Перейти до змісту

Самооборона Луцька


difoto

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 212
  • Створено
  • Остання відповідь

1743731_1392868734310606_874535614_n.jpg?oh=78d8880e9b229aee9a8d9f7ed6cec231&oe=52FCA9E6&__gda__=1392269353_8fe545be64bdcf6b517ba62695e3571b

Sud.jpg

зараз під ровд. це я розумію самооборона.

а не людей від терещука відганяти...

Самооборона Майдану

11.02.2014 керівник Самооборони Майдану Андрій Парубій підписав Наказ №1"Про основні засади організації «Самооборони Майдану"

«Самооборона Майдану» є всеукраїнським понадпартійним громадським рухом, який ставить перед собою такі завдання:

1. Зберегти суверенітет та єдність України.

2. Відстояти європейський вибір України.

3. Захистити права і свободи громадян.

4. Чинити спротив діючому злочинному режимові до повного його усунення.

«Самооборони Майдану» є добровільним громадським формуванням, що діє на основі самоорганізації, громадянської солідарності та координації діяльності структур різного рівня. «Самооборони Майдану» координує свої дії виключно з Штабом національного спротиву на центральному рівні.

Головні функції «Самооборони Майдану»:

1. Активна протидія намаганням режиму встановити в Україні повноцінну диктатуру

2. Захист громадянських прав українців, а саме права на чесні вибори та мирний протест.

3. Протидія імперським впливам Кремля.

4. Боротьба з проявами корупції та свавілля чиновників.

5. Очищення влади від кримінальних та антиукраїнських елементів.

6. Підтримання громадського порядку та територіях, вільних від режиму, а також розширення таких територій.

7. Підтримка та захист нових ефективних практик громадського урядування на територіях, вільних від режиму.

Дотримання основних положень «Самооборони Майдану» є обов’язковим для всіх учасників. Умисне їх порушення карається виключенням з «Самооборони Майдану».

Структура ”Самооборони Майдану ”

Базовою структурною одиницею «Самооборони Майдану» є сотня, що налічує від 70 до150 осіб. Сотні можуть створюватись за територіальним та за екстериторіальним (профільним) принципом. Головна структурна одиниця сотні — десяток (рій) 8-12 осіб, які в свою чергу можуть об'єднуватись у чоту (3-4 рої).

Обласний штаб «Самооборони Майдану» координує діяльність сотень на рівні області та є зв'язковою ланкою між сотнями, районом та Центральним Штабом.

Районний Штаб «Самооборони Майдану» створюється з метою координації сотень, які знаходяться в межах району при умові існування 3-х і більше сотень, і підпорядковується Обласному штабу.

Центральний Штаб «Самооборони Майдану» - планує та координує всеукраїнську діяльність районних та обласних штабів «Самооборони Майдану». До Центрального Штабу входять Керівник «Самооборони Майдану», його заступники по напрямках, Виконавчий комітет.

До повноважень Керівника «Самооборони Майдану» належать - управління загальнонаціональною структурою «Самооборони Майдану», визначення стратегічних напрямків розвитку організації, призначення керівників обласних штабів, реєстрація сотень, зупинка діяльності структур, що порушують Основні засади.

Прикінцеві положення

1. Повноваження та функції штабів будуть визначені окремим Положенням. До моменту остаточного оформлення структури Центральним штабом призначаються координтори на місцях.

2. Структури «Самооборони Майдану» діють лише в системі вертикального підпорядкування вищестоящих органів «Самооборони Майдану».

3. Усім самоорганізованим структурам «Самооборони Майдану», які створені на місцях в термін 1 місяць зголоситись до виконкому Центрального штабу за тел: 0688681277 та електронною адресою: [email protected]. Усім самоорганізованим підрозділам «Самооборони Майдану», які не зареєструвались у визначений спосіб та (або) не підтримують вказані у даному документі положення, подбати про іншу назву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Гузю і Ко

Там розклад такий, що "Волинська Січ", та що Данильчук - все в силі, просто це підрозділ, який лишається в Києві. Там тре люди постійно, думаю, це ні в кого питань не викликає, всі можуть туди записуватися без проблем. Тому є певна логіка, щоб не забирати Данильчука звідки, а для формування місцевого відділення взяти іншу людину. Так як організація стає всеукраїнською, то Парубій довіряє регіональні підрозділи тим, кого знає особисто і довіряє, в даному випадку, Гузю.

Тому, великої трагедії поки що не бачу. Якщо кількість незалежних, позапартійних самооборонців буде достатньо великою, вони в принципі матимуть змогу впливати на керівництво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гузь? Місцевим осередком ВО Майдан? Бльо, вже б краще Шибу, він хоч від груді жме нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бльо! Вы знаете, чего мы так долго и вяло революцию делаем? Потому что вместо того, чтобы сконцентрировать все силы на главном враге, мы спорим и выбираем, какой из оппозиционеров самый оппозиционный, или кто из координаторов и лидеров, самый координирующий и лидирующий. Бльо...

У нас есть конкретный враг, а мы с неприятными личностями боремся.

Эти то хоть в наших руках, сами выберем, сами уберем. Бльо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Два слова" від мене:

Взагалі не довіряю "маріонеткам", вже краще взяти якогось "дядька з народу" , наприклад колишнього військового чи афганця , який розуміється більше в військовому ділі, а не в політиці. Який зможе зкоординувати правильно народ в разі "зачисток" чи іньших спроб розігнати всіх з боку влади і МВС.

А от якщо ви хочите щоб Гузь чи ще хтось ( не буду уточняти прізвища) виїхав за рахунок революції і теперішніх дій на верх, --- будь-ласка. Але даю 100% що Гузь в разі затримання МВС , відмажеться швидко...

P.S. Особисто моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, а ви не задумувались над тим, що парубій довіряє гузю, як політичній фігурі? гузь виконуватиме функцію координатора, а саму самооборону на місці тренуватиме та "ганятиме" людина з військовим чи армійським досвідом? мені здається приблизно так, інакше толку мало.

з гузя генерал, як з гавна пуля.

в будь-якому випадку я вважаю, що в самооборону йти варто. завжди можна зорієнтуватись по місцю. на борді ми точно не вплинемо на волинську січ :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, Гузь відверто і безпардонно рветься до влади, і це починає кидатись в очі. Всюди він експерт, любу дірку заткнути може, універсал.

Політику - політикам, оборону - оборонцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Два слова" від мене:

Взагалі не довіряю "маріонеткам", вже краще взяти якогось "дядька з народу" , наприклад колишнього військового чи афганця , який розуміється більше в військовому ділі, а не в політиці. Який зможе зкоординувати правильно народ в разі "зачисток" чи іньших спроб розігнати всіх з боку влади і МВС.

А от якщо ви хочите щоб Гузь чи ще хтось ( не буду уточняти прізвища) виїхав за рахунок революції і теперішніх дій на верх, --- будь-ласка. Але даю 100% що Гузь в разі затримання МВС , відмажеться швидко...

P.S. Особисто моя думка.

Вы конкретно имеете, кого предложить?

Такого, как вы описали, но чтобы его знал и доверял ему Парубий?

Если нет, то будьте добры с вашими советами, подождите до победы, пожалуйста.

Я тоже не в восторге, мягко говоря, от Гузя, это все знают, кто меня знает, но я за единство и концентрацию позитивных сил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такого, как вы описали, но чтобы его знал и доверял ему Парубий?

Вагон таких есть. И предлагали. Но "Народна рада" выбрала Гузя. И зачем тут Парубий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но "Народна рада" выбрала Гузя. И зачем тут Парубий?

Затем, что, насколько я поняла, организовывается "Самооборона Майдана", а значит:

2. Структури «Самооборони Майдану» діють лише в системі вертикального підпорядкування вищестоящих органів «Самооборони Майдану».

Если не так, значит у нас создается отдельная банда, ее надо назвать иначе и до победы нам срать и срать, потому что у нас, блин, из двух украинцев три гетьмана и это неизлечимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

афганцям винесли міру "домашній арешт" та електроні браслети.

сотня самооборони постояли півдня й розійшлись. нові танці? для чого приходили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гузь так Гузь і хрен з ним! Головне щоб до облради не 10-20 чоловік приходило і довіра була серед нас. Щоб можна було покластися на плече товариша і не розбігались всі хто куди в критичний момент!

Повірте! Дуже розчаровує коли ти лідер а "військо" розбіглось і в кущах (за компутерами) сидить :0037: , боїться чи наприклад заявляє: "я сракою, ой душею з вами!", або в мене інші пропозиції, ідеї! Тьху на таких.

ПОВИННА БУТИ БІЛЬШІСТЬ! В ЦЬОМУ МИ СИЛА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, ви звичайно можете мінусувати, карма то останнє, що мене хвилює, але я б крім мінуса хотів би й почитати, що я не так сказав.

може помиляюсь й ви мене виправите...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сотня самооборони постояли півдня й розійшлись. нові танці? для чого приходили?

Демонстрація сили та єдності з затриманими.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демонстрація сили та єдності з затриманими.

а чим в цьому випадку самооборона відрізнялась від звичайних мітингуючих з майдану?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демонстрація сили та єдності з затриманими.

а чим в цьому випадку самооборона відрізнялась від звичайних мітингуючих з майдану?

В даному випадку - демонстрація сили. На відміну від простих громадян, зокрема, як це було біля Києво-Святошинського суду та Святошинського РВ Києва, які були простими протестувальниками, нехай і агресивними.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не тойво. не поспішайте з висновками. у всіх випадках робіть так, як не робить більшість людей в країні - думайте мільйон разів, перш ніж приймати рішення, щоб потім не прийшлось мільйон разів шкодувати. Вірте тільки тим людям, яких знаєте і довіряєте, а не форумам, газетам чи політикам.

І все буде гут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

druid, так намагаюсь для себе розібратись. якщо по принципу вірте тільки тим людям, що знаєте, то в мене особисто варіант один - сидіти дома))

В даному випадку - демонстрація сили

в чому ця демонстрація полягала й що вона дала?

чотирьох своїх мєнти загребли й закрили, як й хотілось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

druid, так намагаюсь для себе розібратись. якщо по принципу вірте тільки тим людям, що знаєте, то в мене особисто варіант один - сидіти дома))

то вже пора виходити в поле і знайомитись ;-)

А для обєктивного орієнтиру зауважу на такій обставині. На поза-поза-минулому віче жоден з політиків не обмовився про самооборону ні словом. Дипломатично послали ПС і А нах. На поза-минулому віче про самооборону заікнувся тільки Ю. Луценко, сказавши, що їх багато і вони сильні. Вже на останньому віче і навколо нього про самооборону говорять всі... в першу чергу політики звичайно.

Не буду коментувати, створю видимість незаангажованості.

І маленька ремарочка: рішення по волинській самообороні приймали ВО Майдан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то вже пора виходити в поле і знайомитись ;-)

та я виходжу, але забуваю знайомитись))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гузь так Гузь і хрен з ним! Головне щоб до облради не 10-20 чоловік приходило і довіра була серед нас. Щоб можна було покластися на плече товариша і не розбігались всі хто куди в критичний момент!

Повірте! Дуже розчаровує коли ти лідер а "військо" розбіглось і в кущах (за компутерами) сидить :0037: , боїться чи наприклад заявляє: "я сракою, ой душею з вами!", або в мене інші пропозиції, ідеї! Тьху на таких.

ПОВИННА БУТИ БІЛЬШІСТЬ! В ЦЬОМУ МИ СИЛА!

Проблема в тому що Гузь - не лідер. Лідер той - за ким люди йдуть, мислять однаково з ним, розуміють з пів-слова, сліпо довіряють, поважають, підтримують і тд і тп. А Гузя призначили і сказали - нате, ось вам лідер, ідіть за ним, вірте йому як нам самим. А "військо" не вірить. Парубій заробив свій мандат довіри, а Гузь?

Бльо! .....

....Бльо...

...Бльо!

Фу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чотирьох своїх мєнти загребли й закрили, як й хотілось...

Гидко про це писати, але... Принаймні, їх не заарештували, а тільки домашній арешт. Іншими словами, їм не вдалось отримати нових заручників в СІЗО.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...