Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Та тут дехто пише ,що якщо вилка 23-25 наприклад,то це і не прогноз( хоч сам і такого не хоче дати),а потім ще помилюсь на 20 копійок і один неврівноважений  буде мені через 10 років згадувати.

Тому встановлюємо припустимі рамки похибки спочатку.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 минуты назад, Nokian сказал:

Та тут дехто пише ,що якщо вилка 23-25 наприклад,то це і не прогноз( хоч сам і такого не хоче дати),а потім ще помилюсь на 20 копійок і один неврівноважений  буде мені через 10 років згадувати.

Тому встановлюємо припустимі рамки похибки спочатку.

Ти всі теми перетворюєш у срач. Тобі ніхто не може заборонити зробити прогноз, з ремаркою - похибка +- 1гривня, наприклад. Твій прогноз - твої правила. Але ж ти так не можеш, треба оголосити референдум, не погодитися з результатами референдуму, з усіма перегиркатися.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то кому треба прогноз- звертайтеся до Нікеля,або Маніяка.

Вони ж тут самі правильні.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

Поки Нікель не вліз все було по плану.

 

В 09.12.2019 в 22:22, nickel сказал:

Ну як без нікеля. Хто всрався? Невістка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nokian сказано:

Поки Нікель не вліз все було по плану.

Просто ти балабол!

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не помітно,що Срач  починається  тоді,коли в мої теми втручаються Нікель та Маніяк.

Це ж елементарно,хай не лізуть в мої теми( як я в їхні), і все.

Все буде добре.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

А не помітно,що Срач  починається  тоді,коли в мої теми втручаються Нікель та Маніяк.

Це ж елементарно,хай не лізуть в мої теми( як я в їхні), і все.

Все буде добре.

Директор Польщі, нічого що це загальнодоступний форум та й навіть тема не твоя, та й відповідав я не тобі.

image.thumb.png.d32d4005438cd10080fe586d490e0dad.png

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Ну ось і яскраво видно,хто розводить Срач.

То сенсу мені старатися.

Від тебе не звучала умова щоб Нікель не писав. Так шо ти засцяв!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Ha3aP сказал:

Від тебе не звучала умова щоб Нікель не писав. Так шо ти засцяв!

Більше того, за язика ж ніхто не тягнув:

В 10.12.2019 в 20:44, Nokian сказал:

Ще побажання щодо похибки.

Чекаю .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон один для всіх,умови одні для всіх.

І Нікель ,і Маніяк можуть писати,але якщо паралельно дадуть свої прогнози.

А то виходить,я ризикую а вони  ні.

Ще й потім піаряться на мені.

Так так,ні ні.

 

 

  • Ха-ха 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Nokian сказал:

Закон один для всіх,умови одні для всіх.

І Нікель ,і Маніяк можуть писати,але якщо паралельно дадуть свої прогнози.

А то виходить,я ризикую а вони  ні.

Ще й потім піаряться на мені.

Так так,ні ні.

Тебе за язик ніхто не тягнув, колхоз прогноз - дело добровольное. Не треба спригувати на мене чи втягувати мене у свої прогнози чи ставити мені якісь свої вимоги. Я тобі нічого не винен і навіть не просив прогнозувати тебе, а "числені побажання" були лише від ВебТревелера, якщо у тебе пам'ять коротка. Я навіть в вашу дискусію не ліз, поки ти сам мене не згадав. Що ж ти у стартовому повідомленні ніяких умов не ставив, а зараз починаєш окуня вмикати?

В 10.12.2019 в 19:16, Nokian сказал:

Отже, на численні прохання  публікую курс долара до гривні.

на 2020 рік.

ПОМІСЯЧНО.

Свого часу, коли я проспорив 100 грн. і що мені випоминаютьі сьогодні, через пять років., я помилився на 20 копійок.Всього.

Тому зараз запитаю, яку похибку вважатимете допустимою?

Назвався грибом, лізь у кошик. 

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Barugan сказал:

а туди де набирають бажаючих, роздавати щось будуть? 

Так, лапшу на вуха.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цьогорічні прогнози Нокіана справджуються на диво досить точно. Не дивлячись на деякі нюанси, загалом треба визнати його правоту. Особисто я, як побачу в канторах продаж нижче 23, обов’язково завітаю в його бутік і куплю в нього якусь річ.

  • Збентежений 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Цьогорічні прогнози Нокіана справджуються на диво досить точно. Не дивлячись на деякі нюанси, загалом треба визнати його правоту. Особисто я, як побачу в канторах продаж нижче 23, обов’язково завітаю в його бутік і куплю в нього якусь річ.

то зараз рік джокера

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, case_l said:

то зараз рік джокера

Хотів написати «Ну такий собі з зеленського джокер», а потім допер, що мова про коломийського. Таки так, рік джокера))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Nokian сказал:

Назбираємо  10 бажаючих,даю прогноз.

 

 

геній клоун-пі*дабол, він геній клоун-пі*дабол у всьому :0016:

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

геній клоун-пі*дабол, він геній клоун-пі*дабол у всьому :0016:

І то ж справа не в тому шо сам сказав і злиняв! А справа в тому що потім вимагає чогось від інших при тому що сам балабол балаболом!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Пророцтва - невдячна річ, але особисто я вірую в неминучість дефолту, навіть при  падаючому курсі. Чому?

 

1. Облігації (державного займу). Там умови такі, що їх можна купити тільки за гривні, а значить поміняти  доллар. Тому нерезиденти заходять, і міняють $$$ на гривню. Доречі, подібну пірамідку замутили москалі в 1998.
Чим це все закінчилось - загальновідомо. Курс рубля впав в три рази, гривні -в 2 (сильно пов'язані економіки були).

 

2. Курс гривні  росте сам-собою, якщо сприятливий бізнес-кліматі економіка на підйомі. А зараз навпаки, П.1. Ще вводять касові апарати поголовно

 

3. Облігації мега-вигідні. 15%, гарантовані державою, тобто 15% - це фактично доларовий відсоток, якій ми з вами гарантуємо своїми кишенями через зарплати і податки.

А от фішка в том, що у випадку шухера, черга  Паніковських буде - ТАКА, зо ЗВР нехватить навіть наполовину.(людська психологія "все побежали, и я побежал).  Але шалені проценти (яких доречві в світі НЕМА!)  віддавати необов'язково, якщо  оголосити  дефолт.

На спеціалізованих форумах щодо дефолту  висновок однозначний - "живі позаздрять мертвим", якось так...

(шутка :) ) Ми станемо бідніші, за бензином вигідно стане їздити до Польщі,  а дешевий сегмент і особливо  імпортери виграють (велкам то 90-ті, і зарплата в 10 $ в еквіваленті).

 

4. Нацбанком ще дотепер рулять кадри Гонтаревої (Порошенка), які і  "замутили" цю піраміду. Зеленський (Беня), коли прийшов, цю порочну практику  не зруйнував, а... очолив :). . Я його (Беню), як акулу розумію - йому не  потрібний малий стабільний дохід, він хоче всю Україну продати оптом. А судьба лоха, який вибрав його креатуру, подивившись телесеріал (фінансований за його кошти) його, як істинного семіта не цікавить.

 

А от ще одна табличка:

 

№   Страна   Центральный банк   Ставка (%)   Дата
1    Эстония    Банк Эстонии    0    2016
2    Словения    Банк Словении    0    2016
3    Латвия    Банк Латвии    0    16 марта 2016[18]
4    Франция    Банк Франции    0    2016
5    Болгария    Болгарский народный банк    0    2016


........


154    Украина    Национальный банк Украины    15,5    24 октября 2019[5]
155    Гана    Банк Ганы    16    28 января 2019[2]
156    Узбекистан    Центральный банк Республики Узбекистан    16    22 сентября 2018[12]
157    Мали    Центральный банк государств Западной Африки    16    2010
158    Сан-Томе и Принсипи    Центральный банк Сан-Томе и Принсипи    16    2009
159    Турция    Центральный банк Турецкой Республики    16,5    12 сентября 2019
160    Венесуэла    Центральный банк Венесуэлы    30,62    май 2019
 

Змінено користувачем Harddriver
  • Ха-ха 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така думка про майбутній курс:

Якщо хтось каже, що він знає, що буде з курсом ₴/$ - не вірте. Або бреше, або не розбирається.

Повністю:

Спойлер

Нетипова ситуація для України. Грудень місяць, а долар не зростає. Пересічний українець дивиться на свою купку долярів і ледь стримує сльози. Адже купівельна спроможність цієї купки впала як мінімум на 15%! І не інфляція винна - вона всього 5.1% за рік. А такий рідний і надійний долар підводить пересічного.

У голові крутяться думки - хто ж винен цього разу в бідах простої людини?

Хочеться звично повісити всіх собак на Гонтареву, але вона вже півтора роки по закордонах. Порох? Він багато кричить з телевізора, але теж не при ділах. Нова влада Зе? Ті теж не втручаються в політику Нацбанку, їм МВФ не дозволяє. Кажуть люди, що є якісь папірці ОВДП, за якими полюють іноземці. Але це, напевно, брехня! Кому треба українські борги?!

О, мабуть винні масони, Сорос і Путін! З ними нічо не ясно, але ці могли!

Що ж насправді?

Бурхливим потоком ллються мільярди доларів в Україну. Національний банк України вже ледь стримує цей напір. Лише за 2 останніх тижні НБУ викупив на міжбанку понад 860 мільйонів доларів! Золотовалютні сховища і підвали Нацбанку вже тріщать від обсягів іноземної валюти. А, окрім головного банку країни, ніхто не може купити стільки доларів.

Непросто уявити, що було би, якби Нацбанк не втрутився. Курс долара вже був би нижче позначки 20 ₴/$. А ще не почалася велика приватизація, яку обіцяють зробити чесною, з допуском нерезидентів. А ринок землі с/г призначення? Якщо прийдуть іноземці зі своїми десятками мільярдів баксів, то в Україні доларами будуть туалети обклеювати.

Що ж буде далі?

Прогнозувати курс гривні до долара сьогодні складно, як ніколи. На валютному ринку діють багато чинників, які можуть штовхати курс в різні боки.

За посилення ₴ грають:

  • Заробітчани, які переказують в Україну все більше валюти щороку.
  • Іноземні портфельні інвестори, яких влаштовує висока дохідність гривневих ОВДП.
  • Щороку зростаючі врожаї зернових, більша частина яких експортується.
  • Сильна команда @нафтогаз, яка вже виграла в Газпрому $5 млрд за газ і ще може виграти ₴11 млрд за транзит, а також не дає заробляти на газі олігархам.
  • Міжнародні організації, які підтримують Україну та команду Зе, вірять в наші реформи.

За посилення $ грають:

  • Ігор Коломойський, який не хоче повертати мільярди доларів, виведені з Приватбанку.
  • Газпром, бо не хоче транспортувати свій газ через Україну. Внаслідок зупинки транзиту Україна щорічно втрачатиме $2-3 мільярди валютної виручки.
  • Потенційна світова економічна криза (яка поки відкладається), бо долар завжди виростає при нестабільності у світі.
  • Українські експортери, бо за отримані від експорту долари вони мають менше гривень і їх не вистачає на покриття всіх витрат.

Є ще низка ситуативних чинників, кожен з яких може впливати на курс в той чи інший бік. Передбачити їх неможливо.

Висновок.І що ж робити?

Якщо хтось каже, що він знає, що буде з курсом ₴/$ - не вірте. Або бреше, або не розбирається. Що робити - тримайте частину коштів у гривнях, частину - в іноземній валюті.

Ще одна думка:

Спойлер

"Если НБУ смягчит свою монетарную политику, последствия мирового финансового кризиса "минимально" коснутся ее финансовой системы и не приведут к девальвации к гривни более чем к 30,0 гривен за доллар к концу 2020 года", - сообщил старший экономист Независимой группы макроэкономического анализа и прогнозирования Михаил Кухар на IV Ежегодном оглашении прогнозов Ukraine Economic Outlook в Украинском Доме 10 декабря.

"Наш базовый прогноз развития экономики Украины предусматривает два сценария развития экономики Украины. Первый сценарий (при условии сохранения нынешней политики так называемого "инфляционного таргетирования") предусматривает сохранение нынешнего "тренда ревальвации" курса гривни. В этом случае до мая-июня курс гривни может достичь 22 грн. за доллар, а затем сработает "эффект сжатой пружины курса", - заявил Кухар, - "когда он все-равно под воздействием баланса спроса достигнет к осени 26,5 грн./ долл."

Но наиболее оптимальной для Нацбанка была бы политика плановой, контролируемой девальвации до 27 долларов за гривню, говорит Кухар, ссылаясь на прогноз Ukraine Economic Outlook.
"Ключевой фактор: Украина подойдет ожидающемуся мировому кризису осенью 2020 "более подготовленной" и ожидающийся отток капитала не вынудит НБУ к девальвации свыше 30,0 гривен за доллар, - считает Кухар. - "Однако в случае, если НБУ продолжит политику ревальвации до отметки 22 грн./долл., осенняя девальвация, спровоцированная мировым кризисом сможет достичь отметки 31,5-32,0 грн. /долл., что неизбежно вызовет "бегство вкладчиков" из украинских банков", - комментирует прогноз Ukraine Economic Outlook старший экономист группы.
"Если девальвация в результате осеннего кризиса составит 27-30 грн./долл. или 11% - это не вызовет bunking run (бегства вкладчиков из банков), однако, если гривне придется девальвировать с 22 до 30 грн./долл. или более чем на 33% - мы можем столкнуться с повторением ситуации 2014 года в банковской системе с масштабным оттоком вкладов, что превратит рецессию в полномасштабный финансово-банковский кризис в Украине, - подчеркнул экономист. - "Поэтому вопрос "смягчения" монетарной политики НБУ, это не только вопрос экономического роста в 2020 году, в первую очередь это вопрос стойкости украинской экономики и банковской системы перед грядущим мировым кризисом", - считает Михаил Кухар.

Согласно "базовому прогнозу", озвученному на IV Ежегодном оглашении прогнозов Ukraine Economic Outlook в Украинском Доме 10 декабря ВВП Украины в долларовом эквиваленте за 2019 год достигнет отметки в 157 млрд. долл. и его рост за год составит 19%.
Рост реального ВВП за 2019 год составит 3,72%.
В 2020 году при отказе от жесткой монетарной политики долларовый ВВП Украины вырастет до значения в 177-179 млрд. долл. ВВП. Если рост не будет "скорректирован" осенним мировым финансовым кризисом.
Ukraine Economic Outlook недооценил рост ВВП в 2019-ом году, базирующийся преимущественно на притоке нерезидентов в ОВГЗ и резких скачках цен на металлы. В начале декабря прошлого года - на Экономическом лектории прогноз Ukraine Economic Outlook составлял $147 млрд (+12,6% против +15,2% фактических). В то же время, прогноз независимых экономистов оказался точнее прогноза МВФ, который оценивал значение ВВП Украины на конец 2019 года в $133 (5,2% прироста) млрд в 2019-ом году.

В то же время, Ukraine Economic Outlook спрогнозировал рост долларового ВВП на 2018 год в размере 130,5 млрд. долл. (факт - 131 млрд. долл.), а также дефлятор ВВП за прошлый год в размере 14,4% (факт - 14,5%).

В 2019 году Ukraine Economic Outlook была единственной, которая спрогнозировала снижение цен на электроэнергию после запуска рынка электроэнергии.
Напомним, что ранее Ukraine Economic Outlook прогнозировала, что переход от административно определяемых НКРЭКУ тарифов к рынку - может снизить стоимость электроэнергии для небытовых потребителей на 10-20%. 

25 октября глава правительственного комитета по энергетике Андрей Герус сообщил что с момента запуска биржевого рынка электроэнергии 1 июля цена на торгах с поставкой "завтра" снизилась в целом на 14%. До запуска рынка большинство экспертов и крупных покупателей прогнозировали рост цен в случае запуска биржевых торгов до 50%.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...