Перейти до змісту

Самооборона Луцька


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 212
  • Створено
  • Остання відповідь

На Волині «Правий сектор» провів перші тренування

«До Володимира-Волинського ми прибули на запрошення місцевих активістів, які виявили бажання створити осередок самооборони та долучитися до нашої організації», - сказав представник «Правого сектору» та голова Виконкому УНА-УНСО Ярослав Лагнюк.

«Ми навчатимемо молодь та місцевих активістів захищатися на вулиці від міліції та тітушок, створюємо дієву мережу загонів самооборони на місцях.

«Правий сектор» не виключає, що частину місцевих загонів самооборони доведеться передислокувати до Києва для участі у подальших акціях протесту.

Інструктори «Правого сектору» вирушили до сусіднього Нововолинська, де проведуть подібні тренування для активістів шахтарського міста.

У відкритих тренуваннях беруть участь усі бажаючі, однак відбудуться ще й закриті тренування для членів організації «Правий сектор».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Стрию (Львівська обл. біля 100 000 чол.) цікаво поступили. Самооборону - Стрийську сотню громада взяла на свій баланс (вже зібрали більше мільйона гривень). Легалізовували через рішення міськради. Прокуратура не втручалась. Вимоги до хлопців серйозні. На кожного реєстрового самооборонця шиється індивідуальна форма, закуповується якісне обладнання на суму біля 5000грн. Це і офіцерський бронік з титановими пластинами - легший, якісніший, використовується як розгрузка; броньована каска - витримує постріл, але казали що шия може зламатись і т.д. Головна мета - захист населення від свавілля влади-міліції; завжди бути на передовій.

Чого таке стало можливим. Мабуть все залежить від людей. Гарячих не сильно багато і хоч на старті було багато бажаючих потрясти обладунками, коли їм пояснили специфіку діяльності, поменшало, черга вже не стоїть, але сотня в повному екіпменті вже є, при чому на практично повному утриманні. Реальне народовладдя. Але є одне але: в ситуації яка зараз в країні, коли практично вся влада зняла маски, в них міліція звільняється, а у нас вичищає пагони під нові зірочки.

Ну і вони вирішили самооборону після перемоги не розпускати.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і вони вирішили самооборону після перемоги не розпускати. :)

Дуже правильне рішення. Адже і потім роботи не поменшає. Наприклад, вже неодноразово говорилось про майбутні вибори. І питання там буде стояти не стільки щоб правильно проголосувати, як потім захистити цей вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«ПРАВИЙ СЕКТОР» ТА САМООБОРОНА ПІКЕТУВАЛИ ПРОКУРАТУРУ У ЛУЦЬКУ

Яка популярна, все-таки, штука - німецький флектарн ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно хочу попросить, самооборона, заберите у девочки барабан, или научите барабанить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чому скрізь пишуть, що народу було лише пару десятків?!?! Спочатку так, але станом на 17:30 народу було вже близько 1000!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чому скрізь пишуть, що народу було лише пару десятків?!?! Спочатку так, але станом на 17:30 народу було вже близько 1000!

Ой, ну, прям!

Там тротуар столько не вместит. Вместе с ментами даже пол тыщи не набралось, насколько я могу сосчитать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно завтра в прокурорів запитати вони за ніч порахують,тре повістки ж надрукувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чому скрізь пишуть, що народу було лише пару десятків?!?! Спочатку так, але станом на 17:30 народу було вже близько 1000!

спочатку було менше сотні.

потім підтягнувся бабулькін сєктор й стало трішки більше. про тисячу мова не йде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1655778_465852670207382_2008946507_o.jpg

У нікого мислі не було живой факел зделать із мусора ?

та тебе чекали))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1959356_456847721108144_343495352_n.jpg

фотографія баян. але я хочу спитати, ви бачили реакцію бабулькі в лівій верхній частині фотки?

як тільки організується бабулькін сєктор всім буде капець))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нікого мислі не було живой факел зделать із мусора ?

Сишиш, діванний воєн, шото тєбя нє відно було вчора, чи може кльово замаскувався? Нє? Давайдасвіданья!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беріть в руки це і йдіть сюди або сюди ... чим нас більше тим краще!!!

Слава Україні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.lutskrada.gov.ua/fast-news/vidbulasya-54-pozachergova-sesiya-miskoyi-rady

Третій з кінця абзац: "Також під час засідання депутати прийняли рішення перейменувати ДКП «Фольклорія – творчий центр» в КП «Волинська самооборона» та затвердили нову редакцію статуту підприємства."

Узаконили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За участю більшості волинян сформовано новий склад депутатського корпусу Обласної ради.

Депутати прибули в залу на рейстрацію...

Приступають до вирішення нагальних питань в області... :_05: :_05: :_05:

OT0KoqlZrF4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Baracuda, а що означає "за участю більшості волинян"?

Більшості з тих, за чиєї підтримки, що Башкаленка побили?

Так це легше, ніж "вирішувати нагальні потреби області"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшості з тих, за чиєї підтримки, що Башкаленка побили?

побили башкалєнка? не смішіть, дали два підзатильника, а він й обісцявся з переляку.

найшли чим перейматись))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани терміново є потреба у великій карті Волинської області і м.Луцька

Також є потреба в сканері.Є потреба в канцелярії-файліки,ноут-стікери,маркери,кольорові стікери-закладки.

Готовий під'їхати і забрати.

Пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, якщо ви дійсно говорити про люстрацію не просто так, а хочете якось цьому допомогти:

В Луцьку створена група люстрації при Самообороні, керування нею від Волинської Самооборони доручено нашому бордівцю - vanus’у. Думаю, цій людині ви можете довіряти. Ця група діє разом з більш широким люстраційним комітетом по Волині, про який вже заявили громадські діячі, Самооборона, Автомайдан і Правий сектор. Завданням цього руху буде звільнення з займаних посад усіх, хто був пов’язаний корупційними діями в діючій владі, мав відношення до Партії регіонів, а також недопущення до нової влади "фарбованих лисів" та осіб, які не виправдали довіру громади після Помаранчевої революції.

Думаю, там роботи вистачить на всіх. Приходьте на Київський майдан в приміщення облради в штаб Самооборони і приєднуйтесь. Повідомляйте факти, ідеї, допомагайте в захисті громадян і т.д.

Якщо маєте сумніви, то варто зазначити, що в складі Самооборони можна побачити багато шанованих бордівців, тобто всі свої, а не "відмазка для політиків"

І ще одне: старайтесь не критикувати, бо все насправді дуже складно і потребує значної організаційної роботи, що людям, які з таким не дуже стикалися, робити важко.

Приєднуйтесь! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що зараз активно працює комітет люстрації - це дуже добре. Але є ще одна значуща річ, це штат тих чиновників. Можливо він нічого поганого і не робив, але і корисного також. Всі погодяться, що є в державному апараті ціла армія чиновників, які ні за що не відповідають, не зрозуміло що вони взагалі роблять, але отримують зарплату із бюджету, користуються усіма пільгами... А це все наші гроші. Чого Європа так бореться за скорочення рядів дармоїдів.

Я розумію, що зараз це якби не на часі. Бо я бачу як народ робить усе можливе, сам намагаюсь допомогти по максимуму, роботи просто реально купа. Але тим не менш про це забувати не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як передати інформацію правому сектору ?

В Просвіті мене відсилали від одного до другого, а потім сказали дзвонити в штаб.

Я подзвонив, по телефону мене попросили подзвонити через годину, тіпа зайняті.

Я щось думав, що якщо даєте телефон в штаб - то це має бути як гаряча лінія, де тебе завжди вислухають і т.д. А не я маю по 10 разів намагатись поспілкуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Megaherz, а ти впевнений, що правому так необхідна твоя інформація? Без образ, просто запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...