Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

23 minutes ago, Nokian said:

На літо 33 чекаємо?

я боюсь твоїх прогнозів по курсу валют 

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 годин тому, Alex S сказав:

Я не можу збагнути того ажіотажу . Ну 37 а був 40… І ЩО? Подешевшали квартири? Автомобілі ? Сфера послуг? Продукти харчування? Хіба кредит в доларі а віддавав купуючи їх в бариг за гривні. Чи я не правий, поправте мене якщо в курсах.

Зарплата в доларах виросла

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якась схема влади по відмиванню грошей. не дарма вони дропнули курс під прихід грошей від партнерів. 10% від долара, не так багато. А от 10% від парочки лярдів доларів... При цьому на звичайній спекуляції.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любий курс в любій країні досить залежить від загальних очікувань всього народу.

Якщо згадати осіннє падіння гривні,то вони сталося після заяви хула про мобілізацію та про приєднання окупованих територій.

Зараз він теж наче мав з 1 квітня оголосити мобілізацію,але не оголосив.

От очікування й змінились, а з ними курс.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку збирався, але не буду коментувати висєр допис клоуна експєрда вище :) Імхо, на сьогоднішній курс вплинули три фактори, пишу по мірі сили впливу (на мій погляд) :

 

1 макроекономічна допомога Україні - хоча бабло в нас вливають вже рік і це скоріше не дає курсу обвалитися, ніж зміцнює його

 

2 доздихання економіки України - ВВП в жопі, всі галузі потроху *доходять*, рух валюти зупиняєтся

 

3 перетурбації в банківській сфері США - здох крупний інвестиційний банк, деякі інші банки теж ковбасить, надійність долара просідає, про що й говорить ріст різниці між доларом і євро. 

 

Ну і що буде далі ? А хуй його знає :) Щось прогнозувати ? В воюючій країні ? При всяких хуйнях з боку Китаю, Ірану і взагалі ?  То до Нокіана :0016:     Імхо - день прожив і Слава Богу ))) А русні пизда :) 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В економіці євросоюзу нічого не мінялося , однак осінню євро вальнуло вниз проти долара на 0,93 .

Бо всі очікували,що після вибухів на півничних потоках Європа може просто замерзнути, втратити хімічну промисловість тд.

Очікування ,як страшні, так і райдужні, конкретно впливають на вартість валюти.

Але не більше півроку походу.

Вартість валюти, компанії чи людини складається з раціональних, реальних ( доступних поясненню) та ірраціональних,  ( недоступних) очікувань від неї.

Точно є люди, котрі можуть вичисляти цю ірраціональну складову .

Це як в картах є люди, котрі постійно виграють.

 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

В економіці євросоюзу нічого не мінялося , однак осінню євро вальнуло вниз проти долара на 0,93 .

тобто вартість газу по 3500 євро за 1000 кубів з відповідним впливом на інші галузі -  це *нічого не мінялось* - ну іксперди далі тоді

1 hour ago, Nokian said:

Бо всі очікували,що після вибухів на півничних потоках Європа може просто замерзнути, втратити хімічну промисловість тд.

це очікували виключно довбойоби, яким сцять в вуха. Ну ти поняв ))) 

1 hour ago, Nokian said:

Очікування ,як страшні, так і райдужні, конкретно впливають на вартість валюти.

Який же ти блаженний )) Впливають не очікування, а ДІЇ. ККоли ти просто очікуєш, що банк розвалится і нічого не робиш, то банк ніхуя не розвалится, а от коли ти починаєш бігати і верещати, що банк розвалится, ще й до того біжиш забирати кошти з нього і інші також, то банк скоріше розвалится, причому не від твоїх очікувань, а від твоїх дій )))

1 hour ago, Nokian said:

Але не більше півроку походу.

і что єе случілось ? от загадка ? може то просто газ подешевшав ? ))))

1 hour ago, Nokian said:

Вартість валюти, компанії чи людини складається з раціональних, реальних ( доступних поясненню) та ірраціональних,  ( недоступних) очікувань від неї.

Іменно вартість це річ сугубо матеріальна, а та хуйня, яку ти назвав *очікування* , це перспективи розвитку чи деградації,  і поняття ці відносні. Бо коли допустим Епл прогнозує втрату 100млн доларів, то це хуйовий рік, а коли приміром Харківський тракторний завод прогнозує втрату 100млн дрларів то це пізда. 

1 hour ago, Nokian said:

Точно є люди, котрі можуть вичисляти цю ірраціональну складову .

я навіть знаю, як їх звати )))) Тайне мірове правітєлсьтво :D

1 hour ago, Nokian said:

Це як в картах є люди, котрі постійно виграють.

ну тут саме цікаве, бо все що вище, то лірика і я тобі нічого не докажу, бо ти як 10 років тому хуйню писав, так і далі пишеш. А от останнє речення то веселіше. Покажеш хоч одного, хто постійно в карти виграє ? Якісь тексти почитати про такого, відео ? Імья фамілія ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більше  примітивна людина хоче придати ваги своїм аргументам, тим більше старається когось знецінити.

Ну і вона навіть не здогадується,що чим більшу кількість аргументів наводить, тим менш вірять їх першому аргументу,бо для чого тоді наводити наступні..

Так працює підсвідомість.

Але для примітивної людини важливіше викинути свою агресію.

Просто смішно.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Чим більше  примітивна людина хоче придати ваги своїм аргументам, тим більше старається когось знецінити.

Ну і вона навіть не здогадується,що чим більшу кількість аргументів наводить, тим менш вірять їх першому аргументу,бо для чого тоді наводити наступні..

Так працює підсвідомість.

Але для примітивної людини важливіше викинути свою агресію.

Просто смішно.

то приклад людини, яка постійно виграє в карти буде чи ні ? Ти ж на цьому побудував свою псевдотеорію наявності людей, які можуть вичисляти ірраціональну складову ? Чому ти знову зьїзджаєш в сторону ? Допустим, я неправий, і дарма вибрав такий спосіб спілкування з тобою, на данному етапі. То заперечення і доводи по суті питання будуть ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це з часів молодості,коли я грав у карти ( не так ,як Ахметов ,чи Суркіс звісно), що тобі дасть прізвище,з ким я грав?..

Любий політтехнолог ,чи шаман , враховують підсвідомі настрої натовпу.

Самі висококласні відчувають їх досить точно 

Далі діло техніки

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все, здається акція з доларом закінчилась, тепер питання чи зростання зупиниться на 38,5 чи піде і далі :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Це з часів молодості,коли я грав у карти ( не так ,як Ахметов ,чи Суркіс звісно), що тобі дасть прізвище,з ким я грав?..

Любий політтехнолог ,чи шаман , враховують підсвідомі настрої натовпу.

Самі висококласні відчувають їх досить точно 

Далі діло техніки

 

нда, ну я на якусь подібну відповідь і очікував. Нічого нового. Якщо людина добре вміє грати в *дурня* чи в щось подібне, то людина добре вміє рахувати й має хорошу памьять, якщо людина постійно виграє в *триньку*, то 100% шулєр, ака *катала* . При чому тут 

 

Точно є люди, котрі можуть вичисляти цю ірраціональну складову .

Це як в картах є люди, котрі постійно виграють.

 

так і не зрозуміло )) Але то в тебе норма, сам собі придумав, на основі цього зробив якісь висновки і давай це все з умним відом втирати іншим ))) Ну але пиши ще, борді й так важко, а так, хоч весело буде :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказав:

Ну все, здається акція з доларом закінчилась, тепер питання чи зростання зупиниться на 38,5 чи піде і далі :)

?

Screenshot_20230406-193739.thumb.png.4a9cc122dd4072a2b8fccc7a0d315a85.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ну все, здається акція з доларом закінчилась, тепер питання чи зростання зупиниться на 38,5 чи піде і далі :)

Що за орієнтир - 38,5?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо людина постійно виграє в *триньку*, то 100% шулєр, ака *катала* 

 

В тому й справа, що такій людині вішають ярлик ,, шулєр,,

Мозок так влаштований, що коли зустрічається  з чимось новим, незрозумілим- то має віднести до чогось, назавати його чимось.Потім під цими назвами кожен розуміє своє.

От якщо хтось віртуозно грає на піаніно, або забиває мячі з центру поля- то люди сприймають це як талант.

Так само є люди, котрі відчуають підсвідомі думки інших людей, тобто те, що насправді рухає тими іншими( причому часто ці інші навіть не можуть чітко виразити це своє підсвідоме) 

Такі провидці ясно зможуть використовувати, або впливати на інших .

А поскільки ціна це не просто цінність, а значною мірою УЯВЛЕННЯ про цінність, то й щоб рухати ціною, досить чачто достатньо  рухати уявленнми про ціну.

Цикли змін уявлень в масах  про цінність чогось можуть бути від кілька сотеь років  до кількох днів, чи навіть годин.

Хто відчуває ці зміни раніше інших,той і виграє. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказав:

Що за орієнтир - 38,5?

Просто перед цим помітним здешевшанням курс певний час крутився якраз десь неподалік тої планки, десь біля 38,2-38,7  останніх пару місяців. Я звісно щоденник не вів, навскидку написав, може там були і вищі стрибки, просто мені так запам'яталось. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

якщо людина постійно виграє в *триньку*, то 100% шулєр, ака *катала* 

 

В тому й справа, що такій людині вішають ярлик ,, шулєр,,

Мозок так влаштований, що коли зустрічається  з чимось новим, незрозумілим- то має віднести до чогось, назавати його чимось.Потім під цими назвами кожен розуміє своє.

От якщо хтось віртуозно грає на піаніно, або забиває мячі з центру поля- то люди сприймають це як талант.

Так само є люди, котрі відчуають підсвідомі думки інших людей, тобто те, що насправді рухає тими іншими( причому часто ці інші навіть не можуть чітко виразити це своє підсвідоме) 

Такі провидці ясно зможуть використовувати, або впливати на інших .

А поскільки ціна це не просто цінність, а значною мірою УЯВЛЕННЯ про цінність, то й щоб рухати ціною, досить чачто достатньо  рухати уявленнми про ціну.

Цикли змін уявлень в масах  про цінність чогось можуть бути від кілька сотеь років  до кількох днів, чи навіть годин.

Хто відчуває ці зміни раніше інших,той і виграє. 

все змішалось, люди коні. Нафіга просто психологію чи психологію мас возводити в культ потойбічних сил і отак вичурно описувати, особисто мені не зрозуміло. Ну і по поводу *шулєрів* , дуже раджу почитати книжку Анатолія Барбакару *Одесса мама* , щоб надалі не писати хєрні про ярлики і інше

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще перекажи суть ідеї тої книжки, коротко.

Я ж не відсилаю тебе до всіх своїх першоджерел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Краще перекажи суть ідеї тої книжки, коротко.

що значить коротко ? там описана суть і геніальні (часто безпрограшні) схеми *розводу* людей шахраями. Деякі схеми просто реально геніальні й без можливості з них вибратись. А деякі геніальні своєю простотою. Але в даному випадку, це як в тому анекдоті, що Поваротті фігово співає, звідки знаєш, мені сусід наспівав. Так і тут. Але треба буде якось перечитати

 

Я ж не відсилаю тебе до всіх своїх першоджерел.

вибач, але я твої першоджерела читав би виключно за гроші, бачачи, що вони з тобою зробили. Література має вчити, а не оболванювати, ну або ти, як завжди, просто зробив неправильні висновки з прочитаного. Доречі, реально цікаво, які речі (література,відео) для тебе є, так би мовити дороговказом, чи ти вважаєш, що це варто почитати (подивитись) ? Тільки якщо можна без Жданових і Швеців )) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я не про схеми,а про інтуїцію.Шулєри ( класичні) тут взагалі ні до чого.

Як і Швеці з Ждановими- це просто коментатори поточного моменту.

Хоча різного калібру. Є ще такий Раміс Юнус. Ну це як ближнє,дальнє світло.

Вони лише освітлюють, а куди,коли і як  їхати вирішуєш завжди сам..

Ось тут вже інші провідники.

Цікаві Роберт Саполські,Андрій Курпатов,Джордан Пітерсон.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Андрій Курпатов

о_О ти слухав (читав) Курпатова ? Та ну нахєр. Не вірю. Ібо він пиздить з точністю до навпаки відносно того, що говориш ти. Його основний меседж, що ти тварина і тебе відповідно легко *читати*, як тварину. Такі як він, імхо, готують і стають найманими вбивцями, бо основна їх задача, це *разчєловєчіваніє* людини. Остальних, що ти вище написав, не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УПД погуглив, за двох інших. Чесно, сумніваюсь, що ти їх читав, ну от чесно. Бо навіть те поверхневе, що я про них у вікіпедії прочитав, про що вони писали, ну ніяк не вьяжется з твоїм світоглядом і поведінкою. Але хай буде так, будем вважати, що ти читав ))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В Дарвіна теж не віриш?

По твоєму люди звідки взялись?

вибач, ти хворий ? Я тобі десь написав, що не вірю в ті труди, авторів яких ти навів вище ? Я написав, що не вірю, що ти їх читав, а по друге, що труди Курпатова, як мінімум шкідливі, особливо для людей з невисокою мораллю, бо це ще більше її занижує й може привести до плачевних результатів . 

 

ЗІ вже не вперше мене не покидає відчуття, що в нас спілкування проходить на рівні сліпого з глухим. Хоча розумію, що це скоріше за все, в мені говорить когнітивне спотворення : помилка проекції, коли людина вважає, що в інших співрозмовників ті ж самі знання й той же самий життєвий досвід. Хоча насправді то далеко не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...