Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

То просвітіть, як має утворюватись ціна, якщо я повний ноль (маю освіту техніка-технолога з приготування їжі, знаю що таке калькуляція, як розраховується собівартість продукції, що таке торгова націнка і як це має відображатись в обліку). І поясніть як може вся країна на базарі торгувати, якщо нема виробництва.

блін, як мала дитина, скільки хоч, стільки й націняй, якщо це не товари першої необхідності. Твої закиди актуальні лише для монополістів, коли монополіст задирає ціну, або навпаки демпінгує, щоб вижити конкурентів й стати монополістом. У всіх інших випадках, скільки б ти не націнив, завжди знайдется Уася, який поставить на гривню дешевше, от й коливаются ціни в діапазоні, між собівартістю зі всіма витратами до такої ціни, щоб в якогомога меньшої кількості конкурентів виникало бажання скидати ціну ще більше. Так що якщо дорого, ОБОВЬЯЗКОВО є місце, де дешевше (в розумних межах, а деколи й в нерозумних), тільки це необхідно шукати, на тому й живе базар, один продає мало зате дорого, інший багато, але дешево

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Сьогодні на опт. базі скуповувався (морепродукти). Затарився для себе десь на 3000 грн. Народу було достатньо, навіть хтось там в черзі планував побитися ))). Взнавав в продавця - риба вся з-за кордону, української навіть в поміні не має. Тепер логічне запитання - куди підуть ті гривні, за які народ закуповує вже декілька днів весь той імпорт???

в долари щоб купити ту ж рибу.. Тоді може відмовитись на деякий час від морепродуктів ? думаю можна і без них прожити пару місяців.. Коропи да й красі купувати. І то логіно що в нас не водяться кальмали і скумбрії та інша екзотика...

Ігор, в людей піст, треба шукати альтернативу по м’ясу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на опт. базі скуповувався (морепродукти). Затарився для себе десь на 3000 грн. Народу було достатньо, навіть хтось там в черзі планував побитися ))). Взнавав в продавця - риба вся з-за кордону, української навіть в поміні не має. Тепер логічне запитання - куди підуть ті гривні, за які народ закуповує вже декілька днів весь той імпорт???

в долари щоб купити ту ж рибу.. Тоді може відмовитись на деякий час від морепродуктів ? думаю можна і без них прожити пару місяців.. Коропи да й красі купувати. І то логіно що в нас не водяться кальмали і скумбрії та інша екзотика...

Ігор, в людей піст, треба шукати альтернативу по м’ясу.

Ну тоді або кашку або саму воду.. піст це значить менше їсти як на мене.. То виходить що постити зараз дорого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отправлено Сегодня, 12:04

Bankirr, on 26 Feb 2015 - 12:01, said:snapback.png

Ну, что я могу сказать по поводу цен ? И так, когда мне сказали, что на WOG будет подорожание сразу на 3 грн., я в этот бред не поверил. Вчера сказали, что снова будет +3грн. и я снова не поверил. Сегодня говорят, что дизель в вагонах считают по 31 грн./л. и ждут подорожание на АЗС до 35 грн/л дизтоплива.

P/S Не судите строго, что услышал, то озвучил.

Неизбежное

Газ 16-18

ДТ 35-38

А-95 32-36

Имеем шо имеем

Отправлено Сегодня, 14:17

Trinno, on 26 Feb 2015 - 13:47, said:snapback.png

Это цена на завтра или на следующую неделю?

с новыми закупками это дней 5-10

http://forum.kurs.co...-benzin/page-26

Змінено користувачем SashaOn
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на опт. базі скуповувався (морепродукти). Затарився для себе десь на 3000 грн. Народу було достатньо, навіть хтось там в черзі планував побитися ))). Взнавав в продавця - риба вся з-за кордону, української навіть в поміні не має. Тепер логічне запитання - куди підуть ті гривні, за які народ закуповує вже декілька днів весь той імпорт???

в долари щоб купити ту ж рибу.. Тоді може відмовитись на деякий час від морепродуктів ? думаю можна і без них прожити пару місяців.. Коропи да й красі купувати. І то логіно що в нас не водяться кальмали і скумбрії та інша екзотика...

Якщо ще деякий час буде зростання цін то скоро для пересічного українця серед морепродуктів будуть доступні тільки макарони "по флотськи".

Змінено користувачем tmt
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на опт. базі скуповувався (морепродукти). Затарився для себе десь на 3000 грн. Народу було достатньо, навіть хтось там в черзі планував побитися ))). Взнавав в продавця - риба вся з-за кордону, української навіть в поміні не має. Тепер логічне запитання - куди підуть ті гривні, за які народ закуповує вже декілька днів весь той імпорт???

в долари щоб купити ту ж рибу.. Тоді може відмовитись на деякий час від морепродуктів ? думаю можна і без них прожити пару місяців.. Коропи да й красі купувати. І то логіно що в нас не водяться кальмали і скумбрії та інша екзотика...

Ще деякий час піде зростання цін і скоро для пересічного українця серед морепродуктів будуть доступні тільки макарони "по флотськи".

тю,

а морська капуста? а інші всілякі "водорості" ?

чи з "морепродуктів" тільки "ікорку" вибираємо ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на опт. базі скуповувався (морепродукти). Затарився для себе десь на 3000 грн. Народу було достатньо, навіть хтось там в черзі планував побитися ))). Взнавав в продавця - риба вся з-за кордону, української навіть в поміні не має. Тепер логічне запитання - куди підуть ті гривні, за які народ закуповує вже декілька днів весь той імпорт???

в долари щоб купити ту ж рибу.. Тоді може відмовитись на деякий час від морепродуктів ? думаю можна і без них прожити пару місяців.. Коропи да й красі купувати. І то логіно що в нас не водяться кальмали і скумбрії та інша екзотика...

Ще деякий час піде зростання цін і скоро для пересічного українця серед морепродуктів будуть доступні тільки макарони "по флотськи".

тю,

а морська капуста? а інші всілякі "водорості" ?

чи з "морепродуктів" тільки "ікорку" вибираємо ?

Ну да, "водоростями" багато наїсишся. Ви ще лепеху згадате, теж на воді росте. :)

Змінено користувачем tmt
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, "водоростями" багато наїсишся. Ви ще лебеду згадате, теж на воді росте. :)

ну раз мова про "морепродукти" то "водорості"

а наїстися є і так чим, пошукай тему вегетаріанство :)

чи без "мняса" нє ?

p.s. по трішки скочуємось в оффтоп

p.p.s. лепеху не їв, треба буде спробувати

Змінено користувачем MANJAK11
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лепеху не їв, треба буде спробувати

Її не їдять. :_07: Це в ТМТ говорить "надлишок" знань.

Її в лікарських цілях використовують.

А от те що не спробував не вірю.

Колись горілку випускали на корені аіру. Оце таж лепеха. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ая з 1 березня на права думав іти здавати ! Куплю тепер собі велосипед !

мати посвідчення водія, мати своє авто і заправляти його - це 3 різні речі. Вивчитись та отримати його варто, може знадобитися при влаштуванні на роботу і т.д.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо б ви трохи шурупали в тому що зараз відбувається в Україні, то б знали що ця "адекватна" людина? хоче тільки одного, розхерачити градами всю Україну. Френкі ти ж не просто поддєржал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо б ви трохи шурупали в тому що зараз відбувається в Україні, то б знали що ця "адекватна" людина? хоче тільки одного, розхерачити градами всю Україну. Френкі ти ж не просто поддєржал.

не вдаюсь в його наполеоновські плани , але в даному відео не почув хоч дурні про валюту, все і по факту за 5 хв, чим бред який несуть по тв.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ця людина хоче я не знаю.... але те що фейки розвіює наших ЗМІ це факт....

інша справа що це однобоко і пахне заказом і про іншу сторону він тупо мовчить.... явно працює на рашу

але тим не менше час від часу корисно глянути даби такс сказать пунімать як нас зомбують..... і не плавать в ілюзіях шо зомбує тіко РашаТВ... наше не далеко ускакало...

ту РОМАХА

Не панікуй) загавара тут нет) і з іншими я особисто не знайомий)

Змінено користувачем Pavelix
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак сам журналіст з України!

сидить за бугром і розказує як в нас все погано. ніби ми не вкурсі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво: столярка, френкі, павелікс, босий, хто там ще. може зупинитесь, а то так всю кантору попалите?

я ще, а що ? Да є в того тіпа заангажованість, але НАЖАЛЬ він в більшості говорить правду

Да, буквально за год страну превратили для пристанище для торгашей, менял, валютчиков, где нету никаких регуляторов и законов. Все забыли про учителей, почтальонов, инженеров, простых работяг.

та да, за рік, а до цього був рай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мастеркард долар підняв на 6грн і польський злот на 1.60грн. Думаю завтра буде як на відео!

s5coyD0x31c.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мастеркард долар підняв на 6грн

А Віза навпаки опустила до 28. Парадокс.

MpVOq.png

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мастеркард долар підняв на 6грн

А Віза навпаки опустила до 28. Парадокс.

Курсы VISA обновляются один раз в день около 03:00 по Киевскому времени, кроме субботы и воскресенья

П.С. Курсы MasterCard обновляются один раз в день около 19:00 по Киевскому времени, кроме субботы и воскресенья.

П.С.С. о 03.00 - Віза буде дорожче, вона завжди на трохи дорожче мастера!

Змінено користувачем BodyLife
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курсы VISA обновляются один раз в день около 03:00 по Киевскому времени, кроме субботы и воскресенья

П.С. Курсы MasterCard обновляются один раз в день около 19:00 по Киевскому времени, кроме субботы и воскресенья.

П.С.С. о 03.00 - Віза буде дорожче, вона завжди на трохи дорожче мастера!

Зрозумів, чекаю 03:00 по Києву )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...