або шукати іншу роботу.

Кожен сам творець своєї долі, і лише нитики звалюють все на інших.На деякий час це їх заспокоює.

Що ви вкладаєте у розуміння поняття "долі"?

В даному контексті найперше , що жодному інвестору, жодному директору і жодному спільнику в жодній справі , не потрібна людина, котра не вірить в успіх цієї справи, котра сумнівається . що може зробити цю роботу.І жоден банк у світі, хоч в самій розпрекрасні Америці не дасть такій людинй кошти на бізнес.Таким людям в них дають коршти на існування.В нас теж дають, просто в меншій мірі.

Тому в кожного своя доля. і свій шлях широкий...

Нічого не говорить, чому класик вжив саме це слово?

Замітьте, я нічого не говорив про віру, я це вже давно знаю і знав, що без віри нічого не досягнеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...