Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ну так что будет с экономикой? Будет гривна укрепляться или мы медленно и верно идем на дно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так что будет с экономикой? Будет гривна укрепляться или мы медленно и верно идем на дно?

Поки що ми "медленно и верно идем на дно" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задерти курс можна, але гроші повинні приносити гроші. А з таким курсом, як навіть зараз, чорний готівковий ринок не може приносити прибуток тим, хто на це розраховує. У людей немає грошової масси, щоб робити оборот долара, а, відповідно, і прибуток.

Тобто - чим більший курс, тим менше прибуток.

Я б особисто його опустив до 15-18 за $, і грався б в межах коридору 1-на гривня на день, заробляючи на панікерах (а таких критична маса)

Чорний нічого не вирішує в глобальному сенсі. І ніколи не вирішував. Про яких людей мова? Які обороти?

15-18 за долар??? Цитована цензором Гонтарєва розраховує на інфляцію 46% по підсумкам року.

Чорний вирішує більше, аніж Ви думаєте. Найперше - показує реальний фінансово-економічний стан. Не забули про владні дифірамби про налагодження економіки і обіцяний курс 12? То згадайте. Чорний ринок, або реальний показав реальний стан справ.

Про людей, населення України...Як ще пояснити?

Валютні обороти чорного ринку Вас здивують. Це мільярди на день. От там і створюється реальний курс, якщо не враховувати швидку реакцію на паніку населення і подібні речі. Тоді починається спекуляція з метою заробити дуже швидко і дуже багато.

Про 15-18. Ще раз почитайте, про що була мова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забули про владні дифірамби про налагодження економіки і обіцяний курс 12? То згадайте.

Ніхто не забутий, ніщо не забуто )))

Це мільярди на день.

Мільярди - це скільки? Зо п'ять-десять? Доларів?

5-10 мільйонів маленьких українців щодня обмінюють по 1000 доларів кожен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогодні 90 % конвертації валюти відбувається на чорному ринку .... Офіційна статистика .... пєчалька ... але ВСІМ вигідно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мільярди - це скільки? Зо п'ять-десять? Доларів?

5-10 мільйонів маленьких українців щодня обмінюють по 1000 доларів кожен?

За різними оцінками 2-4.

Хто скільки обмінює - то не моє діло.

Інформація доступна в широкому загалі. Попитайте в Гугла Те, що пояснювали особисто мені - не переказую, оскільки довести я нічого не зможу.

П.С. - денний оборот Форекса гляньте. Хоч це і не готівка, але цифри вражають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За різними оцінками 2-4.

Хто скільки обмінює - то не моє діло.

Інформація доступна в широкому загалі. Попитайте в Гугла Те, що пояснювали особисто мені - не переказую, оскільки довести я нічого не зможу.

П.С. - денний оборот Форекса гляньте. Хоч це і не готівка, але цифри вражають.

Заплутався я. Так форекс чи "чорний"? Вам гугл що саме пояснював?

Ок, 4 млрд баксів. Візьмемо населення України, віднімемо неповнолітніх, пенсіонерів, заробітчан, кримчан... Ну скажімо 20 млн українців щодня міняє 200 доларів (6000 доларів в місяць, Федот! Карл!).

Країна олігархів, а ви кажете йдемо на дно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, не глумись, тут навіть на Борді люди по 10000уе купують/продають, а по моїх оцінках тему-обмінник наші міняйла не використовують взагалі. Усі мої знайомі, які мають хоч якийсь дотик до товарів або матеріалів з-за кордону мусять купувати валюту, і явно не в банках її купують, тому досить рубати окуня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За різними оцінками 2-4.

Хто скільки обмінює - то не моє діло.

Інформація доступна в широкому загалі. Попитайте в Гугла Те, що пояснювали особисто мені - не переказую, оскільки довести я нічого не зможу.

П.С. - денний оборот Форекса гляньте. Хоч це і не готівка, але цифри вражають.

Заплутався я. Так форекс чи "чорний"? Вам гугл що саме пояснював?

Ок, 4 млрд баксів. Візьмемо населення України, віднімемо неповнолітніх, пенсіонерів, заробітчан, кримчан... Ну скажімо 20 млн українців щодня міняє 200 доларів (6000 доларів в місяць, Федот! Карл!).

Країна олігархів, а ви кажете йдемо на дно.

На сьогодні востаннє прошу уважно читати.

Мова йшла про чорний ринок.

Крім того, для порівняння, я просив Вас погуглити (вікіпедія) про денний оборот Форекса.

Якшо Вася за станком заробляє 100$ на місяць, а власник кількох заводів 10 000$ за місяць, то середня їх зарплата 5050$ за місяць. Візьміть сукупний валовий дохід України за рік, поділіть на 12 (місяців), а потім подумайте, чому зарплата більшості Ваших знайомих і близько не подібна до тієї цифри.

Так же само Ви намагаєтесь вивести якесь середнє в розрахунку на людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007, не глумись, тут навіть на Борді люди по 10000уе купують/продають, а по моїх оцінках тему-обмінник наші міняйла не використовують взагалі. Усі мої знайомі, які мають хоч якийсь дотик до товарів або матеріалів з-за кордону мусять купувати валюту, і явно не в банках її купують, тому досить рубати окуня :)

Так, купують/продають, але щодня і ті самі люди?

keepo, я вірю, що в періоди різкого росту/падіння такі оберти присутні, але щоденний оборот чорного ринку 2-4 млрд доларів???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоденний оборот чорного ринку 2-4 млрд доларів

тут наших місцевих мінял гопніки з мільйоном $ з автоматів стріляють, і це 1 міняйло в маленькому місті без особливої економіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут наших місцевих мінял гопніки з мільйоном $ з автоматів стріляють

нагадай, де й коли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Легесенько 2-4 млрд баків...

Тут десь колись на борді курси фінансової грамотност пропонували.

Паралельно і математику за школу можна підігнати.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нагадай, де й коли?

ось у цих хлопаків був мільйон в сумці

поки цю новину шукав, знайшов ще одну, про 700к гривень за травень 2015. Там уже в квартирі і нападники з ножами. Нагадаю, що це суми одного міняйла (а скільки їх у Луцьку?) і скоріше всього за якусь 1 оборутку. Такі суми носять міняти відразу одним махом, під замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо Вася за станком заробляє 100$ на місяць, а власник кількох заводів 10 000$ за місяць, то середня їх зарплата 5050$ за місяць.

кількість василів значно перевищує кількість власників заводів, тому середня зарплата така не вийде.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, я підозрюю що суму уже базарники придумали

валютчик баксовий мільйонер.... нафіга йому тоді валютчиком бути ?

суми крутяться великі але не на стільки, і міняються вони не на базарі а десь в безпечних місцях

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо Вася за станком заробляє 100$ на місяць, а власник кількох заводів 10 000$ за місяць, то середня їх зарплата 5050$ за місяць.

кількість василів значно перевищує кількість власників заводів, тому середня зарплата така не вийде.

Якщо у всіх василів зарплата - $100, то буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як елемент курсів фінансової грамотності - "сповідь валютчика": http://economics.lb.ua/finances/2015/01/25/291629_spovid_valyutnogo_minyali_u_chasi.html :)

якщо припустити, що в Луцьку 33 валютчика, які сумарно за місяць міняють мульярд баксів - то кожен з них повинен міняти в день не менше мульйона баксюків... КОЖЕН! ЩОДНЯ! без вихідних!

валютні фантазери, а ви хоч уявляєте, скільки об'єму становить мульйон гривень найкрупнішою купюрою? ;)

чомусь котеджі будують чиновники-корупціонери, митники-прокурори, а валютчики на їх фоні живуть дуже й дуже скромно... зате ризики - неспівмірні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, я підозрюю що суму уже базарники придумали

валютчик баксовий мільйонер.... нафіга йому тоді валютчиком бути ?

Та що ти розумієш. Покликання таке у валютного міняйла, людям допомагати.

Злочинна влада і банки вимагають то копії паспортів, то вводять податки на обмін, то обмежують суму валюти в день. І тільки робінгуди з під цума і на варшавці здатні захистити народ від утисків держави.

Мульйон в день навіть при спреді один цент на доларі... Ех, чому я на валютника не вчився?

Якщо у всіх василів зарплата - $100, то буде :)

Ще один математичний геній Луцька.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нагадай, де й коли?

ось у цих хлопаків був мільйон в сумці

поки цю новину шукав, знайшов ще одну, про 700к гривень за травень 2015.

майже оффтоп: :)

Їхав пан з кучером Іваном у далеку дорогу. Вони їхали мовчки, але мовчанка обридла. Пан і надумав поговорити. В цей час вискочив заєць. Пан і почав свою розмову з зайця.

— От у мене в лісі водяться зайці, тільки не такі, як оце пострибав маленький, а великі. Я з-за границі привіз на розплід. Одного разу я зібрався на охоту, взяв із собою чоловік з десять загоничів. Вони нагнали на мене зайців, а я їх тільки — бах та бах! Тоді я набив їх десятків зо три... А одного забив, то такого величезного, як баран завбільшки! Ну, а коли здер з нього шкуру, то було більш як півпуда сала. От які в мене зайці!

Кучер слухав, слухав, а далі і каже:

— Но-о, гніді, скоро вже і міст той, що під брехунами ламається.

Почув це пан і каже:

— Чуєш, Іване, так от які зайці бувають! Правда, що в нього півпуда сала то не було, а так, фунтів з десять.

— Звісно, заєць зайцем, — каже Іван.

Ну, їдуть далі, а пан знову до Івана:

— От що, Іване, а чи скоро вже буде той місток?

— Та скоро вже, пане, — каже Іван.

— Так от знаєш, Іване, — продовжує пан, — мабуть, що на тому зайцеві і десяти фунтів сала не було — так фунтів три-чотири, не більше.

— Та мені що, — каже Іван, — хай буде і так.

Але проїхали трохи, пан повертівся на місці та й знову:

— А чи скоро, Іване, вже той міст буде?

— Так, скоро, пане, ось-ось, тільки в долинку спустимось.

— Гм... — каже пан, — а знаєш, Іване, на тому зайцеві і зовсім сала не було — сам знаєш, яке на зайцеві сало.

— Та звісно, — каже Іван, — заєць зайцем.

Спустились в долину, а пан і питав:

— А де ж, Іване, той міст, що ти про нього говорив?

— А він, пане, — каже Іван, — розтопився так само, як те заяче сало, що ви про нього говорили.

... а якщо серйозно - то валютників за 10-20 тис.дол. вбивають, а більші суми прямо біля Панно і не міняють за раз :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у всіх василів зарплата - $100, то буде :)

Ще один математичний геній Луцька.

Я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не правий?

Не знаю ваших політичних переконань, тому не скажу, чи ви правий, чи лівий, чи центрист.

Середня заробітна плата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не правий?

Не знаю ваших політичних переконань, тому не скажу, чи ви правий, чи лівий, чи центрист.

Середня заробітна плата

Мої політичні переконання тут ні до чого. Моє зауваження стосувалося звичайної арифметики. І не мало ніякого відношення до статистичної середньої заробітної плати. Не думав що це буде так важко зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...